Upadanie AKVA.SK



Všetko čo nezapadá do ostatných sekcií - rôzne problémy s chodom akvária, fotografovanie, pozadia....

Re: Upadanie AKVA.SK

Odoslaťod clarkii » 28 Apr 2010 10:39 am

Múj názor je chodte na stretka na burzy a podobné akce.Tam se neco dozvíte a atmosféra delá také svoje.
clarkii
 
Príspevky: 479
Obrázky: 152
Založený: 12 Sep 2006 19:49 pm

Reklama

Re: Upadanie AKVA.SK

Odoslaťod BarbarOSA » 28 Apr 2010 10:47 am

vlasto1984 napísal:mna zaujmaju uplne ine veci na ktore ti tu nikto neodpovie chapem to ze nikto nechce zverejnovat svoje tajomstva ale mrzi ma ze ked sa doticneho pokusam kontaktovat SS ani na to neodpoveda


k citacii - to je pravda, mne tiez vela ludi neodpovedalo na SS co som bol dost sklamany, ale co uz, svedci to o niecom..


ja sice na fore nie som dlho, ale tiez som sa vela dozvedel..
Dost dlho som sem chodil a len cital, bez registracie, ked mi to uz nepostacovalo zaregistroval som sa..
Este stale sem chodi dost ludi len citat..
Fporum, je vcelku OK, je pravda, ze by ludia mali najskor hladat, lebo sa tu preberaju niektor veci dookola x - krat, ale zase niekto chce radu a nedostane sa mu odpovede, co ma mrzi..
Delit forum, nie je najlepsie riesenie a vlastne zakladane delenie je, cize najst nieco podla mna nie je ziadny problem, len niekto je lenivy, nechce sa mu a opyta sa a zase dookola..
Kym som nebol registrovany cital som aj ked tam toho bolo 80 stran, lebo som chcel vediet vsetky nazory a rozlisil som co potrebujem, co nie..
Podla mna akva.sk neupada, len by chcela trosku rozsirit..
Vidno to podla odkazov na ceske, anglicke a japonske fora, pripadne stranky
Proste prilakat viac ludi, bolo by mozno viac zrozumitelnych a odbornejsich odpovedi..
Je pravda ze zaciatocnici si casto robia po svojom, neviem sice naco potom vyhladavaju stranky podobneho charakteru, ale kazdy nejak zacinal, nechcem nikoho urazit, ale aj na najkrajsom akvarku sa niekomu nemusi nieco pacit, takze nehadzte vsetkych do jedneho vreca, ze to zle a hned vykricniky a namosureny..Treba ludi trosku pochopit..
Okrem napriklad zbytocnych gycov, dekoracii a podobne, ked sa im to tam paci, jednoducho to tam daju, kazdy ma svoju predstavu, snazte sa im poradit po odbornej stranke, nie hned to vyhod a takto to nepojde a RADA NIKDE..
Uz je toho asi dost, ale taky je moj nazor, som zaciatocnik, stale sa len pytam, nejdem nikoho poucovat..
Ale v konecnom dosledku trochu kultury, sebapoznania, zveladenia by tomuto foru velmi, ale velmi pomohlo..
Obrázok používateľa
BarbarOSA
 
Príspevky: 557
Obrázky: 1
Založený: 26 Feb 2010 12:57 pm
Bydlisko: Nitra

Re: Upadanie AKVA.SK

Odoslaťod martin_s » 28 Apr 2010 11:14 am

nostradamus napísal:a co sa cudujete od kedy je moderator marin s tu vladne diktatura...vsetko maze nikto sa nemoze ani vyjadrit,forum je upete nudne nezazivne..ked niekto nieco popise tak hned dostane ban preto uz kaslem na to aj ja a uz sem skoro nechodim,nepisem...
proste je to az striktne zamerane na danu vec a preto to tak podla mna je...a ked neaka tema sa zalozi tak zase konkretny chlapec ktory ma pestry zivot ako pes vo voljere ta odkaze na pokec,alebo iny chat......vsetko k danej teme.....
Ze by tu bola diktatura alebo ze by som vsetko mazal a nikto by sa nemohol vyjadrit si nemyslim. Skor mi pripada tvoje vyjadrenie ako tvoj subjektivny postoj zamerany proti mojej osobe, kedze nevies zniest ze si dostal BAN koli tvojmu spravaniu a ani zastrasovanie o ktore si sa pokusal ti nepomohlo (tvoje ss mam stale ulozene). Hold utrpelo tvoje ego. A to aky ja mam pestry zivot... Ver mi ze ho mam pestrejsi nez ty... Ale riesenie osobnych sporov nepatri do fora.
Toto forum je zamerane na akvaristiku, takze by asi nebolo na mieste aby sa tu zacal z toho robit gulas a zacali tu rozoberat napr. auta, lietadla, atd.
Obrázok používateľa
martin_s
 
Príspevky: 5718
Obrázky: 0
Založený: 04 Máj 2005 09:56 am

Re: Upadanie AKVA.SK

Odoslaťod nostradamus » 28 Apr 2010 12:06 pm

martin_s napísal:
nostradamus napísal:a co sa cudujete od kedy je moderator marin s tu vladne diktatura...vsetko maze nikto sa nemoze ani vyjadrit,forum je upete nudne nezazivne..ked niekto nieco popise tak hned dostane ban preto uz kaslem na to aj ja a uz sem skoro nechodim,nepisem...
proste je to az striktne zamerane na danu vec a preto to tak podla mna je...a ked neaka tema sa zalozi tak zase konkretny chlapec ktory ma pestry zivot ako pes vo voljere ta odkaze na pokec,alebo iny chat......vsetko k danej teme.....
Ze by tu bola diktatura alebo ze by som vsetko mazal a nikto by sa nemohol vyjadrit si nemyslim. Skor mi pripada tvoje vyjadrenie ako tvoj subjektivny postoj zamerany proti mojej osobe, kedze nevies zniest ze si dostal BAN koli tvojmu spravaniu a ani zastrasovanie o ktore si sa pokusal ti nepomohlo (tvoje ss mam stale ulozene). Hold utrpelo tvoje ego. A to aky ja mam pestry zivot... Ver mi ze ho mam pestrejsi nez ty... Ale riesenie osobnych sporov nepatri do fora.
Toto forum je zamerane na akvaristiku, takze by asi nebolo na mieste aby sa tu zacal z toho robit gulas a zacali tu rozoberat napr. auta, lietadla, atd.



ano s tebou mam osobny problem a aj mat budem ja som ta nezastrasoval, som sa chcel osobne stretnut a vybavit problem......ty si akoze nemal cas a to som bol ochotny prist 100km kludne......super ze to mas tak si to vytlac tie ss a pozeraj si ich kazdy den.......haha.....
Obrázok používateľa
nostradamus
 
Príspevky: 86
Obrázky: 0
Založený: 07 Mar 2010 19:22 pm
Bydlisko: Topolcany

Re: Upadanie AKVA.SK

Odoslaťod astro » 28 Apr 2010 12:11 pm

nostradamus napísal:
martin_s napísal:
nostradamus napísal:ano s tebou mam osobny problem a aj mat budem ja som ta nezastrasoval, som sa chcel osobne stretnut a vybavit problem......ty si akoze nemal cas a to som bol ochotny prist 100km kludne......super ze to mas tak si to vytlac tie ss a pozeraj si ich kazdy den.......haha.....

a práve kvôli takýmto príspevkom môže mať niekto pocit, že akva.sk upadá.
"ja som ta nezastrasoval, som sa chcel osobne stretnut a vybavit problem......" - toto naozaj nie je zastrašovanie :angel:
"ty si akoze nemal cas a to som bol ochotny prist 100km kludne" - byť ním ani ja by som nemal čas na takúto vec
Obrázok používateľa
astro
 
Príspevky: 2921
Obrázky: 154
Založený: 27 Mar 2009 11:34 am
Bydlisko: Bratislava - DNV

Re: Upadanie AKVA.SK

Odoslaťod Kubo » 28 Apr 2010 12:11 pm

S tebou sa strenut asi by nikto nemal chut nostradamus. Mas totiz take IQ , ze by si nedokazal rozlozit repolero , takze skoda s tebou stracat cas.
Obrázok používateľa
Kubo
 
Príspevky: 1623
Obrázky: 172
Založený: 19 Mar 2005 22:50 pm
Bydlisko: Kosice

Re: Upadanie AKVA.SK

Odoslaťod MAUceu » 28 Apr 2010 12:12 pm

martin_s : nostradamus
Nemyslim si ze je vhodne tu rozpitvavat vas osobny spor. Mate zrejme rozdielny pohlad na danu vec.
Bud sa s tym zmierite, alebo nie. Ale hadanim sa nic nevyriesi. Jednoducho sa ignorujte a budem pokoj a klud. ;)
Nemozeme mat vsetci rovnake nazory.
Obrázok používateľa
MAUceu
 
Príspevky: 1165
Obrázky: 25
Založený: 13 Dec 2009 20:48 pm
Bydlisko: Nitra, Nove Zamky

Re: Upadanie AKVA.SK

Odoslaťod Kubo » 28 Apr 2010 12:18 pm

Ja si myslim , ze ked to martin cele vymaze celu tuto temu , tak bude pokoj hned. :)
Obrázok používateľa
Kubo
 
Príspevky: 1623
Obrázky: 172
Založený: 19 Mar 2005 22:50 pm
Bydlisko: Kosice

Re: Upadanie AKVA.SK

Odoslaťod nostradamus » 28 Apr 2010 12:32 pm

MAUceu napísal:martin_s : nostradamus
Nemyslim si ze je vhodne tu rozpitvavat vas osobny spor. Mate zrejme rozdielny pohlad na danu vec.
Bud sa s tym zmierite, alebo nie. Ale hadanim sa nic nevyriesi. Jednoducho sa ignorujte a budem pokoj a klud. ;)
Nemozeme mat vsetci rovnake nazory.



ved my sa ignorujeme..len ja som ho spomenul ako moderatora vseobecne a on sa hned do mna pustil .....staci citat je to jasne vidiet tak som jasne ze reagoval preco nie.......jj veru nemozeme ani nemame....

kubo pozdravujem ta.....aj ja teba si velmi vazim...si naozaj odbornik a mas krasne akvaria......to si treba priznat....
Obrázok používateľa
nostradamus
 
Príspevky: 86
Obrázky: 0
Založený: 07 Mar 2010 19:22 pm
Bydlisko: Topolcany

Re: Upadanie AKVA.SK

Odoslaťod nostradamus » 28 Apr 2010 12:35 pm

a práve kvôli takýmto príspevkom môže mať niekto pocit, že akva.sk upadá.
"ja som ta nezastrasoval, som sa chcel osobne stretnut a vybavit problem......" - toto naozaj nie je zastrašovanie :angel:
"ty si akoze nemal cas a to som bol ochotny prist 100km kludne" - byť ním ani ja by som nemal čas na takúto vec[/quote]


jj blava jeden za vsetkych,vsetci za martinka s ci ako to je : D .....super mesto bol som v Pondelok..mam najradsej tu tabulu mesto mieru od zadu ked sa pripajam na 4 pruhy.....no skoda ze som neny ako vy uzasny co v tom ...... krasnom meste byvate.....jj zavidim......a moje IQ 0 bodov komplet....som si robil test a demencia my vysla....haha
Obrázok používateľa
nostradamus
 
Príspevky: 86
Obrázky: 0
Založený: 07 Mar 2010 19:22 pm
Bydlisko: Topolcany

Re: Upadanie AKVA.SK

Odoslaťod jose » 28 Apr 2010 12:41 pm

MAUceu napísal:martin_s : nostradamus
Nemyslim si ze je vhodne tu rozpitvavat vas osobny spor. Mate zrejme rozdielny pohlad na danu vec.
Bud sa s tym zmierite, alebo nie. Ale hadanim sa nic nevyriesi. Jednoducho sa ignorujte a budem pokoj a klud. ;)
Nemozeme mat vsetci rovnake nazory.



Keď sa tu niekto zaregistruje, súhlasí s určitými pravidlami. Keď ich nedodržiava, admin ho upozorní. A následná reakcia býva rôzna, niekto si to uvedomí a zoberie k srdcu, iný nie a správa sa ďalej rovnako a dostane ban. To rieši vec len dočasne pokiaľ si dotyčný nezaregistruje nový nic a začína to odznova. Trocha pokory by niekedy nezaškodilo.
jose
 
Príspevky: 388
Založený: 05 Jún 2009 12:53 pm
Bydlisko: LM

Re: Upadanie AKVA.SK

Odoslaťod MAUceu » 28 Apr 2010 12:45 pm

nostradamus - Ked sa ti tu pacilo, tak si tu mohol ostat. Urcite by si si nasiel vela priatelov. ;)
Rozdelovat ludi podla miesta bydliska? No to si pokrocil... osobne proti tebe nic nemam, len mam pocit ze rad vyvolavas konflikty.
A to som bol pred 3 tyzdnami v Topolcanoch pre 375L akva. Mohli sme dat rande. :D
Obrázok používateľa
MAUceu
 
Príspevky: 1165
Obrázky: 25
Založený: 13 Dec 2009 20:48 pm
Bydlisko: Nitra, Nove Zamky

Re: Upadanie AKVA.SK

Odoslaťod nostradamus » 28 Apr 2010 12:46 pm

MAUceu napísal:nostradamus - Ked sa ti tu pacilo, tak si tu mohol ostat. Urcite by si si nasiel vela priatelov. ;)
Rozdelovat ludi podla miesta bydliska? No to si pokrocil... osobne proti tebe nic nemam, len mam pocit ze rad vyvolavas konflikty.
A to som bol pred 3 tyzdnami v Topolcanoch pre 375L akva. Mohli sme dat rande. :D


no mohli v pohode......keby si ma poznal by si vedel.....ale podla pismenok sa to neda kto aky je a tak...ja sa na nic nehram ked ma niekto vytoci tak sa branim ja si nenecham..vidis mohol som ty podavat neake rastlinky mohli sme pomenit popripade mal si napisat ss....
Obrázok používateľa
nostradamus
 
Príspevky: 86
Obrázky: 0
Založený: 07 Mar 2010 19:22 pm
Bydlisko: Topolcany

Re: Upadanie AKVA.SK

Odoslaťod xDodox » 28 Apr 2010 12:48 pm

Myslím si, že by už stačilo. Malo by sa tu viac diskutovať o akvaristike, ako o tomto.

... a nezamkýna "iba" martin, ale robím to i ja, ale teraz väčšinou témy spájam.

Tak sa vráťme k tomu, k čomu toto fórum je - k akvaristike. Vďaka
Obrázok používateľa
xDodox
Moderátor
 
Príspevky: 3028
Obrázky: 0
Založený: 24 Máj 2004 09:56 am
Bydlisko: Bratislava

Re: Upadanie AKVA.SK

Odoslaťod nostradamus » 28 Apr 2010 12:48 pm

jose napísal:
MAUceu napísal:martin_s : nostradamus
Nemyslim si ze je vhodne tu rozpitvavat vas osobny spor. Mate zrejme rozdielny pohlad na danu vec.
Bud sa s tym zmierite, alebo nie. Ale hadanim sa nic nevyriesi. Jednoducho sa ignorujte a budem pokoj a klud. ;)
Nemozeme mat vsetci rovnake nazory.



Keď sa tu niekto zaregistruje, súhlasí s určitými pravidlami. Keď ich nedodržiava, admin ho upozorní. A následná reakcia býva rôzna, niekto si to uvedomí a zoberie k srdcu, iný nie a správa sa ďalej rovnako a dostane ban. To rieši vec len dočasne pokiaľ si dotyčný nezaregistruje nový nic a začína to odznova. Trocha pokory by niekedy nezaškodilo.



jj ban sa dava ked nieco po upozorneny nerespektujes na fore..ale ked ty da niekto za to co s nim riesis cez ss osobne natrvalo zablokovat nick a musis si vytvorit novy nie preto aby si vyryval ale aby si mohol aspom poodpisovat znamym.....z okolia napriklad .....tak to myslim ze neny fer..a stretol som tu ludi co sa stretavame sme v kontakte a velmi ale velmi dobry kamarati...dotycni vedia.!!!..takze sa nenecham neakym akoze panom moderatorom co ma komplexi obmedzovat...vo svojom chatovani na stranke ktorej sa my len zachce...za toto sa strngalo v 89 tak preco nie...dakujem za pochopenie....
Obrázok používateľa
nostradamus
 
Príspevky: 86
Obrázky: 0
Založený: 07 Mar 2010 19:22 pm
Bydlisko: Topolcany

Re: Upadanie AKVA.SK

Odoslaťod nostradamus » 28 Apr 2010 12:50 pm

xDodox napísal:Myslím si, že by už stačilo. Malo by sa tu viac diskutovať o akvaristike, ako o tomto.

... a nezamkýna "iba" martin, ale robím to i ja, ale teraz väčšinou témy spájam.

Tak sa vráťme k tomu, k čomu toto fórum je - k akvaristike. Vďaka



konecne to tu ozije co sa vsetci stazuju a uz to chces mazat ved nechaj aspom jednu temu o diskusii ked dalsich 10000je o akvaristike....
Obrázok používateľa
nostradamus
 
Príspevky: 86
Obrázky: 0
Založený: 07 Mar 2010 19:22 pm
Bydlisko: Topolcany

Re: Upadanie AKVA.SK

Odoslaťod martin_s » 28 Apr 2010 12:51 pm

MAUceu napísal:martin_s : nostradamus
Nemyslim si ze je vhodne tu rozpitvavat vas osobny spor. Mate zrejme rozdielny pohlad na danu vec.
Bud sa s tym zmierite, alebo nie. Ale hadanim sa nic nevyriesi. Jednoducho sa ignorujte a budem pokoj a klud. ;)
Nemozeme mat vsetci rovnake nazory.
Ja ho nerozpitvavam a ani nemienim (preto som aj napisal ze si nemyslim ze riesenie osobnych sporov nepatri do fora). Iba som reagoval na to co bolo napisane na moju adresu. To je vsetko. Viac sa k tomu v tejto teme nevyjadrujem. Tema je o niecom inom.
Obrázok používateľa
martin_s
 
Príspevky: 5718
Obrázky: 0
Založený: 04 Máj 2005 09:56 am

Re: Upadanie AKVA.SK

Odoslaťod nostradamus » 28 Apr 2010 12:52 pm

inak ma tak napadlo co keby ste spravili na Facebooku neaku odnoz profil akva a tam sa moze diskutovat komentovat preberat a tu sa necha cisto len stranka k veci hmm???????
Obrázok používateľa
nostradamus
 
Príspevky: 86
Obrázky: 0
Založený: 07 Mar 2010 19:22 pm
Bydlisko: Topolcany

Re: Upadanie AKVA.SK

Odoslaťod astro » 28 Apr 2010 12:54 pm

nostradamus, tigrik321 máš pravdu, choď na FB a tu to nechaj len čisto k veci, viacerí budeme šťastní a spokojní
Obrázok používateľa
astro
 
Príspevky: 2921
Obrázky: 154
Založený: 27 Mar 2009 11:34 am
Bydlisko: Bratislava - DNV

Re: Upadanie AKVA.SK

Odoslaťod Raviolka » 28 Apr 2010 12:59 pm

nostradamus napísal:...vo svojom chatovani na stranke ktorej sa my len zachce...za toto sa strngalo v 89 tak preco nie...

To nemuzes myslet vazne. Za tohle se nestrngalo, aby si kdejakej fracek myslel, ze mu patri svet.
Prispevky o "nicem" tohle forum kazi - Tvoje povazuju za jasny priklad.

...a timto se omlouvam za poruseni Desatera, ale dobre myslene tema se zvrhava k pokecu :dead:
Obrázok používateľa
Raviolka
 
Príspevky: 2578
Obrázky: 68
Založený: 18 Feb 2004 15:06 pm
Bydlisko: Ostrava

Re: Upadanie AKVA.SK

Odoslaťod xDodox » 28 Apr 2010 13:01 pm

nostradamus napísal:
xDodox napísal:Myslím si, že by už stačilo. Malo by sa tu viac diskutovať o akvaristike, ako o tomto.

... a nezamkýna "iba" martin, ale robím to i ja, ale teraz väčšinou témy spájam.

Tak sa vráťme k tomu, k čomu toto fórum je - k akvaristike. Vďaka



konecne to tu ozije co sa vsetci stazuju a uz to chces mazat ved nechaj aspom jednu temu o diskusii ked dalsich 10000je o akvaristike....

1) ale toto je fórum o akvaristike
2) riešenie osobných "sporov" nepatrí do fóra
3) a ako vidím, "všetci" sme proti tebe - aspoň tak to podávaš. Ja som napísal, že by už stačilo, nebolo to konkrétne na teba, alebo na Martina, či na Kuba, ale všeobecne, že táto téma a diskusia nikam nevedie. Len sa divím, že sa hneď "urážaš".
Obrázok používateľa
xDodox
Moderátor
 
Príspevky: 3028
Obrázky: 0
Založený: 24 Máj 2004 09:56 am
Bydlisko: Bratislava

Re: Upadanie AKVA.SK

Odoslaťod jose » 28 Apr 2010 13:02 pm

Škoda že sa nedajú hodnotiť príspevky, veľa by sa vyjasnilo.
jose
 
Príspevky: 388
Založený: 05 Jún 2009 12:53 pm
Bydlisko: LM

Re: Upadanie AKVA.SK

Odoslaťod nostradamus » 28 Apr 2010 13:13 pm

konecne to tu ozije co sa vsetci stazuju a uz to chces mazat ved nechaj aspom jednu temu o diskusii ked dalsich 10000je o akvaristike....[/quote]
1) ale toto je fórum o akvaristike
2) riešenie osobných "sporov" nepatrí do fóra
3) a ako vidím, "všetci" sme proti tebe - aspoň tak to podávaš. Ja som napísal, že by už stačilo, nebolo to konkrétne na teba, alebo na Martina, či na Kuba, ale všeobecne, že táto téma a diskusia nikam nevedie. Len sa divím, že sa hneď "urážaš".[/quote]


ja sa neurazam........ja sa tu dobre bavim akurat ako sa do mna obuvate...mne je to ozaj smiesne ja to berem az moc z nadhladom aby som si nieco z toho robil......

a strngalo sa za demokraciu ale to sa na kss propagande asi nikto nepochopi.....to my mohlo byt hned jasne !
Obrázok používateľa
nostradamus
 
Príspevky: 86
Obrázky: 0
Založený: 07 Mar 2010 19:22 pm
Bydlisko: Topolcany

Re: Upadanie AKVA.SK

Odoslaťod nostradamus » 28 Apr 2010 13:15 pm

a uz zmazte tuto temu ved to je spam cele...to sem vobec nepatri martin s neviem na co este cakas naozaj...ja byt moderator to hned lock ....
Obrázok používateľa
nostradamus
 
Príspevky: 86
Obrázky: 0
Založený: 07 Mar 2010 19:22 pm
Bydlisko: Topolcany

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Voľná diskusia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.