Práve je 29 Mar 2024 02:59 am

News News of Morská akvaristika

Site map of Morská akvaristika » Fórum : Morská akvaristika

Všetko okolo morskej akvaristiky

30l nano

Dobrý deň
Chcel by som si založiť nano morské akvárium ale niesom si istí či by to fungovalo
Filter: aquaclear 20 ale nie som si istí alebo nejaký iní
Svetlo: LED
Útes: živé kamene
Piesok sa neviem rozhodnúť či živí alebo suchý
A voda 50% živá
Živočíchy: my prosím poraďte

A ešte odpenovac je nutný v nano akvárium???

Keď som niečo napísal zle tak sa ospravedlňujem za odpovede dakujem .
A nieje tu nejaký morský ...
Read more : 30l nano | Zobrazenia : 23524 | Odpovede : 7


Russell Wilson, not Marshawn Lynch, is the major component l

It Contains Took place BeforeOn Oct 14th 2007, just after a 28-17 decline toward the Contemporary Orleans Saints upon Sunday Evening Soccer, it turned very clear the Seattle Seahawks have been within a changeover offensively. Shaun Alexander, who been the team large playmaker and mismatch touchdown gadget inside of the purple zone, experienced quickly disappeared. Despite the fact that the offense was successful, crimson zone touchdowns have been down. Every person talked immediately after that ...
Read more : Russell Wilson, not Marshawn Lynch, is the major component l | Zobrazenia : 2810 | Odpovede : 0


Cicerello's - Fremantle, Perth

Ak sa nahodou zatulate az do Perthu v zapadnej Australii, doporucujem navstivit rybarsku restauraciu U Cicerella v starom pristave. Okrem skvelych morskych specialit sa restauracia moze pochvalit aj 20 tis. litrovym morskym akvarkom s 50 druhmi zastupcov morskej fauny z tunajsieho regionu. A akvarko aj na WC sa tiez tak casto nevidi... :mrgreen:

DSCN2346.jpg

DSCN2340.jpg

...
Read more : Cicerello's - Fremantle, Perth | Zobrazenia : 3548 | Odpovede : 2


malé moře

Ahoj předem se omlouvám protože je mi jasné že dotazů jako je ten můj můsíte mít už pné zuby ale nemůžu si pomoct . Akvaristice se věnuju už asi 5 let, doma mám 3 sladkovodní akvárka a už dlouho uvažuju nad tím že jedno zruším a udělám z něj mořské. Bohužel prví problém je že je jen 60 litrové větší si prostě dovolit nemůžu doma mám málo místa.Nečekam nic velkýho spokojil bych se s pár ...
Read more : malé moře | Zobrazenia : 5921 | Odpovede : 5


LED osvetlenie

Zdravím, chcem sa spýtať, aký máte názor na LED osvetlenie ?
já som našiel pár,a chcem sa spýtať, či by stačili na akvárium o rozmeroch 120x50x50cm...mäkké korály,SPS....LPS asi nie....
Keby som dal nad akvárium 2x http://www.vypredaje.net/led-osvetlenie ... cm-diversa stačilo by to na mekáče a SPS ? vopred dakujem za názory a rady.
Read more : LED osvetlenie | Zobrazenia : 5298 | Odpovede : 4


DSB

Zdravim...chcel som zalozit novu temu nech sa to tu trochu viac rozbehne o morskej akvaristike ...chcem sa vas spytat ci niekto z vas moriakov tu vyuziva tuto metodu...a nech sem napise aky material a aku frakciu..na ake akvarium atd.mna to celkom zaujima a urcite to zaujima aj viac ludi.
Read more : DSB | Zobrazenia : 5091 | Odpovede : 4


kapú ryby v morskom akvarku

prosím o radu,stále mi kapú ryby a už si neviem rady hodnoty vody salinita 1.23 Ph 8 Nh3nh4 nulové No3 nulové No2tieš.vápno 420.magnézium1350 Po4,0 aj napriek tomu udržím ryby na žive max 3 tyždne vie niekto poradiť stretol sa niekto s takým niečim? dík milan
Read more : kapú ryby v morskom akvarku | Zobrazenia : 5707 | Odpovede : 5


morská akvaristika

Dobrý deň,
Viem že je tu o morskej akvaristike dosť,ale nikde som sa nedočítal o tom či nemôžem mať v 236l morskom akváriu,konkrétne o rozmeroch 120x42x47, 2ks vnútorných filtrov aquael fan 3 plus ??? v tom akváriu by som chcel mať nejaké 3ks rybičiek nejaku krevetu a koraly, mohlo by to fungovať ??? vopred ďakujem za odpovede. :D
Read more : morská akvaristika | Zobrazenia : 11099 | Odpovede : 11


chcem si zalozit morske akvarium

mam otazku ci sa da morske akvatium zalozit v 100 l. akvariu a ked ano tak aky postup mi navrhujete.mama uz jedno sladkovodne akvarium v spalni cca.50l, a mam jedno neviuzite akvarium ktore by som chcel zariadt na morske.je to mozne?.
Read more : chcem si zalozit morske akvarium | Zobrazenia : 6937 | Odpovede : 3


prerobenie malawi akva na morske

Zdravim, chcel by som sa informovat ci sa da prerobit malawi akva na morske. Ma objem 350l a ci by som teoreticky mohol pouzit externy filter eheim profesional3 2078 ak ho vycistim a vymenim vlozky.
Dakujem
Read more : prerobenie malawi akva na morske | Zobrazenia : 3918 | Odpovede : 1


 

Prihlásenie  •  Registrovať


Štatistiky

Celkovo 306609 príspevkov • Celkovo 10513 tém • Celkovo 13183 používateľov