Bratislava - Púchovská 10 - Super ZOO



Zoznam kamenných predajní a Vaše skúsenosti s nimi.Ponuka v predajni.

Bratislava - Púchovská 10 - Super ZOO

Odoslaťod 1lasky » 11 Dec 2009 18:15 pm

Obrázok
Super ZOO

Bratislava
Púchovská 10

www.superzoo.sk

tel.: 02/44873396
tel.: 0914347121

Po - Ne 9:00 - 20:00

GPS: 48.213129 17.161563

(http://reality.etrend.sk/komercne-nehnu ... yzden.html)
Prílohy
DSC00335.JPG
DSC00335.JPG (25.26 KiB) Zobrazená 43966 krát
DSC00336.JPG
DSC00336.JPG (24.94 KiB) Zobrazená 43966 krát
DSC00337.JPG
DSC00337.JPG (32.25 KiB) Zobrazená 43966 krát
1lasky
 
Príspevky: 18
Obrázky: 1
Založený: 27 Mar 2003 21:28 pm

Reklama

Re: super zoo / ba-raca

Odoslaťod tijani » 11 Dec 2009 19:46 pm

kedy otvaraju?
tijani
 
Príspevky: 178
Obrázky: 2
Založený: 05 Mar 2007 23:20 pm
Bydlisko: BA

Re: super zoo / ba-raca

Odoslaťod emkac » 12 Dec 2009 20:41 pm

Bol som sa tam pozriet. Z tych cca 45 akvarii je vacsina prazdna, v par maju rybicky. (vynikajuce :shock: nazvoslovie ryb, namiesto presnej specifikacie napisu Mix, cize v jednom akva plava Tetra mix, pricom je to Tetra cierna. Tetra mix v druhom akva je uz Tetra paraguajska. A v tretom akva je zasa Tetra mix, opat ina :D ) Rastlinky zatial ziadne.
Krmivo maju najma Tetra a Sera plus nejake noname, lieciva Sera a Huben, testy ziadne.
Maju par akvaristickych setov, najma gycove ala Disney - 12 gula, vysoky sesthran a pod.
Trosku techniky - nejake filtre Fan, Tetratec, myslim ze aj nejaky Fluval. Minimum ziariviek, par krytov, par sklenenych akvarii.
Jeden regal s pomockami - sietky, teplomer, odkalovace, hadicky, kamienky, magnety a pod.
Kvantum strku, ale klasicky nemaju. Iba velky alebo pieskovity, a najma farebny.
A plne police gycovych doplnkov.

Mensie zhrnutie: akvaristika je tu okrajova, a este nemaju urcite vsetok tovar. Ak si chcete zariadit ruzovu gulu s potapacom a modym strkom, najdete tu vsetko potrebne. Na seriozny tovar si este musime pockat.

Vyhodou je otvaraci cas 9-20 kazdy den.

Z mimoakva veci tam maju samozrejme vsetko pre psov a macky, maju kvantum papagajov a pod., a nieco z teraristiky.
emkac
 
Príspevky: 212
Obrázky: 26
Založený: 11 Jan 2005 13:43 pm

Re: super zoo / ba-raca

Odoslaťod skaner » 06 Jan 2010 19:17 pm

tovaru je tam už omnoho viac, akvaristika stále nie je ťažiskom, aj keď priestory na to majú
tetra sortiment majú zrejme komplet, keďže ich zásobuje výhradný dovozca
tiež hagen vecí je tam dosť
Obrázok používateľa
skaner
 
Príspevky: 255
Obrázky: 11
Založený: 17 Máj 2008 08:28 am
Bydlisko: Bratislava - Rendez

Re: super zoo / ba-raca

Odoslaťod Tomas54 » 19 Jan 2010 18:03 pm

Tak obchod uz je celkom slusne zasobeny. A je vidiet, ze ich zasobuje Tetra, toho tam bolo najviac
Tomas54
 
Príspevky: 1529
Obrázky: 9
Založený: 08 Jan 2009 13:47 pm
Bydlisko: Bratislava - Dubravka

Re: super zoo / ba-raca

Odoslaťod amy01 » 19 Jan 2010 19:02 pm

tiež som tam bola hned na zaciatku ako otvorili a asi cca pred 2tyzdnami no akoze ceny mi stacili, strk hagen o 12eur drahsi ako na nete, no dakujem...
ryby skoro ziadne, technika tiez nic moc

kupila som tam obojky pre trhača to maju dobry vyber
Obrázok používateľa
amy01
 
Príspevky: 444
Obrázky: 42
Založený: 25 Mar 2008 16:54 pm
Bydlisko: Celé zle

Re: super zoo / ba-raca

Odoslaťod Tomas54 » 19 Jan 2010 19:05 pm

tak ceny sa skoro nikde nedaju porovnat s cenami v e-shopoch, preto techniku nakupujem cez NET
Tomas54
 
Príspevky: 1529
Obrázky: 9
Založený: 08 Jan 2009 13:47 pm
Bydlisko: Bratislava - Dubravka

Re: Bratislava / super zoo (Raca)

Odoslaťod MAUceu » 02 Feb 2010 11:23 am

Taktiez som tam bol pozriet ked som chcel kupit Botie. Prekvapujuco mali, ale bol pri nich napis ze NEPREDAJNE. Tak som sa spytal ze z akeho dovodu... Ze karantena, len nikto nechape co je karantena a tak tam dali ze nepredajne. Ale nevadilo mi to, lebo cena za ne bola dost vysoka. V nemenovanom obchode o 1 km dalej ich mali podstatne lacnejsie.
Pravdou je ze gicovych veci tam maju pozehnane. Klasicke krmiva maju, aj mrazene. Vela akva setov. A jedno pekne akva. :)
Musim sa spytat kolko to ma litrikov. Alebo viete niekto?
Obrázok používateľa
MAUceu
 
Príspevky: 1165
Obrázky: 25
Založený: 13 Dec 2009 20:48 pm
Bydlisko: Nitra, Nove Zamky

Re: Bratislava / super zoo (Raca)

Odoslaťod Tomas54 » 02 Feb 2010 12:40 pm

kludne napis, aky je ten druhy obchod, ako sa vola, na akej ulici a tak
Tomas54
 
Príspevky: 1529
Obrázky: 9
Založený: 08 Jan 2009 13:47 pm
Bydlisko: Bratislava - Dubravka

Re: Bratislava / super zoo (Raca)

Odoslaťod salik » 02 Feb 2010 15:52 pm

Tomas54 napísal:kludne napis, aky je ten druhy obchod, ako sa vola, na akej ulici a tak

bratislava-akvatera-raca-t7628.html
Obrázok používateľa
salik
Site Admin
 
Príspevky: 2873
Obrázky: 52
Založený: 07 Jún 2002 19:06 pm
Bydlisko: Sväty Jur

Re: Bratislava / super zoo (Raca)

Odoslaťod Giftzahn » 02 Feb 2010 16:32 pm

njn, podla prispevkov ususdzujem ze je to podobne ako s obchodom co otvorili v Tesco Lamac ... jj, kopa gycikov ... njn, zial asi je to jedine na com dokazu zarobit .... cize dalsi akva-obchod ktory je akurat tak do poctu ... :( nazvy typu Mixx mi pripominaju praktiky tych dvoch inzerujucich typkov so Ziliny :mrgreen:
Obrázok používateľa
Giftzahn
 
Príspevky: 6033
Obrázky: 12
Založený: 11 Jan 2008 14:09 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava / super zoo (Raca)

Odoslaťod MAUceu » 02 Feb 2010 17:48 pm

Tomas54 napísal:kludne napis, aky je ten druhy obchod, ako sa vola, na akej ulici a tak

Tak ako pise salik... No ja mam respekt pred pisanim akehokolvek obchodu tu na portali, lebo tu sa vsetko berie ako reklama. Aj to z casti chapem a je to tazke udrzat v nejakych mantineloch korektnosti. Ale vzdy existuju SS a tam sa to da. Pokial nie su rozposielane hromadne. :)
V kazdom pripade ohladne SUPER ZOO mam uz vlastny nazor. Ludia co zacinaju s akvaristikou pridu do SUPER predajne a najdu tam 6 rastliniek zivych a 80 umelych. Zaklad takychto predajni tvoria zvacsa umele rastlinky, potapaci, vzduchovacie hadicky a komponenty k nim, potapaci, hrady, NO NAME krmiva, nejake zakladne rybky ktore sa predavaju. Z techniky maju zvacsa malicko. A z toho mala su to prevazne NO NAME znacky s velkymi vykonmi na obaloch. Predajcovia zvacsa maju orientacny prehlad o akvaristike a tak casto poradia nezmysel.
Potom si zaciatocnik zariadi akva, supne tam rybky a ide na net pohladat co to vlastne kupil a ci je to vyhovujuce. Dostane sa samozrejme aj na akva.sk a zalozi hned temu typu: NOVE AKVA 60 L, CO TREBA?
Zisti ze kupil polovicu nepotrebnych a nevyhovujucich veci a je znechuteny.
Tak to asi vidim ja a je to moj sukromny nazor ktory neplati pre vsetky BIG predajne. :)
Obrázok používateľa
MAUceu
 
Príspevky: 1165
Obrázky: 25
Založený: 13 Dec 2009 20:48 pm
Bydlisko: Nitra, Nove Zamky

Re: Bratislava / super zoo (Raca)

Odoslaťod Tomas54 » 02 Feb 2010 20:38 pm

V tejto sekcii su same obchody, tak si myslim, ze nie je problem sem dat dalsi. A co sa tyka toho dalsie, plne suhlasim
Tomas54
 
Príspevky: 1529
Obrázky: 9
Založený: 08 Jan 2009 13:47 pm
Bydlisko: Bratislava - Dubravka

Re: Bratislava / super zoo (Raca)

Odoslaťod skaner » 20 Feb 2010 12:41 pm

dnes som tam bol a musím povedať, že akva-sekcia sa vzchopila. 3 riadne osvetlené nádrže rastlín (kaskáda). aj rýb dosť. žiadne mŕtvoly v nádržiach.
Obrázok používateľa
skaner
 
Príspevky: 255
Obrázky: 11
Založený: 17 Máj 2008 08:28 am
Bydlisko: Bratislava - Rendez

Re: Bratislava / SuperZOO (Raca)

Odoslaťod ulukitkan » 10 Mar 2010 11:21 am

Bol som tam vcera nazriet, no ceny teda nic moc, pred dvoma dnami som bol v Hornbachu a hlavne technika a pomocky su tu o 1/3 az polovicu drahsie. A najviac mi vadia tie ich nazvy ryb. Bud "MIX" alebo "Živorodky". Ako ma clovek vediet, co kupuje, ked to nepozna. Ja som az tuto na akva.sk prisiel na to, ze tam maju aj Endlerky. Personalu by som sa velmi nepytal co kupit a ako chovat, lebo vacsinou ani sami nevedia. Podla mna tie "decka" co tam pracuju nemaju ani zakladne skusenosti s akvaristikou a pracu tam beru ako LEN pracu.
Obrázok používateľa
ulukitkan
 
Príspevky: 10
Založený: 09 Mar 2010 15:27 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava / SuperZOO (Raca)

Odoslaťod miso1987 » 27 Máj 2010 20:40 pm

vidim ze tu uz nikdo dlhsie nepisal.ja som bol v predajni predvcerom.co sa tyka ryb,vyber by im svecal vacsi,ale par kuskov mi tam padlo do oka.napriklad aj v akvarku kde maju vystavene rastliny na predaj,tak som sa spytal ci su na predaj,najskor boli,co som sa moc potesil,lebo mam maleho synatora aa chcel som mu nieco farebne do akvarka kupit.padli mi tam do oka dve zlate moliny,skoda ze predavac mi tom potom povedal ze vlastne niesu na predaj,pretoze tam maju vytvarat klimu v tom akvarku.isiel som otial moc moc sklamany,nakolko niesom z bratislavy a dostanem sa do toho obchodu len ked mam cest[ okolo.myslim ze kvoli dvom rybam by im nezlihala nejaka ta ich klima.keby nahodou tieto riadky cital niekto z tohto obchodu co to ovplivnuje,ze pozdravujem
miso1987
 
Príspevky: 106
Obrázky: 3
Založený: 06 Mar 2010 21:40 pm

Re: Bratislava - Púchovská 10 - SuperZOO

Odoslaťod astro » 16 Sep 2010 14:58 pm

perlička - dnes som sa tam zastavil pozrieť, majú vždy pestrú ponuku všakovakých zvierat. v jednom akvárku majú:
Aequidens rivulatus - Akara polotočná :-D tak som sa trošku zasmial
ale po dlho čase som videl v predajni kaprozúbky, síce sa v nich absolútne nevyznám ale pozerám sa ne veľmi rád 8)
Obrázok používateľa
astro
 
Príspevky: 2921
Obrázky: 154
Založený: 27 Mar 2009 11:34 am
Bydlisko: Bratislava - DNV

Re: Bratislava - Púchovská 10 - SuperZOO

Odoslaťod Vlado21 » 26 Sep 2010 17:14 pm

Zmiesane pocity. Predajna plocha velka, sortiment slusny. Ale na niekolko mrtvych rybiciek povalujucich sa na dne v akvariach nebol pekny pohlad. Jednu rozkladajucu sa bojovnicu trhal huf Parmiciek kambodzskych (alebo krasnoplutvych?), ktore boli predavane ako SAE (klasika :( ). V inom akvarku som zazrel zabudnute 3 skutocne SAE, tak som 2 male prikupil k 2 co uz mam. Kupil som si este odsavaci zvon za par centov, ktory mi presne pasuje na hadicku z Aqua Symbiozy (tusim do 2 EUR). Vo farebnych krabicovych baleniach sa taketo komplety predavaju aj za 10-20 EUR co celkom nedokazem pochopit (drahy obal, lepsi material, pribalena ziletkova skrabka,...??). Takze SuperZOO ano, ale opatrne!
Obrázok používateľa
Vlado21
 
Príspevky: 2437
Obrázky: 150
Založený: 20 Sep 2010 22:38 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava - Púchovská 10 - SuperZOO

Odoslaťod Skippy » 22 Feb 2011 00:52 am

Na predajnach typu SuperZOO sa mi najviac paci ze ti studenti co tam predavaju nemaju radi zive krmivo :D ... , co sa hodi ani nie tak akvaristom ,ako teraristom. Cize idem si do SuperZOO ... poziadam o 1 naberacku mucnych cervov a slecna ani nepozera na cerviky iba sypeeeeeeee a ... a mal som na zacatie celej nasady ktora mi uz par mesiacov doma zije a mnozi sa :)
To iste s malymi cvrkmi ... "10 cvrckov prosim" ... napocital som ich doma 36 :D
Co sa tyka ostatneho vybavenia , myslim ze treba byt vhodny cas na spravnom mieste ... , niektore veci predrazene az moc , ine sa obcas daju najst aj vcelku slusnej cene ;) . Napr. v tejto predajni som najlepsie nakupil prave v casoch ked ju otvarali ... (ale to asi vsade , vsak?..)
Obrázok používateľa
Skippy
 
Príspevky: 19
Založený: 20 Nov 2010 22:22 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava - Púchovská 10 - Super ZOO

Odoslaťod laco77 » 02 Máj 2012 18:29 pm

Mne osobne sa v tejto predajni najviac pacia ryby. Ine veci som velmi nepozeral, rastlinky maju priemerne ako vsade inde, ale ryby sa mi pacia najviac prave tu. Maju krajsie kusky, dobry vyber, relativne za dobru cenu a co je hlavne pridu mi tie ryby najlepsie umiestnene - pocet ryb v nadrzi, velkost a vybava akvaria (jasne je to len obchod ale v ramci predajnych moznosti sa mi to zda najmensie tyranie). A dalsie pozitivum je, ze maju slovenske nazvy jasne pod kazdym akvariom (co napriklad v takom zoodome pokial rybu nespoznam z napisu na akvariu netusim co je to zac). A dalsie plus - rybu ktora mi v akvariu robila neplechu mi bez problemov vymenili. Personal je tiez odborny.
laco77
 
Príspevky: 20
Obrázky: 1
Založený: 14 Apr 2012 22:22 pm

Re: Bratislava - Púchovská 10 - Super ZOO

Odoslaťod hofi » 02 Máj 2012 18:46 pm

Mňa slovenské názvy rýb nezaujímajú.Po väčšine sú to obchodné názvy.Niet nad latiniku.
Obrázok používateľa
hofi
 
Príspevky: 1144
Obrázky: 0
Založený: 11 Nov 2007 22:00 pm

Re: Bratislava - Púchovská 10 - Super ZOO

Odoslaťod MAUceu » 02 Máj 2012 19:40 pm

taktiez ma slovenske nazvy vobec nezaujimaju a tazko by som sa v nich teraz uz orientoval. Popravde nazov pozeram uz malokedy. Jedine pri nejakej novinke...
Obrázok používateľa
MAUceu
 
Príspevky: 1165
Obrázky: 25
Založený: 13 Dec 2009 20:48 pm
Bydlisko: Nitra, Nove Zamky

Re: Bratislava - Púchovská 10 - Super ZOO

Odoslaťod paloi » 02 Máj 2012 19:41 pm

laco77, pokiaľ porovnávaš Super Zoo v Rači a Zoo Dom na Mieorvej, tak to Ti dávam za pravdu, že majú lepšie popisy rýb. Veru som ani nepostrehol či sú tam slovenské názvy, akosi mi ich netreba :-) Ale latinské nechýbajú, čo je podstatné. A v akváriu zvyčajne je to, čo je aj na štítku nad akvárkom. V Zoo Dome je toto problém. Už sa mi párkrát stalo, že popis fixou na skle akvária označoval rybu, ktorú som našiel o 3 akváriá ďalej :-) Ale možno len neprepísali názvy po prelovení. Inak čo sa rýb týka, vychytávky som našiel už aj tam, aj tam. Aj uhynuté ryby v akva. To sa stáva všade :-(
Obrázok používateľa
paloi
 
Príspevky: 197
Založený: 18 Aug 2010 06:58 am

Re: Bratislava - Púchovská 10 - Super ZOO

Odoslaťod laco77 » 02 Máj 2012 23:01 pm

Nejde ani tak o nazvy po slovensky ako skor o prehladnost. V zoodome tie cmaranice fixou neviem ani precitat nehovoriac uz o 3 farbach tych fixovych napisov :) Mrtve ryby som zatial nasiel len v avione ale akvaristike sa venujem tak mesiac cca takze som este nemal vela prilezitosti :) Moj subjektivny nazor pokial ide o ryby hovori jednoznacne za Super Zoo.
laco77
 
Príspevky: 20
Obrázky: 1
Založený: 14 Apr 2012 22:22 pm

Ďalšia

Naspäť na Kamenné predajne

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.