Práve je 28 Mar 2024 14:58 pm

News News of Bezstavovce

Site map of Bezstavovce » Fórum : Bezstavovce

Sladkovodné krevetky,slimáky,raky,kraby.....

Krevetkarium

Zdravim pani som uplny zaciatocnik a mam par otazok...

Mam 20l aquael set ale ten filter co je pri nom sa mi zda strasne silny aj ked ho priskrtim na minimum mam pocit ze to tam je ako v pracke a aj krevetky sa tak spravaju su zalezene po celu dobu ale ako nahle ho vypnem zacnu sa pekne rozliezat kade tade. Mate nejake odporucania kde ho prichytit alebo kam nasmerovat ten prud.

Vdaka
Read more : Krevetkarium | Zobrazenia : 903 | Odpovede : 0


Auloforus - dero worms

Ahoj, máte skúsenosti s týmto živým krmením? Ako ich množiť a čo sa tým dá krmiť?
Read more : Auloforus - dero worms | Zobrazenia : 1672 | Odpovede : 1


Craspedacusta sowerbyi

Ahojte, máte niekto skúsenosti s chovom Craspedacusta sowerbyi? Našiel som tu dva články ohľadom nich obe sú cez 10 rokov staré a dorhomady sa ľudia bavia o tom ako neprežili viac ako pár dni. Takze touto cestou by som sa chcel informovať či sa niekomu za tú dobu reálne podarilo chovať spominane medúzy alebo je to stále akvaristicke tabu ? Dakujem za odpovede.


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
Read more : Craspedacusta sowerbyi | Zobrazenia : 1802 | Odpovede : 0


odchyt krevetiek japonica

ahojte kcem sa spýtať ako riešite premnoženie krevetiek v akvariu respektíve ako ich odchitit humanne nekcem ich nasávať hadicou a kcem ich darovať
Read more : odchyt krevetiek japonica | Zobrazenia : 9983 | Odpovede : 16


Prosim o radu pri krmeni kraba duhoveho

Dobry den mohol by mi niekto poradit co vsetko moze krab duhovy jest
Read more : Prosim o radu pri krmeni kraba duhoveho | Zobrazenia : 3514 | Odpovede : 2


Kto tu chova Kraba?

Najdu sa tu taky? Ako sa treba o to starat? Pomer voda a sus? Kde si spinia? Vo vode ci susi? Treba vodu filtrovat? Dakujem za rady pripadne fotky na inspiraciu

Odoslané z FRD-L19 pomocou Tapatalku
Read more : Kto tu chova Kraba? | Zobrazenia : 4170 | Odpovede : 5


Ampularia vs Rataj Volcano Black

Chcem sa opýtať, či máte niekto skúsenosť s touto kombináciou, či ich ten substrát nejakým spôsobom "nedoreže"?
Read more : Ampularia vs Rataj Volcano Black | Zobrazenia : 3096 | Odpovede : 2


KRAB SUCHOZEMSKY - pri zvliekani umrie

Dobrý deň, mám taký malý problém s krabmi suchozemskými. Poslední dvaja krabíci mali pri zvliekaní problém. Nedokázali sa asi zvliecť a umreli. Doteraz bolo všetko naporiadku. Zvliekli sa bezproblémov. Sem tam im odpadla jedna nožička. Ostala mi už len jedna samička. Voda má cca 22 st. je filtrovaná pravidelne dolievam čistú odstátu. Vyváram kamene raz do mesiaca. Osvetlenie majú UVB. Ohrevnú mám vypnutú, lebo teraz v lete tam mávaju bez žiarivky 28st. Stravu - peletky ...
Read more : KRAB SUCHOZEMSKY - pri zvliekani umrie | Zobrazenia : 2609 | Odpovede : 1


Cherax destructor pohlavie

Ahoj, vedeli by ste mi prosím poradiť v určení pohlavia u raka cherax destructor?
Read more : Cherax destructor pohlavie | Zobrazenia : 2203 | Odpovede : 0


Zbavenie sa len jedného druhu slimákov?

Dobrý deň. Mám tak mesiac akvárko. Dostali sa mi doň levatky, ale vybrala som nejaké štyri a dúfala že ich viac nie je. Vyzeralo to fajn, tak som dala do akva 7 kotulok, lebo tie sa mi páčia a chcem ich tam aj chovať. Ale objavili sa mi malé levatky. Ako sa ich zbavím bez toho aby som sa zbavila aj kotulok?
Keby som kotulky preložila tak na par dni do iného akva a do ...
Read more : Zbavenie sa len jedného druhu slimákov? | Zobrazenia : 13393 | Odpovede : 22


 

Prihlásenie  •  Registrovať


Štatistiky

Celkovo 306609 príspevkov • Celkovo 10513 tém • Celkovo 13183 používateľov