....dolphins....



Všetko čo nezapadá do ostatných sekcií - rôzne problémy s chodom akvária, fotografovanie, pozadia....

Re: ....dolphins....

Odoslaťod Mitko » 12 Feb 2007 18:15 pm

ano prepacte :( - :)
Obrázok používateľa
Mitko
 
Príspevky: 75
Obrázky: 2
Založený: 20 Aug 2006 18:16 pm
Bydlisko: Brezno

Reklama

Re: ....dolphins....

Odoslaťod Fonzo » 12 Feb 2007 20:39 pm

Plny suhlas :)
Obrázok používateľa
Fonzo
 
Príspevky: 286
Obrázky: 25
Založený: 10 Sep 2006 16:30 pm
Bydlisko: Bratislava

Odoslaťod angelika » 11 Júl 2009 08:48 am

video som nekukala, nemam na to zaludok a viem si predstavit co tam bude

viem, ze je to tema dva roky stara, ale aj ja som prispela, len dufam, ze to bude mat aj vysledky..
Obrázok používateľa
angelika
 
Príspevky: 208
Obrázky: 24
Založený: 25 Máj 2009 17:01 pm
Bydlisko: Nepomuk, Plzeň-Jih

Odoslaťod dusik » 11 Júl 2009 09:05 am

:oops: :cry:
Obrázok používateľa
dusik
 
Príspevky: 1187
Obrázky: 21
Založený: 27 Nov 2008 21:57 pm
Bydlisko: Martin

Re: ....dolphins....

Odoslaťod kuko82 » 01 Aug 2009 18:19 pm

Tak pozrel som aj video, je to strasne, co tam je. Peticia este stale prebieha, co ma prekvapilo, ale na druhej strane sa ani necudujem. Po odoslani "podpisu" som dostal mail, kde sa pise
"Please contribute $1.00 or more to PetitionOnline..."

Teda : "Proslim poskytnite podporu 1 alebo viac dolarov pre PetitionOnline..."

Tak toto je PRVA peticia ktoru vidim, ze pytaju penaze. Ak som spravne pochopil, jedna sa o Peticiu, kde sa jedna o nazbierany pocet hlasov(podpisov ludi) a nie o to, kolko ludi posle dolar alebo viac.
Ak sa mylim a pri peticiach sa vyberaju peniaze a je to v pohode, prosim vyvedte ma z omylu.

Vidiet, ze niekto sa chce na utrpeni tych delfinov pekne nabalit.

Pisem to len preto, lebo v niktorom prispevku som to nezaregistroval, ze by niekto spomenul o plateni. Jednoznacne je to podvod.
Obrázok používateľa
kuko82
 
Príspevky: 119
Obrázky: 4
Založený: 18 Júl 2009 20:35 pm
Bydlisko: Nové Zámky

Odoslaťod Raviolka » 01 Aug 2009 19:24 pm

Kuko82, mýlíš se. Ten dolar přece není na delfíny.
Obrázok používateľa
Raviolka
 
Príspevky: 2578
Obrázky: 68
Založený: 18 Feb 2004 15:06 pm
Bydlisko: Ostrava

Re: ....dolphins....

Odoslaťod kuko82 » 01 Aug 2009 19:43 pm

Rav, to ja viem ze nie je na delfiny. Ak by to bolo pre ne, s radostou by som dal. Ale uznaj, stiahnem ja nejake video z netu, napr o trapeni a zabijani kralikov, najdem forum na ktore chodia chovatelia tychto zvierat, spravim peticiu, ktoru podskrtnem videom ako u delfinov a spravim zbierku.

Tato peticia ohladom delfinov je, ak nezaplatis, nezobrazi sa tam tvoje meno a podpis, preto je tam vela podpisov a vedla nich PENDING. Teda, peticiu podpises, ale ak nezaplatis, nezahlasujes protoi zabijaniu delfinov.

Peticiu som este ani jednu nevidel spoplatnenu (t.j. ak sa pod nu podpises, nikto od teba nebude pytat peniaze), preto je to podvod.

Ak niekomu skutocne zalezi na delfinoch, preco potom ziada od ludi peniaze a samozrejme som nezaplatil. Stale nechapem to slovicko PENDING co v peticii znamena. Slovicko PENDING mi je zname, nakolko podavam zapasy v stavkovej kancelarii, ale nie kamennej, ale internetovej.

Preto som napisal v predchadzajucom prispevku, "niekto sa chce na utrpeni delfinov nabalit". Toto je hyenizmus.

PS: Peniaze idu na Petition online, nechapem preco.
Obrázok používateľa
kuko82
 
Príspevky: 119
Obrázky: 4
Založený: 18 Júl 2009 20:35 pm
Bydlisko: Nové Zámky

Re: ....dolphins....

Odoslaťod Runcajz » 01 Aug 2009 20:40 pm

kuko82 napísal:Rav, to ja viem ze nie je na delfiny. Ak by to bolo pre ne, s radostou by som dal. Ale uznaj, stiahnem ja nejake video z netu, napr o trapeni a zabijani kralikov, najdem forum na ktore chodia chovatelia tychto zvierat, spravim peticiu, ktoru podskrtnem videom ako u delfinov a spravim zbierku.

Tato peticia ohladom delfinov je, ak nezaplatis, nezobrazi sa tam tvoje meno a podpis, preto je tam vela podpisov a vedla nich PENDING. Teda, peticiu podpises, ale ak nezaplatis, nezahlasujes protoi zabijaniu delfinov.

Peticiu som este ani jednu nevidel spoplatnenu (t.j. ak sa pod nu podpises, nikto od teba nebude pytat peniaze), preto je to podvod.

Ak niekomu skutocne zalezi na delfinoch, preco potom ziada od ludi peniaze a samozrejme som nezaplatil. Stale nechapem to slovicko PENDING co v peticii znamena. Slovicko PENDING mi je zname, nakolko podavam zapasy v stavkovej kancelarii, ale nie kamennej, ale internetovej.

Preto som napisal v predchadzajucom prispevku, "niekto sa chce na utrpeni delfinov nabalit". Toto je hyenizmus.

PS: Peniaze idu na Petition online, nechapem preco.



video som videl, aj viac krát. Žalúdok je v poriadku. Lenže je to ako písal kolega. Ak by mi uniesli dcéru tiež by som platil kolko by chceli a nehovorím o tom, ak by začali odrezávať jej časti. Ale ak by som nemal peniaze všetko by bolo na nič. Lenže problém je, že japončíci majú jedálniček, ktorý my europania nemáme šancu pochopiť. Jedia všeto čo chodí a majú na to zákony. Preto sa prikláňam k tomu, že je to podvrh aby ludia platili. Myslím, že každý z nás už zaplatil, len pozretím videa, ktoré urobí oveľa viac so svedomím a človek si uvedomí ako to je správne a ako nie. Bol by som rád, ak by tí čo nevideli, nech pozrú a nech sa aspon poučia a pomôžu uvedomením, nech si každý uvedomuje aj tie najmenšie zlá čo pácha a má snehu sa polepšiť.


Minimálne toto by mohlo pomôcť v budúcnosti našej neistej. :!:
Runcajz
 
Príspevky: 44
Obrázky: 4
Založený: 15 Aug 2007 18:08 pm

Re: ....dolphins....

Odoslaťod kuko82 » 01 Aug 2009 20:55 pm

video som videl, aj viac krát. Žalúdok je v poriadku. Lenže je to ako písal kolega. Ak by mi uniesli dcéru tiež by som platil kolko by chceli a nehovorím o tom, ak by začali odrezávať jej časti. Ale ak by som nemal peniaze všetko by bolo na nič. Lenže problém je, že japončíci majú jedálniček, ktorý my europania nemáme šancu pochopiť. Jedia všeto čo chodí a majú na to zákony. Preto sa prikláňam k tomu, že je to podvrh aby ludia platili. Myslím, že každý z nás už zaplatil, len pozretím videa, ktoré urobí oveľa viac so svedomím a človek si uvedomí ako to je správne a ako nie. Bol by som rád, ak by tí čo nevideli, nech pozrú a nech sa aspon poučia a pomôžu uvedomením, nech si každý uvedomuje aj tie najmenšie zlá čo pácha a má snehu sa polepšiť.


Runcajz, mne islo o to, preco Petition vybera takym sposobom peniaze, ze ak nezaplatis, nezahrnu ta do peticie. Ak chcu vyberat, nech je to ako dobrovolny prispevok a nie tak, ze ak nezaplatis, je to to iste akoby si peticiu nepodpisal.
Je to jasne, ze Japonci maju iny jedalny listok ako mi, to im neberiem, ale tam sa nejednalo o "humanne" zabitie zvierata, ale doslova o masaker. Pozri ako tam podrezavaju tie delfiny a ako trpia. V akych krcoch zomieraju. A takisto ma dorazilo ako vlecu toho jedneho delfina za autom po ceste. To je tiez proti etike. Je to to iste ako keby niekto u nas zabil kravu a vliekol ju niekolko stoviek metrov za autom po ceste.Tu sa jedna o to a myslim, ze aj peticia bola robena z tohto dovodu. Tu sa jedna o tyranie zvierat. Zviera podrezu a jeho smrt je dlha a bolesitva.
Obrázok používateľa
kuko82
 
Príspevky: 119
Obrázky: 4
Založený: 18 Júl 2009 20:35 pm
Bydlisko: Nové Zámky

Odoslaťod Runcajz » 01 Aug 2009 22:02 pm

chlape, nereagoval som na ten príspevok, ale na to, ake sme zvierata my. Nemusíme chodiť do japonska, stačí na naše bitúnky. Bolo to už spomínané. Ja som na také porážky chodil a videl som tam čo robia sviňam. Cestu mali moc podobnú. Najskôr ich nahnali do ohrady, potom ich násilne previezli a vyložili. Potom ich uspali elektrickým prúdom a nakoniec zarezávali. Samozrejme bolo tam aj pár krokov ako s delfínami, ak dávka prúdu nebola dostačujúca, tá sviňa videla presne kto jej podrezal krk a mykala sa jak tie delfíny každá jedna. Tu nejde o to jako zomreli. Každý jeden ten delfín zahynul a skončil možno aj v našich žalúdkoch a ani o tom nevieme... A čo robia s krvou? Myslíš, že krv z bitúnka ide do niekam inam ako spláchnuť vodou a do kanalizácie, teda rovno do čističky a potom do potoka? Je to presne to isté. A hrať sa tu teraz že delfíny sú inteligentnejšie... Veď sviňa má len najpodobnejšie vnútornosti s človekom a tuším aj niektoré veci už montujú do ludí a ani o tom nevieme...
Každá jedna porážka-zabíjačka znamená SMRŤ. Vždy to tak bolo a aj bude. Už od pradávna. Či si bol lovený alebo lovec. Ja odsudzujem nie tých japončíkov, lebo sú to možno žobráci čo nevedia nič iné, ale tích čo robia podobné petície a slušne sa na tom nabalujú. Presne práve preto som písal, aby si ludia uvedomovali svoje skutky a konali len dobro. Ak toto nebude, tak nejako nevidím zmysel života a dominancie ludstva samého. 8)
Runcajz
 
Príspevky: 44
Obrázky: 4
Založený: 15 Aug 2007 18:08 pm

Predchádzajúca

Naspäť na Voľná diskusia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.