Práve je 19 Apr 2024 02:13 am

News News of Kamenné predajne

Site map of Kamenné predajne » Fórum : Kamenné predajne

Zoznam kamenných predajní a Vaše skúsenosti s nimi.Ponuka v predajni.

Akvaristika Piestany

Akvaristika v Piešťanoch na adrese Štefánikova 46. Možnosť aj cez e-shop objednanie www.frizian.sk . FB stránka AQUA Frizian
Read more : Akvaristika Piestany | Zobrazenia : 2051 | Odpovede : 0


dobré akva obchody

Ahojte,

chcel by som sa spýtať či neviete o nejakej lepšej akvaristike v okolí PD (prípadne Partizánske, Trenčín, BB) s hlavne veľkou a dobrou ponukou rýb. Ideálne by bolo keby majú v ponuke aj nejaké diskusy
(pre tých ktorý hneď začnú riešiť že diskusy niesú pre mňa tak kľud, chcem sa len pozrieť)
Read more : dobré akva obchody | Zobrazenia : 2576 | Odpovede : 1


Fauna chov - Radlinskeho 13, Hlohovec

bol som 2 tyzdne na sluzobke v hlohovci a snazil som sa to tam skusknut, no nakoniec zo 4 obchodov, co som nasiel na internete som sa dostal len do 2, zvysne 2 som ani s navigaciou v mobile nenasiel ...

super zoo v hlohovci snad opisovat nemusim, tak aspon tento obchodik

vosiel som dnu, obchodik bol podlhovasty a na prvy pohlad prevazoval tovar pre psov a macky, vtaky, hlodavce a rybky boli v mensine, ...
Read more : Fauna chov - Radlinskeho 13, Hlohovec | Zobrazenia : 2988 | Odpovede : 0


greenaqua.hu

Zdravím bol už niekto v tomto obchode?
http://www.greenaqua.hu/en/kapcsolat/#
Read more : greenaqua.hu | Zobrazenia : 23191 | Odpovede : 30


Topoľčany Zoochov, Tovarnícka 413/16

Ahojte,

vidím, že tu medzi kamennými obchodmi nie sú Topoľčany, tak zakladám novú temu. Máte skúsenosti s týmto obchodom?
Podľa mňa je to v Topoľčanoch jediná schopná predajňa s akva, či už ryby alebo pomôcky.
Prípadne dajte komenty na iné predajne v Topoľčanoch.
Read more : Topoľčany Zoochov, Tovarnícka 413/16 | Zobrazenia : 3467 | Odpovede : 1


CHOV-MIX akvaristika Rimavska Sobota

Tak po dobrej skusenosti Vam sem hodim CHOV-MIX v budove muzea v rimavskej sobote... podla mna, najkrajsia a najvacsia akvaristika v meste.. super vyber... super pristup... majitelka sa relativne dost dobre vyzna... a ceny??? ufff... lepsie ako internetove... sam tomu nerozumiem :D ale vyhovuje..

tu je link a s nejakymi fotkami
http://www.gemerland.sk/?page_id=13869
Read more : CHOV-MIX akvaristika Rimavska Sobota | Zobrazenia : 4525 | Odpovede : 0


Košice - Wurmova KVP

Neviete nieco o tejto predajni? Je tam velky napis AKVARISTIKA , plagaty a reklamy akva firiem , no je to v rekonstrukcii asi rok. Bude z toho nieco?
Read more : Košice - Wurmova KVP | Zobrazenia : 2953 | Odpovede : 0


Banská Bystrica - Rizlaci, Nám. SNP č. 20 (vstup z Lazovnej)

Davnejsie som si vsimol, ze tu chyba jedna z klasik, ktore je vidno na roznych burzach na Slovensku, tak by nezaskodila recenzia na tuto kamennu predajnu. Pana Ciraka som poznal z videnia z burz a tak ked sme sa s priatelkou vracali z Donovalov tak sa hned v mojej hlave rozsvietila ziarovka, ist pozriet do BB nejaku akvaristiku. Na doporucenie Glittera som sa zastavil v Rizlaci. Pan Cirak bol dokonca tak ustretovy, ze nam isiel ...
Read more : Banská Bystrica - Rizlaci, Nám. SNP č. 20 (vstup z Lazovnej) | Zobrazenia : 9925 | Odpovede : 7


Stropkov - Saly centrum

Chcem dať do pozornosti novootvorenú predajňu "Saly centrum" v Stropkove. Aj keď sortiment je záhradkársko - chovateľský, akvaristika je zastúpená celkom zaujímavo. Výber rýb síce pomenej (živorodky, tetry, panciernici a pod.), ale zato takmer celý sortiment od Sery - dokonca aj rad liečiv professional - čo je na tak malé mesto veľmi slušné. Dokonca minule som tam dokonca natrafil na L059tku - Ancistrus hoplogenys (čo ma milo prekvapilo). V ponuke aj nejaké akvárka, komplety a ...
Read more : Stropkov - Saly centrum | Zobrazenia : 7568 | Odpovede : 6


AQUAZOO, Hainburg an der Donau

AQUAZOO

Hainburg,
Fabriksplatz 1

http://wegener.cms4people.de
mail: r.wegener@gmx.at

po, ut, st, pia 9:00 - 18:00
stv 9:00 - 14:00
so 9:00 - 13:00

Read more : AQUAZOO, Hainburg an der Donau | Zobrazenia : 10219 | Odpovede : 8


 

Prihlásenie  •  Registrovať


Štatistiky

Celkovo 306614 príspevkov • Celkovo 10513 tém • Celkovo 13184 používateľov