jednostranne nepriehladna folia na sklo



Všetko čo nezapadá do ostatných sekcií - rôzne problémy s chodom akvária, fotografovanie, pozadia....

jednostranne nepriehladna folia na sklo

Odoslaťod stano170 » 24 Nov 2013 15:31 pm

V jednej restauracii som videl obrovske akvarium ktore sluzilo ako "priecka" na rozdelenie miestnosti. Akvarko bolo pozorovatelne zo vsetkych stran ale nikdy nebolo vidiet cez neho na druhu stranu. Cize folia bola priehladna len z jednej strany. Druha strana sa javila stale ako cierna plocha. Napadlo ma ze by to bola dobra vec na olepanie celeho akvaria aby sa ryby neplasili, ci uz v spolocenskom alebo vytierackach kedze logicky ryby cez tu foliu nebudu vidiet ruch v okoli.
Neviete nahodou ci ma tato folia nejaky konkretny nazov a kde by som ju vedel zohnat?
Obrázok používateľa
stano170
 
Príspevky: 52
Obrázky: 0
Založený: 27 Apr 2010 13:56 pm
Bydlisko: Kosice

Reklama

Re: jednostranne nepriehladna folia na sklo

Odoslaťod Fatimka » 24 Nov 2013 19:55 pm

Na 100% takú fóliu nájdeš v obchodoch kde robia autofólie.
Fatimka
 
Príspevky: 427
Obrázky: 13
Založený: 05 Okt 2011 09:24 am
Bydlisko: Dubník okres Nové Zámky

Re: jednostranne nepriehladna folia na sklo

Odoslaťod Maranella » 24 Nov 2013 20:10 pm

Obrázok používateľa
Maranella
 
Príspevky: 340
Založený: 20 Okt 2012 14:05 pm
Bydlisko: Bratislava II

Re: jednostranne nepriehladna folia na sklo

Odoslaťod stano170 » 11 Dec 2013 09:41 am

takze autofolia to nieje, obvolal som a aby som dosiahol co potrebujem by musela byt lepena z vnutornej strany akvaria. Co je blbost lebo voda by to odlepila prip by sa lepidlo uvolnovalo do vody. Keby som ju nalepil zvonka tak by bolo vidno naopak teda z akva von. Musi byt nato specialna akva folia lepiaca sa zvonka alebo speci sklo.
Obrázok používateľa
stano170
 
Príspevky: 52
Obrázky: 0
Založený: 27 Apr 2010 13:56 pm
Bydlisko: Kosice

Re: jednostranne nepriehladna folia na sklo

Odoslaťod Giftzahn » 11 Dec 2013 10:34 am

njn, sak skocis do Baumaxu .... a tam maju mliecne folie / polopriehladne a aj nepriehladne .... a vyberes si taku priehladnost aku potrebujes .... "nalepis" na zadnu stranu akva .... samozrejme z vonku .... a nic neriesis .... :wink:
Obrázok používateľa
Giftzahn
 
Príspevky: 6033
Obrázky: 12
Založený: 11 Jan 2008 14:09 pm
Bydlisko: Bratislava


Naspäť na Voľná diskusia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.