neviem si rady



Všetko okolo akvarijných rýb

neviem si rady

Odoslaťod dusanko456 » 28 Mar 2008 16:57 pm

mam akva rozmery su 60krat20krat30 mam rybky 6 krat plata 7 krat gupka 4 krat molineza 2 krat panciernik skvrnity a 9 krat tetra neonova .mnoo a v mensom akva mam okolo 30 gupiek malych. noo a chcem dat neonky do tpoho menseho a ty male do toho vecsieho. lebo som skusal dat do velkeho jednu malu najprv normalne plavala a potom zrazu neonky sa do nej pustili a zozrali ju. a skusal som neonky bodlovet a zas dat jednu a ziadna ryba si ju ani nevsimla a ani ju nenahanalo . no a teraz neviem ci mam neonky nechat v tom velkom alebo dat ich do maleho akva a tie male rybky mam dat do velkeho akvaria pls poradte mi . Dakujem
Obrázok používateľa
dusanko456
 
Príspevky: 61
Založený: 09 Feb 2008 12:31 pm

Reklama

Odoslaťod Raviolka » 28 Mar 2008 17:32 pm

:?: Už jsi na to přišel sám, že neonky malé rybky bez mrknutí oka sežerou... takže úplně nechápu, na co se vlastně ptáš. Poradím ti něco, co asi nechceš slyšet: to "větší" akvárium je přerybněné už teď, bez třicítky malých gupek. Takže bych ti radila dát nějaké ryby pryč, třeba ty zrovna neónky, ale nejen je - tím myslím úplně pryč, jinému akvaristovi nebo zkusit odnést zpátky do obchodu. Nenapsal jsi, jak velké je to "menší" akvárium, ale pro neónky bude určitě malé.
Zkus opravdu přehodnotit počty a druhy chovaných ryb, takhle to nepůjde :idea:
Obrázok používateľa
Raviolka
 
Príspevky: 2578
Obrázky: 68
Založený: 18 Feb 2004 15:06 pm
Bydlisko: Ostrava

Odoslaťod Mirco » 28 Mar 2008 17:47 pm

ty mas 36l akva a mas tam 28 ryb?
Mirco
 
Príspevky: 371
Obrázky: 52
Založený: 25 Sep 2007 12:30 pm
Bydlisko: Petrzalka

Odoslaťod VLADY » 28 Mar 2008 20:30 pm

Dobrých rýb sa všade veľa zmestí..to je je jak s ľudmi.... 8) Len neviem ako dlho tam potom dokážu existovať bez chorôb a podobných vecí... :oops:
Obrázok používateľa
VLADY
 
Príspevky: 441
Obrázky: 12
Založený: 22 Nov 2007 12:19 pm
Bydlisko: BA-Trávnike


Naspäť na Akvarijné ryby

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.