AkvaTera Trnava



Re: AkvaTera Trnava

Odoslaťod Minomino » 21 Mar 2013 18:10 pm

TTjopo napísal:trnavska akvatera podla mojho nazoru ide do predu kazdou akciou.Akvaristickych predajcov pribuda to je bez debaty.
Co sa predajnych miest tyka nebolo by mozne otvorit aj plochu nad tribunou po obvode haly a mat predajne stoly aj tam?Tym by sa vyriesil mozno ten problem ze by mohli prist aj predajcovia co sa neskoro prihlasili a momentalne su ako nahradnici.


pri kazdej akcii sa nad tym zamyslame. vzdy ale prideme k tomu ze by to narobilo skor zlobu. mozeme prebrat osobne ked si ma najdes na burze :)
Minomino
 
Príspevky: 138
Založený: 18 Feb 2009 22:49 pm
Bydlisko: Trnava

Reklama

Re: AkvaTera Trnava

Odoslaťod TTjopo » 21 Mar 2013 18:14 pm

Teraz si niesom isty ci sa osobne pozname.Uz sme sa niekedy stretli?Poznam osobne vsetkych akvaristov co chodia na "trnavske stretka" dokonca aj par co nechodia no vobec si ta nejako neviem vybavit.Nemam problem sa stretnut a rad pokecam ale mozno by to zaujimalo viacerich v com to moze narobit zlobu ze by bolo otvoreneho viac priestoru.
PS minule som zabudol ze bolo stretko aj na akvatere tak mozeme spachat nieco tento krat.
Obrázok používateľa
TTjopo
 
Príspevky: 2803
Obrázky: 31
Založený: 07 Mar 2009 19:45 pm
Bydlisko: Trnava

Re: AkvaTera Trnava

Odoslaťod Minomino » 21 Mar 2013 18:52 pm

nie ale budem mat menovku organizator a s mojimi 193cm som lahko identifikovatelny :)

v skratke, predavajuci na poschodi by sa urcite stazovali ze im tam nechodia vsetci navstevnici a pri privelkom pocte stolov napr. 400, by sa mohlo stat zeby neboli vsetci predavajuci spokojni a teda by zakonite nabuduce neprisli co by viedlo k poklesu kvality akcie. tento pocet sa nam osvedcil v tom ze aj navstevnici aj predavajuci su v drvivej vacsine spokojni a to je nas najdolezitejsie.
Minomino
 
Príspevky: 138
Založený: 18 Feb 2009 22:49 pm
Bydlisko: Trnava

Re: AkvaTera Trnava

Odoslaťod TTjopo » 21 Mar 2013 20:12 pm

Mohlo by sa to riesit takym sposobom ze stoly na podlazi by sa davali ako posledne a predavajuci by boli na to upozorneny.Potom by si sami mohli rozmysliet ci pridu alebo nie.Lebo teraz na vyber nemaju kedze su stoly obsadene a jednoducho prist mozu akurat ako navstevnici.Po pripade by sa mohla urobit mapa stolov a predavajuci by si kupovali miestenky podla toho kto sa skor ohlasi ten si moze skor vyberat stol.Bolo by to podla mna spravodlive.
Ked sme uz pri tom akym sposobom sa urcuje kde ktori predavajuci bude?Niesom predavajuci len som zvedavi.V buducnosti mozno predavajuci budem kedze pomerne casto mavam dost velke prebytky rastlin a takto by som to mohol na burze spenazit a za peniazky dokupit krmivo alebo nieco nove do akvariek.
Obrázok používateľa
TTjopo
 
Príspevky: 2803
Obrázky: 31
Založený: 07 Mar 2009 19:45 pm
Bydlisko: Trnava

Re: AkvaTera Trnava

Odoslaťod Minomino » 21 Mar 2013 20:17 pm

da sa aj tak, len tam ti vznikne potom problem kam umiestnis predavajuceho ktory chce napriklad 12 stolov ked vsade budu uz len medzery po 3-4 stoloch, preto miestenky nie su a az den pred akciou sa to snazim rozhodit tam aby to malo hlavu a patu. najnovsie davame vsetkych akvaristov do prednej casti aby boli co najblizsie k vode, v minulosti to vsak sami tak nechceli ale naposledy sa to osvedcilo.
Minomino
 
Príspevky: 138
Založený: 18 Feb 2009 22:49 pm
Bydlisko: Trnava

Re: AkvaTera Trnava

Odoslaťod TTjopo » 21 Mar 2013 20:27 pm

To je fakt.S tym rozdielnym poctom stov to ma nenapadlo.No je vidiet ze nemam s takymi vecami ako je organizovanie takych akcii skusenisti.No ako som pisal vysie vyuzit miesto na podlazi len pre tych co by mali zaujem a prihlasili sa ako posledny by bolo mozne.Nemohli by sa ani stazovat ze mali zle misto mali sa prihlasit skor.
Obrázok používateľa
TTjopo
 
Príspevky: 2803
Obrázky: 31
Založený: 07 Mar 2009 19:45 pm
Bydlisko: Trnava

Re: AkvaTera Trnava

Odoslaťod Minomino » 21 Mar 2013 20:33 pm

zvazim to, ale nateraz nemame ani objednanych tolko stolov a to sa uz neda zmenit, takze neni ani hore ake stoly dat.
Minomino
 
Príspevky: 138
Založený: 18 Feb 2009 22:49 pm
Bydlisko: Trnava

Re: AkvaTera Trnava

Odoslaťod TTjopo » 21 Mar 2013 20:50 pm

Ved v pohode.Nato je tato tema aby sa dali podnety na zlepsenie akcie.Ja v tom vidim zlepsenie pre predavajucich , ze vobec mozu prist ked sa rozhod u a poslednu chvylu a pre kupujucich bude vacsi vyber a konkurencia
Obrázok používateľa
TTjopo
 
Príspevky: 2803
Obrázky: 31
Založený: 07 Mar 2009 19:45 pm
Bydlisko: Trnava

Re: AkvaTera Trnava

Odoslaťod Minomino » 21 Mar 2013 20:56 pm

mas pravdu, na tento rok uz mam ale uzavretu zmluvu na prenajom stolov a lavic aj na jesenny termin 29.9 takze viac stolov sa bude dat zohnat az buduci rok.
Minomino
 
Príspevky: 138
Založený: 18 Feb 2009 22:49 pm
Bydlisko: Trnava

Re: AkvaTera Trnava

Odoslaťod sappa » 21 Mar 2013 21:03 pm

mozno nepojde ani oto aby bolo viacej stolov mozno by sa to horne podium dalo vyuzit na rozsirenie priestorov aby sa navstevnici netlacili na seba lebo ked sa pri jednom stole zasekne 15 ludi tak je ta cesticka takmer plna a clovek sa tam musi tlacit
tym padom by mohli byt sirsie cesticky ale to by bolo dobre premysliet aby sa zaroven vyhlo tomu ze niektory predajca sa bude stazovat ze ludia sa knemu nedostali kedze boli napodiu alebo urobit umele cesty aby ludia museli prejst okolo kazdeho ale to neviem ci sa da rozumne spravit
sappa
 
Príspevky: 386
Obrázky: 5
Založený: 04 Máj 2012 23:10 pm
Bydlisko: Trnava

Re: AkvaTera Trnava

Odoslaťod TTjopo » 21 Mar 2013 21:13 pm

V tomto pripade by som povedal ze to tento problem nevyriesi.Jednoducho navstevnikov byva vela a kezdy sa tlaci ku stolu predajcu aby videl co najlepsie.Na toto by skor pomohlo urobit akvateru v sobotu aj nedelu aby sa pocet navstevnikov rozdelil.
Nebolo by mozne urobit aj nejake prednasky nieco ako byva na akciaciach Jar....zima v BA.Viem ze nije jednoduche najst na to dobrovolnikov len sa pytam.Po pripade nejaku sutaznu vystavu ako je na spominanych akciach
Naposledy upravil TTjopo dňa 21 Mar 2013 21:20 pm, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
TTjopo
 
Príspevky: 2803
Obrázky: 31
Založený: 07 Mar 2009 19:45 pm
Bydlisko: Trnava

Re: AkvaTera Trnava

Odoslaťod džara » 21 Mar 2013 21:15 pm

myslim ze umele cesty by mohli sposobit neskutocnu zacpu.
džara
 
Príspevky: 140
Obrázky: 27
Založený: 20 Aug 2009 22:59 pm
Bydlisko: Senica

Re: AkvaTera Trnava

Odoslaťod Minomino » 21 Mar 2013 23:12 pm

TTjopo napísal:Nebolo by mozne urobit aj nejake prednasky nieco ako byva na akciaciach Jar....zima v BA.Viem ze nije jednoduche najst na to dobrovolnikov len sa pytam.Po pripade nejaku sutaznu vystavu ako je na spominanych akciach


Uz viac krat som organizoval prednasky, naposledy pred rokom myslim. zaujem bol minimalne a roboty okolo toho privela. samotna akcia si vyzaduje vela ludi na koordinaciu aby vsetko klapalo. preto sme to aj rpestali robit. ale do buducna nevylucujem nejake staticke vystavy ktore si nevyzaduju dalsi ludi na prevadzku pocas akcie.
Minomino
 
Príspevky: 138
Založený: 18 Feb 2009 22:49 pm
Bydlisko: Trnava

Re: AkvaTera Trnava

Odoslaťod Sunkafit » 22 Mar 2013 08:23 am

Prosim Vas prinesiete tam niekto aj Kardinálky?
Sunkafit
 
Príspevky: 1336
Založený: 07 Jan 2011 19:09 pm
Bydlisko: Nitra

Re: AkvaTera Trnava

Odoslaťod Jozef I. » 22 Mar 2013 12:36 pm

zaujímavá debatka,,, ja ked som bol prvý krát v TT na akvatere bol som ozaj veľmi prekvapený ake veľké množstvo ludi tam bolo a bolo a je to tak zakaždým a pokiaľ sa hlasi aj predajcov viacej ako dokažete prijať, tak by ozaj bolo možno vhodne porozmýšlať ako to spraviť, rozšíriť, alebo ako spomenul tuším Jozef, rozdeliť na dva dni. Ale tak nevidím do toho, takže neviem posudiť pripadne problemy a nevyhody, ktoré by s tým boli spojene :)
každopadne sa tam ukážem aj teraz a už sa teším :)
Obrázok používateľa
Jozef I.
 
Príspevky: 1529
Obrázky: 0
Založený: 04 Feb 2012 18:46 pm
Bydlisko: Senica

Re: AkvaTera Trnava

Odoslaťod Sunkafit » 22 Mar 2013 12:59 pm

na dva dni nie ale nie je to otvorene cele a kludne by mohli byť aj hore....dufam že zostane taketo počasie aby vnútri nebolo 100 stupnov
Sunkafit
 
Príspevky: 1336
Založený: 07 Jan 2011 19:09 pm
Bydlisko: Nitra

Re: AkvaTera Trnava

Odoslaťod Luker13 » 25 Mar 2013 14:04 pm

nosi tam niekto aj sklenenne difuzory a lily pipes? mal by som zaujem, pripadne easycarbo.
Obrázok používateľa
Luker13
 
Príspevky: 1745
Obrázky: 6
Založený: 12 Apr 2011 18:15 pm
Bydlisko: Piešťany

Re: AkvaTera Trnava

Odoslaťod miso1987 » 26 Mar 2013 13:36 pm

nakolko som sa nezucastnil poslednej akva v zrkadlovom haji kde bolo tieto rybky dostat,tak sa opytam,bude mat niekto na predaj ancitrusov gold?a taktiez nejake lekna uz von do jazierok...ked hej,dajte vediet ked mozte.dakujem
miso1987
 
Príspevky: 106
Obrázky: 3
Založený: 06 Mar 2010 21:40 pm

Re: AkvaTera Trnava

Odoslaťod RIZLACI » 26 Mar 2013 15:20 pm

Luker13 napísal:nosi tam niekto aj sklenenne difuzory a lily pipes? mal by som zaujem, pripadne easycarbo.

Vsetky velkostne balenia od firmy easy life tam budem mat. A samozrejme aj difuzery sklenene.
Obrázok používateľa
RIZLACI
 
Príspevky: 188
Založený: 05 Okt 2006 22:38 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: AkvaTera Trnava

Odoslaťod aivenhov » 26 Mar 2013 17:07 pm

miso1987 napísal:nakolko som sa nezucastnil poslednej akva v zrkadlovom haji kde bolo tieto rybky dostat,tak sa opytam,bude mat niekto na predaj ancitrusov gold?a taktiez nejake lekna uz von do jazierok...ked hej,dajte vediet ked mozte.dakujem


Goldov tam určite bude niekto mať. Naposledy jeden pán mal za 2€ cca 5-6cm jedince.
Obrázok používateľa
aivenhov
 
Príspevky: 290
Založený: 01 Jan 2012 16:03 pm

Re: AkvaTera Trnava

Odoslaťod miso1987 » 26 Mar 2013 21:15 pm

aivenhov napísal:
miso1987 napísal:nakolko som sa nezucastnil poslednej akva v zrkadlovom haji kde bolo tieto rybky dostat,tak sa opytam,bude mat niekto na predaj ancitrusov gold?a taktiez nejake lekna uz von do jazierok...ked hej,dajte vediet ked mozte.dakujem


Goldov tam určite bude niekto mať. Naposledy jeden pán mal za 2€ cca 5-6cm jedince.

viem ze naposledy na burze boli,keby som bol isiel,kupoval by som.len sa pytam kvoli tomu ze akvatera je viac tera,ci aj tam sa nejaky predajca najde
miso1987
 
Príspevky: 106
Obrázky: 3
Založený: 06 Mar 2010 21:40 pm

Re: AkvaTera Trnava

Odoslaťod TTjopo » 26 Mar 2013 22:27 pm

Urcite sa oplati prist akvaristom aj teraristom.Som len akvarista ale vzdy sa tesim na tuto akciu.Uz si pomali pisem zoznam nakupu.Nejake veci su uz objednane dufam ze Rišo na mna nezabudne.
Obrázok používateľa
TTjopo
 
Príspevky: 2803
Obrázky: 31
Založený: 07 Mar 2009 19:45 pm
Bydlisko: Trnava

Re: AkvaTera Trnava

Odoslaťod Dusky » 26 Mar 2013 22:41 pm

akcia v Trnave sa mi vzdy pacila, zoberiem ak bude niekto pretrhavat valisnerie spiralis alebo gigantea , cryptocorine wendtii tropica za rozumnu cenu :D
Dusky
 
Príspevky: 1438
Obrázky: 1
Založený: 06 Sep 2010 21:37 pm

Re: AkvaTera Trnava

Odoslaťod Richard Tokušev » 26 Mar 2013 22:42 pm

JOPO nezabudnem.
Akvateru v Trnave odporúčam každému.
Z BB pôjde minimálne 3 až 5 aut a verím, že sa nájdu ludia z celého Slovenska. Momentálne sa jedná o akciu roka.

Týmto pozývam všetkých aj do nášho stánku. Budem sa snažiť doviesť naozaj výnimočnú ponuku Tropica a produkty známe z mojej stránky.

Rezervačky a objednávky prosím cez ss alebo cez obchod@akvaprodukt.sk
Ceny rastlín sú zvyčajne o niečo menšie ako na stránke.
Obrázok používateľa
Richard Tokušev
 
Príspevky: 964
Obrázky: 34
Založený: 04 Máj 2009 16:16 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Chovateľské burzy

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.