Super zoo OC CENTRAL



Vaše osobné skúsenosti a názory na akvaristické obchody a predajcov

Re: Super zoo OC CENTRAL

Odoslaťod Milan666 » 02 Nov 2012 08:44 am

kliko napísal:toto vam ide ohovarat druhých,každý sa musí nejako naučiť,to že niekto nepozná všetky druhy rýb neznamená že je debil,ja som tam bol a mne sa tam personál páčil boli milí a rád pomohli,najprv sa pozrite všetci na seba a potom súdte iných

Ty si sa dnes zaregistroval, či včera a hneď ideš posudzovať?názory? Toto je fórum a zároveň sloboda vyjadrovania názorov.
Mám s teba pocit, že "trafená hus zagágala"
Hovoríš, že sa máme pozrieť najprv na seba, ty nás poznáš?, že nás posudzuješ, keď ti ešte horí cigareta pre miestnosťou s internetom?
Nikto nehovorí o nikom, že je debil keď nepozná.... a nevie......, to vy ešte čerství z regálu nováčikov ich zo seba robíte práve takýmto vstupom.
Normálne sa tu zaraď, študuj, pretože ani po tomto sa určite na teba nik nehnevá, študuj, čítaj, pýtaj sa a zistíš, kde je pravda.
Tak do toho! a vítaj :pivo:
Obrázok používateľa
Milan666
 
Príspevky: 7983
Obrázky: 39
Založený: 13 Apr 2007 12:10 pm
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Reklama

Re: Super zoo OC CENTRAL

Odoslaťod hofi » 02 Nov 2012 10:23 am

Ja zas nevidím dvôvod klikovi nič vysvetľovať.Každý z nás vie ako to v takých obchodoch funguje!Ak si myslí opak,nech to vyvráti rozumnými argumentami.To,že je personál milý neznamená,že je fundovaný.S úsmevom na tvári ti kľudne predajú biOrb Life Square 30 a 3ks parrotov.
Obrázok používateľa
hofi
 
Príspevky: 1144
Obrázky: 0
Založený: 11 Nov 2007 22:00 pm

Re: Super zoo OC CENTRAL

Odoslaťod kliko » 02 Nov 2012 11:47 am

ja len hovorím že každý sa to musí nejak naučit,ani vy ste sa nenarodili tak že ste všetko vedeli o rybách,ja som tam kupoval veci pre psa a nemali s tým žiadny problém,čo som sa pýtal na všetko my vedeli poradiť,ja za seba len toľko môžem povedať že som bol spokojný a určite sa tam budem vracať.
kliko
 
Príspevky: 3
Založený: 01 Nov 2012 23:38 pm

Re: Super zoo OC CENTRAL

Odoslaťod astro » 02 Nov 2012 11:53 am

"my" = my viacerí, množné číslo
"mi" = mne, teda správne "vedeli mi poradiť"
Obrázok používateľa
astro
 
Príspevky: 2921
Obrázky: 154
Založený: 27 Mar 2009 11:34 am
Bydlisko: Bratislava - DNV

Re: Super zoo OC CENTRAL

Odoslaťod Milan666 » 02 Nov 2012 15:39 pm

kliko napísal:ja len hovorím že každý sa to musí nejak naučit,ani vy ste sa nenarodili tak že ste všetko vedeli o rybách,ja som tam kupoval veci pre psa a nemali s tým žiadny problém,čo som sa pýtal na všetko my vedeli poradiť,ja za seba len toľko môžem povedať že som bol spokojný a určite sa tam budem vracať.

Tak potom neposudzuj to či vedia predať aj dobrú vec pre akvaristov, vieš čo je biorb? Odpovedz ak vieš.
No a prečo nie si na stránke "psia duša"?
Obrázok používateľa
Milan666
 
Príspevky: 7983
Obrázky: 39
Založený: 13 Apr 2007 12:10 pm
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Predchádzajúca

Naspäť na Akvaristické obchody

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.