5. TERRANO FAUNA Trnava



Re: 5. TERRANO FAUNA Trnava

Odoslaťod Martin- » 17 Apr 2011 18:13 pm

TERRANO FAUNA Trnava je za nami...kto bol, vyjadrite sa, kritizujte alebo pochváľte. Ďalší termín burzy bude zverejnený na webstránke.
Martin-
 
Príspevky: 24
Založený: 14 Máj 2010 17:34 pm

Reklama

Re: 5. TERRANO FAUNA Trnava

Odoslaťod eminence » 17 Apr 2011 19:00 pm

Zmenil by som priestory .... bola tam tlačenica, oničom ... Z akva sortimentu pomenej, ale nedalo sa čakať viac.
eminence
 
Príspevky: 272
Obrázky: 14
Založený: 29 Máj 2009 19:44 pm

Re: 5. TERRANO FAUNA Trnava

Odoslaťod Martin- » 17 Apr 2011 19:24 pm

Vďaka za postreh. Tlačenice sú aj na iných burzách, ako som mal možnosť postrehnúť, a nielen slovenských. Samozrejme to akceptujem, ľudí prišlo oveľa viac, ako sme očakávali. Našťastie. Priestory samozrejme zmeniť môžeme - nezaručím Vám, že tam tlačenica nebude.
Pokiaľ ide o sortiment, netrúfam si posúdiť. Toto nie je čisto akva akcia, tu samozrejme máte oveľa väčší výber na Akvajari či Akvajeseni. Tejto akcii sa pokiaľ ide o sortiment, konkurovať nedá. :)
Naposledy upravil Martin- dňa 17 Apr 2011 19:36 pm, celkovo upravené 1 krát.
Martin-
 
Príspevky: 24
Založený: 14 Máj 2010 17:34 pm

Re: 5. TERRANO FAUNA Trnava

Odoslaťod lubo54 » 17 Apr 2011 19:29 pm

Celkom fajn až na tu tlačenicu.Organizátor mohol nejakym sposobom zabespečit aby ludia chodili jednou stranou dnu a druhou von.Lebo asi 10% navstevnikov sa tlacilo v opacnom smere a preto tam bol chaos a tlacenica.Viete co je sranda že tych 10% si myslelo že ide dobre a tym ostatnym preskakuje :)
lubo54
 
Príspevky: 49
Obrázky: 2
Založený: 10 Aug 2008 21:20 pm
Bydlisko: TRNAVA

Re: 5. TERRANO FAUNA Trnava

Odoslaťod Martin- » 17 Apr 2011 19:34 pm

Ďakujem, beriem Váš postreh, počul som niečo podobné z rôznych strán. Do jesene niečo iste vymyslíme, aby sme tomuto predišli.
Martin-
 
Príspevky: 24
Založený: 14 Máj 2010 17:34 pm

Re: 5. TERRANO FAUNA Trnava

Odoslaťod RIZLACI » 17 Apr 2011 22:34 pm

Klobuk dole organizatorom, velmi slusna akcia, tovaru ci uz akvaristickeho ale aj teraristickeho bolo dost, kazdy si mohol vybrat a ked si tam nevybral tak mohol napisat ss a urcite by sa mu ta vec doniesla. Ja osobne som bol velmi spokojny, drzim palec aby sa aj nasledujuca akcia vydarila. A k tej tlacenici, nuz ked je dobra akcia tak je aj tlacenica. Treba s tym ratat a prisposobit sa konkretnym podmienkam.
Obrázok používateľa
RIZLACI
 
Príspevky: 188
Založený: 05 Okt 2006 22:38 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: 5. TERRANO FAUNA Trnava

Odoslaťod Trencin » 17 Apr 2011 22:56 pm

ja sa vam chcem podakovat za ten co2 difuzor ,vyzera dobre oskusam ked mi naplnia co2 bombu;) uz minuly rok v tt ale v sportovej hale som od vas kupil cerpadlo tiez od JBL:D mam na vas akesi stastie a na maj sa tiez dohodneme s niecim:) a taktiez sa chcem podakovat aj Richardovi Tokuševovi za blyxu:) Som spokojny a nadseny z tejto akcie,urcite sa este uvidime:)
Obrázok používateľa
Trencin
 
Príspevky: 249
Obrázky: 1
Založený: 08 Máj 2010 00:52 am
Bydlisko: Trenčín

Re: 5. TERRANO FAUNA Trnava

Odoslaťod skala » 17 Apr 2011 23:24 pm

som rad, ze robite, co robite. To predovsetkym. Vsimam si aj detaily vzhladom na to, ze podobne akcie su mi velmi blizke.
Napad s malovanim na tvar istotne prilaka v buducnosti kvantum rodiniek. Chvalim.

Trosku som myslel na krstenie, jeho ucastnikov a tvorcov publikacie, ktoru ste predstavovali. Na jesen to bolo to iste, mozno trosku priaznivejsie. Myslim, ze ucastnici a tvorcovia by si zasluzili ovela vyssiu pozornost. Chapem, ze nakupuchtivi kaslali na nieco podobne, aj ked to nemozem schvalovat. Tazko s tym bojovat :-(, ale nevzdaval som si. Ja by som presunul tieto aktivity do prednaskoveho priestoru. Istotne by sa tam na to sustredila ovela vyssia pozornost. Maximalne by som vec predstavil na burze.

Je to len napad. Pekny den
Obrázok používateľa
skala
 
Príspevky: 3854
Obrázky: 16
Založený: 09 Apr 2003 17:24 pm
Bydlisko: Piešťany, Bratislava

Re: 5. TERRANO FAUNA Trnava

Odoslaťod eminence » 18 Apr 2011 07:43 am

Ja som nemyslel tlačenicu pri vstupe. Ale kde boli stoly a predaval sa tovar. V strede bola medzi stolami veľká medzera, a ulička pre kupujúcich skoro žiadna. Treba vyriešiť väčší priestor pre kupujúcich. A hlavne lepšie vetranie, jedného tam museli brať von, lebo skoro odpadol, a to bol mladý človek.
eminence
 
Príspevky: 272
Obrázky: 14
Založený: 29 Máj 2009 19:44 pm

Re: 5. TERRANO FAUNA Trnava

Odoslaťod paloi » 18 Apr 2011 11:08 am

lubo54 napísal:Celkom fajn až na tu tlačenicu.Organizátor mohol nejakym sposobom zabespečit aby ludia chodili jednou stranou dnu a druhou von.Lebo asi 10% navstevnikov sa tlacilo v opacnom smere a preto tam bol chaos a tlacenica.Viete co je sranda že tych 10% si myslelo že ide dobre a tym ostatnym preskakuje :)


Neviem, kedy bol na burze Lubo, my sme boli okolo 11-tej hodiny. Vtedy ten pohyb v smere/protismere bol tak 50/50. Ale ono sa to určite každú chvíľu menilo. Je fakt, že toto som si hovoril už na burze, že to tam organizátori mali smerovať len jedným smerom a ustrážiť dodržiavanie. Aj by sa tým sála trochu uvoľnila pre ďalších návštevníkov. Ja osobne by som vypadol z miestnosti minimálne o 10 minút skôr, keby bola ulička priechodná.
Obrázok používateľa
paloi
 
Príspevky: 197
Založený: 18 Aug 2010 06:58 am

Re: 5. TERRANO FAUNA Trnava

Odoslaťod Jason5 » 18 Apr 2011 14:23 pm

tiež som sa zúčastnil na burze, tešíl som sa na ňu. Mňa zaujímal predovšetkým akvaristický tovar, predávajúcich bolo podľa mňa málo, som očakával viacej. Druhá vec boli nevyhovujúce priestory, resp. zle riešené rozostavenie stolov ako tu už niekto spomínal, uličky boli veľmi úzke, nedalo sa tam vôbec pohybovať, katastrofa. Ja osobne som bol dosť sklamaný, takže do budúcna si túto burzu škrtám z môjho kalendára, to je samozrejme iba môj osobný názor, chápem, že niekto bol spokojný, iný zase nie.
Jason5
 
Príspevky: 3
Založený: 20 Aug 2010 07:36 am

Re: 5. TERRANO FAUNA Trnava

Odoslaťod Martin- » 18 Apr 2011 17:26 pm

Čítam Vaše príspevky a v podstate konštatujem, že niektoré pripomienky sa opakujú. K tej tlačenici a úzkym uličkám som sa vyjadril vyššie, skúsime s tým pohnúť. Teoreticky sa dá premýšľať aj o zmene priestorov.
Pokiaľ ide o akva sortiment, o tom som vravel tiež - toto nie je úzko špecializovaná burza, a nikdy takto koncipovaní nebola. Ak je zo strany návštevníkov záujem o konkrétne veci z akva sortimentu, stačí sa ozvať mailom a vieme tieto požiadavky poslať ďalej predajcom.
Ad Jason5: Mrzí ma, že si naše podujatie škrtáte z kalendára. Verím, že na iných akciách jednak nájdete širší sortiment, ako aj menšiu tlačenicu. Rovnako však verím, že spokojných návštevníkov bola prevažná väčšina.
Martin-
 
Príspevky: 24
Založený: 14 Máj 2010 17:34 pm

Re: 5. TERRANO FAUNA Trnava

Odoslaťod Jason5 » 18 Apr 2011 21:35 pm

Martin- napísal:Ad Jason5: Mrzí ma, že si naše podujatie škrtáte z kalendára. Verím, že na iných akciách jednak nájdete širší sortiment, ako aj menšiu tlačenicu. Rovnako však verím, že spokojných návštevníkov bola prevažná väčšina.


Aj napriek môjmu sklamaniu, by som chcel vzdať obdiv všetkým organizátorom, že organizujú takéto veľké podujatie a prajem im do budúcna veľa úspechov a veľa spokojných návštevníkov.
Jason5
 
Príspevky: 3
Založený: 20 Aug 2010 07:36 am

Re: 5. TERRANO FAUNA Trnava

Odoslaťod clarkii » 19 Apr 2011 11:27 am

Mluvit o tlacenici na této burze je smesné.Jason ty si nevidel burzy v Rakousku.Kvúli ochranárúm sou jen 1 az 1,5 hodiny.Prostory vetsinou mnohem mensí nez v Trnave a hned na zacátku se tam snazí nacpat 1000 lidí.A vetsinou tak za 40 minut tam nenajdes ani zivácka.To je stres jak hovado ne jen pro kupující,ale hlavne pro predajce.Na jednu burzu která se koná kazdý mesíc sem se nechal ukecat,prijel sem tam jako prodejce a zjistil sem ze se koná v zahradním domku o rozmerech 6 na 6 metrú.Z toho byla polvina pro prodejce a polovina pro ochranáre,návstevníky a cleny klubu jako obcerstvení (gulás,pivo a punc)bylo to v zime proto ten punc.Kdyz sem to videl,tak sem se otocil a mazal domú.Zbozí sem se nesnazil ani vybalovat.Prodejci museli stát v ulickách asi 60 cm a zákazníci se proplejtali mezi nima.A tato burza je kazdý mesíc uz asi 3 roky a prodejci i zákazníci si ji strasne chválej.V léte sou samozrejme prodejci venku,v budce je strasné horko.
clarkii
 
Príspevky: 479
Obrázky: 152
Založený: 12 Sep 2006 19:49 pm

Re: 5. TERRANO FAUNA Trnava

Odoslaťod eminence » 19 Apr 2011 12:11 pm

No aspoň niečo máme zatiaľ lepšie ako v Rakúsku :)
eminence
 
Príspevky: 272
Obrázky: 14
Založený: 29 Máj 2009 19:44 pm

Re: 5. TERRANO FAUNA Trnava

Odoslaťod paloi » 19 Apr 2011 19:26 pm

clarkii, Ty si na trnavskej burze bol? Lebo tam tlačenica rozhodne bola. Pokiaľ je niečo v Rakúsku ešte horšie, tak sa budeme tváriť, že u nás je to super?
Obrázok používateľa
paloi
 
Príspevky: 197
Založený: 18 Aug 2010 06:58 am

Re: 5. TERRANO FAUNA Trnava

Odoslaťod Richard Tokušev » 19 Apr 2011 21:36 pm

Už to tu bolo spomenuté. Burze bez tlačenice asi niečo chýba.
Buď je to propagácia alebo pravidelne mizerný ponúkaný sortiment. Tlačenica iba svedčí o kvalite podujatia.
Choďte do Brna, Úval, Ostravy alebo aj Košíc - všade je tlačenica. Je to úplne normálne.
Obrázok používateľa
Richard Tokušev
 
Príspevky: 964
Obrázky: 34
Založený: 04 Máj 2009 16:16 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: 5. TERRANO FAUNA Trnava

Odoslaťod paloi » 19 Apr 2011 21:47 pm

Richard Tokušev napísal:Už to tu bolo spomenuté. Burze bez tlačenice asi niečo chýba.
Buď je to propagácia alebo pravidelne mizerný ponúkaný sortiment. Tlačenica iba svedčí o kvalite podujatia.
Choďte do Brna, Úval, Ostravy alebo aj Košíc - všade je tlačenica. Je to úplne normálne.


To teda vôbec nesúhlasím, že tlačenica svedčí o kvalite podujatia. Na Akvajari tlačenica nebola. Je Akvajar nekvalitná burza? Richard, boli ste na obidvoch, aj v Ružinove, aj v Trnave. Podľa Vás bola Trnava kvalitnejšia? V Ružinove sú 3x tak široké uličky.
Obrázok používateľa
paloi
 
Príspevky: 197
Založený: 18 Aug 2010 06:58 am

Re: 5. TERRANO FAUNA Trnava

Odoslaťod Richard Tokušev » 19 Apr 2011 21:56 pm

Bratislavu som zámerne nespomenul. Akcie v Ružinove sú úplne osobité, najmä akvaristicky zamerané.
Obrázok používateľa
Richard Tokušev
 
Príspevky: 964
Obrázky: 34
Založený: 04 Máj 2009 16:16 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: 5. TERRANO FAUNA Trnava

Odoslaťod clarkii » 19 Apr 2011 22:20 pm

Paloi asi ses zabejval tou tlacenicí kdyz si me prehlédl.Na poslední burze v Trnave sem ríkal ze uz neprijdu,ale tato byla super a na jesen sem tam zas.A k Akvajari,ta poslední byla nejhorsí za celou dobu trvání.To je jen z mého pohledu,jako prodejce.Prál bych ti videt poslední burzu v Kosicích,byla tam tlacenice a navíc tma,Peter Bencúrik pri prodeji lidem na ryby svítil baterkou.To není vtip,ale fakt.Z Bratislavy tam bylo 5 prodejcú a na prístí tam prej nepojede nikdo.Skousel sem je ukecat,ze to skusíme jeste jednou,ale nechytám se a sám tam nepojedu.Osobne nejsem také s podmínkami v Trnave spokojen(prostory nejsou opravdu optimální)potreboval sem napríklad drobné mince a ke kase sem se probíjel 10 minut,ale návstevnost byla super.Na mrtvici sem byl z návstevníkú kterí prijdou na Terra burzu a na chodbe se zastavej u kazdé maturitní fotky a posuzujou jakou mají lidé kravatu a nebo úces.A to se opravdu zastavovali na kazdých 2 metrech.
clarkii
 
Príspevky: 479
Obrázky: 152
Založený: 12 Sep 2006 19:49 pm

Re: 5. TERRANO FAUNA Trnava

Odoslaťod štefan » 20 Apr 2011 18:02 pm

paloi napísal:...To teda vôbec nesúhlasím, že tlačenica svedčí o kvalite podujatia. Na Akvajari tlačenica nebola...


Na Akvajari sme sa zúčastnili a rozhodne nemožno súhlasiť s názorom, že tlačenica na nej nebola. Bola a to teda poriadna.
Obrázok používateľa
štefan
 
Príspevky: 204
Obrázky: 24
Založený: 10 Sep 2005 09:39 am

Re: 5. TERRANO FAUNA Trnava

Odoslaťod Martin- » 20 Apr 2011 18:03 pm

Páni, nekameňujte ma :) Je mi jasné, aké sú priestory a čo celkom nevyšlo. Pokúsime sa pre ďalšíkrát spraviť všetko preto, aby to bolo lepšie. Pokiaľ ide o tlačenicu - neviem ale sľúbiť, že nebude. Ak príde toľko ľudí, čo minule, zrejme aj uličky, ktoré budú širšie nabudúce, budú úzke. Asi natlačíme časenky :)
Martin-
 
Príspevky: 24
Založený: 14 Máj 2010 17:34 pm

Re: 5. TERRANO FAUNA Trnava

Odoslaťod miso1987 » 20 Apr 2011 20:51 pm

bol som aj so synom a manzelkou,pacilo sa im velmi,aj ked sa zdrzaivali len na chodbe,kde bol maly uneseny o zvierat v akvarkach,alebo tych volne sa tam nosiacich,trebars ten had,tie baby co ponukali tych potkanov a podobne.do tej velkej haly som iseiel len ja,nakolko ich odradila ta neskutocna tlacenica,tak som bojoval len ja,nakoniec som bol aj trochu sklamany z mala akva sortimentu,dufal som ze bude co popozerat.ale aj ked sa nasli urcite minusy,vobec nas to neodradilo do buducna a uz sa teraz tesime na fdalsiu akciu
miso1987
 
Príspevky: 106
Obrázky: 3
Založený: 06 Mar 2010 21:40 pm

Predchádzajúca

Naspäť na Chovateľské burzy

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.