Akvaristicke predajne



Vaše osobné skúsenosti a názory na akvaristické obchody a predajcov

Re: Akvaristicke predajne

Odoslaťod atiles » 09 Okt 2009 09:26 am

Ja by som si nič neobjednal iba podľa obrázku a udávaných hodnôt. Možno som trochu staromódny, pribrzdený. Ja si musím všetko pochytať poobzerať, ovoňať, vyskúšať. Ked ale uvidím pekný kameň alebo koreň okamžite mám plán ako prerobiť svoje akvárko, ved mikinu a tenisky si môžem kúpiť aj o mesiac. :lol:
Obrázok používateľa
atiles
 
Príspevky: 310
Obrázky: 51
Založený: 19 Apr 2006 23:35 pm
Bydlisko: žilina

Reklama

Re: Akvaristicke predajne

Odoslaťod arowana » 09 Okt 2009 09:37 am

atiles napísal:... ale bez ponuky nikdy dopyt nebude a samozrejme že to platí aj opačne. Je to vzájomná interakcia. Dobrý obchodník si svojich zákazníkov "vychováva"...


Lepšie si to ani nemohol vystihnúť, presne toto je kameňom úrazu. :idea:

A môžem potvrdiť, že ešte ani jeden obchodník, ktorý mal odvahu a "zariskoval" s kvalitnejšími vecami, zatial stratový nie je.
A keď už padla téma ADA, je pravdou, že majú nehoráznu cenovú politiku, avšak keby ju za tú cenu nedokázali predať, určite by šli s cenami dole, čo evidentne robiť nemusia.
Aj zo svojho okolia poznám kvantum ľudí, ktorý si ADA výrobky nakupujú v zahraničí...
A nie je to len otázka technického, ale aj živého tovaru.
Obrázok používateľa
arowana
 
Príspevky: 2553
Obrázky: 76
Založený: 23 Nov 2006 04:32 am
Bydlisko: Košice

Re: Akvaristicke predajne

Odoslaťod Giftzahn » 09 Okt 2009 09:45 am

njn, ADA bol len priklad ... pripustam ze dost extremisticky ... :mrgreen: vzhladom na tu ich obzvlast "chrumkavu" cenu ...
Obrázok používateľa
Giftzahn
 
Príspevky: 6033
Obrázky: 12
Založený: 11 Jan 2008 14:09 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Akvaristicke predajne

Odoslaťod roberto33 » 09 Okt 2009 21:17 pm

Ja som na návšteve Praha 19.9.2009 bol som na výstave Diskusov a zastavil som sa v Akvaristike na Nuselskej 108, po Telefonickom rozhovore ma tam čakal chalpík ,ktorý sršal samou ochtotou a ostal stam so mnou ešte hodinu po záverečnej , keďže tam majú otvorené v sobotu od 12-16.00 Kúpil som tam pár raritiek čo tu nezoženeieš... proste super akvaristika a ešte lepšie ceny určite tam skoč ked budeš v Prahe :D :D :D
Obrázok používateľa
roberto33
 
Príspevky: 229
Obrázky: 42
Založený: 19 Mar 2008 12:45 pm
Bydlisko: Majerovce

Re: Akvaristicke predajne

Odoslaťod Maťka11 » 29 Júl 2011 21:52 pm

ja by som sa chcela opytat ake mate skusenosti s predajnou co sa nachadza v OC OPTIMA v KE ? uvazujem ze odtial kupim rybky - maju tam prekrasne bojovnice(samcekov) a dokonca vedia aj dokupit rybky na objednavku :)
Maťka11
 
Príspevky: 50
Obrázky: 0
Založený: 30 Okt 2010 20:02 pm
Bydlisko: Košice

Re: Akvaristicke predajne

Odoslaťod maxxx01 » 01 Aug 2011 18:43 pm

Dokúpiť ryby na objednávku vedia asi všade. A inak tá predajňa nevyzerá nijako svetoborne. Patrí sieti predajní Pet center, predvčerom som sa tam náhodou vyskytol a valný dojem som z toho veru nemal. Nemá to dokonca ani na prešovský Pet center.
maxxx01
 
Príspevky: 615
Založený: 15 Dec 2007 14:26 pm
Bydlisko: Prešov

Re: Akvaristicke predajne

Odoslaťod Palmex.5kg » 15 Nov 2011 11:56 am

Maťka11 napísal:ja by som sa chcela opytat ake mate skusenosti s predajnou co sa nachadza v OC OPTIMA v KE ? uvazujem ze odtial kupim rybky - maju tam prekrasne bojovnice(samcekov) a dokonca vedia aj dokupit rybky na objednavku :)


Ahoj

Na predajni nastala zmena co sa týka vedúceho. Aj napriek nepriaznivej minulosti táto predajňa sa stáva čo raz lepšou. Vedúci je naozaj veľmi šikovný.
Palmex.5kg
 
Príspevky: 65
Založený: 12 Mar 2010 10:46 am

Re: Akvaristicke predajne

Odoslaťod laci » 15 Nov 2011 13:55 pm

Tak čo sa týka akvaristiky - akvári, žiadnu zmenu k lepšiemu som tam nebadal
Obrázok používateľa
laci
 
Príspevky: 1548
Obrázky: 25
Založený: 10 Sep 2006 15:57 pm
Bydlisko: Ploské, Košice - okolie

Re: Akvaristicke predajne

Odoslaťod jiri sajar » 22 Dec 2011 21:29 pm

Zdravím všetkých - zaregistroval niekto, že v Hainburgu (AT) prednedávnom otvorili kamennú predajňu Aqua Zoo situovanú na Fabrikplatz hneď vedľa starej gotickej brány popod ktorú prechádza Wienerstrasse - sveteľná križovatka pred branou smerom od BA - treba na nej odbočiť doprava a hneď uzrieťe na ľavej strane obchod....
priestorná a prehľadná predajňa, veľa nádrží v absolútnej čistote, viac ako 50 druhou rýb, opravdu nádherné výstavné akva v prevedení aké sa len tak nevidí.... pekné rastliny, o technike a krmivách nehovoriac....
ceny rýb sô sice trošku inde ako u nás, no sú možné množstevné zľavy a môžem povedať, že kvalita rýb je na úrovni.....
oplatí sa zastaviť sa a pozrieť....
Obrázok používateľa
jiri sajar
 
Príspevky: 720
Obrázky: 77
Založený: 28 Jún 2005 08:28 am
Bydlisko: Bratislava

Re: Akvaristicke predajne

Odoslaťod Dusky » 22 Dec 2011 22:02 pm

no ja som bol nedavno v ziline Miragi a tam ten chovak hrozne cosi, take druhy rias v morskych akvariach som este nevidel na vlastne oci :D tusim ze tam neplavala ani jedna rybka,
Dusky
 
Príspevky: 1438
Obrázky: 1
Založený: 06 Sep 2010 21:37 pm

Re: Akvaristicke predajne

Odoslaťod Vlado21 » 22 Dec 2011 23:44 pm

jiri, vdaka za tip! Zajtra budem mat cestu okolo, tak sa tam pojdem pozriet, aj ked rakuske ceny poznam. :)
Btw, predajnu vedie pan Wegener, pracovna verzia jeho stranky je tu: http://wegener.cms4people.de/25.html
Dusky, pekne morske akvaria (aj s rybami a sasankami!) ma v BA AquaSymbioza.
Obrázok používateľa
Vlado21
 
Príspevky: 2437
Obrázky: 150
Založený: 20 Sep 2010 22:38 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Akvaristicke predajne

Odoslaťod Pilnick » 23 Máj 2017 19:10 pm

Čaute. Idem na dva dni do Prahy a len sa chcem opýtať či nepoznáte dobrú akvaristiku v Prahe kde sa oplatí pozrieť.
Pilnick
 
Príspevky: 11
Založený: 26 Okt 2015 21:59 pm

Re: Akvaristicke predajne

Odoslaťod matus.galan » 23 Máj 2017 20:35 pm

Asi najlepsie Adam Votava.


Odoslané z môjho iPad cez Tapatalk
Obrázok používateľa
matus.galan
 
Príspevky: 2421
Obrázky: 0
Založený: 02 Feb 2015 19:59 pm
Bydlisko: KE

Re: Akvaristicke predajne

Odoslaťod Ackroyd » 10 Sep 2021 08:40 am

Caute.
Neviete niekto o predajni v okoli bratislavy tak do 1h autom, kde je dobry vyber hardscapu a maju tam aj spraveny kutik, kde si ho clovek moze poskusat poskladat?
Doteraz som vzdy prisiel do aquasymbioza / hornbach, sadol na hodinu na zem a hral sa s korenmi :-D
No a teraz...by som rad vynechal to sedenie na zemi :-D
Ackroyd
 
Príspevky: 100
Obrázky: 1
Založený: 18 Mar 2018 12:08 pm

Predchádzajúca

Naspäť na Akvaristické obchody

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.