Akvatera Bratislava - 24.3.2013



Re: Akvatera Bratislava - 24.3.2013

Odoslaťod Fatimka » 21 Mar 2013 15:15 pm

Koľko stolov je zarezervovaných? Neviete? Už sa teším na túto akciu. Len dúfam že nepôjdem domov z prázdnou peňaženkou :-)
Fatimka
 
Príspevky: 427
Obrázky: 13
Založený: 05 Okt 2011 09:24 am
Bydlisko: Dubník okres Nové Zámky

Reklama

Re: Akvatera Bratislava - 24.3.2013

Odoslaťod davidgilmour » 21 Mar 2013 18:35 pm

Chcem sa spýtať či je akvatera vhodná aj pre návštevu s 5 ročným dieťaťom, či je tam nejaký kľud, priestor, a ochota predávajúcich rešpektovať len čumilov, alebo je to niečo na spôsob burzy, že pozrem, kúpim, idem... dakujem
davidgilmour
 
Príspevky: 77
Obrázky: 13
Založený: 30 Dec 2011 22:39 pm

Re: Akvatera Bratislava - 24.3.2013

Odoslaťod miso1987 » 21 Mar 2013 22:07 pm

davidgilmour napísal:Chcem sa spýtať či je akvatera vhodná aj pre návštevu s 5 ročným dieťaťom, či je tam nejaký kľud, priestor, a ochota predávajúcich rešpektovať len čumilov, alebo je to niečo na spôsob burzy, že pozrem, kúpim, idem... dakujem


ja chodim uz rok s 3 rocnym synatorom...len ,,cumet" :o sem tam kupime nejakeho slimaka alebo zabku,aby sme neisli naprazdno domov :)
miso1987
 
Príspevky: 106
Obrázky: 3
Založený: 06 Mar 2010 21:40 pm

Re: Akvatera Bratislava - 24.3.2013

Odoslaťod Roiko » 22 Mar 2013 18:42 pm

Niekto prosim prineste aj otikov-otocinlus..vdaka
Roiko
 
Príspevky: 36
Založený: 31 Aug 2011 22:10 pm

Re: Akvatera Bratislava - 24.3.2013

Odoslaťod Loki12 » 24 Mar 2013 10:26 am

Nic tak nepotesi pred navstevou burzy tropickych rybiciek ako mrazive rano a padajuci sneh. Hor sa obliect a najst nejaku Helenku. :D
Obrázok používateľa
Loki12
 
Príspevky: 1031
Obrázky: 10
Založený: 07 Jan 2013 12:41 pm
Bydlisko: Bernolakovo

Re: Akvatera Bratislava - 24.3.2013

Odoslaťod eminence » 24 Mar 2013 14:12 pm

Minulý ročník bol lepší.
eminence
 
Príspevky: 272
Obrázky: 14
Založený: 29 Máj 2009 19:44 pm

Re: Akvatera Bratislava - 24.3.2013

Odoslaťod Fatimka » 24 Mar 2013 17:10 pm

Napíšem pár slovíčko o mojej dnešnej návšteve akvatery. Mne sa páčilo, kúpila som si krmivo, hnojivo, dokonca aj párik gupiek. No čo mi chýbalo, to boli rastlinky, bolo ale len zopár, chcela som kúpiť niečo, ako bolbitis či microsorium windelow. A bolo menej akvaristov ako teraristov, osobne neviem si predstaviť kto už niečo také môže mať doma, čo tam sa predávalo. Dokonca aj malé krokodíly, no tak aj to som videla na vlastné oči. Chcela som veľmi suchozemskú korytnačku no pri tých cenách, asi na ňu zabudnem. :-/. Ale vrátim sa ešte k akvaristike. Tie betty sú už tak škaredé, vždy som obdivovala betty no po tomto pohľade ..... plutvy rozstrapkané, neboli pekné vôbec.
No ale ďakujem organizátorom za takúto akciu, predajcom, dokonca tam bol aj predajca z maďarska ( aspoň som si s ním pokecala). Pekná akcia, určite ešte prídem, možno raz ako aj predajca :-) Ďakujem aj za vstup zdarma 8)
No a teraz už musím ísť spraviť pohodlie mojim novým gupkám :-)
Fatimka
 
Príspevky: 427
Obrázky: 13
Založený: 05 Okt 2011 09:24 am
Bydlisko: Dubník okres Nové Zámky

Re: Akvatera Bratislava - 24.3.2013

Odoslaťod jusko » 24 Mar 2013 19:44 pm

Tak som konečne doma z burzy.
Úroveň burzy hodnotím ako výbornú, stretol som sa znovu s priateľmi / I.Heriban, Pixel, R.Cirák ... /.
Predalo sa všetko - boli aj kupcovia zo Slovinska, Rakúska, Čiech a samozrejme naši zo Slovenska.
Organizátorom ďakujem a vidíme sa znovu - tuším v Októbri.
Obrázok používateľa
jusko
 
Príspevky: 83
Založený: 04 Apr 2011 12:16 pm
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: Akvatera Bratislava - 24.3.2013

Odoslaťod RIZLACI » 24 Mar 2013 21:10 pm

Taktiez vyslovujem podakovanie organizatorom, akcia uspesna ako vzdy, drzim palce na zorganizovanie dalsej, verim tomu taktiez uspesnej predajnej akcii.
Obrázok používateľa
RIZLACI
 
Príspevky: 188
Založený: 05 Okt 2006 22:38 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Akvatera Bratislava - 24.3.2013

Odoslaťod Richard Tokušev » 24 Mar 2013 22:50 pm

Fatimka napísal:Napíšem pár slovíčko o mojej dnešnej návšteve akvatery. Mne sa páčilo, kúpila som si krmivo, hnojivo, dokonca aj párik gupiek. No čo mi chýbalo, to boli rastlinky, bolo ale len zopár, chcela som kúpiť niečo, ako bolbitis či microsorium windelow. A bolo menej akvaristov ako teraristov, osobne neviem si predstaviť kto už niečo také môže mať doma, čo tam sa predávalo. Dokonca aj malé krokodíly, no tak aj to som videla na vlastné oči. Chcela som veľmi suchozemskú korytnačku no pri tých cenách, asi na ňu zabudnem. :-/. Ale vrátim sa ešte k akvaristike. Tie betty sú už tak škaredé, vždy som obdivovala betty no po tomto pohľade ..... plutvy rozstrapkané, neboli pekné vôbec.
No ale ďakujem organizátorom za takúto akciu, predajcom, dokonca tam bol aj predajca z maďarska ( aspoň som si s ním pokecala). Pekná akcia, určite ešte prídem, možno raz ako aj predajca :-) Ďakujem aj za vstup zdarma 8)
No a teraz už musím ísť spraviť pohodlie mojim novým gupkám :-)


Fatimka..
Rastlinky boli pred týždňom a zase budú 6.4.2013.
Nebudem predsa chodiť na burzy do BA každý týždeň.
Treba aj žiť a nie stále iba robiť a robiť.
Obrázok používateľa
Richard Tokušev
 
Príspevky: 964
Obrázky: 34
Založený: 04 Máj 2009 16:16 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Akvatera Bratislava - 24.3.2013

Odoslaťod triscene » 24 Mar 2013 23:22 pm

Fatimka napísal:Napíšem pár slovíčko o mojej dnešnej návšteve akvatery. Mne sa páčilo, kúpila som si krmivo, hnojivo, dokonca aj párik gupiek. No čo mi chýbalo, to boli rastlinky, bolo ale len zopár, chcela som kúpiť niečo, ako bolbitis či microsorium windelow. A bolo menej akvaristov ako teraristov, osobne neviem si predstaviť kto už niečo také môže mať doma, čo tam sa predávalo. Dokonca aj malé krokodíly, no tak aj to som videla na vlastné oči. Chcela som veľmi suchozemskú korytnačku no pri tých cenách, asi na ňu zabudnem. :-/. Ale vrátim sa ešte k akvaristike. Tie betty sú už tak škaredé, vždy som obdivovala betty no po tomto pohľade ..... plutvy rozstrapkané, neboli pekné vôbec.
No ale ďakujem organizátorom za takúto akciu, predajcom, dokonca tam bol aj predajca z maďarska ( aspoň som si s ním pokecala). Pekná akcia, určite ešte prídem, možno raz ako aj predajca :-) Ďakujem aj za vstup zdarma 8)
No a teraz už musím ísť spraviť pohodlie mojim novým gupkám :-)

Tie rozstrapkane neboli nahodou slachtene betta crowntail?

Odoslané z môjho R800i
Obrázok používateľa
triscene
 
Príspevky: 2692
Obrázky: 1
Založený: 17 Feb 2011 11:03 am
Bydlisko: Bratislava - Vrakuna

Predchádzajúca

Naspäť na Chovateľské burzy

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.