Práve je 19 Apr 2024 21:55 pm

News News of Africké cichlidy

Site map of Africké cichlidy » Fórum : Africké cichlidy

Všetko okolo cichlíd z jazier Malawi, Tanganika, Victoria....

Aulonocara samčekovia v akva

Zdravim.nikde som to nenašiel ,tak skusim tu sa opytat.chcem sa opytat ci sa mozu dat do akva len samcekovia rozneho druhu. alebo musia byt aj samicky koli vyfarbeniu. diky za odpovede
Read more : Aulonocara samčekovia v akva | Zobrazenia : 2044 | Odpovede : 2


kombinacia tanganyika 375L

Hello,
Prehľadal som mnoho fór na nete ale takú kombináciu ako som si vyskladal, som nikde nenašiel, preto by som sa chcel poradiť ohľadom kompatibility rýb.
Zakladám tanganyika biotop v nádrži 150x50x50 cm (375L ak by tam bola iba voda).
3D pozadie back to nature, kt. zoberie niečo z litráže.
Chcel by som na jednu stranu spraviť vysoký útes zo skál (od kraja do cca tretiny alebo necelej polovice)
Na druhú stranu ulitové pole
V ...
Read more : kombinacia tanganyika 375L | Zobrazenia : 11981 | Odpovede : 12


Zakladam akvarium - prosim o cenne rady :-)

Ahojte, zakladam si nove akvarium o rozmeroch 90x45x50. V chove africkych cichlid som zaciatocnik a preto mam par otazok (snazim sa zohnat najprv co najviac informacii aby som vytvorila dokonale podmienky), popripada kazda rada je pre mna cenná. :-)
Uvazujem nad chovom tychto ryb : pseudotropheus saulosi, tropheus duboisi, aulonocara stuartgranti usisya
.... moze byt tato kombinacia ? (Podmienky co som pozerala sedia, nemali by na seba ...
Read more : Zakladam akvarium - prosim o cenne rady :-) | Zobrazenia : 2914 | Odpovede : 6


Rozmnožovanie cichlid PLS HELP

Zdravim,chcel by som sa spýtať za kolko asi vyrastú malé cichlidy a či vlastne musim odobrať matku s tatkom od malých
Read more : Rozmnožovanie cichlid PLS HELP | Zobrazenia : 2274 | Odpovede : 1


Akvarium cichlidy

Zdravim vas potrwbujem poradit nejaku kombinaciu malawi mam 1300l akvarium
Read more : Akvarium cichlidy | Zobrazenia : 9167 | Odpovede : 15


Potvrdenie kombinácie cichlíd Malawi

Zdravím odborníkov, do svojho 220L akva plánujem Malawi v tejto kombinácii:
Aulonocara jacobfreibergi "Eureka"
Pseudotropheus saulosi
Labidochromis Caeruleus ( Labidochromis Yellow ).

Je to schodná cesta a kolko jedincov z každého druhu odporúčate? Alebo už je to na túto nádrž veľa? V krajnom prípade by som ponechal iba dva druhy. Vďaka za názory. 8)
Read more : Potvrdenie kombinácie cichlíd Malawi | Zobrazenia : 11403 | Odpovede : 16


Prosím pomôcť identifikovať chorobu

Prosím pomôcť identifikovať chorobu ... :( vedeli by ste čo majú resp. akým prípravkom sa toho zbaviť?

- oranžové fliačky po boku, Odretá koža
- tmavo sfarbené škvŕn i okolo papuľky

Ďakujem!!
Read more : Prosím pomôcť identifikovať chorobu | Zobrazenia : 11497 | Odpovede : 19


Malawi - Travertin

Pekny den priatelia...Mate niekto osobnu skusenost s pouzitim Travertinu zo Spisa v Malawi akva?Ako to znasaju cichlidy?Dakujem a pekny den prajem
Read more : Malawi - Travertin | Zobrazenia : 4009 | Odpovede : 4


JUWEL Rio 180 White - Malawi

Dobry den priatelia.Vopred sa ospravedlnujem ak je tu tychto tem uz viacero no som tu uplne novy a rad by som sa medzi vas zaclenil.Mam objednany set JUWEL Rio 180 White a chcem v nom chovat Malawi.Neide mi o odchov,skor o pekne akva do ktoreho sa mozem divat cele dni.Moja uvaha je biele akva s ciernou foliou z troch stran,biely piesok a kamene Sansibar Rock...Nic ineho tam nechcem.Mozete mi prosim napisat vas nazor na tuto ...
Read more : JUWEL Rio 180 White - Malawi | Zobrazenia : 6464 | Odpovede : 10


112l

01.jpg
Zdravím všetkých.
Som v tejto oblasti začiatočník. Rád by som požiadal od Vás skúsenejších o pár rád, čo zlepšiť v mojom akva. Samozrejme okrem toho, že väčšina z vás povie, že je malé :-) Bohužiaľ väčšie sa v dohľadnej dobe nebude konať...
Rozmery: 80x35x40 (dxšxv)
Filter: Hailea pt700 + biomolitan (mal som tam predtým haileu rp600, ale toto sa mi zdá lepšie)
Svetlo: ...
Read more : 112l | Zobrazenia : 12849 | Odpovede : 24


 

Prihlásenie  •  Registrovať


Štatistiky

Celkovo 306615 príspevkov • Celkovo 10513 tém • Celkovo 13184 používateľov