"vodny kanal" v zahrade



Všetko čo nezapadá do ostatných sekcií - rôzne problémy s chodom akvária, fotografovanie, pozadia....

Re: "vodny kanal" v zahrade

Odoslaťod Caiman » 22 Jan 2014 21:05 pm

milan
pytajuci sice odisiel ale vela prispievatelov tu ukazalo svoju "pravu" tvar,preco to schovavat?
Ja nepodcenujem nikoho vedomosti a skusenosti,ani tvoje a ani dalsich uzivatelov tohto fora.Ci je to zaciatocnik,ci xy rokov skuseny akvarista,ci ma jeden prispevok ci tisic vsetci su pre mna rovni...
Obcas si treba uvedomit co piseme a hlavne ako to piseme a trosku ucty voci inym by bolo na mieste :pivo:
Obrázok používateľa
Caiman
 
Príspevky: 1220
Obrázky: 61
Založený: 24 Nov 2008 22:03 pm
Bydlisko: Bratislava

Reklama

Re: "vodny kanal" v zahrade

Odoslaťod cezar.milan » 22 Jan 2014 21:45 pm

Ak je to myslené osobne na mňa, tak beriem, no treba vidieť obe strany zároveň. Viem o koho ti ide, viem koho zastávaš a zrejme aj dobre robíš. Ani ja nepodceňujem nikoho, ale..........
Proti téme ako takej nemám nič, len zase je tu niečo naviac a sťažuje to vychváľované vyhľadávanie, tak budiš...
Obrázok používateľa
cezar.milan
 
Príspevky: 1717
Obrázky: 0
Založený: 21 Dec 2013 14:01 pm

Re: "vodny kanal" v zahrade

Odoslaťod Caiman » 22 Jan 2014 22:32 pm

milan
poviem na rovinu,ze narazam aj na teba.Vazim si tvoje prispevky.Verim, ze si skuseny akvarista a aj ked obcas mozno uplne nesuhlasim s tym, co napises, tak nemam dovod ich nejako znevazovat ci umyselne ci neumyselne...ale nenarazal som len na teba,ale aj na xitanaf-a a dalsich...
A ano,obhajoval som Maju,lebo taktiez verim aj v jej skusenosti.Akvaristike a celkovo tymto veciam sa venuje dost dlho a verim,ze by sem nenapisala hocijaku blbost len pre prispevok...

Mas pravdu,ze tu zahlcujeme cudzi prispevok a stazujeme vyhladavanie, teraz tu piseme uplne OT,ak budes suhlasit ako aj dalsi, poprosim admina o presunutie do temy o fore...ja nechcem vobec nikoho urazat a ani podcenovat,to nie.Chcel by som len,aby sa tu ludia ku sebe spravali slusne.Kritika je vzdy na mieste,ale treba ju podat tymi spravnymi slovami
Obrázok používateľa
Caiman
 
Príspevky: 1220
Obrázky: 61
Založený: 24 Nov 2008 22:03 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: "vodny kanal" v zahrade

Odoslaťod cezar.milan » 22 Jan 2014 22:43 pm

Ja súhlasím
Obrázok používateľa
cezar.milan
 
Príspevky: 1717
Obrázky: 0
Založený: 21 Dec 2013 14:01 pm

Re: "vodny kanal" v zahrade

Odoslaťod Maja » 25 Jan 2014 14:01 pm

Ďakujem, ale nebolo treba :), lebo som z ľudí ktorí vedia pekvapiť občas takou tresnutou blbosťou až rozum zastáva :). Ale ešte raz ďakujem a máš u mňa veľké (bezvýznamné :)) plus :). Ja zasa uznávam teba a preto mi dosť priečno padlo, keď tu bolo- bla bla- chémia ok, zviera ok, nik piť nebude- ok... tak som pripísala svoje- aaale bude...

Témy kde sa začnú ľudia hádať neodporúčam zavierať a skrývať, naopak často je to super -ak- sa jedná o konštruktívnu hádku. Naopak ja musím uznať, že ja som mala vodný objekt bez filtrácie, čo podstatne ovplyvňuje celkovú situáciu a on sa pýtal na filtráciu a tak som si aj ja zmenila názor a už som múdrejšia :) a viem, že akákoľvek- aj mála pieskovka plus rozumne trošinku sava :) a poriadne sa o to starať --je tá správna cesta.
Obrázok používateľa
Maja
 
Príspevky: 705
Obrázky: 44
Založený: 09 Okt 2003 20:19 pm
Bydlisko: Bratislava- Petržalka

Predchádzajúca

Naspäť na Voľná diskusia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 7 hostí.