65 L veterinárové akvárium



spustená nová sekcia kde budete mať možnosť prekonzultovať s akvaristami dosiahnutý layout Vášho akvária

Re: 65 L veterinárové akvárium

Odoslaťod TTjopo » 13 Júl 2011 18:34 pm

Krmit treba tak aby to rybky do asi 3-5 min zozrali najlepsie aj s navijakom.Tym chcem povedat aby ti napr ked tam nakydas vlocky a z hladiny ti do 4min vsetky zmiznu ze je to ok.Myslel som uplne vsetko aj to co padne na dno.teda aspon tych 80%.Co v tvojom pripade kedze mas len neonky nieje az tak mozne.Dokup si este aspon 3 panciernikov ktory ti s tym pomozu.Po pripade nasad nejake kotulky ci vezovky tie su aj dobrim indykatorom prekrmovania.Takto to robim ja neviem ci je to to prave orechove lebo sa viac venujem rastlinkam ako rybkam ale nemam s rybkami ziadne problemi.Od hladu mi nekapu a kotulky ci vrzovky premnozene nemam.
Obrázok používateľa
TTjopo
 
Príspevky: 2803
Obrázky: 31
Založený: 07 Mar 2009 19:45 pm
Bydlisko: Trnava

Reklama

Re: 65 L veterinárové akvárium

Odoslaťod veterinarpeto » 13 Júl 2011 20:04 pm

No ale tie koretry im mám dávať každý deň? A k neonkám som dostal nejakého slimáka. V akvárku mám také malé slimáky a mám ich veľa. A pancierničkov mám.
veterinarpeto
 

Re: 65 L veterinárové akvárium

Odoslaťod TTjopo » 13 Júl 2011 21:07 pm

Ja mam niekolko druhov vecsinou mrazenej potravi a snazim sa aby kazdy den jedli nieco ine.Takze moj nazor je stridat a ak to mas v suchom stave mozes si namiesat aj nejaky mix s ktorim budes krmit stale ale tak sa podla mna rybky naucia len na to co im bude chutit najviac to pozberaju a na ine sa vykaslu takze treba to menit.Vlockove krmivo mam vedla akva len tak do zalohy ked idem niekam na dlhsiu dobu tak som naucil neter kolko im ma davat.
Obrázok používateľa
TTjopo
 
Príspevky: 2803
Obrázky: 31
Založený: 07 Mar 2009 19:45 pm
Bydlisko: Trnava

Re: 65 L veterinárové akvárium

Odoslaťod stokar12340 » 16 Okt 2011 11:22 am

mam len jednu otázku čo sa týka použitého substrátu v tvojom akva: Green Land Ako si ho použil? Naniesol si ešte naň aj štrk? alebo si ho použil bez štrku? ďakujem vopred za odpoveď.
stokar12340
 
Príspevky: 28
Založený: 30 Aug 2011 09:00 am

Re: 65 L veterinárové akvárium

Odoslaťod triscene » 16 Okt 2011 11:58 am

stokar...podla obrazku aj podla toho co viem tak substrat sa dava vzdy pod strk, priamy kontakt vody so vyzivnym dnom si koleduje o riasy, sinicu a ine radosti akvaristu.

rozdielom su konkretne aqua soil atd ktorych ulohou je byt na vrchu

a myslim ze peto napise to iste :)
Obrázok používateľa
triscene
 
Príspevky: 2692
Obrázky: 1
Založený: 17 Feb 2011 11:03 am
Bydlisko: Bratislava - Vrakuna

Predchádzajúca

Naspäť na Vaše akváriá

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.