útok a kusanie zavojnátky



Všetko čo nezapadá do ostatných sekcií - rôzne problémy s chodom akvária, fotografovanie, pozadia....

útok a kusanie zavojnátky

Odoslaťod Lucinka » 13 Jan 2012 18:23 pm

Dobrý večer, mám v 18l akváriu som mala 1 prisavníka a 1 závojnátku, kúpila som pred týždňom 2 väčšie závojnátky a včera som sa vratila domov, pozerám že ta moja prvá závojnátka divne plave, a to tie 2 zav. jej okusali spodné plutvičky na jednej strane, nechápem prečo ? :-O tak sú teraz oddelené .... ta prvá ma trošku čiernej farby na sebe, žeby v tom bol problém ? :?: :x
Obrázok používateľa
Lucinka
 
Príspevky: 6
Založený: 13 Jan 2012 18:16 pm

Reklama


Re: útok a kusanie zavojnátky

Odoslaťod Lucinka » 13 Jan 2012 18:33 pm

ok opravujem závojnatka či?
Obrázok používateľa
Lucinka
 
Príspevky: 6
Založený: 13 Jan 2012 18:16 pm

Re: útok a kusanie zavojnátky

Odoslaťod martin_s » 16 Jan 2012 10:57 am

Astro ti dal link nie kvoli tomu ze si zle napisala nazov, ale kvoli tomu aby si pouzila vyhladavanie skor ako zalozis novu temu.
O.i. by si sa dozvedela aj to, ze do 18l ziadna zavojnatka a ani prisavnik nepatri a uz vobec nie 3 zavojnatky + prisavnik... To si si vsak mala zistit uz skor, predtym nez si si vobec akvarium zalozila...
Obrázok používateľa
martin_s
 
Príspevky: 5718
Obrázky: 0
Založený: 04 Máj 2005 09:56 am

Re: útok a kusanie zavojnátky

Odoslaťod Giftzahn » 16 Jan 2012 15:14 pm

@martin_s: njn, opat si to "odskakali" nevinne zavojnatky ... byt zavojnatkou tak asi dobrovolne spacham samovrazdu rychlym skokom na sus ... teda vzdy lepsie ako sa dostat do akva neinformovaneho zaciatocnika :cry:
Obrázok používateľa
Giftzahn
 
Príspevky: 6033
Obrázky: 12
Založený: 11 Jan 2008 14:09 pm
Bydlisko: Bratislava


Naspäť na Voľná diskusia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.