nova akva.sk / informacie



Všetko čo nezapadá do ostatných sekcií - rôzne problémy s chodom akvária, fotografovanie, pozadia....

Re: nova akva.sk / informacie

Odoslaťod Raviolka » 15 Nov 2009 00:52 am

Mám taky pár chybiček - z kalendáře zmizela Akvazima, odkazy na konci obou "oznámení" (co jsou na hlavní stránce) by asi potřebovaly změnit a nefunguje vůbec klub.akva.sk... jinak fajn, myslím, že si zvyknu :)
Obrázok používateľa
Raviolka
 
Príspevky: 2578
Obrázky: 68
Založený: 18 Feb 2004 15:06 pm
Bydlisko: Ostrava

Reklama

Re: nova akva.sk / informacie

Odoslaťod xDodox » 15 Nov 2009 00:57 am

salik napísal:
xDodox napísal:Salik, zatiaľ tuším nechodia "upozornenia" na mail o nových príspevkoch v sledovaných témach. Alebo už nebudú?

dik za upozornenie, uz by to malo ist

Zatiaľ nie :( :)
Obrázok používateľa
xDodox
Moderátor
 
Príspevky: 3028
Obrázky: 0
Založený: 24 Máj 2004 09:56 am
Bydlisko: Bratislava

Re: nova akva.sk / informacie

Odoslaťod Ajven » 15 Nov 2009 01:06 am

No Salik isiel po 24 hodinach spat, zajtra pokracuje.
Uz mi prisli emaily s upozorneniami.
Obrázok používateľa
Ajven
 
Príspevky: 1024
Obrázky: 63
Založený: 20 Mar 2007 16:47 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: nova akva.sk / informacie

Odoslaťod xDodox » 15 Nov 2009 01:09 am

Ajven napísal:No Salik isiel po 24 hodinach spat, zajtra pokracuje.
Uz mi prisli emaily s upozorneniami.

Aj mne, takže i toto je vyriešené :-)
Obrázok používateľa
xDodox
Moderátor
 
Príspevky: 3028
Obrázky: 0
Založený: 24 Máj 2004 09:56 am
Bydlisko: Bratislava

Re: nova akva.sk / informacie

Odoslaťod denkz0ne » 15 Nov 2009 01:13 am

v prvom rade - pochvala grafikovi :)
aaa dalej pochvala adminom za redizajn akvy :)
konecne sa da vyhladavat aj v galerii :)
btw, faviconka je akasi kostrbata, kludne sa na nu mohol dat antialiasing :D
ps: hehe, ja som tak trosku aj tusil, co sa chysta :D
Obrázok používateľa
denkz0ne
 
Príspevky: 69
Obrázky: 47
Založený: 15 Mar 2008 22:19 pm
Bydlisko: Bratislava, Podunajské Biskupice

Re: nova akva.sk / informacie

Odoslaťod Ajven » 15 Nov 2009 01:30 am

Raviolka napísal:Mám taky pár chybiček - z kalendáře zmizela Akvazima, odkazy na konci obou "oznámení" (co jsou na hlavní stránce) by asi potřebovaly změnit a nefunguje vůbec klub.akva.sk... jinak fajn, myslím, že si zvyknu :)


tusim to je uz aj v kalendari a odkaz na oznamenie na hlavnej stranke ide. Len v kalendari ten odkaz nie je zmeneny.
Obrázok používateľa
Ajven
 
Príspevky: 1024
Obrázky: 63
Založený: 20 Mar 2007 16:47 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: nova akva.sk / informacie

Odoslaťod marlo » 15 Nov 2009 01:52 am

Odkaz zmeneny.
Obrázok používateľa
marlo
akvaland.sk
akvaland.sk
 
Príspevky: 1426
Obrázky: 25
Založený: 13 Jún 2002 14:13 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: nova akva.sk / informacie

Odoslaťod mitko666 » 15 Nov 2009 10:33 am

Zostal som riadne zaskoceny ked nabehla akva.sk, velmi pekne Páni.
Obrázok používateľa
mitko666
 
Príspevky: 37
Obrázky: 11
Založený: 01 Sep 2008 01:04 am

Re: nova akva.sk / informacie

Odoslaťod mlynář » 15 Nov 2009 11:52 am

Gratuluji AKVA SK k úspěšnému přechodu na phpbb trojku a přeju brzké vychytání všech much a mušek... :D
mlynář
 
Príspevky: 44
Založený: 02 Máj 2005 21:53 pm
Bydlisko: Greenvillage u Práglu

Re: nova akva.sk / informacie

Odoslaťod Amadeus » 15 Nov 2009 12:33 pm

Ajven napísal:
Amadeus napísal:mne by sa ppacilo ze by sme my obycajny prihlaseny nemohly vyabat temy ze by boly len druhy ryb napr Guppy a tam by sa pysaly vsetky otazky atd do jednej temi a nevznikaly by pod temy ze co z gupkou a td a keby chcel inu rybku a ko je v zozname napr teraz ma nijaka neznama nenapada tak by ta poziadala ty vytvoris temu ze nepr rybka siroko oka a tam sa bud episat vsetko onej a otazky


a mne by sa pacilo, keby tym, ktori napisu viac ako 5 pravopisnych chyb v jednej vete klepli mamy pravitkom po prstoch :D

niekto chcel byt vtipny je tu pisane ze tu mozeme pisat napady tak som iba dal navrh ked nie tak nie no boze a vobec to nebolo v tipne a neni to k danej teme :P
Obrázok používateľa
Amadeus
 
Príspevky: 241
Obrázky: 5
Založený: 26 Apr 2009 14:37 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: nova akva.sk / informacie

Odoslaťod SoRex » 15 Nov 2009 13:44 pm

Mám poznámku na zamyšlení; v předchozí verzi se po kliknutí na název témy (naposledy probírané - na úvodní straně) skočilo na konec celé této témy, tedy na poslední příspěvek. Což bylo fajn, člověk mohl navázat na to, co už četl.
Nyní je ale vždy přesměrování na první stránku témy a je nutno kliknout na poslední a ještě rolovat na její konec. Trochu to zdržuje.
Obrázok používateľa
SoRex
 
Príspevky: 749
Obrázky: 57
Založený: 07 Mar 2004 15:38 pm
Bydlisko: Praha

Re: nova akva.sk / informacie

Odoslaťod Galbatorix » 15 Nov 2009 15:12 pm

nj aj mne to vadi ... a este v temach ked je na pravo kto to pisal a nie vlavo ako predtym ....citame zlava do prava tak by to malo byt tiez vlavo , nie??? :) aspon mne to tak viacej vyhovovalo
hmm....a konecne mozu byt vacsie fotky 1600x1200 ... 8) :pivo:
Naposledy upravil Galbatorix dňa 15 Nov 2009 15:19 pm, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
Galbatorix
 
Príspevky: 368
Obrázky: 1
Založený: 20 Aug 2008 15:58 pm
Bydlisko: ZA

Re: nova akva.sk / informacie

Odoslaťod gogo1968 » 15 Nov 2009 15:18 pm

Vždy pri otvorení sa musím nanovoprihlásiť t.j. zadavať meno aj heslo i keď zaškrtávam políčko ,,pamätať"
Robí to aj iným.
Obrázok používateľa
gogo1968
 
Príspevky: 254
Obrázky: 53
Založený: 20 Dec 2007 22:24 pm
Bydlisko: okr.TO

Re: nova akva.sk / informacie

Odoslaťod Ajven » 15 Nov 2009 15:20 pm

Galbatorix napísal:nj aj mne to vadi ... a este v temach ked je na pravo kto to pisal a nie vlavo ako predtym .... ked mi citame zlava do prava na slovensku , tak by to malo byt tiez vlavo , nie??? :) aspon mne o tak viacej vyhovovalo


Uvaha: da sa na to pozerat aj takto: podstatne informacie by mali byt nalavo, to mas pravdu. To znamena, ze prispevok ma byt nalavo, lebo text prispevku je dolezitejsi(alebo by mal byt) ako to, kto ho napisal. Hmm ?
Obrázok používateľa
Ajven
 
Príspevky: 1024
Obrázky: 63
Založený: 20 Mar 2007 16:47 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: nova akva.sk / informacie

Odoslaťod Kubo » 15 Nov 2009 15:21 pm

VYzera to celkom fajn. Tusil som , ze nieco take spachaju webmastery ked som videl tu odstavku. Vsice teraz na tom trochu haluzim a budem si musiet trosku zvykat , ale hodnotim to pozitivne. Je to dost podobne skalarforu. :)
Obrázok používateľa
Kubo
 
Príspevky: 1623
Obrázky: 172
Založený: 19 Mar 2005 22:50 pm
Bydlisko: Kosice

Re: nova akva.sk / informacie

Odoslaťod zvejk » 15 Nov 2009 15:39 pm

pekne to je, opravdu. nezvyk, ale lepsi. take diky za zmenu fotoalba, 800x600 bylo uz dost malo.
diky za tvrdou praci. Jednou jsem to take rozjizdel a zadna sranda to nebyla. Hlavne programovani odlisnosti od vychozi distribuce.

p.s: nesla by jeste do jazyka dohrat Cestina? (popripadeNemcina, Polstina a Madarstina?):). To jen jako navrh, kdyz se budete nudit :)
Obrázok používateľa
zvejk
 
Príspevky: 509
Obrázky: 38
Založený: 09 Jan 2006 21:52 pm
Bydlisko: Praha - CZ

Re: nova akva.sk / informacie

Odoslaťod salik » 15 Nov 2009 15:49 pm

SoRex napísal:Mám poznámku na zamyšlení; v předchozí verzi se po kliknutí na název témy (naposledy probírané - na úvodní straně) skočilo na konec celé této témy, tedy na poslední příspěvek. Což bylo fajn, člověk mohl navázat na to, co už četl.
Nyní je ale vždy přesměrování na první stránku témy a je nutno kliknout na poslední a ještě rolovat na její konec. Trochu to zdržuje.

prve prispevky v tejto teme, prosim aspon zlahka prebehnut
dakujeem

---------
4- Posledne prispevky / forum (na nacitanie konkretneho prispevku klikame na ikonu Obrázok / Obrázok za menom uzivatela)
Obrázok používateľa
salik
Site Admin
 
Príspevky: 2873
Obrázky: 52
Založený: 07 Jún 2002 19:06 pm
Bydlisko: Sväty Jur

Re: nova akva.sk / informacie

Odoslaťod Raviolka » 15 Nov 2009 16:52 pm

SoRex:
Kromě té možnosti klikat na oranžovou ikonku u jména přispěvatele (což mi taky nepřipadá vůbec ideální), pokud už se dostaneš klasickou cestou na 1. stránku tématu, stačí kliknout na "Prvý neprečítaný príspevok" vpravo nahoře. To mi připadá jako šikovná věc, protože si to předpokládám zapamatuje, že jsem něco nečetla vůbec - nejen od poslední návštěvy. Aspoň doufám.


P.S. Salik, Marlo - připomínám:
Raviolka napísal:nefunguje vůbec klub.akva.sk
(Kdyby bylo potřeba něco z naší strany, dejte vědět nejlíp na mail mně.)
Obrázok používateľa
Raviolka
 
Príspevky: 2578
Obrázky: 68
Založený: 18 Feb 2004 15:06 pm
Bydlisko: Ostrava

Re: nova akva.sk / informacie

Odoslaťod kustro » 15 Nov 2009 17:35 pm

Amadeus napísal:
Ajven napísal:
Amadeus napísal:mne by sa ppacilo ze by sme my obycajny prihlaseny nemohly vyabat temy ze by boly len druhy ryb napr Guppy a tam by sa pysaly vsetky otazky atd do jednej temi a nevznikaly by pod temy ze co z gupkou a td a keby chcel inu rybku a ko je v zozname napr teraz ma nijaka neznama nenapada tak by ta poziadala ty vytvoris temu ze nepr rybka siroko oka a tam sa bud episat vsetko onej a otazky


a mne by sa pacilo, keby tym, ktori napisu viac ako 5 pravopisnych chyb v jednej vete klepli mamy pravitkom po prstoch :D

niekto chcel byt vtipny je tu pisane ze tu mozeme pisat napady tak som iba dal navrh ked nie tak nie no boze a vobec to nebolo v tipne a neni to k danej teme :P


no nahodou ja som sa prijemne pobavil a suhlasim,treba aj diktaty viac pisat :))
nova akva je super! gratulujem :pivo:
Obrázok používateľa
kustro
 
Príspevky: 237
Obrázky: 75
Založený: 08 Aug 2006 21:46 pm
Bydlisko: Nová Baňa

Re: nova akva.sk / informacie

Odoslaťod nino_q » 15 Nov 2009 21:19 pm

Raviolka napísal:(Kdyby bylo potřeba něco z naší strany, dejte vědět nejlíp na mail mně.)
Je tam nejaky problem v PHP kode, najlepsie by bolo keby sa na to niekto pozrel kto to programoval resp. robil tu stranku; momentalne to pise takuto chybovu hlasku do logu:

PHP Parse error: syntax error, unexpected T_VARIABLE in /var/webs/akva.sk-subdomains/klub/index.php on line 1
Obrázok používateľa
nino_q
Moderátor
 
Príspevky: 749
Obrázky: 5
Založený: 05 Máj 2003 12:57 pm
Bydlisko: Senec

Re: nova akva.sk / informacie

Odoslaťod mirec » 15 Nov 2009 21:28 pm

Pri obrazkoch by sa to nedalo spravit tak ze... pisat komentar k danemu obrazku by bolo uplne dole pod komentarmi?
Obrázok používateľa
mirec
 
Príspevky: 228
Obrázky: 20
Založený: 08 Nov 2003 13:18 pm
Bydlisko: Nove Zamky

Re: nova akva.sk / informacie

Odoslaťod Kubo » 15 Nov 2009 23:28 pm

Spozoroval som jednu vec a to , ze po vypnuti stranky alebo prehliadaca a znovupripojeni sa neresetuju nove komentare na nulu ale stale pribudaju.
Obrázok používateľa
Kubo
 
Príspevky: 1623
Obrázky: 172
Založený: 19 Mar 2005 22:50 pm
Bydlisko: Kosice

Re: nova akva.sk / informacie

Odoslaťod aughostino » 15 Nov 2009 23:32 pm

mal by som jeden navrh :)
co keby sa po kliknuti na obrazok vo fotogalerii obrazok zobrazil v novom okne (target="_blank") pripadne pomocou lightboxu v javascripte ako je to na burze? :)
Obrázok používateľa
aughostino
 
Príspevky: 443
Obrázky: 68
Založený: 12 Jan 2008 21:07 pm

Re: nova akva.sk / informacie

Odoslaťod xDodox » 15 Nov 2009 23:34 pm

aughostino napísal:mal by som jeden navrh :)
co keby sa po kliknuti na obrazok vo fotogalerii obrazok zobrazil v novom okne (target="_blank") pripadne pomocou lightboxu v javascripte ako je to na burze? :)

A môžem vedieť, čo tým "sleduješ"?
Obrázok používateľa
xDodox
Moderátor
 
Príspevky: 3028
Obrázky: 0
Založený: 24 Máj 2004 09:56 am
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Voľná diskusia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.