Trenčín - námestie Svätej Anny 10 - Minizoo



Zoznam kamenných predajní a Vaše skúsenosti s nimi.Ponuka v predajni.

Trenčín - námestie Svätej Anny 10 - Minizoo

Odoslaťod pepiter » 19 Jan 2011 19:19 pm

Čo vravíte na túto predajňu? Majú tam celkom dobrý výber rýb len, ceny sú vyššie ako napr. za Keramom... Snažia sa spustiť aj vlastnú internetovú stránku len zrejme ostane iba pri snahe.. http://minizoo.sk/
Obrázok používateľa
pepiter
 
Príspevky: 80
Obrázky: 5
Založený: 04 Sep 2010 00:01 am
Bydlisko: Trenčín

Reklama

Re: Trenčín - námestie Svätej Anny 10 - Minizoo

Odoslaťod hitmanius » 19 Jan 2011 20:51 pm

Ten eshop fungoval predtym,teraz maju len "nevieme dokedy prebiehajucu" udrzbu :D Inak predajne,neviem no.... :D Videl som aj lepsie.... :)
Obrázok používateľa
hitmanius
 
Príspevky: 305
Obrázky: 0
Založený: 20 Okt 2009 00:23 am
Bydlisko: Bratislava

Re: Trenčín - námestie Svätej Anny 10 - Minizoo

Odoslaťod neger501 » 19 Jan 2011 21:02 pm

V skratke strasny smrad mali by to nejak zacat riesit. Poskapinane ryby keby sa aspon posnazili tie mrtvoli povyberat ale salama parky,vyber ryb povedal by som taky normal.
Inak majitel dokaze zohnat kludne kopec ryb a inych zvierat len sa s nim treba dohodnut.
Obrázok používateľa
neger501
 
Príspevky: 314
Obrázky: 211
Založený: 07 Máj 2008 17:50 pm
Bydlisko: Nemsova

Re: Trenčín - námestie Svätej Anny 10 - Minizoo

Odoslaťod pepiter » 19 Jan 2011 21:23 pm

hitmanius napísal:Ten eshop fungoval predtym,teraz maju len "nevieme dokedy prebiehajucu" udrzbu :D Inak predajne,neviem no.... :D Videl som aj lepsie.... :)


Ten eshop nikdy nefungoval. Pravda je, že tam tá veta o údržbe nebola, dalo sa dostať aj medzi produkty, ale neviem o tom, že by sa bol niekto prepracoval až k pokladni a niečo kúpil...Majiteľ vravel, že ju spojazdní začiatkom roka alebo v januári, už neviem ako sa presne vyjadril..

Ten smrad je ozaj príšerný, neviem ako to tam bude vyzerať v lete a ohľadom rýb, ešte som tam nepostrehol žiadnu mŕtvolku (možno si prišiel, keď tam práve robila tá postaršia), tie mladé čo tam robia sa snažia :wink:
Obrázok používateľa
pepiter
 
Príspevky: 80
Obrázky: 5
Založený: 04 Sep 2010 00:01 am
Bydlisko: Trenčín

Re: Trenčín - námestie Svätej Anny 10 - Minizoo

Odoslaťod neger501 » 19 Jan 2011 21:29 pm

pepiter napísal:
hitmanius napísal:Ten eshop fungoval predtym,teraz maju len "nevieme dokedy prebiehajucu" udrzbu :D Inak predajne,neviem no.... :D Videl som aj lepsie.... :)


Ten eshop nikdy nefungoval. Pravda je, že tam tá veta o údržbe nebola, dalo sa dostať aj medzi produkty, ale neviem o tom, že by sa bol niekto prepracoval až k pokladni a niečo kúpil...Majiteľ vravel, že ju spojazdní začiatkom roka alebo v januári, už neviem ako sa presne vyjadril..

Ten smrad je ozaj príšerný, neviem ako to tam bude vyzerať v lete a ohľadom rýb, ešte som tam nepostrehol žiadnu mŕtvolku (možno si prišiel, keď tam práve robila tá postaršia), tie mladé čo tam robia sa snažia :wink:



No poviem ti vzdy ked som tam a obzriem to mojim orlim zrakom tak tam najdem nejake skapate popripade uplne znicene nepredajne ryby.
K tej starsej pani podla mna to je uplne prijemna zena ale v opacnom slova zmysle.........
Obrázok používateľa
neger501
 
Príspevky: 314
Obrázky: 211
Založený: 07 Máj 2008 17:50 pm
Bydlisko: Nemsova

Re: Trenčín - námestie Svätej Anny 10 - Minizoo

Odoslaťod Trencin » 19 Jan 2011 21:39 pm

No podla mna najlepsia akvaristika je za keramom, velky vyber ryb,rastlin a da sa s nimi dohodnut na cene. Najlepsie hovorit so sefkom. A to minizoo stoji za prd, jedine teraristi si tam pridu na svoje.Rastliny takmer ziadne,ryby podochle ani ich nevyberaju ani poradit nevedia.
Obrázok používateľa
Trencin
 
Príspevky: 249
Obrázky: 1
Založený: 08 Máj 2010 00:52 am
Bydlisko: Trenčín

Re: Trenčín - námestie Svätej Anny 10 - Minizoo

Odoslaťod pepiter » 19 Jan 2011 21:39 pm

neger501 napísal:K tej starsej pani podla mna to je uplne prijemna zena ale v opacnom slova zmysle.........

Asi tak nejak. Myslím, že by mali prejednať jej ďalšie zotrvanie v rodinnej firme :mrgreen:
Obrázok používateľa
pepiter
 
Príspevky: 80
Obrázky: 5
Založený: 04 Sep 2010 00:01 am
Bydlisko: Trenčín

Re: Trenčín - námestie Svätej Anny 10 - Minizoo

Odoslaťod pepiter » 19 Jan 2011 21:49 pm

Trencin napísal:No podla mna najlepsia akvaristika je za keramom, velky vyber ryb,rastlin a da sa s nimi dohodnut na cene. Najlepsie hovorit so sefkom. A to minizoo stoji za prd, jedine teraristi si tam pridu na svoje.Rastliny takmer ziadne,ryby podochle ani ich nevyberaju ani poradit nevedia.

Tak velký výber akvaristík tu nemáme, ale za keramom je určite lepšia. Je viac orientovaná práve na tú vodu, tak možno aj preto...A máš pravdu, s Martinom sa dá dohodnúť, to je výhoda...
Obrázok používateľa
pepiter
 
Príspevky: 80
Obrázky: 5
Založený: 04 Sep 2010 00:01 am
Bydlisko: Trenčín


Naspäť na Kamenné predajne

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.