Akvaristicka jesen v Bratislave 2011



Na akvajesen prídem

Ano
58
79%
Nie
3
4%
Mozno
12
16%
 
Celkový počet hlasov : 73

Re: Akvaristicka jesen v Bratislave 2011

Odoslaťod martin_s » 03 Sep 2011 23:30 pm

Podla mojho subjektivneho pohladu bol sice vyber mensi oproti predchadzajucej akcie, ale pre mna dolezitejsie je to, ze som kupil vsetko co som chcel (dokonca aj viac). Cize neostava mi nic ine, len hodnotit akciu pozitivne.
Obrázok používateľa
martin_s
 
Príspevky: 5718
Obrázky: 0
Založený: 04 Máj 2005 09:56 am

Reklama

Re: Akvaristicka jesen v Bratislave 2011

Odoslaťod Miloš » 04 Sep 2011 00:37 am

eminence napísal:No akurát som sa vrátil, a zatiaľ najslabšia burza akú som v BA absolvoval. Výhodu to malo, že tam nebola žiadna rada na vstupe. Z teraristiky nič okrem jedného predajcu. Akva sortiment ako vždy, ale som mierne sklamaný. Nabudúce už asi neprídem. Ale na druhú stranu, snaha sa cení.

mozem sa spytat aka je ponuka akva tovaru na teraristickych akciach? jedna sa o akvaristicku akciu a preto si myslim ze je dost nestastne od toho ocakavat ze tam bude teraristicka ponuka ano boli aj zlucene akcie ale tie boli extra propagovane na tera forach
Obrázok používateľa
Miloš
 
Príspevky: 1083
Obrázky: 113
Založený: 19 Aug 2005 18:47 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Akvaristicka jesen v Bratislave 2011

Odoslaťod Miloš » 04 Sep 2011 00:40 am

tomas1 napísal:ja som si nakupil rastlinky ribky hnojivka a ešte vela iného aj ked je pravda že tento rok to nebola ziadna slava tak aj tak som spokojni :P len sa mi nepodarilo zohnat otikov skoda :dead:

otikov ponukalo niekolko predajcov a este aj teraz plavaju v nadrziach dokonca clarkii ma dva druhy takze ak ich niekto nezohnal tak to je bud vec ceny alebo nedosledneho prehliadania akvarii otici boli a su urcite hojne zastupeny
Obrázok používateľa
Miloš
 
Príspevky: 1083
Obrázky: 113
Založený: 19 Aug 2005 18:47 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Akvaristicka jesen v Bratislave 2011

Odoslaťod Miloš » 04 Sep 2011 00:46 am

triscene napísal:takisto sa mi zda ako keby vyber bol o nieco mensi, asi kvoli tomu ze vystavu betta supli na tu celu stranu kde obycajne byvali stoly :)

ale odisiel som odtial CO2 setom, 10ks galaxiek, 10ks boraras maculatus a 5ks black crystal a 5ks red crystal (som zvedavy ze ako dlho vydrzia) takze 100 euro ako som vybral tak som ich aj minul :)))

no v tej casti kde boli bojovnice su betty stale a predajcovia tam boli mozno 1-2 razy navyse predajcovia obsadili vsetky stoli ktore sme mali od DK k dispozicii takze viac miesta predajcom poskytnut ani nevieme verim ze sa mohli najst navstevnici ktorym v ponuke nieco chybalo ale na druhej strane boli v ponuke aj ryby ktore niesu bezne dostupne a pokryt dopyt na 100% sa nikdy neda
Obrázok používateľa
Miloš
 
Príspevky: 1083
Obrázky: 113
Založený: 19 Aug 2005 18:47 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Akvaristicka jesen v Bratislave 2011

Odoslaťod Miloš » 04 Sep 2011 00:51 am

kubo a spol dufam ze ste mali dobru cestu aj ked vecer ste chybali
Obrázok používateľa
Miloš
 
Príspevky: 1083
Obrázky: 113
Založený: 19 Aug 2005 18:47 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Akvaristicka jesen v Bratislave 2011

Odoslaťod discus » 04 Sep 2011 10:46 am

Podľa mňa bolo super. Všetko čo som chcel som kúpil. Bol veľmi dobrý výber. Predávajúcich bolo podla mňa dosť a mali aj pekný tovar. Nezabúdajte že je ešte teplo a dá sa povedať ešte sú prázdniny. Možno keby bola burza o týždeň neskôr tak tam je viac kupujúcich. Inak veľká pochvala patrí organizátorom.
Obrázok používateľa
discus
 
Príspevky: 19
Obrázky: 70
Založený: 16 Jan 2008 12:29 pm
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Akvaristicka jesen v Bratislave 2011

Odoslaťod paloi » 04 Sep 2011 11:20 am

Burza bola super. Ja práve kvitujem, že tam bolo menej návštevníkov, pretože nebol problém zaparkovať a v sále sme sa netlačili. Ja ako návštevník sa na to nepozerám z pohľadu predajcu alebo organizátore. Pre návštevníka je ideálne, ak je predajcov veľa a návštevníkov málo. A už pri vstupe potešil jeden z organizátorov, keď povedal - dospelým vstupenku, deťom cukrík. A hneď bola radosť v detských očiach.

Chcel som kúpiť koreň, ten som si síce nevybral, zato som si doniesol domov takmer kilo živého krmiva. Takže večer bola radosť aj v rybích očiach :-)
Obrázok používateľa
paloi
 
Príspevky: 197
Založený: 18 Aug 2010 06:58 am

Re: Akvaristicka jesen v Bratislave 2011

Odoslaťod Kubo » 04 Sep 2011 11:42 am

Miloš napísal:kubo a spol dufam ze ste mali dobru cestu aj ked vecer ste chybali
Dikes bolo fasa , len vecer by sme uz nezvladli (nespali sme) tak sme museli fakt ist aj ked plany boli , ze asi ostaneme . Ja som s akciou spokojny to co som chcel som mal , ostatne som neriesil. Prednaska o skalaroch bola bombova a koli tej som tam hlavne siel.Nastastie som na prednaske nezaspal aj ked som uz mal par mikrospankou , no padanie hlavy ma vzdy zobudzalo :) Jedine minus bol asi nestastnejsi termin , ktory ludia chceli vyuzit ako posledny prazdninovy den , preto ta mensia ucast.

Nabuduce daco popijeme , pokecame. Uz sa nejak prisposobime. ;)
Obrázok používateľa
Kubo
 
Príspevky: 1623
Obrázky: 172
Založený: 19 Mar 2005 22:50 pm
Bydlisko: Kosice

Re: Akvaristicka jesen v Bratislave 2011

Odoslaťod prasan » 04 Sep 2011 14:29 pm

Nezúčastnil som sa,ale Peter2 áno.Po ceste (nie na burze) mi kúpil Cherax holthuisi Black Scorpions za čo mu aj touto cestou chcem podakovať. :pivo:
Obrázok používateľa
prasan
 
Príspevky: 4307
Obrázky: 71
Založený: 03 Dec 2009 21:37 pm
Bydlisko: Spišská Belá

Re: Akvaristicka jesen v Bratislave 2011

Odoslaťod Drack » 04 Sep 2011 18:36 pm

Dakujem organizatorom. Kupili sme krevety, krmivo a rastliny. Sme radi, ze sa take akcie konaju. Este raz dakujem, je to super.
Obrázok používateľa
Drack
 
Príspevky: 90
Obrázky: 12
Založený: 13 Máj 2008 22:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Akvaristicka jesen v Bratislave 2011

Odoslaťod Pufli » 04 Sep 2011 22:34 pm

Fajn akcia. Bolo síce menej ľudí, ale aspoň som si mohol v pohode všetko poobzerať a v podstate som nakúpil všetko čo som chcel. A hlavne som stretol známe tváre a spoznal nové a to možno ide viac, ako či niečo bolo či nebolo.
A s príletmi a odletmi mali pri menšom počte ludi aspoň organizátori menej roboty. :(
A týmto organizátorom ďakujem.
Obrázok používateľa
Pufli
 
Príspevky: 160
Obrázky: 84
Založený: 05 Nov 2009 03:31 am
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Re: Akvaristicka jesen v Bratislave 2011

Odoslaťod PanFiluta » 05 Sep 2011 07:59 am

Lol, 100 ľudí = 100 názorov :D

Ja som ešte na takejto akcii nebol, tak neviem porovnávať. Prišiel som v sobotu o pol desiatej a zarazilo ma práve obrovské množstvo ľudí.... Nečakal som takú masovú akciu.... Dúfal som, že ľudí bude menej a budem sa môcť s niekým aj poradiť, ale to sa nedalo, lebo všade kde mali niečo čo som chcel, boli rady a nechcel som zdržiavať. Takže som len kúpil a išiel preč.
Aj keď som len amatér, tak predávané rybky sa mi zdali veľmi pekné, nikde som nevidiel nejaké mŕtvolky. Čakal som ale, podľa vyjadrení tu na fóre, širší sortiment a viac predajcov. Kúpil som u dvoch predajcov spolu 32 ks rázboriek galaxy.

Celkovo spokojnosť prevažuje :)
PanFiluta
 
Príspevky: 67
Založený: 01 Máj 2011 19:01 pm

Re: Akvaristicka jesen v Bratislave 2011

Odoslaťod robeno27 » 05 Sep 2011 08:09 am

Výber bol viac ako dobrý. Kto chcel si vybral a nasiel to co hladal. Ja som odisiel s otikmi, krevetami, rastlinami a krmivom. a to by som chcel ovela viac len doma nie je miesto. uz sa tesim na dalsiu akvazimu.
Obrázok používateľa
robeno27
 
Príspevky: 117
Obrázky: 10
Založený: 26 Máj 2011 21:45 pm
Bydlisko: Šaľa

Re: Akvaristicka jesen v Bratislave 2011

Odoslaťod barky » 05 Sep 2011 09:06 am

Dakujeme vsetkym navstevnikom a predajcom ktori nelutovali cestu a prisli na Akvajesen a takto podporili akvaristicke dianie na Slovensku.

Z pohladu organizatora si dovolim odpovedat na par poznamok, alebo komentarov.

Zucastnilo sa dokopy 40 predajcov - vacsina z nich su stalice, kazdu akciu byva niekto novy a niekto zo starsich nemoze. Co sa ponuky tyka - dokladne som si pozrel ponuku vsetkych a priznam sa nemal som pocit, ze by akvatrhy (burza) boli nejak slabsie oproti Akvajari - skor naopak. Ale velmi by nam pomohlo keby ste napisali co vam chybalo a ako vzdy, kazdy ma moznost pred akciou napisat co zhana, co by chcel - predajcovia tieto temy citaju a vedia casto priniest aj to co v standartnej ponuke nemaju.

Ak ale boli akvatrhy podla niekoho slabsie - som rad, ze nebola ziadna kritika na vystavu bojovnic a prednasky. Akva akcie v DK Ruzinov totiz nie su len o burze ale aj o vystavach a prednaskach.

Ako uz Milos podotkol - obsadene boli vsetky stoly, ktore nam DK Ruzinov mohol poskytnut (samozrejme hovorim o sobote) Co sa tyka priestoru satne, kde bola vystava bojovnic predajcovia tam boli naozaj len asi dvakrat.

Co sa tyka ponuky v oblasti teraristiky, ako uz nazvu vyplyva Akvajesen je vyslovene akvaristicka akcia, a ak tak nedeklarujeme vopred, teraristika je vyslovene okrajova, a pripadna ucast predajcov s takymto tovarom je ovplyvnena tym, ze okrem akvaristiky sa venuje aj teraristike a tak donesie z obidvoch.

Kazdopadne este raz dakujem vsetkym co prisli a verim ze sa uvidime na Akvazime - 10 -11 decembra 2011
barky
 
Príspevky: 1431
Obrázky: 33
Založený: 01 Apr 2003 15:25 pm
Bydlisko: DE - Düsseldorf

Re: Akvaristicka jesen v Bratislave 2011

Odoslaťod Brandy » 05 Sep 2011 09:58 am

Zdravim organizatorov,
Akvajesen potvrdila, ze ide o akva akciu na Slovencsku cislo 1 :D . Ziadna Akvatera sa ani len nepriblizuje tejto akcii co do kvantity vystavovatelov/sortimentu a priestorov uz ani nevravim. Co som si tento rok vsimol, je ze ceny tovaru sa pomaly ale isto zacinaju priblizovat tym v obchodoch, cim straca tato akcia u mna dost bodov :evil: . Sortiment sice nema ziadny obchod taky siroky, ale Ramirezky za 2 €, krevetky japoniky za 2€ a podobne...za tie prachy to kupim aj v "Tescu". Nastastie sa s niektorimi predajcami da zjednavat, niektori maju lepsie ceny, ale ked vypredaju zasoby, uz to neni ono. Nechapem ako poliaci nosia zive krmivo za lepsie ceny ako slovensky vystavovatelia a oplati sa im to, 0,2€ za balicek ziveho krmiva je supercena, skoda, ze tu nemaju stalu prevadzku...
Brandy
 
Príspevky: 13
Založený: 12 Apr 2010 23:38 pm

Re: Akvaristicka jesen v Bratislave 2011

Odoslaťod eminence » 05 Sep 2011 14:48 pm

Miloš napísal:mozem sa spytat aka je ponuka akva tovaru na teraristickych akciach? jedna sa o akvaristicku akciu a preto si myslim ze je dost nestastne od toho ocakavat ze tam bude teraristicka ponuka ano boli aj zlucene akcie ale tie boli extra propagovane na tera forach


No predtým v Ružinove bola tam vedľa v miestnosti teraristika a vystava bola v inej miestnosti tiež. Teraz to bolo len v hlavnom vestibule. Viem že išlo o akva akciu, tak terra je tam málo, ale v minulosti bolo viac.
eminence
 
Príspevky: 272
Obrázky: 14
Založený: 29 Máj 2009 19:44 pm

Re: Akvaristicka jesen v Bratislave 2011

Odoslaťod Miloš » 05 Sep 2011 15:14 pm

eminence napísal:
Miloš napísal:mozem sa spytat aka je ponuka akva tovaru na teraristickych akciach? jedna sa o akvaristicku akciu a preto si myslim ze je dost nestastne od toho ocakavat ze tam bude teraristicka ponuka ano boli aj zlucene akcie ale tie boli extra propagovane na tera forach


No predtým v Ružinove bola tam vedľa v miestnosti teraristika a vystava bola v inej miestnosti tiež. Teraz to bolo len v hlavnom vestibule. Viem že išlo o akva akciu, tak terra je tam málo, ale v minulosti bolo viac.

Teraristika v ruzinove sice par krat bola ale vzdy to bolo dopredu propagovane co sa tentokrat neudialo. Co sa tyka miesta vystavy islo o piaty rocnik vystavy bojovnic a vzdy bola vystava umiestnena na rovnakom mieste.
Obrázok používateľa
Miloš
 
Príspevky: 1083
Obrázky: 113
Založený: 19 Aug 2005 18:47 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Akvaristicka jesen v Bratislave 2011

Odoslaťod amy01 » 07 Sep 2011 17:23 pm

Obrázok používateľa
amy01
 
Príspevky: 444
Obrázky: 42
Založený: 25 Mar 2008 16:54 pm
Bydlisko: Celé zle

Re: Akvaristicka jesen v Bratislave 2011

Odoslaťod barky » 08 Sep 2011 10:54 am

Vysledkova listina medzinarodnej vystavy bojovnic:

http://klub.akva.sk/src/betta_vysledkov ... a_2011.pdf
barky
 
Príspevky: 1431
Obrázky: 33
Založený: 01 Apr 2003 15:25 pm
Bydlisko: DE - Düsseldorf

Re: Akvaristicka jesen v Bratislave 2011

Odoslaťod peterf81 » 02 Okt 2011 19:59 pm

ja som tam bol niekedy zaciatkom roka a kupil som tam take modre musle tusim za 3 eura kus a nejake slimaky a vsetko mi to ihned skapalo, musla sa ani nepohla ani neotvorila . asi to uz vsetko bolo mrtve pri kupe .
peterf81
 
Príspevky: 20
Založený: 28 Dec 2008 15:21 pm

Re: Akvaristicka jesen v Bratislave 2011

Odoslaťod triscene » 02 Okt 2011 21:43 pm

hlavne ze vies ich nazov a aj nazov tych slimakov takze tipujem ze si kupoval nieco co sa ti zapacilo a nemal si o tom sajnu ako sa o to starat..gratulujem :)
Obrázok používateľa
triscene
 
Príspevky: 2692
Obrázky: 1
Založený: 17 Feb 2011 11:03 am
Bydlisko: Bratislava - Vrakuna

Re: Akvaristicka jesen v Bratislave 2011

Odoslaťod peterf81 » 02 Okt 2011 22:53 pm

triscene napísal:hlavne ze vies ich nazov a aj nazov tych slimakov takze tipujem ze si kupoval nieco co sa ti zapacilo a nemal si o tom sajnu ako sa o to starat..gratulujem :)


som sa pytal toho chlapika ze ci si to mozem dat do mojho akvaria a co to ma jest . a on ze jasne mozem a ze to nepotrebuje ziadnu specialnu starostlivost ze si to najde potravu zo dna .
peterf81
 
Príspevky: 20
Založený: 28 Dec 2008 15:21 pm

Re: Akvaristicka jesen v Bratislave 2011

Odoslaťod triscene » 02 Okt 2011 23:17 pm

ty veris obchodnikovi ktoremu ide o zarobok a vie ze ta uz nikdy neuvidi kedze si kupoval na burze?
ocividne si to potravu nenaslo.
Obrázok používateľa
triscene
 
Príspevky: 2692
Obrázky: 1
Založený: 17 Feb 2011 11:03 am
Bydlisko: Bratislava - Vrakuna

Re: Akvaristicka jesen v Bratislave 2011

Odoslaťod peterf81 » 02 Okt 2011 23:27 pm

triscene napísal:ty veris obchodnikovi ktoremu ide o zarobok a vie ze ta uz nikdy neuvidi kedze si kupoval na burze?
ocividne si to potravu nenaslo.


uz nie .
peterf81
 
Príspevky: 20
Založený: 28 Dec 2008 15:21 pm

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Chovateľské burzy

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.