Kalimatan Creek

spustená nová sekcia kde budete mať možnosť prekonzultovať s akvaristami dosiahnutý layout Vášho akvária

Re: Kalimatan Creek

Odoslaťod prasan » 30 Jan 2018 00:37 am

Ten bambus by som vyhodil.Vo váze bez lepených spojov ok ale bojím sa toho,že ti to akvárium koreňami roztrhne.
Obrázok používateľa
prasan

Obrázky: 71
Založený: 03 Dec 2009 21:37 pm

Reklama

Odoslaťod chuanvaldes » 30 Jan 2018 00:47 am

prasan napísal:Ten bambus by som vyhodil.Vo váze bez lepených spojov ok ale bojím sa toho,že ti to akvárium koreňami roztrhne.

:| Sakra toto ma vôbec nenapadlo... Díky za upozornenie. :pivo: Ešte som ho tak šikovne dal do rohu... :?
Obrázok používateľa
chuanvaldes

Založený: 22 Apr 2016 09:43 am

Odoslaťod Jozef I. » 30 Jan 2018 02:34 am

Servus Tomáš. parádička akvarium :)

Prasa to máju tie korene bambusu takú silu? To by ma nenapadlo.
Obrázok používateľa
Jozef I.

Obrázky: 0
Založený: 04 Feb 2012 18:46 pm

Odoslaťod prasan » 30 Jan 2018 04:04 am

Neviem či konkrétne tento druh,ale dva čo som doma mal dokázali roztlačiť koreňmi hlinenú misu.
Obrázok používateľa
prasan

Obrázky: 71
Založený: 03 Dec 2009 21:37 pm

Odoslaťod lev_ica » 30 Jan 2018 07:44 am

Fotečky aj akvárko nádherné, ako vždy. :pivo: :mrgreen:
Ako často kŕmiš štvorzubca, keď má taký 'pupček'? :o Ja môjmu musím slimáky dávkovať, lebo keď má neobmedzene, tak ich pozabíja všetky, ale 'nevycucne' ich a to mäso, čo ostane v ulite okamžite kazí vodu a tvorí sa mi hnedý povlak. Keďže som pri akváriách iba každý 4 deň, tak nestíham povyberať zvyšky hneď... :( Zvažujem, že ho dám do 120-tky, v tom objeme by sa to mohlo stratiť. Len teraz tam mám 'základ chovu' kotúliek, tak si neviem predstaviť, že by mi ich všetky vyzabíjal behom pár dní. A povyberať ich v tom zarastenom akváriu by nebola jednoduchá záležitosť... :mrgreen:
Obrázok používateľa
lev_ica

Obrázky: 65
Založený: 25 Jan 2014 16:55 pm

Odoslaťod chuanvaldes » 03 Feb 2018 16:56 pm

Díky za komentáre... :D

Bambus som nakoniec poriešil tak, že som ho znateľne zkrátil aby nebol v substráte (je 10cm nad). A pri údržbe mu vždy tie korene zkrátim. Inak tak silné korene som nečakal, takže aj verím že by dokázal sa prepchať medzi silikón...

Levica, krmím ho každý druhý deň. Zatiaľ dostáva slimáky iba 2x do týždňa. Veľa ich nemám, tak musím šetriť a čakať než sa namnožia. Inak ho krmím mrazeným. Patenta + Artemie. No a keď sa mu podarí, tak si prilepšuje s krevetkami. Zatiaľ je malý, tak na vačšie nemá šancu. No už som nezjedené kúsky krevetiek našiel...
Obrázok používateľa
chuanvaldes

Založený: 22 Apr 2016 09:43 am

Predchádzajúca

Naspäť na Vaše akváriá

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.