Nitra - Štefánikova trieda 61 - Zoo Plus (OC Mlyny)



Zoznam kamenných predajní a Vaše skúsenosti s nimi.Ponuka v predajni.

Re: Nitra - Štefánikova trieda 61 - Zoo Plus (OC Mlyny)

Odoslaťod Tomas54 » 13 Jan 2013 12:50 pm

Maja je kde? Centro? Tak aj pre ine obchody plati, ze je slabpsia konkurencia. Skoda, ze uz menej chodim do NR. Ale s tymi cenami filtrov je aj BA zvlastna
Tomas54
 
Príspevky: 1529
Obrázky: 9
Založený: 08 Jan 2009 13:47 pm
Bydlisko: Bratislava - Dubravka

Reklama

Re: Nitra - Štefánikova trieda 61 - Zoo Plus (OC Mlyny)

Odoslaťod Jozef_L » 13 Jan 2013 13:02 pm

Maja Zoo je v 3/4 pesej zony v takom podchode, ale na pesej maju cedulu, takze by si to mal najst. Cedula byva na chodniku, to zbadas. Je to kusok pred Progresom, ak ti to cosi hovori.
Je na lavej strane ak ides smerom k divadlu.

Je to sice mensia predajna ako Mlyny, ale baby su tam fundovanejsie ako v mlynoch. rastliny tam mavaju omnoho krajsie ako v mlynoch.

Je to zhruba tu:
http://maps.google.sk/maps?saddr=48.311 ... 9&t=m&z=19
Obrázok používateľa
Jozef_L
 
Príspevky: 868
Obrázky: 14
Založený: 10 Aug 2012 08:36 am
Bydlisko: Nitra

Re: Nitra - Štefánikova trieda 61 - Zoo Plus (OC Mlyny)

Odoslaťod Tomas54 » 13 Jan 2013 14:08 pm

Jasne poznam, to je na poschodi, bol som tam vela krat, len som na to zabudol. Aj progres mi nieco hovori. Ved som povdom z NR :)
Tomas54
 
Príspevky: 1529
Obrázky: 9
Založený: 08 Jan 2009 13:47 pm
Bydlisko: Bratislava - Dubravka

Re: Nitra - Štefánikova trieda 61 - Zoo Plus (OC Mlyny)

Odoslaťod Jozef_L » 02 Feb 2013 23:24 pm

Dneska som tam siel len tak okolo. Poprímali nejakych nových ludí. Rastlin mali asi 3x menej ako ja v 90 litrovom akvariu.
Ostrizniky mali rozpad plutiev a normalne ich predavali. Ani to nemali oznacene ako nepredajne. Dokonca aj SAE mali poniektore s bakterku.
Rybiek tiez bolo nejako pomenej.
Obrázok používateľa
Jozef_L
 
Príspevky: 868
Obrázky: 14
Založený: 10 Aug 2012 08:36 am
Bydlisko: Nitra

Re: Nitra - Štefánikova trieda 61 - Zoo Plus (OC Mlyny)

Odoslaťod Fatimka » 03 Feb 2013 12:23 pm

Prednedávnom som navštívila tento obchod, na až tak veľký obchod mali pomenej rýb aj rastlín. Niektoré ryby nevyzerali moc zdravo. Mala som viac času tak som si tam dobre poobzerala. Všetko je o moc drahšie, ale to proste beriem (veľký nájom, atď...) Pýtala som sa na jávsky mach a že nemajú teraz ale v jednom akvárku som zazrela a pýtala som sa že toto čo je, a vtedy ich napadlo že majú. A ešte som kúpila nejaké pochúťky pre nášho psíka a išla som domov.
Pravdepodobne keby som žila v Nitre tak by som tu veľa krát nenakupovala.
Fatimka
 
Príspevky: 427
Obrázky: 13
Založený: 05 Okt 2011 09:24 am
Bydlisko: Dubník okres Nové Zámky

Re: Nitra - Štefánikova trieda 61 - Zoo Plus (OC Mlyny)

Odoslaťod Jozef_L » 10 Feb 2013 00:39 am

Navsteva dnes. Otras!!!!
Ryby v karantene, vyber akoze nic moc viac nachytam na rybniku bez rybarskeho a rastlin mali asi 5 kelimkov rozhadzane po akvariach.
Machove gulicky mali tiez asi 3 v celej predajni a to u zboli take sedive ze az.

Zaplakat. Strata casu tam aj chodit.
Obrázok používateľa
Jozef_L
 
Príspevky: 868
Obrázky: 14
Založený: 10 Aug 2012 08:36 am
Bydlisko: Nitra

Re: Nitra - Štefánikova trieda 61 - Zoo Plus (OC Mlyny)

Odoslaťod HASEMANIA_NANA » 09 Mar 2013 00:22 am

jozef L.asi mas nieco proti tejto predajni, bo ryby su tam daleko v lepsom stave ako sa zda, dalsia vec co ludia do tohto ksefu nevidia,ryby co pridu do tychto predajni su v dost biednom stave a to sa netyka nitry ale aj 95% predajni co beru od tochto VELKOdodavatela na slovensku a cechach a v predajnach maju dost tazky udel, dat dokopy niekedy ryby za 0,30Eur alebo ryby za 15 eur. aby vobec boli schopne predaja.... tu to uz je o ludoch v tychto predajnach co vedia a maju snahu a verte mi v NR v mlynoch je minimalne jeden VELKY akvarista. od ktoreho sa mame este vela co ucit.. a konecne si uvedomte ze predaja akvaristika je uplne niekde inde ako domaca akvaristika....UPLNE NIEKDE INDE!
HASEMANIA_NANA
 

Re: Nitra - Štefánikova trieda 61 - Zoo Plus (OC Mlyny)

Odoslaťod HASEMANIA_NANA » 09 Mar 2013 00:32 am

a mimochodom za mesacny najom by ste si kupili fabiu v takmer plnej vybave tak co sa cudujete cenam?? z coho platit este ludi a energie? Zdieraci su nie obchod, ale majitelia priestorov.. boze zijeme na slovesnku, tu si odbornika nevie nikto ocenit nieto este zaplatit..tam sa nepredavaju klince ale vedomosti a prax za smiesne eura, kvoli ktorym by sa z vas ani len postele nezdvyhla.. lenze ludia musia z niecoho zit tak rozdavaju svoje znalosti zadarmo co su za nezaplatenie...
HASEMANIA_NANA
 

Re: Nitra - Štefánikova trieda 61 - Zoo Plus (OC Mlyny)

Odoslaťod Tomas54 » 11 Mar 2013 18:22 pm

Mna ako zakaznika nemusi zaujimat ich najom, ale cena, za ktoru nieco kupim a ked mam techniku cez NET s dorucenim domov za 65 a tam za 120, tak kde to asi kupim. Ked maju taky najom, mozu si naist aj iny priestor, kto ich nuti byt tam za taky najom ? Oplati sa im to vobec ?
Tomas54
 
Príspevky: 1529
Obrázky: 9
Založený: 08 Jan 2009 13:47 pm
Bydlisko: Bratislava - Dubravka

Re: Nitra - Štefánikova trieda 61 - Zoo Plus (OC Mlyny)

Odoslaťod Richard Tokušev » 11 Mar 2013 18:44 pm

Presne tak. Je to ich vec a je každého vec, či si tam niečo kúpi alebo nie. O tom je trh.
Aj ja by som sa mohol vrhnúť do obchodného domu a platiť obrovský nájom a neurobím to.
Tieto obchody prichádzajú do obchodných domov z dôvodu veľkého počtu návštevníkov a potencionálnych kupcov. Ale je to obrovské riziko. Ceny vzhľadom na nájom sa odzrkadlia v predraženom tovare a nie každý obchodný dom je aj zárukou veľkého množstva zákazníkov.
V podstate som rád, že v obchodných domoch sú akvaristiky. Propagujú náš koníček a často nahovoria na nejakú rybičku nejakého neznalého veci - laika. Väčšina z týchto laikov po prvých sklamaniach povesí akvaristiku na klinec, a mnohí si pohľadajú špecializovaný obchodík niekde v kúte mesta, o ktorom doteraz nemali ani tušenia, že je tam a tam ho zvyčajne naučia prvým krokom k akvaristike.
V celku som rád, že obchody v nákupných centrách dávajú ľuďom vedieť, že sme tu. že je tu akaristika.
Obrázok používateľa
Richard Tokušev
 
Príspevky: 964
Obrázky: 34
Založený: 04 Máj 2009 16:16 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Nitra - Štefánikova trieda 61 - Zoo Plus (OC Mlyny)

Odoslaťod HASEMANIA_NANA » 11 Mar 2013 22:20 pm

velmi pekne napisane :-)
HASEMANIA_NANA
 

Re: Nitra - Štefánikova trieda 61 - Zoo Plus (OC Mlyny)

Odoslaťod Jozef_L » 15 Mar 2013 09:04 am

HASEMANIA_NANA nemam nic proti tej predajni.Len ma ide roztrhnut, ked tam pridem a nic tam nemaju a pritom je to asi najvacsia predajna v Nitre.
Viem ze tam je jeden dobry akvarista a clovek ktory sa tomu rozumie, dokonca je aj chovatel.
Nemam pobehanu blavu, alebo tak, bol som tam len v jednej predajni v Rači, nepamatam si nazov, ale ti poviem ze tam mali vacsi pocet druhov aj ryb a co as tyka rastlin, tak ich aj patricne osetrovali (Mali silne svetlo, CO2) tu na to svietia asi sviečkou a potom tie rastliny tak aj vyzeraju. Dokonca aj v Maja Zoo co je mensia predajna maju rastlin radovo 3-4x viacej a dokazes si vybrat.
Len vravim, ze nato ze je to predajna v najlukrativnejsej budove v Nitre mohli by si dat zalezat na rastlinach.
Obrázok používateľa
Jozef_L
 
Príspevky: 868
Obrázky: 14
Založený: 10 Aug 2012 08:36 am
Bydlisko: Nitra

Re: Nitra - Štefánikova trieda 61 - Zoo Plus (OC Mlyny)

Odoslaťod štefan » 17 Mar 2013 16:14 pm

Včera som mal nečakanú cestu do Nitry a tak mi to nedalo a zavítal som aj do tejto predajni. Je pravda, že bolo 10 minút pred záverečnou, ale dosť ma zaskočilo, že svetlá v predajni i nad akváriami vypnuté, personál s osobnými vecami nastúpený pri pokladni čakajúc na to, kedy "padne". Nedalo mi to a s partiou kamošov vošiel dnu, že sa popýtam na náplne filtrov do svojich nádrží. Na moju otázku ohľadom náplní mi ale nemal kto zodpovedať. Personál sa tváril, že tam ani nie sme a otázku prepočul. Ten znechutený výraz tvárí personálu a sprosté, arogantné, agresívne poznámky na našu hlavu nás znechutili natoľko, že sme hodili rukou a radšej vypadli. Ak si takto ale vážia svojich čo i len potencionálnych zákazníkov, tak už ma tam nikdy viac neuvidia. Ďakujem, ale táto skúsenosť je na nezaplatenie...
Obrázok používateľa
štefan
 
Príspevky: 204
Obrázky: 24
Založený: 10 Sep 2005 09:39 am

Re: Nitra - Štefánikova trieda 61 - Zoo Plus (OC Mlyny)

Odoslaťod Sunkafit » 18 Jún 2013 13:11 pm

kto chce momentalne maju kaprozubky šťučky a zaujimave bojovnice...včera som sa tam bol pozrieť či maju niečo raritnejšie
Sunkafit
 
Príspevky: 1336
Založený: 07 Jan 2011 19:09 pm
Bydlisko: Nitra

Re: Nitra - Štefánikova trieda 61 - Zoo Plus (OC Mlyny)

Odoslaťod krakenader » 13 Júl 2013 10:30 am

Ja s nimi mám skúsenosť takú,že krevetky v poriadku no ryby v žiadnom prípade. Iste sú pekné ale vždy keď tam prídem majú v nádrži s Black Molly minimálne dve ryby krupičku. Na môj dotaz, že prečo s tým nič nerobia mi začal vysvetľovať, že to nie je krupička, že to je normálne sfarbenie. Síce nie som nejaký profi akvarista, sám mám akvárium len 8 rokov, a aj z toho keď som ho založil znova a študoval som o tom veľa som si nenaštudoval, že nikdy never obchodníkovi, ktorého nepoznáš a tak mi predali v Maja ZOO najprv mečúniky s divným bielym sfarbením a tu mi skoro predali tieto Black Molly. 6 rokov som nemal žiadne problémy s akváriom, pretože som chodil s otcom do akvaristiky na Mostnej, kde sa otec poznal s majiteľkou a tej nešlo len o zisk a pekne poradila a nemal som žiadnu chorobu, žiaden problém, jedine, že som mal v akváriu hrad a slabé osvetlenie.
krakenader
 
Príspevky: 110
Obrázky: 12
Založený: 17 Jún 2012 07:32 am

Re: Nitra - Štefánikova trieda 61 - Zoo Plus (OC Mlyny)

Odoslaťod Sunkafit » 13 Júl 2013 11:15 am

na mostnej? to je tam kde ich akvaria vyzeraju ako žumpa?
Sunkafit
 
Príspevky: 1336
Založený: 07 Jan 2011 19:09 pm
Bydlisko: Nitra

Re: Nitra - Štefánikova trieda 61 - Zoo Plus (OC Mlyny)

Odoslaťod krakenader » 13 Júl 2013 12:10 pm

tiež som sa divil ale dostal som poradené od jedného akvaristu a ten tam kupuje pravidelne a rybám sa mu darí a má tušim 300 či tak nejako litrové akva. Dosť ma naštvalo keď mi v Maja ZOO povedala tá mladá, ktorej som veril, že to sú tehotné tie ryby a ja som prikyvkával. Nehovorím rastliny majú super. No a v Mlynoch niekedy tiež pochybujem, že vedia čo je chorá ryba po tom zážitku kde som sa s nimi skoro pohádal. Najlepšie by bolo od nejakého akvaristu v Nitre čo chová ryby sám kúpiť, ale kto vie, žiadneho nepoznám čo by predal :D
krakenader
 
Príspevky: 110
Obrázky: 12
Založený: 17 Jún 2012 07:32 am

Re: Nitra - Štefánikova trieda 61 - Zoo Plus (OC Mlyny)

Odoslaťod smajdicek » 13 Júl 2013 18:03 pm

aká akvaristika je na mostnej ? (sorry za OT ale toto ma zaujalo)
smajdicek
 
Príspevky: 387
Obrázky: 22
Založený: 17 Mar 2013 16:22 pm
Bydlisko: Nitra

Re: Nitra - Štefánikova trieda 61 - Zoo Plus (OC Mlyny)

Odoslaťod krakenader » 13 Júl 2013 18:28 pm

Bola, bola...
krakenader
 
Príspevky: 110
Obrázky: 12
Založený: 17 Jún 2012 07:32 am

Re: Nitra - Štefánikova trieda 61 - Zoo Plus (OC Mlyny)

Odoslaťod HASEMANIA_NANA » 29 Júl 2013 22:24 pm

secia chcete akvapredajne, zdrave ryby, krasne ryby, raritne ryby, skvele ceny,profi pristup skvele rady zadarmo a co este???zabudol som na nieco?Pridem do "NEYELEKTRO" v NR,LV,a ine a o PC+FOTO+pracky mi nik nevedel poradit k veci. no v jednej predajni mi poradili dobre ohladom jedneho, v inej ohladom druheho a tak ale aby vsetci vedeli vsetko? a aj ochota? a ceny? a kvalita? a pristup? proste cakate neskutocne vela , priam az z rise snov mi to obcas pride.uplne jedno o aky sortiment sa jedna, necakajte vela, vsak to vam to co ziadate od akvaristik nevie dat ani len predajca elektra ci potravin, nieto este ksefty so zivymi zverami.!!!! najivita.
HASEMANIA_NANA
 

Re: Nitra - Štefánikova trieda 61 - Zoo Plus (OC Mlyny)

Odoslaťod smajdicek » 29 Júl 2013 23:16 pm

Nie je to naivita, je to skôr rozmaznanosť KVALITNÝMI obchodníkmi ktorým nejde len o zisk. Toto ZOO plus nemá zmysel asi navštevovať, boli sme tam s priateľkou, vtáky škaredé, vypelichané, myši boli radšej zakryté nejakým kartónovým "transparentom", mali tam 2 krabov, jeden nemal klepeto, druhý bol plesnivý, rybky síce vyzerali zdravo, no neviem... Rastliny hnusné, zariasené, škaredé...
smajdicek
 
Príspevky: 387
Obrázky: 22
Založený: 17 Mar 2013 16:22 pm
Bydlisko: Nitra

Re: Nitra - Štefánikova trieda 61 - Zoo Plus (OC Mlyny)

Odoslaťod kharak » 29 Júl 2013 23:54 pm

Ako nehnevaj sa, ochotny personal by mal byt aj ked nema sajnu kolko ma ryba noh.
A k vedomostiam ... samozrejme nikto nevie vsetko, ale v tom pripade je nebavit formu a pripustit ze nieco neviem a skusit poradit kde sa opytat. Avsak prax je taka ze v obchode ti nabulikaju kolko krat take ftakoviny ze az strach.
kharak
 
Príspevky: 210
Založený: 08 Jún 2013 15:08 pm
Bydlisko: Kosice

Re: Nitra - Štefánikova trieda 61 - Zoo Plus (OC Mlyny)

Odoslaťod smajdicek » 30 Júl 2013 10:19 am

Ale tu zas treba povedať, že to v každom taktomto super ultra mega zoo... A aj v niektorých "poriadnych" akvaristikách, veď každý si chce zarobiť.
smajdicek
 
Príspevky: 387
Obrázky: 22
Založený: 17 Mar 2013 16:22 pm
Bydlisko: Nitra

Re: Nitra - Štefánikova trieda 61 - Zoo Plus (OC Mlyny)

Odoslaťod krakenader » 28 Dec 2013 10:33 am

Po včerajšej návšteve OC Mlyny a Zoo Plus, naozaj mením názor na túto predajňu. Rybičky boli krásne a bol aj veľký výber, ryby v karanténe (tých mi bolo strašne ľúto), rastlinky boli pekné takisto aj keď som už zažil aj obrovský výber raz a to mi skoro oči vypadli a najväčšie prekvapenie veľmi milá obsluha, najmä to dievča s logom Iron Maiden na tričku :D Neodolal som. (rybám) a odviezol som si aj nákup. 6 Kardinálok čínských. Oživili akvárium.
krakenader
 
Príspevky: 110
Obrázky: 12
Založený: 17 Jún 2012 07:32 am

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Kamenné predajne

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.