nova akva.sk / informacie



Všetko čo nezapadá do ostatných sekcií - rôzne problémy s chodom akvária, fotografovanie, pozadia....

Re: nova akva.sk / informacie

Odoslaťod ferro » 16 Nov 2015 15:37 pm

Tiež mám takú skúsenosť z iných (neakvaristických) fór kde je zaužívané, že autor prezentujúci svoj produkt udržuje v prvom príspevku vždy aktuálne info a diskusia sa vedie v ďalších prispevkoch.

Prikláňam sa k názoru, že by to bolo praktické v téme Vaše akváriá, ak by mal autor témy možnosť editovať príspevky

V prvom príspevku obmieňať fotku akvária, ktorá vždy odráža aktuálny stav a aktualizovať zoznam fauny/flóry/techniky...

Možno v druhom príspevku udržiavať žurnál zmien...

Ďalej ďalších prispevkoch bežná diskusia ako doteraz

Mohlo by sa z toho niečo ujať. To je ale len môj názor zatiaľ skromného prispievateľa.
ferro
 
Príspevky: 124
Založený: 12 Jan 2013 19:47 pm
Bydlisko: Bratislava

Reklama

Re: nova akva.sk / informacie

Odoslaťod radorado » 16 Nov 2015 15:43 pm

A osobne by som zaviedol tlacitko "dakujem" u prispevkov. Bude menej prispevkov typu dikes a podobne, rovko staci kliknut na prispevok ktory mi pomohol.
radorado
 
Príspevky: 750
Založený: 09 Feb 2014 15:09 pm

Re: nova akva.sk / informacie

Odoslaťod ferro » 16 Nov 2015 16:01 pm

radorado napísal:A osobne by som zaviedol tlacitko "dakujem" u prispevkov. Bude menej prispevkov typu dikes a podobne, rovko staci kliknut na prispevok ktory mi pomohol.


inak takato moznost uz je, ked citam cez Tapatalk (pre Android) od nejake verzie... ale vo WebUI to nieje vidiet
ferro
 
Príspevky: 124
Založený: 12 Jan 2013 19:47 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: nova akva.sk / informacie

Odoslaťod radorado » 16 Nov 2015 20:02 pm

To je iba globalna moznost tapatalku, ale nema vplyv na samozne forum, kedze ako aj pises tu to nieje nahodene.

Odoslané z LG-D802 pomocou Tapatalku
radorado
 
Príspevky: 750
Založený: 09 Feb 2014 15:09 pm

Re: nova akva.sk / informacie

Odoslaťod existpierre » 16 Nov 2015 22:56 pm

Tiež som za možnosť editácie prvého príspevku. Založil som akva, no môj predbežný plán sa nezhoduje s realitou.
Obrázok používateľa
existpierre
 
Príspevky: 226
Založený: 01 Máj 2015 23:28 pm

Re: nova akva.sk / informacie

Odoslaťod Greezmen » 16 Nov 2015 23:30 pm

aj ja by som prijal moznost editacie . ako kompromis pre adminov by som tuto moznost dal iba na vlastne akva temy uzivatelov. bordel nebordel je to premna ako denik ked sa tu delim o pokrok ci neuspech je pravda ze ked si niekto zacne citat od zaciatku a bolo tam 5x zmenene info kym si to uzivatel vyladil ale to by sa dalo osetrit po dlhsej dobe aby si uzivatel pridal popis zanehu a dalsieho pokroku ako sa k vysledku dopracoval.. vdaka
Obrázok používateľa
Greezmen
 
Príspevky: 39
Obrázky: 0
Založený: 28 Sep 2015 05:58 am
Bydlisko: Šurany

Re: nova akva.sk / informacie

Odoslaťod martin_s » 17 Nov 2015 15:31 pm

Loki12 napísal:otazka je ci ty martin_s to vies ovplyvnit a nastavit, alebo si len dalsi hlas do mozaiky nazorov?
...

Ja o tom nerozhodujem iba administratori, preto som napisal ze ja osobne som za to aby to ostalo tak ako to je. Som na tomto fore uz nejaky ten piatok a pamätam si aj casy kedy ta moznost editacie tu bola a to preco sa to zmenilo nebolo naozaj bezdovodne...
Obrázok používateľa
martin_s
 
Príspevky: 5718
Obrázky: 0
Založený: 04 Máj 2005 09:56 am

Re: nova akva.sk / informacie

Odoslaťod Loki12 » 18 Nov 2015 11:27 am

martin_s napísal:
Loki12 napísal:otazka je ci ty martin_s to vies ovplyvnit a nastavit, alebo si len dalsi hlas do mozaiky nazorov?
...

Ja o tom nerozhodujem iba administratori, preto som napisal ze ja osobne som za to aby to ostalo tak ako to je. Som na tomto fore uz nejaky ten piatok a pamätam si aj casy kedy ta moznost editacie tu bola a to preco sa to zmenilo nebolo naozaj bezdovodne...


chapem.
ak mame ale vies diskusiu, tak prosim o dodanie informacii, ktore potvrdzuju tvoje tvrdenie. Nieco ozaj konkretne.
Casovy argument "som tu uz nejaky piatok" moze poukazovat na skusenost ale aj digidnost nazorov. Je voci novym nazorom, zmenam a dalsiemu rozvoju vyslovene konfrontacny argument, priam az hlupy. Pri diplomacii je tento typ argumentacie prejavom neucty voci partnerovi a zvycajne sa po tomto konci akykolvek dialog. Verim, ze toto nebol tvoj ciel. Kusok ta poznam a neverim, ze si chcel toto dosiahnut.
"pamatam si casy...tu bola....zmenilo....nebolo...bezdovodne" - Toto hovori len o tom, ze v dacom case bolo uvedene riesenie najlepsie. Podotykam v danom case, pri existncii urcitych ludi, urciteho nazoru, rozhladenosti, mentalnych schopnosti. Ale ludia sa menia, vyvijaju. Tak ako sa vyvijas ty, ja, vsetci okolo nas, tak sa aj ten cas urcite zmenil. Ja neviem ako sa zmenil. Ale urcite sa zmenil. Preto ziadam o zmenu. A o aku? Podme diskutovat. A hladajme.

dik za precitanie.

Adminom napisem.
Obrázok používateľa
Loki12
 
Príspevky: 1031
Obrázky: 10
Založený: 07 Jan 2013 12:41 pm
Bydlisko: Bernolakovo

Re: nova akva.sk / informacie

Odoslaťod marlo » 18 Nov 2015 11:45 am

loki.

Ja osobne som za to aby sa prispevok nedal editovat ale ako si napisal podme sa bavit o tom po akom case.
Je to myslim teraz nastavene 15min. Dovod bol ze sa tu casto menili prispevky a nasledna diskusia stracala zmysel.

Nemam nic proti zmene hodnoty 15min na editaciu ale podme nasjt vhodne cislo .
Osobne si myslim ze su to max 3h. to je doba kym clovek zisti ze spravil v prispevku nejaky chybu a ma cas na napravu.
Obrázok používateľa
marlo
akvaland.sk
akvaland.sk
 
Príspevky: 1426
Obrázky: 25
Založený: 13 Jún 2002 14:13 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: nova akva.sk / informacie

Odoslaťod Loki12 » 18 Nov 2015 13:48 pm

Zakladna poziadavka bola - editacia prveho prispevku v casti Vase akvaria.
dovod: urdzovanie aktualneho stavu v prvom prispevku, v dalsich prispevkoch diskusia (+moznost cez moderatora vymazat, nezmyselne prispevky). Chapem ze forum nie je blog. Toto nam vsak umozni mat 2v1. Prave to prehladavanie jednotlivych postov, kde som co v akvarku zmenil/pridal, urobenie si predstavy aky je vlastne stav je v dnesnom systeme narocny. Najma pri prezentacii v casi Vase akvaria toto povazujem za uplne klucove.

Zaroven:
pri prezentacii akvaland.sk
akvaland-sk-t14612.html?hilit=akvaland
by som si napriklad vedel predstavit, ze v prvej teme je vzdy aktualny oznam, v dalsich postoch je historia
detto tu:
akvatera-trnava-t14833.html?hilit=trnava
aj tu:
exotika-bratislava-14-11-2015-t16384.html?hilit=exotika
naco zakladat vzdy novu temu? no prave preto, ze nie je mozna editacia prveho prispevku, tak teraz sa inak neda. Lebo to bude vyzerat ako v teme AkvaTera,...

Najma pre novacika, lebo pri dalsich vstupoch do temy si to pamata, kde som skoncil, je informacne lepsie vidiet na prvom poste aktualny stav, novinku,... a ked ho to zaujme, tak potom citat dalej.

V minulosti som s martin_s viedol debatku, ze vyfiltrujem relevantne veci z mega tem (osvetlenie) na prvu stranku. Dnes to uz je takmer nemozne v bezplatnom rezime. Je to zmes duplicit, nedrzani sa temy a nekonzistentnej diskusie, aj napriek nemoznosti editacie po 15minutach. Editacia prveho postu ownerom/moderatorom by vsak prispela k sprehladneniu fora a utriedeni jeho informacii. (to ze to niektori jedinci nebudu citat tak ci tak, je fakt. Ale pre ostatnych to pomoze.)

Nastavit cas na 3h kvoli oprave chyby je zbytocnost. tych 15min. je adekvatny cas na opravu, gramatiku,...

Ak to nie je mozne nastavit indivitualne na temu (az taky borec na adminovanie phpBB nie som), tak to nastavme globalne - dajme tomu aj v tichosti. Po nejakom case mozeme opat predisktovat prinos/strata.

Ak je strach, ze diskusia bude po editacii stracat zmysel, tak verim, ze nastanu tieto veci (uz som ich raz uvadzal):
- ostrakizovanie invidií, ktore toto zneuzivaju vo svoj prospech -> upozornenie -> ban z fora
- zmazanie celeho vlakna moderatorom - preto maju fora viacerych moderatorov, ktori sa o toto staraju
- je tu kopec prikladov kedy sa diskusia z roznych pricin posunula uplne inde - stratila vyznam, o zmysluplnosti prispekov pre buduce vyhladavanie uz ani nejdem polemizovat
- delete/zmazanie je vysostne pravo moderatorov a adminov - zatial vidim, ze sa vyuziva len "košovanie"

V uplne pritiahnutom/vyostrenom svete akva.sk by som v sekcii Vase akvaria zadal ownerom temy aj "moderatorske" pravomoci,a by si temu mohli pekne upratovat (ano, vymazavat pre nich nerelevantne, nemyselne,... prispevky). Je to v principe ich tema. Ak sa budu o temu starat budu mat navstevnikov. Ak to budu "zneuzivat" ostatni ich poslu dokelu. Ja by som jednoducho nechal ludi zazit zodpovenost za svoje rozhodnutia a konanie.
Obrázok používateľa
Loki12
 
Príspevky: 1031
Obrázky: 10
Založený: 07 Jan 2013 12:41 pm
Bydlisko: Bernolakovo

Re: nova akva.sk / informacie

Odoslaťod marlo » 18 Nov 2015 14:47 pm

Je to na diskusiu este aj zo salikom.

Z mojho pohladu Vase Akvaria.
Zalozim si svoju temu ...kde bude nejaky setup... po roku pridavania fotiek a nejakej diskusii sa rozhodnem pre upgrade akvraia napr. nove svetlo a co2 a zmenim to v prvom prispsevku.
Niekto novy kto pride uvidi len aktualny stav akvaria a fotky stavu akvaria pred upgradeom a to si myslim ze nie je spravne.
Vznikne s toho gulas.

co sa tyka tych prikladov akvaland exotica atd. Ak sa zmeni prvy prispevok nikto neuvidi tu zmenu v novych prispevkoch alebo cez tapatalk ze je nieco nove.Mozno existuje na to nejaky modul ktory by po zmene temy ju oznacil ako NOVA ale skor si myslim ze nie.

skus poslat prosim ta sem priklad na nejake forum kde to tak funguje nech si to pozriem .... a uvidim to v praxi.
Obrázok používateľa
marlo
akvaland.sk
akvaland.sk
 
Príspevky: 1426
Obrázky: 25
Založený: 13 Jún 2002 14:13 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: nova akva.sk / informacie

Odoslaťod Loki12 » 18 Nov 2015 15:52 pm

http://forum.xda-developers.com/
dlhsi cas som fungoval konkretne na tomto fore
http://forum.xda-developers.com/lumia-920/general
http://forum.xda-developers.com/xperia-arc/general
podla toho aky som mal aktualne telefon alebo ked som potreboval servisovat telefon znamemu. Najdolezitejsie posty boli Sticky - kde owner upravoval prvy post (+mods) podla aktualnej situacie (hlavne postupy, firmware, update liniek,...)
tu je krasne vidno ako sa vyuziva Sticky, zaroven oznacenie prispevku ako GUIDE / INDEX...
tieto posty (prve) sa neustale upravuju, diskusia fici pod nimi.

zaroven sa to vyuziva aj tu:
https://www.phpbb.com/community/index.p ... 1503bfb329
je tam pekne vidno, kolko krat to bolo upravovane, kedy naposledy

inak zaujimava funkcia je aj tu na tomto fore :-)
https://www.raspberrypi.org/forums/view ... =43&t=7961

Jedno forum, malej komunitky (cca 30 ludi) som moderoval. Ano, s tymi ludmi som sa osobne poznal, takze aj pripadne "usmernenia" boli jednoduchsie. Bolo to pred +/- 10 rokmi, myslim, ze to tiez bolo postavene na phpBB a bezne sme fungovali systemom - update prveho postu / povolenie updatu akeholkovek postu cez moderatora / mazanie nezmyselnych prispevkov

Dalsie si nepamatam za tych 15 rokov co bezne "obohacujem" svoj zivot cez fora. Jednoducho som riesil situaciu, nasiel forum, prehladal, zistil, odisiel (ano, takto, uprimne). Az akva.sk ma chytila dostatocne na to, ze som tu takmer denne.

Tu je nas pohlad znacne iny:
mat prvy post ako aktualny stav + posty ako zmeny je pre mna a moje vnimanie sveta idealnejsie. som takto zvyknuty ked potrebujem vediet novinky ohladom softwaru, zmien, vylepseni,... Vzdy ocakavam, ze hore na stranke (prve udaje) su aktualita a dole pod tym (channelog, issuelist, updates,...)
Napriklad ked sa pozries do mojej temy TwoWorlds tak je tam uz daaaaavno neaktualny stav. lebo neustale prepisovat a vytvarat v principe duplicitny zaznam je pre mna bolacka. To neurobim. A to je aj dovod preco temu neaktualizujem. Chyba mi tam prave ta blogovacia funkcia. Ale ano, je to o uhle pohladu.
Obrázok používateľa
Loki12
 
Príspevky: 1031
Obrázky: 10
Založený: 07 Jan 2013 12:41 pm
Bydlisko: Bernolakovo

Re: nova akva.sk / informacie

Odoslaťod martin_s » 18 Nov 2015 16:20 pm

Loki12 napísal:V uplne pritiahnutom/vyostrenom svete akva.sk by som v sekcii Vase akvaria zadal ownerom temy aj "moderatorske" pravomoci,a by si temu mohli pekne upratovat (ano, vymazavat pre nich nerelevantne, nemyselne,... prispevky). Je to v principe ich tema. Ak sa budu o temu starat budu mat navstevnikov. Ak to budu "zneuzivat" ostatni ich poslu dokelu. Ja by som jednoducho nechal ludi zazit zodpovenost za svoje rozhodnutia a konanie.
No teraz neviem ci mas stale naivnu predstavu ze vsetci ludia su cestni, dobri,... (neber to ako urazku, nebolo to tak myslene). Vzhladom na skusenosti so spravanim sa uzivatelov viem, ze by sa ich naslo dost co by to zneuzivali a uzivatel ktory tu nie je nonstop a necita forum po kazdom novo pribudnutom prispevku si ani nevsimne ze niektory prispevok bol vymazany. Napokon sam pises ze:
Loki12 napísal:- delete/zmazanie je vysostne pravo moderatorov a adminov - zatial vidim, ze sa vyuziva len "košovanie"
Vidis iba "kosovanie" pretoze nevidis co vsetko sa deje s forom na jeho "pozadi" a nevidis celkom zasahy moderatorov a administratorov. Jedine co je vidiet pre bezneho uzivatela (ktory, ako som spominal, tu nie je nonstop) su iba temy ktore su uzamknute a presunute do kosa, pripadne zlucene temy alebo presunute prispevky do prislusnych tem (co uvidis iba podla nadpisu prispevku v teme, ale to si zväcsa prirodzene nikto nevsimne)...
A mazane by boli prave tie prispevky v ktorych je kritika, pretoze to je prave to co mnohi ludia neznesu. Cize udelit moderatorske opravnenia na urcitu temu (ak to system vobec umoznuje) by som nevidel ako rozumne riesenie.

K uprave/aktualizacii prveho prispevku - mozno sa mylim, ale stale mam pocit ze by tu chybal potom prave ten pohlad na progres ako spomenul marlo.
Obrázok používateľa
martin_s
 
Príspevky: 5718
Obrázky: 0
Založený: 04 Máj 2005 09:56 am

Re: nova akva.sk / informacie

Odoslaťod marlo » 18 Nov 2015 17:10 pm

loki :

ja som myslel ze sem hodis nejake akva fora kde to tak funguje.
To co si spominal funguje aj na stelitnom fore ktore navstevujem a je na phpBB postavene ...ale tam nie su obrazky ale iba rozne logy ,revizie a updaty atd....vtedy je jasne ze clovek vzdy hlada nove a stare sa posuva dole.

Ja si to stale neviem predstavit s akvariom a jeho fotkou a diskusiou pod nim.
Napriklad aj to tvoje co si spominal nebol som tam dlhsie ale ak by si opravil prvy post napriklad ze si zmenil osvtlenie na Kessil XY ... a nejaky 6ty prispevok bude ,ze nerastie ti to preto lebo mas slabe svetlo.
Tak niekto kto nesleduje tvoju temu si bude mysliet ze ani ten Kessil XY ti nestaci ....ale pritom je to dajme tomu rok stary prispevok ked si mal este sviecky nad akvariom .Lenze novy uzivatel to nevie ze ten komentar patril k inemu svetlu.

Viem si to predstavit tak ze by si uzivatel zmenil ten popis ale nechal by tam nejakym sposobom oznacene povodne veci aby to nestracalo vyznam.Alebo k nim dopisal nejake datumy ze kedy zamenil konkretnu vec.
Ja si to ale zatial neviem technicky predstavit ako to nastavit iba na temu Vase akvaria /monzo by to slo nepatral som / a hlavne ako martin_s spomenul nie vsetci su cestni ,dobri atd.... ale mozno to za pokus bude stat ak sa to podari technicky vyriesit.
Obrázok používateľa
marlo
akvaland.sk
akvaland.sk
 
Príspevky: 1426
Obrázky: 25
Založený: 13 Jún 2002 14:13 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: nova akva.sk / informacie

Odoslaťod Jozef I. » 18 Nov 2015 18:05 pm

Ja sa prikláňam k názoru marla. neviem si predstaviť editovať svoj prvy prispevok v mojej asi 3 ročnej teme. moje sučasne akva je diametralne odlišne od vtedajšieho a cela nasledna debata by stratila zmysel a len by spôsobila zmätok. to radšej založiť novu temu s prepojenymi odkazmi medzi starou a novou, alebo klasicky pokračovať v starej a hodiť nanovo cely popis. nezakládam akvarko každy tyždeň aby to bolo pre mňa otravne. :)
Obrázok používateľa
Jozef I.
 
Príspevky: 1529
Obrázky: 0
Založený: 04 Feb 2012 18:46 pm
Bydlisko: Senica

Re: nova akva.sk / informacie

Odoslaťod nou » 18 Nov 2015 18:34 pm

Som admin jedneho fora a mal som povolene neobmedzene editovanie. Musel som to ale zakazat pretoze to proste ludia zneuzily. Bohuzial moderatorii maju urcite na praci aj lepsie veci ako striehnut kde si co zmenil.

Ak by sa povolit editovanie prveho prispevku tak by sa musel naistalovat nejaka uprava phpbb ako tato https://www.phpbb.com/community/viewtopic.php?t=1346435
nou
 
Príspevky: 36
Obrázky: 0
Založený: 14 Jún 2015 17:33 pm

Re: nova akva.sk / informacie

Odoslaťod existpierre » 19 Nov 2015 00:56 am

Čisto len nápad:

Nedá sa pridať ešte jedna vrstva v sekcii vaše akvária? Napríklad by to vyzeralo takto: vaše akvária/nejaké akva/dátum/komentáre

Každý by si mohol upraviť príspevok maximálne hodinu. Podľa mňa je to ideálny čas, niekedy ta aj po 30 minútach napadne detail /otázka

Pri editácii by bola vedená história. Na nejakom fóre som videl ze upravená časť príspevku bola zvýraznená.

Mazanie nepovolené

Pri založení nového dátumu sa uzamkne predchádzajúca (?)

Ak mám 3 roky starú tému, tak len pridám nový dátum a staré neriešim

Podľa mňa by to bolo aktuálne a bol by v tom celkom poriadok.
Obrázok používateľa
existpierre
 
Príspevky: 226
Založený: 01 Máj 2015 23:28 pm

Re: nova akva.sk / informacie

Odoslaťod marlo » 08 Jan 2016 01:20 am

Samozrejme ze ma nejake limity.
K dnesnemu dnu je na servery akva.sk 6.4GiB obrázkov ,databaza ma 0,6GB a v galerii je 30136 obrazkov.
Niekde som nenasiel ze limit na uzvitela je 80 obrazkov takze si myslim ze asi nie.Limitom je bud velkost alebo rozmer obrazku alebo celkovy pocet obrazkov v albume a ten je v tisicoch.

Co sa tyka user friendly niekomu to mozno sedi niekomu nie to je skor na diskusiu.
Ale je pravda ze dlhsiu dobu sa tu neinovovalo alebo nemenilo nic tak niektore veci/sluzby su uz asi aj oldies.

Ak je tu clovek/programator ktory ma pod palcom system phpBB3 nech sa mi ozve mozeme nieco vymysliet.
Obrázok používateľa
marlo
akvaland.sk
akvaland.sk
 
Príspevky: 1426
Obrázky: 25
Založený: 13 Jún 2002 14:13 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: nova akva.sk / informacie

Odoslaťod salik » 26 Okt 2018 11:09 am

ahojte,
dnes vecer zastavim docasne forum, 12 alebo 24h alebo.., ako sa bude darit s celkovym presunom na novy hosting
Obrázok používateľa
salik
Site Admin
 
Príspevky: 2873
Obrázky: 52
Založený: 07 Jún 2002 19:06 pm
Bydlisko: Sväty Jur

Re: nova akva.sk / informacie

Odoslaťod salik » 27 Okt 2018 17:41 pm

ahojte, ak nieco nepojde, bude sa spravat inak, dajte vediet, dakujeme

(vyhladavanie sfunkcnim dnes v noci)
Obrázok používateľa
salik
Site Admin
 
Príspevky: 2873
Obrázky: 52
Založený: 07 Jún 2002 19:06 pm
Bydlisko: Sväty Jur

Re: nova akva.sk / informacie

Odoslaťod Seraph » 29 Okt 2018 13:57 pm

Po prihlaseni vpravo panel:
zobrazit nove prispevky ide fajn ako doteraz, ALE
Zobrazit Vase prispevky vyhodi chybu:

QL ERROR [ mysqli ]

Expression #1 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'akvaforum.p.post_id' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by [1055]
Obrázok používateľa
Seraph
 
Príspevky: 1177
Založený: 16 Sep 2015 21:48 pm
Bydlisko: Prešov

Re: nova akva.sk / informacie

Odoslaťod salik » 30 Okt 2018 18:37 pm

dakujem za report, opravene
Obrázok používateľa
salik
Site Admin
 
Príspevky: 2873
Obrázky: 52
Založený: 07 Jún 2002 19:06 pm
Bydlisko: Sväty Jur

Re: nova akva.sk / informacie

Odoslaťod Luboo » 31 Okt 2021 22:48 pm

Akým spôsobom a či je/bude možné v téme vymazať svoj vlastný príspevok z dôvodu, že už je neaktuálny?
Konkrétne môj príspevok, ktorý by som chcel vymazať je v konkrétnej téme až na 25. strane... Pretože v dávnej minulosti tu bola možnosť upraviť/zmazať svoj vlastný príspevok/komentár neuvedomil som si, že táto funkcia bola v nejakom čase a z konkrétnych dôvodov zrušená. Je možné napríklad požiadať nejakou cestou administrátora, aby príspevok vymazal on? Žiadne vlákno v konkrétnej téme vymazaním príspevku narušené nebude.
Obrázok používateľa
Luboo
 
Príspevky: 97
Obrázky: 114
Založený: 04 Jan 2007 22:28 pm

Re: nova akva.sk / informacie

Odoslaťod salik » 02 Nov 2021 13:51 pm

ahoj, editacia starsich prispevkov - napis ss/@ mne, alebo na marla, upravime
Obrázok používateľa
salik
Site Admin
 
Príspevky: 2873
Obrázky: 52
Založený: 07 Jún 2002 19:06 pm
Bydlisko: Sväty Jur

Predchádzajúca

Naspäť na Voľná diskusia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.