Bratislava - Bajkalská 29/f - ZOODom



Zoznam kamenných predajní a Vaše skúsenosti s nimi.Ponuka v predajni.

Odoslaťod Ján Pečo » 12 Jan 2009 13:03 pm

Kde by ste navrhovali prestahovat predajnu???

To co sa tu navrhne je jedna vec,a cena najomneho a dalsich vstupov je druha vec. Kam prestahuju predajnu je len a len vec majitelov Zoodomu,vsetko ostatne su le zbozne priania navstevnikov tejto stranky. :roll:
Obrázok používateľa
Ján Pečo
 
Príspevky: 130
Obrázky: 50
Založený: 20 Jan 2007 12:39 pm
Bydlisko: Bratislava

Reklama

Odoslaťod ranko » 12 Jan 2009 13:24 pm

ja by bol rad, keby este aspon chvilu ostala tam kde je, kedze sa o mesiac stahujem na mierovu a z okna vidim zoodom ako na dlani :)
Obrázok používateľa
ranko
 
Príspevky: 325
Obrázky: 6
Založený: 03 Okt 2007 13:15 pm
Bydlisko: BA prievoz

Odoslaťod Jirka Scobak » 12 Jan 2009 16:51 pm

ranko napísal:ja by bol rad, keby este aspon chvilu ostala tam kde je, kedze sa o mesiac stahujem na mierovu a z okna vidim zoodom ako na dlani :)


Kdyz tam zustane, utratis hrozne moc :).
Obrázok používateľa
Jirka Scobak
 
Príspevky: 1546
Obrázky: 194
Založený: 25 Jan 2007 22:14 pm
Bydlisko: Bratislava

Odoslaťod amy01 » 12 Jan 2009 17:31 pm

jednoznačne do devínskej :lol: :lol:
Obrázok používateľa
amy01
 
Príspevky: 444
Obrázky: 42
Založený: 25 Mar 2008 16:54 pm
Bydlisko: Celé zle

Re: Bratislava - Gagarinova/Mierova 67 - ZOODom

Odoslaťod TropheuS » 12 Jan 2009 21:52 pm

Myslel som to tak, ze ci neviete o vhodnych volnych priestoroch, bo by boli vdacni za hocijaky dobry tip.
TropheuS
 
Príspevky: 78
Obrázky: 1
Založený: 23 Júl 2007 11:32 am

Odoslaťod miloss » 12 Jan 2009 22:05 pm

sevraj ket postavia tu budovu vedla tak sa stahuju donej
miloss
 
Príspevky: 31
Založený: 02 Apr 2008 20:06 pm

Odoslaťod ranko » 13 Jan 2009 09:01 am

Kdyz tam zustane, utratis hrozne moc :).[/quote]
tym chces povedat, ze ako predajna su drahi?
mozno,ale pre mna ako bezneho akvaristu s jednym cca 100l akvom to nieje take bolestive, ked si tam z casu na cas kupim neake krmivo + akva burzy v DK Ruzinov co by kamenom dohodil.
Obrázok používateľa
ranko
 
Príspevky: 325
Obrázky: 6
Založený: 03 Okt 2007 13:15 pm
Bydlisko: BA prievoz

Odoslaťod mystka » 28 Aug 2009 18:38 pm

Dnes som bola v ZOODOMe, len tak zo zvedavosti som nakukla do akvarka, z ktoreho mi asi pred tristvrte rokom predavac vyberal endlerky. No a hroza, endlerky nemali chvosty, boli krive, vychudnute, s bielymi skvrnami. Prislo mi ich strasne luto. Naladu mi zlepsil papagaj, ktory bol mimo klietky a rozhodl sa, ze mi sam vlezie do kosika :lol:
Obrázok používateľa
mystka
 
Príspevky: 598
Obrázky: 62
Založený: 07 Jan 2009 20:37 pm
Bydlisko: Bratislava

Odoslaťod Papagaj » 13 Okt 2009 02:03 am

Pisalo sa tu o stahovani , teraz s odstupom casu je ta predajna stale na mierovej alebo ju uz treba hladat inde ? :idea:
Obrázok používateľa
Papagaj
 
Príspevky: 119
Obrázky: 14
Založený: 25 Feb 2004 22:33 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava - Gagarinova/Mierova 67 - ZOODom

Odoslaťod Darkriser » 13 Okt 2009 07:54 am

stale na mierovej, aj ked v tesnej blizkosti prebieha zuriva stvba, takze pozor na hlavu...tie zeriavy su fakt blizko :?
Darkriser
 
Príspevky: 36
Obrázky: 5
Založený: 17 Feb 2009 10:05 am
Bydlisko: Bratislava, SR

Re: Bratislava - Gagarinova/Mierova 67 - ZOODom

Odoslaťod hitmanius » 26 Okt 2009 19:09 pm

ano bol som tam cez vikend a stale su tam, kde boli...celkom fajn vyber co sa tyka rybiek ale technika neviem no...mne sa to zdalo dost slabe co do vyberu tak aj docela bordel bol v tej sekcii... :D
Obrázok používateľa
hitmanius
 
Príspevky: 305
Obrázky: 0
Založený: 20 Okt 2009 00:23 am
Bydlisko: Bratislava

Odoslaťod skala » 27 Okt 2009 09:53 am

Zoodom je momentalne v Bratislave jednoznacne jednotka. Moje hladisko je prirodzene zivy tovar, krmenie a personal.
Obrázok používateľa
skala
 
Príspevky: 3854
Obrázky: 16
Založený: 09 Apr 2003 17:24 pm
Bydlisko: Piešťany, Bratislava

Odoslaťod hitmanius » 28 Okt 2009 18:52 pm

skala napísal:Zoodom je momentalne v Bratislave jednoznacne jednotka. Moje hladisko je prirodzene zivy tovar, krmenie a personal.


tak ano co som videl o zive zvierkatka sa pekne staraju len to prislusenostvo je horsie :wink:
Obrázok používateľa
hitmanius
 
Príspevky: 305
Obrázky: 0
Založený: 20 Okt 2009 00:23 am
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava - Gagarinova/Mierova 67 - ZOODom

Odoslaťod polypterus » 19 Nov 2009 20:40 pm

Zoodom tam ostáva ešte minimálne rok.

Tu sa dá pozrieť, čo nové v Zoodome:
http://www.facebook.com/pages/Bratislava-Slovakia/Zoodom-Bratislava/168758812527
polypterus
 
Príspevky: 1
Založený: 19 Nov 2009 20:15 pm

Re: Bratislava - Gagarinova/Mierova 67 - ZOODom

Odoslaťod amy01 » 28 Jún 2010 18:17 pm

V zoo dome majú živé krmivo ak by mal niekto záujem, dnes som tam videla, tuším mikry.
Obrázok používateľa
amy01
 
Príspevky: 444
Obrázky: 42
Založený: 25 Mar 2008 16:54 pm
Bydlisko: Celé zle

Re: Bratislava - Mierova 67 - ZOODom

Odoslaťod leucosternon » 07 Aug 2010 11:52 am

v zoodome som bol naposledy pred dvoma tyzdnami a nic moc. exoticke kombinacie exotickych zvierat v exotickych ubikaciach:)
zaujimavy obchod co sa tyka krmiv a tovaru, ale zvieratka tam nevyzerali stastne, skor naopak...a tie robia reklamu obchodom zo zvieratami a tovarom pre ne. Cize co sa tyka mna tak by som tam nekupil nic ani zive ani nezive.
leucosternon
 
Príspevky: 29
Založený: 03 Apr 2010 08:19 am
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava - Mierova 67 - ZOODom

Odoslaťod tritrek » 17 Jan 2011 14:02 pm

BTW telefónne číslo uvedené na stránke 02/43 642 191 nefunguje...
Obrázok používateľa
tritrek
 
Príspevky: 177
Založený: 04 Jan 2011 14:37 pm
Bydlisko: Šamorín

Re: Bratislava - Mierova 67 - ZOODom

Odoslaťod triscene » 02 Mar 2011 16:12 pm

doporucujem a maju tam teraz aj HC a ostatne rastliny a dostal som este aj 30 percentnu zlavu na rastlinky takze spokojnost :)

a dokonca tam bola vcera aj Zdenka Predna..takze som aj oko potesil :)
Obrázok používateľa
triscene
 
Príspevky: 2692
Obrázky: 1
Založený: 17 Feb 2011 11:03 am
Bydlisko: Bratislava - Vrakuna

Re: Bratislava - Mierova 67 - ZOODom

Odoslaťod Paces » 16 Dec 2012 11:48 am

No, všetci píšete len o rybičkách, ale zoodomy nie sú len o nich.
Dať si dnes pekné akvárium do regálu, dať doň rybyčky a trošku to naaranžovať, to nie je žiaden kumšt.
Ja mám so Zoodomom skúsenosti niekde uprostred.
Čo ma zarazilo, je že nevykupujú. Tzn, že musia dodávať zvieratká z iných predajní. Každý predajca je rád, keď sa mu chovatelia ponúknu. Množiť si všetko sám, napr. hlodavce, je síce pekné, ale ak majú v akvárku párik škrečkov a tie majú zrovna mladé, tak na predaj nemajú ani jedného. A iné ku nim vložiť nemôžu, lebo zabijú mladé.
Alebo slimáky.Ja chovám tropické slimáky Achatina. Máme 200 mladých Achatina Ach. Albino, s bielou nohou. Na Slovensku je ich pár a ťažko sa množia. Oni ich nechcú, že čo s tým? Absolútne nemajú prehľad o dopyte na trhu chovateľov !
Čo ma zarazilo ďalšie, sú vedomosti. Baba má síce našprtané niečo z učebníc, ale toť vsjo ! Párkrát som ich upozornil, že predávajú zmesky pre osmáky, v ktorých je aj slnečnica (tzn, že výrobca sa snaží produkt predať, bez ohľadu na život a zdravie zvieratka). Osmák slnečnicu nesmie ! Zmenilo sa niečo? Nič. A niekto sa potom doma čuduje, prečo mu osmák za pol roka leží vystretý v hoblinách...
Okolo rybičiek je tam toho spústa, okolo hlodavcov je to biedne. Napr. domčeky. Drevené asi 5 druhov. Čo z toho, keď za 2 mesiace je po domčeku, lebo ho rozkúšu a prečúrajú? Domčeky v tvare kameňa a pod., podobné ako sú skaly ku rybičkám, z epoxidovej živice, nemajú ani jeden. Pritom sú to najžiadanešie domčeky. Nerozkúsateľné, nenasiakavé, dobre udržovateľné.
Krmivá to isté. Od slovenských výrobcov jedno, dve, ale plné regále zahraničných, samozrejme od 3€ za pol kila...
Absencia veľkých balení. Aj rybičkám aj hlodavcom sa napr. dávajú gamarusy alebo krevetky. Ale kupovať ich za 3,50 € v malej 200ml pixli je moc! Pritom sú na trhu aj pol či kilové balenia, za 5€/0,5kg alebo kilové za 9€. A to už je sakra rozdiel v cene vs obsahu !
Ďalšia vec : nerozkúsateľné hračky pre stredných a veľkých psov. Všelijaké mäkké pidižvítka, da 2 hodiny, to hej. Ale niečo adekvátne veľké, z tvrdej gumy, hm, asi sa načakám...!
Zato silikagelových podstielok majú celý regál. Aj granule z drvených kukuričných šúlkov. Nestačilo by od 2-3 výrobcov? Musí byť sortiment od 20. ? A pritom je to stále to isté. Či sú drahšie alebo lacnejšie, je to jedno. Furt je to silikagel alebo kukurica. Pri týchto produktoch niet čo pri výrobe pokaziť, takže argument že tieto sú kvalitnejšie a tamtie nie, neobstojí.
Pol regálu by sa uvolnilo, napr. na peletkové podstielky, alebo slamu. Slama im v predajni absentuje úplne !
Je toho dosť, čo by sa malo v ZooDome zmeniť.
A na to, aký veľký výber rybičiek a vtákov majú, majú strašne malý výber hlodavcov. Kto chce osmáka, ak nemá priestrannú klietku? Kto činčilu? Pieskomilov nemajú vôbec, chrčkov po troške, škrečkov to isté. Hlavne že tam majú buruduka, ktorého asi nikdy nepredajú. A momentálne žiadané potkany Dumbo nemajú ani jedného...!
Ako som písal vyššie, možno by im stačilo sa trošku zorientovať na trhu. Čo ľudia chcú. A trošku si aj naštudovať fyziológi zvierat, nie len chov. Tak by predišli trapasom so zmeskami. No a trošku si aj prebehnúť iné predajne a net. Aby tam potom nemali (v akcii !) činčily za 65€ ! Pretože bežná štandard činčila sa predáva za 25 € za kus !!! Rôzne variety sú samozrejme drahšie, ale štandardy nie !
Paces
 
Príspevky: 1
Založený: 16 Dec 2012 11:12 am

Re: Bratislava - Mierova 67 - ZOODom

Odoslaťod aji » 07 Feb 2013 23:26 pm

Takže moja skúsenosť v Zoodome Ba-tovaru spúúústa, čo a týka psov a mačiek.
Rybky-moj postreh:
Velmi nízka hygiena, akvárií za....né od zbytkov potravy ako na dne, tak aj vrchných krytoch, namiesto SAE-iná mrenka (neviem, či zámerne?) SAE má predsa 2 fúziky, tieto boli bez... Rybka v jednom akva hore bruškom, v machu zamotaná... och joj... Ale najviac ma tá hygiena mrzí.. mali by prijať niekoho, kto sa bude mimo starostlivosti o zákazníka zaoberať aj údržbou..
Obrázok používateľa
aji
 
Príspevky: 51
Založený: 22 Jan 2013 00:06 am

Re: zoohit-dobre ceny

Odoslaťod zano » 22 Máj 2014 09:17 am

btw. neviem ze ci viete ze v Bratislavskom ZOODOM obchode maju na vsetko 15-30% zlavy do 3.6.2014, lebo sa stahuju.
vid. http://www.zoodom.sk/
Je to uz dost vybielene, ale akvarka/ strk/ par rybiek, krmiva/ lieciva sa daju za peknu cenu zohnat, a ovsem kto ma psa macku, tiez si nakupi.
Obrázok používateľa
zano
 
Príspevky: 118
Obrázky: 7
Založený: 15 Júl 2013 13:39 pm

Re: Akvaristicke obchody

Odoslaťod amy01 » 18 Júl 2014 22:10 pm

Tak dnes som bola 1x v novom Zoodom(e) a zostala som sklamaná. Akvariek menej, o výstavných radšej pomlčím, druhov na výber takisto pomenej (ale to sa môže ešte zmeniť kedže sa tam rozbiehajú).
Pre mňa aj zlá poloha - otáčanie sa na obchvate diaľničnom :dead: ale tak za to oni nemôžu.
Škoda, rada som tam chodievala.
Obrázok používateľa
amy01
 
Príspevky: 444
Obrázky: 42
Založený: 25 Mar 2008 16:54 pm
Bydlisko: Celé zle

Re: Bratislava - Bajkalská 29/f - ZOODom

Odoslaťod milan78 » 25 Jan 2015 15:32 pm

caute.som tu sice novy ale nedalo mi podelit sa s vami o moje skusenosti s predajnou zoodom.od kedy sa prestahovali akvarii je teda menej celkovo akvaristika sa zmensila.vobec nemaju uz v ponuke vacsie kusy ryb ako afriky a podobne lebo ich nemaju vraj kam dat.co je dost skoda.chodim tam pravidelne a v poslednej dobe dost chorych akvarii sama krupica a bakterka.no ani sa necudujem.starsia pani kora je v akvaristike odkaluje akva stylom vypustim si vodu az po strk..a dolejem druhu.budis asi stara skola.tak to potom vyzera..velke prisavniky su nepredajne lebo ich ma vraj ako "udrzbove" .takze neostava nic ine ako kupit prisavnika co ma sotva 2,5cm za 1,50 € .kupe ryb sa tam viac menej vyhybam a ked uz tak zasobeny prentivnym liecivom.vyber krmiv inak slusny z techniky mi chyba vacsi vyber znaciek filtov,prisavky,vzduchove kamene,3D pozadia.myslim ze sortimentom je im vela konkurencia hornbach.zaujmal by ma vas nazor ci som teda sam alebo mate podobne skusenosti.
milan78
 
Príspevky: 1
Založený: 25 Jan 2015 14:23 pm

Re: Bratislava - Bajkalská 29/f - ZOODom

Odoslaťod Hryzo » 25 Jan 2015 15:38 pm

ja som v zoodome bol asi 3krat zatial, a kupoval som tam zatial len drobne prislusenstvo (napriklad sklenenu fajku co som inde nevedel zohnat) a jednu ampulariu (ampularia sice zila u mna dost dlho, ale nakoniec aj tak umrela predcasne a mozno mala na sebe nejakych parazitov)
co som si ale vsimol - akvaria mi pridu zanedbanejsie alebo resp udrziavane na najnizsej hranici kvoli udrzbe a jednoduchosti ale zase ceny rybiciek je iny - nizsi ako v inych obchodoch podobneho typu
mojej drahej sa tam akvaristicka cast tiez moc nepacila a priradila jej miesto pod super zoo ... zatial tam vybehnem obcas skor zo zvedavosti ako kvoli tomu, ze je to moj oblubeny obchod
Obrázok používateľa
Hryzo
 
Príspevky: 1422
Obrázky: 1
Založený: 15 Júl 2014 09:54 am
Bydlisko: Gajary

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Kamenné predajne

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.