Kde zohnat ventil na kivetu?



Technika - filtrácia akvária, problémy s osvetlením, kryty na osvetlenie, reverzná osmóza, aktívne uhlie, ohrev akvária....

Kde zohnat ventil na kivetu?

Odoslaťod Dexter » 12 Jan 2006 13:04 pm

Zdravim, mam taku malinku CO2 bombicku - ujoo vravel za sa to vola kiveta alebo kyveta, neviem, tak nejak, no a nie je na tom ventil - teda budiky a preto to nemozem pouzivat na COckovanie, vedli by ste mi poradit nejaku specializovanu predajnu? Najlepsie v NR, aj ked by som prijal aj BA... Diky vsetkym.
Obrázok používateľa
Dexter
 
Príspevky: 439
Obrázky: 15
Založený: 23 Aug 2005 10:47 am
Bydlisko: Nitra

Reklama

Re: Kde zohnat ventil na kivetu?

Odoslaťod saki » 12 Jan 2006 19:28 pm

Treba vediet aky ma ta flasa vyvod. Ja som dostal tiez taku malu flasticku - vraj to bolo k vzduchovej pistoli, ma to vyvod s vnutornym zavitom mensi ako standartne flasky. Ak je to tvoje to iste, tak asi bude treba redukciu. Ja som na to nic nezohnal, ale ani som sa velmi nesnazil, lebo je to malicke. Zohnal som si vacsiu.
Obrázok používateľa
saki
 
Príspevky: 74
Obrázky: 3
Založený: 20 Dec 2005 18:53 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Kde zohnat ventil na kivetu?

Odoslaťod ExtremeSin » 12 Jan 2006 20:20 pm

Kyveta je nadobka ktora sa pouziva v labakoch alebo ju najdes pri niektorych CO testoch (neskresluje prechadzajuce svetlo )

Ked si myslis ze to je na bombu do pistoli tak zajdi do amrmyshopu alebo podobneho obchodu .
Teraz ma tak napadlo ze obchod specializovany na letecke modely urcite nieco na tu bombu ma .
ExtremeSin
 
Príspevky: 73
Obrázky: 7
Založený: 17 Júl 2005 11:30 am
Bydlisko: Bratislava


Naspäť na Technika

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.