Práve je 24 Apr 2024 16:29 pm

News News of Akvarium akva.sk

Site map of Akvarium akva.sk » Fórum : Akvarium akva.sk

Slovenský portál o akvaristike

Problém s plávaním

Dobrý deň,
chcela by som sa opýtať, či mi niekto nevie poradiť ohľadom mojej ryby- zavojnatky. Ma problém s plávaním. Stále ju akokeby vynášalo, nemôže plávať vodorovne. Čítala som články, ale veľmi mi nepomohli. Skúšala som dávať aj kvapky multi-medikal, čo majú široké spektrum účinnosti. Taktiež som si na nej všimla, že vylučuje dlhé, hrubé biele výkaly. A neviem, či som už paranoidná, ale zdá sa mi, že začína strácať farbu. Neviem si rady, preto ...
Read more : Problém s plávaním | Zobrazenia : 1057 | Odpovede : 0 | Fórum : Akvarijné ryby - choroby


ADA IAPLC 2023

International Aquatic Plants Layout Contest 2023

https://youtu.be/HDycshun9ro?si=d_dbWOM-srwWT5b6
Read more : ADA IAPLC 2023 | Zobrazenia : 1178 | Odpovede : 1 | Fórum : Súťaže


co je to za riasu

Dobry den,

vedel by mi niekto pomoct idenfikovat tuto sedo zamatovu riasu ktora sa mi rozrastla po celom akva s ktorou bojujem viac ako 4 mesiace. Skusal som ju najst aj na webe ale bez uspechu ktora sa sice podoba k sinice len ma sedu farbu povedane.
Read more : co je to za riasu | Zobrazenia : 1439 | Odpovede : 1 | Fórum : Voľná diskusia


Dôkladne zabehnutue filtra

Zdravím mam vonkajší filter eheim 5e ktorý je už v prevádzke viac ako rok pre 300l akva. Kvapkove testy JBL mi vždy ukázali NO2 na nule ale pri detailnejsom rozbore vody mi ukázalo NO2-73mikro gram. Ako ešte lepšie znížiť NO2 na nulu vo filtri používam seachen média a pravidelne pridávam baktérie AK a vodu menim cca 200l tyzdenne.
Read more : Dôkladne zabehnutue filtra | Zobrazenia : 1646 | Odpovede : 2 | Fórum : Voľná diskusia


problem s co2

Zdravim mam problem s CO2 po vymene flasi. V akva mam 2 drobcheckery a vobec nechce menit farbu stale sa drzi na modrej max sa zmeni na zelenu ked pridam statocne vela co2 zhruba 6-8 bubliniek za sekundu predtym som taky problem nemal a taktiez mi neklesa PH drzi sa 7-7,5. V com moze byt problem
Read more : problem s co2 | Zobrazenia : 1459 | Odpovede : 1 | Fórum : Voľná diskusia


Canyonero 240L

Pekne Vás pozdravujem, priatelia a priateľky akvaristiky.


Názov: Canyonero
Idea & vízia: J. Puchades
Hardscape: D. Haborák
Vytvorené: 8.6.2023

Viac info bude nasledovať...



Foto 8.6.2023 hard.JPG



Foto 8.6.2023 plants.JPG
Read more : Canyonero 240L | Zobrazenia : 6239 | Odpovede : 10 | Fórum : Vaše akváriá


FAUNIA SPECIAL

Obrázok


Už 17. júna vás priamo v pasáži Bory Mall od 10:00 do 19:00 čaká výstava teráriových a akváriových zvierat. Ale aj burza exotických rastlín, odbornej literatúry a množstvo rád od skúsených chovateľov.

Svojich miláčikov si môžete priamo kúpiť od chovateľov špecializujúcich sa na konkrétnu tematiku, takže sa o ich chove dozviete z prvej ruky.

Môžete si vybrať zo širokej ponuky teráriových živočíchov, teraristických produktov, akváriových rybiek, krevetiek, slimákov, vodných rastlín, značkových krmív, akvaristických prípravkov, ...
Read more : FAUNIA SPECIAL | Zobrazenia : 5009 | Odpovede : 0 | Fórum : Chovateľské burzy


FAUNIA MARTIN

Vďaka za vašu účasť na našej exkluzívnej akcii v Martine!
Obrázok


Na Faunii si môžete priamo kúpiť svojich miláčikov od chovateľov špecializujúcich sa na konkrétnu tematiku, čím sa dozviete o ich chove z prvej ruky.
Stretnete vybraných chovateľov zo širokého okolia s priateľskými cenami a bezplatným poradenstvom.
Môžete sa stretnúť s akvaristami a teraristami, zdieľať skúsenosti a radiť sa s nimi. Ponuka zahŕňa teráriových živočíchov, teraristické produkty, akváriové rybky, krevetky, slimáky, vodné rastliny, krmivá, prípravky, ...
Read more : FAUNIA MARTIN | Zobrazenia : 1773 | Odpovede : 0 | Fórum : Akva-stretká / burzy / súťaže


FAUNIA SPECIAL 17.6.2023

Obrázok

Pozývame vás na jedinečnú predajnú akciu plnú exotiky v BORY MALL v Bratislave! Zamilujte sa do fascinujúceho sveta akvaristiky a teraristiky v špeciálnej edícii, kde si môžete zakúpiť všetko potrebné priamo od chovateľov špecializujúcich sa na túto tematiku.

Na Faunii stretnete vybraných chovateľov zo širokého okolia, ktorí s vášňou prezentujú svoje chovy a ponúkajú vám široký výber teráriových živočíchov, teraristických produktov, akváriových rýb, kreviet, slimákov, vodných rastlín, značkového krmiva, akvaristických prípravkov, liekov a techniky ...
Read more : FAUNIA SPECIAL 17.6.2023 | Zobrazenia : 1167 | Odpovede : 0 | Fórum : Akva-stretká / burzy / súťaže


FAUNIA BRATISLAVA 28.5.2023

Zamiluj sa do úžasnej akcie, ktorá sa koná v Bratislave! Svojich miláčikov si môžete priamo kúpiť od skúsených chovateľov so špecializáciou na konkrétnu tématiku. Na Faunii vás čakajú vybraní chovatelia z okolia, ktorí ponúkajú priateľské ceny vrátane bezplatného poradenstva.

Obrázok


Počas tejto jedinečnej udalosti budete mať príležitosť stretávať sa s akvaristami a teraristami, zdieľať s nimi svoje skúsenosti a prípadne sa poradiť. Okrem toho si budete môcť vybrať zo širokej ponuky teráriových živočíchov, teraristických produktov, ...
Read more : FAUNIA BRATISLAVA 28.5.2023 | Zobrazenia : 2276 | Odpovede : 0 | Fórum : Chovateľské burzy


 

Prihlásenie  •  Registrovať


Štatistiky

Celkovo 306624 príspevkov • Celkovo 10513 tém • Celkovo 13188 používateľov