Nitra - BELA (Mostna ulica)



Vaše osobné skúsenosti a názory na akvaristické obchody a predajcov

Nitra - BELA (Mostna ulica)

Odoslaťod Dexter » 25 Máj 2006 06:41 am

Maly obchodik zastrceny vo dvore na Mostnej. Neviem sice z coho ti ludia ziju ale su tam uz par rokov. Vcera som tam nahodou bol, tak popisem dojmy. Obchod sa neorientuje primarne na akvaristiku - predava krmiva pre psov a venuje sa aj ostatnym domacim cicavcovitym milacikom. Ked som sa pytal, ake maju hnojivo na rastlinky, dostal som do ruk jednu flasticku od Tatrapetu a jednu od AQUA Exotic. Rybky: dali by sa spocitat asi na jednej ruke. Aj majitelka vravi, ze len zakladne... Gupky (niektore celkom pekne), mecune, mensie karasy a klasicky prisavnici (ancistrus doolichopterus). Prisavnici mali tak 2-3 mesiace - uplne malinky a za jedneho si pytala 20 SK, co je trocha moc, ked si pomyslim na ich pravdepodobnu vykupnu cenu. Rastlinky v podstate ziadne - asi mavaju aspon zakladne: Vcera tam mali 4 listy kryptocorinu. 2 na jednej rastlinke, 2 na druhej + dole sa este povaloval nejaky Cryptocoryne crispatula? Neviem, ta najbeznejsia forma, co sa snad predavala uz za totaca... Pani bola inak ochotna, ale z akvaristiky sa urcite neuzivia. Nepotesila len mrtva gupka na poli vcucnuta to filtra (mimochodom tej "najvyssej" kvality ATMAN...) Ked nebudete mat niekedy kde kupit zradlo a pojdete zo Zobora do mesta po Mostnej, BELA je najblizsia zastavka...
Obrázok používateľa
Dexter
 
Príspevky: 439
Obrázky: 15
Založený: 23 Aug 2005 10:47 am
Bydlisko: Nitra

Reklama

Re: Nitra - BELA (Mostna ulica)

Odoslaťod Luigi » 17 Mar 2007 15:34 pm

Ja som tam práve pred týždňom kúpil gupky cena 15 SK/Ks. Pýtal som si 4 samice a 3 samcov. Dostal som 6 samíc a 4 samcov za tú istú cenu z odôvodnením, že sa jej nechce ich vyberať z vrecka. Včera presne za 1 týždeň od ich dovozu domov sa mi okotila 1. samica síce len 6 mladých ale predsa ostatné samice, podľa bruška, vrhnú mladé v priebehu týždňa. Obchod síce o ničom ale ak niekto chcete chovať gupky - vrelo odporúčam
Obrázok používateľa
Luigi
 
Príspevky: 38
Obrázky: 25
Založený: 09 Dec 2006 20:48 pm
Bydlisko: NR,NZ,SE,TT,PK,BA viacmenej NR

Re: Nitra - BELA (Mostna ulica)

Odoslaťod MATHEW2520 » 05 Jún 2007 01:09 am

No ja som tam raz bol a suhlasim z Dexterom ze ta pani je ochotna ale o rybach co ma mi moc nepovedala.....ale ryby vyzerali vzdy lepsie ako ny farskej :lol: :o :lol: :o (vravim zo vlastnej skuseosti) :dead:
MATHEW2520
 
Príspevky: 4
Založený: 03 Jún 2007 00:49 am
Bydlisko: XXXXXXXXX

Odoslaťod Luco89 » 04 Nov 2008 22:16 pm

ja som tam vcera bol a nemaly tam ziadne rybicky uz len krmiva... :roll:
Luco89
 
Príspevky: 10
Obrázky: 1
Založený: 02 Nov 2008 17:58 pm
Bydlisko: Nitra - Klokocina


Naspäť na Akvaristické obchody

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.