Aqua Glo / reklamacia



Technika - filtrácia akvária, problémy s osvetlením, kryty na osvetlenie, reverzná osmóza, aktívne uhlie, ohrev akvária....

Aqua Glo / reklamacia

Odoslaťod Hydra » 22 Nov 2010 14:43 pm

Takze vcera som si kupil v jedno nemenovanom obchode ziarivku Aqua Glo za +/- 20€, prisiel som domov, ze ju nahodim a ako som juu vybalil, neveril som vlastnym ociam, na konci kde sa spaja sklo s kovom boli stopy po riasach... Bud som uz ja paranoidny, alebo bola ta ziarivka uz pouzita a predavaju ju ako novu!!! Kazdopadne by nemali mat riasy, ale to uz je asi jedno... Co by ste robili v mojom pripade?
Hydra
 
Príspevky: 10
Založený: 22 Nov 2010 13:46 pm

Reklama

Re: Aqua Glo

Odoslaťod astro » 22 Nov 2010 14:51 pm

reklamácia
Obrázok používateľa
astro
 
Príspevky: 2921
Obrázky: 154
Založený: 27 Mar 2009 11:34 am
Bydlisko: Bratislava - DNV

Re: Aqua Glo

Odoslaťod marlo » 22 Nov 2010 15:12 pm

nebol to nahodou H-----ch ?
Obrázok používateľa
marlo
akvaland.sk
akvaland.sk
 
Príspevky: 1426
Obrázky: 25
Založený: 13 Jún 2002 14:13 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Aqua Glo

Odoslaťod Hydra » 22 Nov 2010 15:21 pm

Hmmm, ale bohuzial uz neverim, ze ta druha je nova... :( Preco to takto funguje na Slovensku? Som z toho dost sklamany... H*****ch to nebol, praveze je to firma s talianskym majitelom... Rad by som si s nim pokecal, skusim niako na neho ziskat kontakt :) Nech vie, ako to tam funguje...

Mne ani tak neide o peniaze, ale o princip, lebo takto sa na slovensku nikdy nic nezmeni... normalne rozmyslam kontaktovat aj Hagem, nech vedia, co robia ich odberatelia...
Hydra
 
Príspevky: 10
Založený: 22 Nov 2010 13:46 pm

Re: Aqua Glo

Odoslaťod marlo » 22 Nov 2010 15:25 pm

No ono sa to hlavne tazko dokazuje...vsetko je to len o pristupe majitela/veduceho ...
Lebo zasa ver tomu ze sa najdu ludia co kupia novu a na druhy den prinesu do obchodu reklamovat svoju staru vypalenu
ze to vcera kupili...a teraz babo rad...

Bud doverujes predavacovi ktory nieco bude tvrdit alebo koli 20e to vymenis aby si si udrzal zakaznika a do buducna si das ako majitel na taketo veci pozor.

Som zvedavy ci vyreklamujes...
Obrázok používateľa
marlo
akvaland.sk
akvaland.sk
 
Príspevky: 1426
Obrázky: 25
Založený: 13 Jún 2002 14:13 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Aqua Glo

Odoslaťod Hydra » 22 Nov 2010 15:40 pm

Aha tak s takym niecim som ani nepocital, ze by mi to nechceli vyreklamovat... Ja som zil mimo slovenska a stale ma tu taketo veci dokazu neskutocne prekvapit a vytocit... uz som si aj zistil kto je majitel a mam aj adresu, takaze im poputuje list :)
Hydra
 
Príspevky: 10
Založený: 22 Nov 2010 13:46 pm

Re: Aqua Glo

Odoslaťod marlo » 22 Nov 2010 15:41 pm

najprv tam chod osobne...mozno nebude ziaden problem....a vyriesi sa to do 10min....a az ked neuspejes tak to ries klasickou reklamaciou podla zakona.
Obrázok používateľa
marlo
akvaland.sk
akvaland.sk
 
Príspevky: 1426
Obrázky: 25
Založený: 13 Jún 2002 14:13 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Aqua Glo

Odoslaťod salik » 22 Nov 2010 16:18 pm

http://domacnost.sme.sk/c/4316336/viete ... rovky.html

ale vacsinou plati toto:

"Predvcerom som bol v "xyz" reklamovat ziarovku zakupenu spolu s lampou zaciatkom januara. Neuspesne - povedali mi, ze ziarovka je spotrebny material a ze udaj o pocte hodin je len orientacny a vraj ak ziarovka vydrzi iba hodinu, tak mam proste smolu..."
Obrázok používateľa
salik
Site Admin
 
Príspevky: 2873
Obrázky: 52
Založený: 07 Jún 2002 19:06 pm
Bydlisko: Sväty Jur

Re: Aqua Glo

Odoslaťod marlo » 22 Nov 2010 16:21 pm

ano to je pravda ze ziarovka ako taka je spotrebak ale jemu svieti a ide mu o to ze uz bola pouzita takze
za tu cenu chcel novu a nie pouzitu.
Obrázok používateľa
marlo
akvaland.sk
akvaland.sk
 
Príspevky: 1426
Obrázky: 25
Založený: 13 Jún 2002 14:13 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Aqua Glo

Odoslaťod D.D. » 22 Nov 2010 19:37 pm

Ak budu múdri pošli na nich ŠOI Štátna obchodná inšpekcia.Väčšinou to zaberá(boja sa jej ako čert kríža) :twisted:
Obrázok používateľa
D.D.
 
Príspevky: 295
Obrázky: 9
Založený: 31 Mar 2009 14:52 pm
Bydlisko: Prešov

Re: Aqua Glo

Odoslaťod Volodus » 23 Nov 2010 01:07 am

Rozhodne to chod reklamovat.
Napr. unas na predajni sa mi stalo ze v obale bola ina ziarivka ako bolo pisane(ako predajca som trval natom ze ziarivku skusime ci svieti a nastastie som si vsimol inu znacku). Zrejme niekto hodil drahsiu do lacnejsieho obalu a tym padom platil menej ... no a chudak ten co si kupi tu drahsiu a dostane tu lacnu.
Rovnako to mohol zamenit dodavatel, resp. sofer, skladnik hocikto kto stym robi. Ked niekam dojde na predajnu 40 ziariviek tak kontrolovat kazdu ...
Volodus
 
Príspevky: 150
Založený: 25 Aug 2009 12:43 pm
Bydlisko: Bratislava


Naspäť na Technika

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.