Akváriové trhy 6.4.2013, DK Zrkadlový háj, Bratislava



Re: Akváriové trhy 6.4.2013, DK Zrkadlový háj, Bratislava

Odoslaťod skala » 07 Apr 2013 22:28 pm

Nuz, priznam sa, ze Akvatrhy tentokrat dopadli nad ocakavanie. Predsa len, bolo viacero akcii v ten isty den: Leobersdorf, Zdar, v nedelu Trnava. Aj to zodpovedalo trochu podla poctu nahlasenych predajcov. Napokon to vyznelo lepsie a dufam, ze ponuka bola celkom slusna.

Pre potencialnych navstevnikov by som upozornil podla skusenosti, ze ano, aj na Akvatrhoch sa da dostat cele akvarium. Napokon verim tomu, ze keby nahodou raz aj nie, tak sa urcite da dohodnut v kratkej dobe.
Obrázok používateľa
skala
 
Príspevky: 3854
Obrázky: 16
Založený: 09 Apr 2003 17:24 pm
Bydlisko: Piešťany, Bratislava

Reklama

Re: Akváriové trhy 6.4.2013, DK Zrkadlový háj, Bratislava

Odoslaťod Maja » 08 Apr 2013 00:39 am

Robo111, bol si vlastne na tej burze? Či len nemáš v láske moje siahodlhé preslovy tu na fóre? Osobne je mi fuk, keď tu zaleziem na nervy 10tim čítajúcim, sú zanedbateľní v pomere k tým niekoľkým sto kupujúcich na burze.
Ak už niekomu je kdesi úroveň burzy, tak nech pochopí, že burza sú aj prachy a prachy = kupujúci. Ak je niekomu kdesi to čo kazí dojem z dobrej veci, tak nech berie na vedomie, že "to" odradí urćitú časť kúpyschopného návštevníctva. Keď neprídu kúpyschopní, neprídu ani predávajúci, za 20 euro ti nebudú míňať benzín a sťahovať pol chovne.
Obrázok používateľa
Maja
 
Príspevky: 705
Obrázky: 44
Založený: 09 Okt 2003 20:19 pm
Bydlisko: Bratislava- Petržalka

Re: Akváriové trhy 6.4.2013, DK Zrkadlový háj, Bratislava

Odoslaťod Robo111 » 08 Apr 2013 08:05 am

na tej burze som samozrejme bol, o tvojich OT som sa uz vyjadril.
Robo111
 
Príspevky: 431
Obrázky: 16
Založený: 29 Sep 2009 14:54 pm
Bydlisko: Bratislava - DNV

Re: Akváriové trhy 6.4.2013, DK Zrkadlový háj, Bratislava

Odoslaťod clarkii » 08 Apr 2013 09:19 am

:pivo: Chci napsat neco k tomu alkoholu.Bylo tu receno ze je to problém jen této burzy.
Byl sem tento víkend i v Leobersdorfe a Trnave.V Leobersdorfe je burza v hospode,15 -20 návtevníkú i prodejcú tam chlastá.Napríklad jeden rakusák byl ráno v Zrkadlovém a odpoledne v Leobersdorfe nemohl ani mluvit,jak byl ozralej.
Vcera v Trnave 2 opilci nakupovali ryby od kazdého druhu 10 kusú,ani je nezajímalo co kupujou.Snazil sem se jim radit,ale vúbec nevnímali co jim vykládám.Nakonec sem jim rek ze jim to musí staci ze ví nedostanou.Mel sem strach ze jim vsechno nabalím a pak reknou ze to nechtej,tos mi stalo v Kosicích na burze.Vím ze ten problém je i na burzách v Ruzinove,ale tam je alespon resturace a opilci se múzou schovat tam.V Zrkadlovém budu muset asi zaplatit 2 lidi co budou stát u vchodu a prodejci hned pri vstupu odevzdaj butilky,cigarety a vsechny zbrane u kasy a dostanou to az pri odchodu.
clarkii
 
Príspevky: 479
Obrázky: 152
Založený: 12 Sep 2006 19:49 pm

Re: Akváriové trhy 6.4.2013, DK Zrkadlový háj, Bratislava

Odoslaťod džara » 08 Apr 2013 22:05 pm

a takisto by mali fukat, pre istotu hned na brane, odovzdat masozrave rybicky a inu haved, aby sa deti a podnapili nahodou nezranili... :mrgreen:
džara
 
Príspevky: 140
Obrázky: 27
Založený: 20 Aug 2009 22:59 pm
Bydlisko: Senica

Re: Akváriové trhy 6.4.2013, DK Zrkadlový háj, Bratislava

Odoslaťod skala » 10 Apr 2013 22:00 pm

Prílohy
905618_499526010083836_190270272_o[1].jpg
Obrázok používateľa
skala
 
Príspevky: 3854
Obrázky: 16
Založený: 09 Apr 2003 17:24 pm
Bydlisko: Piešťany, Bratislava

Re: Akváriové trhy 6.4.2013, DK Zrkadlový háj, Bratislava

Odoslaťod j » 11 Apr 2013 07:02 am

Na tejto burze som síce nebol, ale na predošlých mi to fajčenie tiež vadilo. Deti som tam už prestal vodiť. O pití nič neviem, buď som si to nevšimol, alebo v skoršom čase, kedy zväčša chodím, sa ten problém ešte neprejavuje. Ja osobne mám istú mieru tolerancie voči alkoholu a určite mi neprekáža ak si kamaráti čo sa stretnú po mesiaci-dvoch dajú za kalíštek (pokial nešoférujú), ale popíjanie vo väčšom a pred ďeťmi sa mi zdá taktiež nevhodné. A pokial je to aj zakázané všeobecne záväznou vyhláškou, tak by si to usporiadatel asi mal trochu ustrážiť. A musím podporiť Maju - kiež by na tomto našom Slovensku behalo takých Mají viac, lebo ludí čo majú odvahu verejne poukazovať na problémy je stále zúfalo málo. :!:
PS. Nie že by som občas deti v lete nezobral v rámci prechádzky do krčmy - ale zásadne von mimo zafajčených priestorov. Dám si pivko - dve od smädu/pre chuť, deckám vineu a chrumky a ide sa ďalej. Snažím sa ísť príkladom že sa dá piť aj kultivovane. Opitého ma ešte nevideli (lebo nebývam).
j
 
Príspevky: 1180
Obrázky: 4
Založený: 13 Dec 2004 08:42 am
Bydlisko: Bratislava

Re: Akváriové trhy 6.4.2013, DK Zrkadlový háj, Bratislava

Odoslaťod Robo111 » 11 Apr 2013 09:17 am

j napísal:A musím podporiť Maju - kiež by na tomto našom Slovensku behalo takých Mají viac, lebo ludí čo majú odvahu verejne poukazovať na problémy je stále zúfalo málo. :!:


Takych Maji je prave plna republika.

Stala tam, ked sme to viaceri riesili a nepovedala VOBEC nic, este popri tom stihala skemrat rastlinky pre gibicepsy (ci co to ma) od Ivka, ktory sa tiez prejavil ako schopny osvetovy pracovnik spolku triezvosti...:)
Robo111
 
Príspevky: 431
Obrázky: 16
Založený: 29 Sep 2009 14:54 pm
Bydlisko: Bratislava - DNV

Re: Akváriové trhy 6.4.2013, DK Zrkadlový háj, Bratislava

Odoslaťod Maja » 14 Apr 2013 18:48 pm

Takych Maji je prave plna republika.
Stala tam, ked sme to viaceri riesili a nepovedala VOBEC nic, este popri tom stihala skemrat rastlinky pre gibicepsy (ci co to ma) od Ivka, ktory sa tiez prejavil ako schopny osvetovy pracovnik spolku triezvosti...:)

Vôbec neviem kto si- ani z videnia, ak som vedľa "vás" stála- mal si ma osloviť, ak som si nevšímala váš rozhovor, asi preto, že nepostávam a nenačúvam hovorom druhých v ich skupinkách a uź vôbec sa nesnažím do takých skupiniek vtisnúť. Bola som dohodnutá s Ivanom, a vyprosila by som si aby si sa do neho navážal "schopný osvetový pracovník spolku triezvosti", lebo je to nesmierne nielen schopný, vzácny ale hlavne dobrý človek- čo je v dnešnej dobe už rarita. Keď sa stretneme v klubovni tak TAM si vypijeme a nemá nik proti tomu nič, ani keď je niekto z nás už zliaty maximálne. Pomôžeme si navzájom domov, oprieme sa o zvončeky, niekto triezvy porozváža autom. Pretože sú príležitosti kde sa pije a sú príležitosti kde sa proste nepije. A Ivan je práve z tých ktorí vedia čo sa kde hodí.

Nie sú to gibicepsy, je to jeden hypostomus. "Vyškemrala" som jednu vallisneriu giganteu od Paľa, keď ich bral asi 20 kusov po burze. S Ivanom sme boli na druhoch rastlín dohodnutí. Má, a aj ty budeš mať v jeho veku a keď sa zodrieš v robote ako on, choré kríže a tak mu veľmi rada pomôžem po burze aspoň drobnou výpomocou s vedrami a balením (mne to problém nerobí, robila som 3 roky upratovačku a tak presne viem ako ich treba zdvíhať a nosiť a pre takého človeka to robím s radosťou).

Keď budeš mať deti a budeš aspoň trochu otcom a nie len kŕmičom, nosičom výplat a darcom genetického materiálu, tak pochopíš o čo tu vlastne ide. Keby sme tam boli len my- dospelí, tak do toho absolútne nevŕtam a ešte si štrngnem s kamarátmi aj ja. No je tam fakt neskutočné množstvo detí -viď aj foto z trnavy, strašný kopec detí a jeden príspevok ktorý to dobré pomenoval- nejdu ani kupovať, ale rodičia zoberú deti akoby do ZOO na sob/nedeľnú prechádzku. Keď budeš otcom, potom naraz budeš vidieť každého feťáka, ožrana, flákača a psie ho..o, kaźdú nástrahu a v hlave budeš mať stroj na 100 otázok a vysvetlení. Skús teraz akoby zabudnúť na mňa (a aj vy čo ma máte riadne v žalúdku tu na fóre) a vcíť sa do koźe tých mamín a otcov, ćo tam chodia ukázať deťom, že sa dá źiť aj inak ako je dnešný trend: vymletie mozgov v tv markíza a joj seriálmi nulovej hodnoty a reality show, honbou za značkovymi vecami, novším Iprdom, poćítačovými hrami, cigaretami od 11 rokov (od 10tich bežne fajčia decká pred naśou ZDŠ od 14tich už hulia marihuanu za školou z "bong" z pet fľašiek) a alkoholom bez ktorého nie je zábava. A bez vulgárnych slov. Burza je nielen predaj, ale aj osveta.

PS: na budúcej burze sa s tebou rada zoznámim osobne, a budem aj rada ak prídeš do klubovne na stretko aby si videl, že nie sme žiadne pipinky :).
Obrázok používateľa
Maja
 
Príspevky: 705
Obrázky: 44
Založený: 09 Okt 2003 20:19 pm
Bydlisko: Bratislava- Petržalka

Re: Akváriové trhy 6.4.2013, DK Zrkadlový háj, Bratislava

Odoslaťod Robo111 » 14 Apr 2013 22:04 pm

Na Ivana som v zivote nic zle nenapisal - naopak sa mi jeho otcovsky pristup pacil a kazdemu je zjavne, ze som ho s nadsazkou chvalil - ale ty si Maja nic si z toho nerob, ja uz od teba realne vyhodnotenie situacie po tvojich prispevkoch, ani vlastne neocakavam...:)
Robo111
 
Príspevky: 431
Obrázky: 16
Založený: 29 Sep 2009 14:54 pm
Bydlisko: Bratislava - DNV

Re: Akváriové trhy 6.4.2013, DK Zrkadlový háj, Bratislava

Odoslaťod Maja » 15 Apr 2013 14:09 pm

Robo111 napísal: ja uz od teba realne vyhodnotenie situacie po tvojich prispevkoch, ani vlastne neocakavam...:)

Presne rovnaký názor mám ja na teba :) .
Obrázok používateľa
Maja
 
Príspevky: 705
Obrázky: 44
Založený: 09 Okt 2003 20:19 pm
Bydlisko: Bratislava- Petržalka

Re: Akváriové trhy 6.4.2013, DK Zrkadlový háj, Bratislava

Odoslaťod martin_s » 15 Apr 2013 21:56 pm

Mam pocit ze toto smerovanie temy treba zastavit...
Obrázok používateľa
martin_s
 
Príspevky: 5718
Obrázky: 0
Založený: 04 Máj 2005 09:56 am

Predchádzajúca

Naspäť na Chovateľské burzy

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.