kamen z morskej plaze



Všetky otázky ľudí ,ktorý začínaju alebo chcú začať s akvaristikou.Akvaristické začiatky.

kamen z morskej plaze

Odoslaťod patolog7 » 23 Mar 2011 07:58 am

kamarat si zalozil akvarko s tropickymi rybkami a chcel by tam dat kamen co nasiel na plazi pri mori.riadne ho vyvaril a teraz by ho tam chcel supnut.moze to tam dat alebo nie??? dakujem za odpovede :pivo: 8)
Obrázok používateľa
patolog7
 
Príspevky: 43
Obrázky: 3
Založený: 14 Aug 2010 10:32 am

Reklama

Re: kamen z morskej plaze

Odoslaťod Vlado21 » 23 Mar 2011 08:55 am

moze obsahovat vapenec, odporucam zistit ci nereaguje po kvapnuti octu...
Obrázok používateľa
Vlado21
 
Príspevky: 2437
Obrázky: 150
Založený: 20 Sep 2010 22:38 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: kamen z morskej plaze

Odoslaťod allys » 23 Mar 2011 09:48 am

a v drvivej vacsine pripadov pusta vapanec,ako som sa tiez vcera presvedcila :-D ak by nahodou nepustal,daj vediet co vsetko sa s tym kamenom robilo,ze je taky super :-)
Obrázok používateľa
allys
 
Príspevky: 64
Obrázky: 1
Založený: 16 Jan 2011 17:43 pm
Bydlisko: Levice

Re: kamen z morskej plaze

Odoslaťod astro » 23 Mar 2011 09:59 am

patolog7 napísal:kamarat si zalozil akvarko s tropickymi rybkami a chcel by tam dat kamen co nasiel na plazi pri mori.riadne ho vyvaril a teraz by ho tam chcel supnut.moze to tam dat alebo nie??? dakujem za odpovede :pivo: 8)

niekedy (a dosť často) sa nestačím diviť na čo všetko sa tu zakladajú témy ako napr. táto. "Mám šuter, môžem ho dať do akva?"
Je jedno či je to kameň z mora, z Tatier, z jaskyne, z Lýbie, z Egypta či z Japonska (ten by možno navyše aj svietil :angel: ), jednoducho ho vezmi, kvapni naň ocot a uvidíš. Pre admina - lock and bin
edit: a jo patlog7, už si kúpil ten Fluval G? :wink:
Obrázok používateľa
astro
 
Príspevky: 2921
Obrázky: 154
Založený: 27 Mar 2009 11:34 am
Bydlisko: Bratislava - DNV

Re: kamen z morskej plaze

Odoslaťod patolog7 » 23 Mar 2011 23:15 pm

astro napísal:
patolog7 napísal:kamarat si zalozil akvarko s tropickymi rybkami a chcel by tam dat kamen co nasiel na plazi pri mori.riadne ho vyvaril a teraz by ho tam chcel supnut.moze to tam dat alebo nie??? dakujem za odpovede :pivo: 8)

niekedy (a dosť často) sa nestačím diviť na čo všetko sa tu zakladajú témy ako napr. táto. "Mám šuter, môžem ho dať do akva?"
Je jedno či je to kameň z mora, z Tatier, z jaskyne, z Lýbie, z Egypta či z Japonska (ten by možno navyše aj svietil :angel: ), jednoducho ho vezmi, kvapni naň ocot a uvidíš. Pre admina - lock and bin
edit: a jo patlog7, už si kúpil ten Fluval G? :wink:

uz velmi davno som kupil g3-ku ak chces poslem ti foto cez vikend uz som aj na to zabudol velmi davno som tu nebol
Obrázok používateľa
patolog7
 
Príspevky: 43
Obrázky: 3
Založený: 14 Aug 2010 10:32 am

Re: kamen z morskej plaze

Odoslaťod bublinky » 23 Mar 2011 23:37 pm

a ked nan kvapnem ocot tak co mam sledovat? co je dobre a co nie?
bublinky
 
Príspevky: 1
Založený: 20 Mar 2011 16:21 pm

Re: kamen z morskej plaze

Odoslaťod triscene » 24 Mar 2011 00:16 am

ponor ho alebo kvapni nanho ocot..ak obsahuje vapenec tak zacne sumiet alebo bublat ten ocot..
Obrázok používateľa
triscene
 
Príspevky: 2692
Obrázky: 1
Založený: 17 Feb 2011 11:03 am
Bydlisko: Bratislava - Vrakuna

Re: kamen z morskej plaze

Odoslaťod allys » 31 Mar 2011 10:58 am

to si vsimnes,ked ocot buble,aj keby neces..ak das vacsiu kvapku pocut aj sycanie niekedy :-) nieco na styl ked zalievas sumienku,len to neije az taka pena..
Obrázok používateľa
allys
 
Príspevky: 64
Obrázky: 1
Založený: 16 Jan 2011 17:43 pm
Bydlisko: Levice


Naspäť na Začínam s akvaristikou

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.