Kedy sa to začne ? 2 rocnik sutaze



Všetko čo nezapadá do ostatných sekcií - rôzne problémy s chodom akvária, fotografovanie, pozadia....

Kedy sa to začne ? 2 rocnik sutaze

Odoslaťod Palo » 27 Máj 2004 22:58 pm

Neviem ci som prespal dobu, ale nezaregistroval som kedy zacne 2 rocnik sutaze...naj akva... a nove podmienky sutaze. Informace, informace... :D A este otazka na Marla alebo Salika - inaksie som PC nevzdelanec a neviem si dat foto svojho akva do albumu. Stale pise ze subor je poskodeny alebo velky... alebo je to tym ze mam fotku ktora ma 1,2 Mb ? Ostatne su aj vacsie a samozrejme aj vo vacsej kvalite, ale na web sa im nechce :cry: Vdaka za zdrvujucu informaciu :)
PS: Da sa ta foto dako na PC upravit do prijatelnych Kb..? Alebo fotit na uplne slabe rozlisenie..?..Brrr :shock:
Naposledy upravil Palo dňa 28 Máj 2004 00:13 am, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
Palo
 
Príspevky: 138
Obrázky: 38
Založený: 02 Nov 2003 03:06 am
Bydlisko: Spišská Stará Ves

Reklama

Re: Kedy sa to začne ?

Odoslaťod Stuka » 27 Máj 2004 23:04 pm

Palo pokial je tvoja fotka o velkosti 1,2 MB tak je to tym. Maximalna velkost je tusim 128 kb a rozmery 800x600 pixelov
Stuka
 
Príspevky: 444
Obrázky: 15
Založený: 11 Mar 2004 03:47 am
Bydlisko: Galanta

Re: Kedy sa to začne ?

Odoslaťod Palo » 27 Máj 2004 23:12 pm

Stuka napísal:Palo pokial je tvoja fotka o velkosti 1,2 MB tak je to tym. Maximalna velkost je tusim 128 kb a rozmery 800x600 pixelov

Ale to je potom obmedzenie mojho rozletu... :cry:
Obrázok používateľa
Palo
 
Príspevky: 138
Obrázky: 38
Založený: 02 Nov 2003 03:06 am
Bydlisko: Spišská Stará Ves

Re: Kedy sa to začne ?

Odoslaťod skala » 28 Máj 2004 07:42 am

Palo, som si isty, ze mozes upravit tu fotku tak, ze sa sem zmesti, a pritom aj ty budes spokojny. kridla ti nezhoria, uvidis.
Naposledy upravil skala dňa 28 Máj 2004 08:17 am, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
skala
 
Príspevky: 3854
Obrázky: 16
Založený: 09 Apr 2003 17:24 pm
Bydlisko: Piešťany, Bratislava

Re: Kedy sa to začne ?

Odoslaťod Romeo » 28 Máj 2004 08:17 am

...mozno Ti ani membrana nepraskne :D
Obrázok používateľa
Romeo
 
Príspevky: 39
Obrázky: 19
Založený: 24 Feb 2004 11:00 am
Bydlisko: Malacky

Re: Kedy sa to začne ?

Odoslaťod bolek » 28 Máj 2004 08:24 am

softvér, ktorý si dostal k foťáku dokáže robiť aj také zázraky.... ;-)
Obrázok používateľa
bolek
 
Príspevky: 402
Obrázky: 10
Založený: 18 Jún 2003 09:43 am
Bydlisko: BA

Re: Kedy sa to začne ?

Odoslaťod salik » 28 Máj 2004 19:04 pm

Palo napísal:Neviem ci som prespal dobu, ale nezaregistroval som kedy zacne 2 rocnik sutaze...naj akva... a nove podmienky sutaze. Informace, informace... :D A este otazka na Marla alebo Salika - inaksie som PC nevzdelanec a neviem si dat foto svojho akva do albumu. Stale pise ze subor je poskodeny alebo velky... alebo je to tym ze mam fotku ktora ma 1,2 Mb ? Ostatne su aj vacsie a samozrejme aj vo vacsej kvalite, ale na web sa im nechce :cry: Vdaka za zdrvujucu informaciu :)
PS: Da sa ta foto dako na PC upravit do prijatelnych Kb..? Alebo fotit na uplne slabe rozlisenie..?..Brrr :shock:

uz to tu bolo velakrat rozoberane Palo, hladaj!

ako vlozit obrazok do albumu?
www.akva.sk/viewtopic.php?t=1323

vlozenie obrazku
www.akva.sk/viewtopic.php?t=1443

na upravu obrazkov si urcite najdes nejaky jednoduchy soft, napr. tu - tahaj.sk -> Grafika A Design (najmensi je asi Image Optimizer, skusal som, ujde)
***************************

co sa tyka sutaze...nieco mame ako tak premyslene, len to musim rozumne spisat, vsetko sa oproti minulajsku meni a nieco sa prida, zaciatok bude okolo septembra, kazdopadne dame vsetko v predstihu vediet
Obrázok používateľa
salik
Site Admin
 
Príspevky: 2873
Obrázky: 52
Založený: 07 Jún 2002 19:06 pm
Bydlisko: Sväty Jur

Re: Kedy sa to začne ?

Odoslaťod Palo » 31 Máj 2004 18:31 pm

na upravu obrazkov si urcite najdes nejaky jednoduchy soft, napr. tu - tahaj.sk -> Grafika A Design (najmensi je asi Image Optimizer, skusal som, ujde)

Tak som si to radsej napalil na cd, spravil foto a skenerom som to ulozil spat do PC a heureka.. :D
PS: zbytocne vyhodene prasule, to som si mohol radsej kupit nejaku neonku do akva. Hold, blbec sa uci na vlastnych chybach :idea: :roll:
Naposledy upravil Palo dňa 31 Máj 2004 19:12 pm, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
Palo
 
Príspevky: 138
Obrázky: 38
Založený: 02 Nov 2003 03:06 am
Bydlisko: Spišská Stará Ves

Re: Kedy sa to začne ?

Odoslaťod Palo » 31 Máj 2004 19:10 pm

co sa tyka sutaze...nieco mame ako tak premyslene, len to musim rozumne spisat, vsetko sa oproti minulajsku meni a nieco sa prida, zaciatok bude okolo septembra, kazdopadne dame vsetko v predstihu vediet

Dufam ze sa sutaz nezvrhne tak ako na stranke akvarium.sk zaciatkom roka. Lebo tam skor islo o to, ze kto ma viac z rodiny net a o to viac bodikov ziskava..... to 5 miesto.... 8) Inak dik, ten pregram som si stiahol a vysledok bude hned ako sa zas dostanem na net.....samozrejme ze v praci. Doma sa manzelka nechce dat ukecat :x ze uz akvarko stoji dost energii 8)
Obrázok používateľa
Palo
 
Príspevky: 138
Obrázky: 38
Založený: 02 Nov 2003 03:06 am
Bydlisko: Spišská Stará Ves


Naspäť na Voľná diskusia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.