hymenochirus curtipes



Všetko čo nezapadá do ostatných sekcií - rôzne problémy s chodom akvária, fotografovanie, pozadia....

hymenochirus curtipes

Odoslaťod dinna » 16 Apr 2005 20:19 pm

hymenochirus curtipes
Ahojte vsetci, potrebujem poradit, kto sa vyzna v tychto zabkach? Nakladli vajicka a potrebovala by som vymenit vodu, neviem, ci ich to nejako neposkodi. A ked sa vyliahnu zubrienky, je potrebne vzduchovat, ci nie?
Obrázok používateľa
dinna
 
Príspevky: 19
Založený: 16 Feb 2005 14:46 pm
Bydlisko: Levice

Reklama

Re: hymenochirus curtipes

Odoslaťod 3rix » 16 Apr 2005 20:47 pm

dinna napísal:Ahojte vsetci, potrebujem poradit, kto sa vyzna v tychto zabkach? Nakladli vajicka a potrebovala by som vymenit vodu, neviem, ci ich to nejako neposkodi. A ked sa vyliahnu zubrienky, je potrebne vzduchovat, ci nie?

Nepis to do kazdej temy ,vajicka sa ti neposkodia ak tu vodu odsajes nie odlejes ale ja by som ich radsej nasal hadicou do dakej litrovej nadoby kde by som dal vodu z akva a tam by som ich nechal,..
3rix
 
Príspevky: 59
Obrázky: 34
Založený: 10 Apr 2005 14:29 pm
Bydlisko: Kosice

Re: hymenochirus curtipes

Odoslaťod dinna » 16 Apr 2005 22:08 pm

Oni sú nalepené na takom dreve, čo siaha k hladine, takže keď by som ho preložila do čistej vody, tak by to bolo o.k.? A v tej litrovej nádobe by nemali po vyliahnuti žubrienky málo miesta? Je ich dosť veľa.
Obrázok používateľa
dinna
 
Príspevky: 19
Založený: 16 Feb 2005 14:46 pm
Bydlisko: Levice

Re: hymenochirus curtipes

Odoslaťod 3rix » 16 Apr 2005 22:17 pm

dinna napísal:Oni sú nalepené na takom dreve, čo siaha k hladine, takže keď by som ho preložila do čistej vody, tak by to bolo o.k.? A v tej litrovej nádobe by nemali po vyliahnuti žubrienky málo miesta? Je ich dosť veľa.

Tak ja sa v zabkach nevyznam ale rozhodne ich do cistej vody NEDAVAJ ,len do vody v ktorej boli a s rovnakou teplotou.
3rix
 
Príspevky: 59
Obrázky: 34
Založený: 10 Apr 2005 14:29 pm
Bydlisko: Kosice


Naspäť na Voľná diskusia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.