Nitra - Štefánikova trieda 61 - Zoo Plus (OC Mlyny)



Zoznam kamenných predajní a Vaše skúsenosti s nimi.Ponuka v predajni.

Re: Nitra - Štefánikova trieda 61 - Zoo Plus (OC Mlyny)

Odoslaťod HASEMANIA_NANA » 25 Sep 2010 19:18 pm

je pravda ze tam uz nejaku dobu nepracujem ale mam pocit ze sme ich uz mali, ale len raz, myslim. 80% ludi co si tam chce nieco kupit su uplny "amateri" alebo teda zaciatocnici.Ludom bolo jedno ake koridorasi tam mame , a ja si tam pamatam min.8 druhov :-) Tak nech sa ti dari :-)
HASEMANIA_NANA
 

Reklama

Re: Nitra - Štefánikova trieda 61 - Zoo Plus (OC Mlyny)

Odoslaťod melbymbo » 09 Jan 2011 11:42 am

sranda posledny prispevok ze tam nepracujes a uz tu skoncila debata :D
Obrázok používateľa
melbymbo
 
Príspevky: 211
Obrázky: 7
Založený: 09 Jan 2011 11:26 am
Bydlisko: Čachtice

Re: Nitra - Štefánikova trieda 61 - Zoo Plus (OC Mlyny)

Odoslaťod HASEMANIA_NANA » 09 Jan 2011 13:39 pm

to ano. :-) chystam sa tam teraz v pondelok kuknut coo nove a ako sa im dari :-) ale som hlavne zvedavy na rybky .
HASEMANIA_NANA
 

Re: Nitra - Štefánikova trieda 61 - Zoo Plus (OC Mlyny)

Odoslaťod melbymbo » 10 Jan 2011 18:43 pm

no co kukol si ? ja tam budem asi zajra a pozajtra :D mam skuskove a ked budem chcet vyvetrat hlavu pojdem sa popozerat po akvaristikach :)
Obrázok používateľa
melbymbo
 
Príspevky: 211
Obrázky: 7
Založený: 09 Jan 2011 11:26 am
Bydlisko: Čachtice

Re: Nitra - Štefánikova trieda 61 - Zoo Plus (OC Mlyny)

Odoslaťod HASEMANIA_NANA » 10 Jan 2011 20:05 pm

bol som , ako pekne pekne , len rastlinky nemali :-( a apistogrami tiez. chcel som kupit cladofory ale len 2 nepredajne su tam, trosku ma to mrzi, bo do Nr nechodim kazdy den ale tak uz len raz za 2 mesiace a to akurat nemaju to co by som cel :-(
No techniky tam je , aj akvarii aj ryb pozehnane, chemia je tiez , dekoracie tiez, no ale to mi veru doma nechyba. Cel som rastlinky!!!!!!!!! fnuk fnuk
HASEMANIA_NANA
 

Re: Nitra - Štefánikova trieda 61 - Zoo Plus (OC Mlyny)

Odoslaťod Seth8 » 18 Jan 2011 14:22 pm

uff, ako tak kukám tému ľudia to tu len vychvaľujú...
ceny sú absolútne nehorázne (nájom nenájom, proste predávať ryby za dvadsaťnásobok nákupnej ceny je úbohé), naviac neviem či tie ryby vôbec po nákupe dajú do karantény, ale všetko čo som tam kedy kúpil zamorilo akvárko poprípade sa nedožilo nasledujúceho týždňa... predavačky naozaj veľmi veľmi slabé... na to ako dlho tam sú myslím že by mali niečo vedieť... na predajni je naozaj fajn len ten výber, no je to fak tak na tú poslednú možnosť keď treba niečo súrne... inak sa oplatí spoliehať na eshopy a čo sa rastlín a rybičiek týka v NR celkovo akvaristiky kulhajú. vždy radšej odporúčam od chovateľov ako tieto stresované chúďatká...
Seth8
 
Príspevky: 43
Obrázky: 3
Založený: 14 Jan 2011 19:52 pm
Bydlisko: Púchov

Re: Nitra - Štefánikova trieda 61 - Zoo Plus (OC Mlyny)

Odoslaťod HASEMANIA_NANA » 19 Jan 2011 01:06 am

Seth8 --- no kedze som trosku v tomto zainteresovany tak mi dovol vyjadrit sa :-)
Predavacky su povodne len dve, jedna na jednej smene druha na druhej od zaciatku tam preslo cca.aso 15 mozno i viac "predavacov/predavaciek" cize nieco cakat od novacikov v obore sa neda a pokial viem ani ty nevies vsetko, no napr. jedna slecna predavacka je perfektna co sa tyka psov, lieciv, vitaminov a vela ineho kinologickeho odvetvia, + nejake tie plazy a vtaciky hlodavce., tak myslim ze ani ty by si ci chces ci nie vsetko neovladal od ryb tam niesu predavacky ale predavaci a to uz je ine kaffe :-) A ano do karanteny idu :-) vo vnutri je cca.25 karantennych nadrzi po cca.35l. Zaujimave, ja mam od tadial asi 18 druhov ryb a ani jedna mi neuhynula :-O (a to som ich prevazal este skoro 55km autobusom) Mozno robis chybu niekde ty. co sa tyka cien moj zlaty navstiv Dituriu v LV a uvidis co su to vysoke ceny pre porovnanie diskus cca. 5cm v Diturii 45-50 eur u nas 10-20 eur a to mol cca.14cm kus.Vsetky ryby su v mlynoch lacnejsie minimalne 2 az 11x !!! A pobehaj si akvaristiky bo mas skresleny pohlad. V mlynoch anubias 4-5 eur v zm, LV , BA(horbnbach) od 6-15-18 eur.microsorium pteropus v mlynoch 4 eura , BA 8 eur.A porovnavat ceny od chovatelov a dodavatelov to sa ani neda.A ani porovnavanie s malinykmi predajnami kde mas 7-10 druhov ryb nieje adekvatne. Ked som tam bol mali sme 250 druhov ryb, okolo 3500ks. A ver ci nie o kazdej som ti vedel povedat minimalne zakladne info, potrava, teplota vody , chemizmus, znasanlivost, dorast, a kombinacia s inymi rybami. A nie preto ze by som sa to nabiflil, no akvarista som cca-15 rokov a uz "nieco viem" Doma mam 6 akvariek, uhyny nemam , choroby tiez nie, vse je to ok.No takych by sa tam ale zislo, najma tych co nemusia kazdy den precestovat 120km za robotkou, chapes-nerentabilne a fungovat takto takmer rok sa neda. Neber to ako nejake obhajovanie obchodu no vidim do toho viac nez ktokolvek iny a ver mi, ceny ryb su prijatelne , vyber tovaru je urcite siroko/dleko najlepsi a ceny, sa odvyjaju od najomneho tak si to predstav 250m2 v novootvorenom OC :-O by si si kazdy mesiac ine faro kupil za to! A poronavat ceny techniky na nete a v predajni je tiez neadekvatne, sak nikto ti nekaze kupovat tam :-) kazdy si moze kupit kde chce.Jeho osobne rozhodnutie.
Nieco je drahsie nieco lacnejsie uz je na kazdom kde si co kupi.A
HASEMANIA_NANA
 

Re: Nitra - Štefánikova trieda 61 - Zoo Plus (OC Mlyny)

Odoslaťod Seth8 » 19 Jan 2011 15:05 pm

Nehodnotím od brucha, hodnotím na základe vlastnej skúsenosti a odporučenia jedného z tamojších predavačov :) sám mi povedal že by tam nič nekúpil, ceny že sú extrémne vysoké na to akým spôsobom sa tam s rybami manipuluje. Jasné že viem aj o tom že každý tam má svoje miesto a je zameraný na niečo iné(to viem tiež od neho) ale ak tam prídem a spýtam sa na niečo čo nie je jej špecializácia nemá povedať že ona nevie a to je kolegova práca, ale mi má kolegu zavolať ;) a výber je tam naozaj slušný, ale vždy budem preferovať menšie predajne s menším výberom, kde sa však o ryby starajú pretože naozaj na nich potrebujú zarobiť a udržať si klientov, nie len predať a dúfať že keď to skape prídu kúpiť nové (čo žiaľ dobre funguje u najmladších akvaristov)... Ja som s akváriami začínal v piatich rokoch, čiže už to bude 17 rokov čo sa tomu venujem, problémy s masovými úhynmi som nikdy nepoznal, kým som nekúpil ryby v Mlynoch... vyčistili mi dve akvárka do dna a to som ani nezistil čo to vlastne za chorobu bolo, proste pošli...
a keď chce teda majiteľ na obchode aj zarobiť, nech ho umiestni niekde s nižším nájomným ak mu to nevyhovuje:) ale takto preháňať ceny rýb som ešte nevidel... to vážne len v miestach kde je asi príplatok za rybu len preto že vám ju predajú až do deviatej :)
Seth8
 
Príspevky: 43
Obrázky: 3
Založený: 14 Jan 2011 19:52 pm
Bydlisko: Púchov

Re: Nitra - Štefánikova trieda 61 - Zoo Plus (OC Mlyny)

Odoslaťod Aquanaut » 19 Jan 2011 17:51 pm

Seth8 napísal:problémy s masovými úhynmi som nikdy nepoznal, kým som nekúpil ryby v Mlynoch... vyčistili mi dve akvárka do dna a to som ani nezistil čo to vlastne za chorobu bolo, proste pošli...


to nemyslíš vážne, takéto konštatovanie uspokojí akvaristu so 17 ročnou praxou??? hmmm

otrava z vody, inf.choroba, zlé krmivo ..xxx možností ale je potrebné riešenie a príčina ak vážne nechceš aby sa to opakovalo, inak je to myslím dosť podstatné pre akvaristu
Obrázok používateľa
Aquanaut
 
Príspevky: 521
Obrázky: 0
Založený: 17 Aug 2010 12:22 pm
Bydlisko: Humenné

Re: Nitra - Štefánikova trieda 61 - Zoo Plus (OC Mlyny)

Odoslaťod Seth8 » 19 Jan 2011 18:05 pm

Aquanaut napísal: to nemyslíš vážne, takéto konštatovanie uspokojí akvaristu so 17 ročnou praxou??? hmmm


jedinou možnosťou bola infekcia prinesená s novými rybami... kde inde by sa v zabehnutom akváriu mohlo stať niečo také zlým krmivom po tak dlhom fungovaní? alebo zlá voda len tak z ničoho? zrovna pár dní po prinesení nových rýb... a to som ich mal predtým u seba v karanténnej nádržke...
priznávam že bola aj moja chyba že som nepočkal dosť dlho, ale popravde som nič také nečakal keďže sa mi to dovtedy nestalo... odvtedy mám doma nové ryby vždy minimálne tri dni v karanténe
Seth8
 
Príspevky: 43
Obrázky: 3
Založený: 14 Jan 2011 19:52 pm
Bydlisko: Púchov

Re: Nitra - Štefánikova trieda 61 - Zoo Plus (OC Mlyny)

Odoslaťod jose » 19 Jan 2011 18:09 pm

Tri dni v karanténe? Ktorá choroba má inkubačnú dobu tri dni?
jose
 
Príspevky: 388
Založený: 05 Jún 2009 12:53 pm
Bydlisko: LM

Re: Nitra - Štefánikova trieda 61 - Zoo Plus (OC Mlyny)

Odoslaťod Seth8 » 19 Jan 2011 18:32 pm

jose napísal:Tri dni v karanténe? Ktorá choroba má inkubačnú dobu tri dni?


tri dni po strese spôsobenom presunom z akvaristiky domov stačia na spustenie choroby. u väčšiny sa to prejaví dokonca takmer okamžite. naviac keby mala byť inkubačná doba tri dni muselo by to znamenať že sa nakazili vo chvíli kedy ich predávajúci vyberá z akvária... čo mi pripadá čudné :D ale už z vlastných skúseností viem že tie tri dni sú optimum. Naviac ich mám v nezariadenej nádrži, čo môže tiež prispieť k počiatočnému stresu, no po vložení do spoločenského akva väčšinou ryby reagujú veľmi dobre na náhle zlepšenie podmienok...
neviem či to tak ešte niekto robí, ale mne sa tento spôsob osvedčil
Seth8
 
Príspevky: 43
Obrázky: 3
Založený: 14 Jan 2011 19:52 pm
Bydlisko: Púchov

Re: Nitra - Štefánikova trieda 61 - Zoo Plus (OC Mlyny)

Odoslaťod HASEMANIA_NANA » 21 Jan 2011 14:38 pm

Zaujimave ako som spomenul mam doma 95% ryb z Mlynov ryby cestovali cez zimu v sackoch do ktorych som si ich dal , sacky som omotal alobalom a cestoval som busom(55km) ,2x som prestupoval a presiel som este cca. 2km peso s rybami v bunde. A samozrejme nie jeden krat som takto siel home :-O ryby to vsetky zvladly bez jedineho uhynu. Bolo tam asi 12-15 druhov ryb. Doma sa aklimatizovali(teplotne a chemizmom vody tiez) a bez karanteny si plavali o pol hodku v akvarkach.A predrazene? a ryby? urcite nie, ryby urcite nie, ja mam akvaristyk pobehanych desiatky, nie dve ci 3 ! a videl som ryby drahsie aj 20x -diskusy.
Laxcnejsie len malo kde, mozno v jednej dvoch predajnach a to boli tie co si ryby aj chovaju a mnozia.
Kazdopadne si kupujte ryby az po tom ako s na ne poriadne zahladite a uvidite dobru kondiciu. ryba musi vydrzat transport v pohode aj 3 hodiny.
HASEMANIA_NANA
 

Re: Nitra - Štefánikova trieda 61 - Zoo Plus (OC Mlyny)

Odoslaťod Seth8 » 23 Jan 2011 10:49 am

HASEMANIA_NANA napísal:Zaujimave ako som spomenul mam doma 95% ryb z Mlynov ryby cestovali cez zimu v sackoch do ktorych som si ich dal , sacky som omotal alobalom a cestoval som busom(55km) ,2x som prestupoval a presiel som este cca. 2km peso s rybami v bunde. A samozrejme nie jeden krat som takto siel home :-O ryby to vsetky zvladly bez jedineho uhynu. Bolo tam asi 12-15 druhov ryb. Doma sa aklimatizovali(teplotne a chemizmom vody tiez) a bez karanteny si plavali o pol hodku v akvarkach.A predrazene? a ryby? urcite nie, ryby urcite nie, ja mam akvaristyk pobehanych desiatky, nie dve ci 3 ! a videl som ryby drahsie aj 20x -diskusy.
Laxcnejsie len malo kde, mozno v jednej dvoch predajnach a to boli tie co si ryby aj chovaju a mnozia.
Kazdopadne si kupujte ryby az po tom ako s na ne poriadne zahladite a uvidite dobru kondiciu. ryba musi vydrzat transport v pohode aj 3 hodiny.


akvaristík mám pochodených rozhodne viac ako dve či tri :) V LV som teda síce nikdy nebol, ale inak som mal ryby od Bratislavy, cez Trnavu, Skalicu, Holíč, Nové Mesto, Trenčín, Púchov, Považskú, Žilinu, Ružomberok, Gelnicu až po Košice... Takže toto objektívne zhodnotiť viem... Je jasné že väčšie akvaristiky vždy mali vyššie ceny, už aj kvôli sortimentu, ale to čo je v Mlynoch, tak to som ešte nevidel...
Ako je jasné že ak niečo chceš, priplatíš si. Veď napokon ani ja som tomu výberu tam neodolal... Ale to čo ma zarazilo bol fakt že ryby za ktoré som vyhodil toľko peňazí boli na druhý deň v rybom nebi a spolu s nimi osádky dvoch akvárií... A nech mi niekto skúsi povedať že po takom niečom by na akvaristiku nezanevrel...
Seth8
 
Príspevky: 43
Obrázky: 3
Založený: 14 Jan 2011 19:52 pm
Bydlisko: Púchov

Re: Nitra - Štefánikova trieda 61 - Zoo Plus (OC Mlyny)

Odoslaťod gmann1 » 22 Feb 2011 09:25 am

akvaristík mám pochodených rozhodne viac ako dve či tri :) V LV som teda síce nikdy nebol, ale inak som mal ryby od Bratislavy, cez Trnavu, Skalicu, Holíč, Nové Mesto, Trenčín, Púchov, Považskú, Žilinu, Ružomberok, Gelnicu až po Košice... Takže toto objektívne zhodnotiť viem... Je jasné že väčšie akvaristiky vždy mali vyššie ceny, už aj kvôli sortimentu, ale to čo je v Mlynoch, tak to som ešte nevidel...
Ako je jasné že ak niečo chceš, priplatíš si. Veď napokon ani ja som tomu výberu tam neodolal... Ale to čo ma zarazilo bol fakt že ryby za ktoré som vyhodil toľko peňazí boli na druhý deň v rybom nebi a spolu s nimi osádky dvoch akvárií... A nech mi niekto skúsi povedať že po takom niečom by na akvaristiku nezanevrel...

[/quote]

a co Ti brani ?! v NR mas X dalsich moznosti kde sa da nakupovat, treba skusit predsa aj tie a keby aj tie nie su podla gusta (cerveny koberec, sluha pri dverach, ceny lisiace sa od 0,-EUR ...) tak sa treba vratit do svojej BA, TT...TN a kludnej aj do Kosic, kazdemu tam kde je mu najlepsie.Comu teda vravim prechod z (aktualne) "pasivneho Slovaka" na "aktivneho". :evil:
gmann1
 
Príspevky: 1
Založený: 22 Feb 2011 08:51 am

Re: Nitra - Štefánikova trieda 61 - Zoo Plus (OC Mlyny)

Odoslaťod johnyboy » 22 Feb 2011 13:45 pm

Ja tiež nemožem povedať ani jedno krivé slovo na tento obchod. Majú tam obrovský výber rýb, neporovnatelné s ostatnými akvaristikami. Dosť často tam chodievam a vždy tam nájdem niečo nové, niečo zaujímavé, niečo čo len tak hocikde nedostať. Ceny rýb sú velmi príjemné a ako som nedávno zistil aj ceny rastliniek sú super. Uletené sú jedine ceny krevetiek a podla mňa aj technika je značne predražená. Pravdaže tak ako to býva v takýchto velkých akvaristikách, sem tam sa nájdu aj choré alebo mrtve rybky v akvárkach. Takisto s názvami rýb sa občas pomýlia, ale to mi nevadí. To už je na akvaristovi že akú rybu si vyberie a kúpi. Myslím si že každý skúsenejší akvarista dokáže posúdiť stav rýb. To už nehovorím o potrebe karanténneho akvárka. Ja osobne nechávam rybky v karanténe minimálne týždeň.
V porovnaní s Hornbachom a Zoodomom v BA kam tiež chodievam je Zoo Plus v NR na vyššej úrovni a aj cenovo je to ovela výhodnejšie. Takisto to možem porovnať so Sklorexom v Brne kam chodievam skoro každý mesiac - cenami rýb a rastlín je to výhodnejšie u nás v NR. :-)
Obrázok používateľa
johnyboy
 
Príspevky: 24
Obrázky: 23
Založený: 21 Okt 2006 11:04 am
Bydlisko: Sala

Re: Nitra - Štefánikova trieda 61 - Zoo Plus (OC Mlyny)

Odoslaťod Jozef_L » 15 Aug 2012 14:34 pm

Krevetky:
Ceny krevetiek "Japonica" je cca 2,35 eura ak si dobre pamätám, keď som tam bol naposledy.

Karanténa:
Videl som tam akvárka, kde bolo nacapené, že ryby sú nepredajné, že sú v karanténe, ale videl som aj to, že keď prišiel nový tovar, sáčky hodili do akvárií nechali urovnať teploty a potom ich tam naliali. Keď som tam bol na druhý deň tak z tých akvárií normálne ryby predávali. Žiadna karanténa.

Rastliny:
Čo sa týka rastlín, nie som si istý či sú lacnejšie, alebo nie. Myslím, že ani moc nie, ale niekedy dávajú 25% zľavu na rastliny, ktoré tam majú dlhšie, ale to je "material", ktorý by som nedal ani koze zožrať. Čo sa týka druhov, by som povedal, že tak 10 druhov a dosť. A to je asi najvačší výber čo sa týka celkove Nitry.

Rybky:
Povedal by som že občas vidno aj zdochlinu, ale nie je to často (neviem či ste sa boli pozrieť na Farskej, to by ste zírali, do ich vody by ste ani pätu nenamočili s obavou že nakúpite nejakú pleseň). Chodím tam dosť často, aj keď nič nekúpim, ale aspoň sa popozerám. Čo sa týka výberu, by som povedal, že asi najväčší v Nitre. Cenu rýb neviem posúdiť, nikdy som to ani nepozeral čo to stojí.

Technika:
Drahá, ako v každej kamennej predajni.

Akváriové sety:
Napr: Juwel Rio 240 tam majú v akcii za 540 - 560 eur.


Jediné čo ma trochu zarazilo, bolo keď som čosi zháňal a predavačka povedala, že to nemajú, ale že aby som sa zastavil inokedy, že tovar im chodí pravidelne raz za 2 týždne.
Obrázok používateľa
Jozef_L
 
Príspevky: 868
Obrázky: 14
Založený: 10 Aug 2012 08:36 am
Bydlisko: Nitra

Re: Nitra - Štefánikova trieda 61 - Zoo Plus (OC Mlyny)

Odoslaťod Tomas54 » 02 Jan 2013 20:34 pm

Dnes som bol po dlhsej dobe v tomto obchode a oni tam snad zartuju s cenami, akva blau co som kupil v BA za 46 oni maju za skoro 68, filter JBL e900 ci 901 za 118 a inde kludne za 82 ci 90, koren co som videl v inych obchodoch za 8 u nic 15 a podobne. Neveriacky som radsej odisiel a nic nekupil
Tomas54
 
Príspevky: 1529
Obrázky: 9
Založený: 08 Jan 2009 13:47 pm
Bydlisko: Bratislava - Dubravka

Re: Nitra - Štefánikova trieda 61 - Zoo Plus (OC Mlyny)

Odoslaťod Jozef_L » 03 Jan 2013 10:59 am

Tomas54 napísal:Dnes som bol po dlhsej dobe v tomto obchode a oni tam snad zartuju s cenami, akva blau co som kupil v BA za 46 oni maju za skoro 68, filter JBL e900 ci 901 za 118 a inde kludne za 82 ci 90, koren co som videl v inych obchodoch za 8 u nic 15 a podobne. Neveriacky som radsej odisiel a nic nekupil

Technika je tam moc predrazena. Jedine co sa tam ako tak oplati su ryby.
Obrázok používateľa
Jozef_L
 
Príspevky: 868
Obrázky: 14
Založený: 10 Aug 2012 08:36 am
Bydlisko: Nitra

Re: Nitra - Štefánikova trieda 61 - Zoo Plus (OC Mlyny)

Odoslaťod Michal1987 » 04 Jan 2013 11:26 am

Čo som tam bol minulý rok, tak tam mali celkom pekné akvárium pri vchode a také ako keby machové v stojane. Rybky viac-menej v dobrej kondícií (v podstate bežný sortiment) aj keď ceny trochu vyššie. Techniku som tam nepozeral. Ale zase treba platiť aj nájom.. Mal som vcelku príjemný pocit z tejto predajne.
Obrázok používateľa
Michal1987
 
Príspevky: 401
Obrázky: 14
Založený: 06 Feb 2009 14:06 pm
Bydlisko: KE - KVP / BN - Otrhánky

Re: Nitra - Štefánikova trieda 61 - Zoo Plus (OC Mlyny)

Odoslaťod Tomas54 » 04 Jan 2013 12:24 pm

Ani tak nejde podla mna o najom, ale v NR nie je velka konkurencia, su otvoreny kazdy den, co ine predajne nie su,, tak si davaju ceny ake chcu
Tomas54
 
Príspevky: 1529
Obrázky: 9
Založený: 08 Jan 2009 13:47 pm
Bydlisko: Bratislava - Dubravka

Re: Nitra - Štefánikova trieda 61 - Zoo Plus (OC Mlyny)

Odoslaťod Jozef_L » 13 Jan 2013 01:17 am

Dneska som siel okolo, tak napr Fluval 305 tam stala 144 eur, v eshopoch sa da kupit o 50 eur lacnejsie
Obrázok používateľa
Jozef_L
 
Príspevky: 868
Obrázky: 14
Založený: 10 Aug 2012 08:36 am
Bydlisko: Nitra

Re: Nitra - Štefánikova trieda 61 - Zoo Plus (OC Mlyny)

Odoslaťod Tomas54 » 13 Jan 2013 01:37 am

Presne o tom som pisal, nevedia co pytat. Spoliehaju sa, ze v NR nemaju skoro ziadnu konkurenciu. Zabudaju, ze sa da nakupovat aj cez internet
Tomas54
 
Príspevky: 1529
Obrázky: 9
Založený: 08 Jan 2009 13:47 pm
Bydlisko: Bratislava - Dubravka

Re: Nitra - Štefánikova trieda 61 - Zoo Plus (OC Mlyny)

Odoslaťod Jozef_L » 13 Jan 2013 12:38 pm

Tomas Nitra je vseobecne moc draha co sa tyka cohokolvek. Napr: http://www..akvariumonline.sk/jbl-crista ... nline.html je na eshopoch za 80 ecok. V mlynoch 120. Ale aj Maja Zoo co je asi 2 naj predajna v Nitre ho maju za 115. Vcera som behal trochu po meste a len tak som si pozeral filtre a kupil par rastlin, lebo si chcem svoju 90tk u uz prerobit poriadne. Nakoniec som si povedal ze Fluval 205 bude ideal do 90tky a objednal som si ju na http://www..akvariumonline.sk.
Radsej nech je tam filter predimenzovany, ale budem mat svaty pokoj a stabilne akvarium, kedze je to kvazi priatelkine akvarium a obcas sa jej podari ho aj prekrmit. Takze 4,6 litrovy filter by mal zvladnut aj jej obcas moc sa trasuce ruky. :mrgreen: V 300vke mam 405 a vcelku som s fluvalom spokojny.
Obrázok používateľa
Jozef_L
 
Príspevky: 868
Obrázky: 14
Založený: 10 Aug 2012 08:36 am
Bydlisko: Nitra

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Kamenné predajne

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.