moderovanie



Všetko čo nezapadá do ostatných sekcií - rôzne problémy s chodom akvária, fotografovanie, pozadia....

Re: krevetky

Odoslaťod Milan666 » 09 Jan 2013 21:28 pm

(Mimochodom uz sa mi viaceri zmienovali o tvojom nahanani prispevkov, preto som to aj spomenul)...

Veď práve, buď sám sebou a hovor vždy za seba, neopieraj sa o názory viacerých, ja mám viacerých čo mi píšu o radu cez ss a niekedy nestíham. Keby to bolo všetko kritika, zamyslel by som sa.
No a mrzí ma, že pridávanie príspevkov "viacerí??" berú ako ich naháňanie, ja to tak nevnímam a nebyť vás ani by som sa tým nezaoberal.
Keď tak rozmýšľam, nieje fórum o príspevkoch? Možno si viem nájsť viac času :wink:
Obrázok používateľa
Milan666
 
Príspevky: 7983
Obrázky: 39
Založený: 13 Apr 2007 12:10 pm
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Reklama

krevetky

Odoslaťod Snoopy » 09 Jan 2013 21:32 pm

Milan a Martin.. Vy ste podla mna posledni z tych, co by tu mali medzi sebou riesit taketo veci. :beer: sorry za OT.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Obrázok používateľa
Snoopy
 
Príspevky: 1091
Obrázky: 6
Založený: 25 Okt 2011 11:16 am
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: krevetky

Odoslaťod martin_s » 09 Jan 2013 21:50 pm

Milan666 napísal:Veď práve, buď sám sebou a hovor vždy za seba, neopieraj sa o názory viacerých, ja mám viacerých čo mi píšu o radu cez ss a niekedy nestíham. Keby to bolo všetko kritika, zamyslel by som sa.
No a mrzí ma, že pridávanie príspevkov "viacerí??" berú ako ich naháňanie, ja to tak nevnímam a nebyť vás ani by som sa tým nezaoberal.
Keď tak rozmýšľam, nieje fórum o príspevkoch? Možno si viem nájsť viac času :wink:

Sam sebou som vzdy. Keby som sa s tym nazorom nestotoznoval aspon ciastocne, tak by som si ho minimalne jednoducho nevsimal, alebo by som tomu nazoru oponoval.
Ano, forum je o prispevkoch, ale nie ani tak o ich mnozstve (alebo ich mat co najviac), ale hlavne by mala prevazovat ich kvalita... Ja osobne nez na nieco zareagujem, tak si dobre rozmyslim ci na to chcem naozaj reagovat a ci to ma zmysel reagovat. Neraz zmazem aj rozsiahly rozpisany prispevok ked si nie som isty ci to ma naozaj zmysel na danu vec reagovat (casto aj z dovodu, ze by som reagoval na nieco co tu je uz X-krat rozoberane a len by som sa opakoval)...
Obrázok používateľa
martin_s
 
Príspevky: 5718
Obrázky: 0
Založený: 04 Máj 2005 09:56 am

moderovanie

Odoslaťod Snoopy » 09 Jan 2013 21:54 pm

Vazim si martina a jeho robotu, takisto si vazim Milana a kopu ostatnych clenov fora. No povedzme si pravdu, keby tu nebol niekto taka "karbobruska" ako martin, ako by to tu vyzeralo po dlhsej dobe? Navstevujem viac for a niekde je to fakt des a je tam 5x tolko moderatorov ako tu!! Na to, ze to robi (myslim) sam, to tu vyzera dost dobre!! A to ze nieco napisal na Milanovu adresu, mozno nemal, neviem. Ale kazdopadne si nemyslim ze by Milan nahanal nejakym sposobom pocet prispevkov. Nepotrebuje to a to si myslim uzna kazdy,-a z Vas. :) Je tu kopu inych prispievatelov, vratane mna, co ma prispevkov "vyse hlavy" a 80% su z toho "bludy" a neriesi sa to. A prispievatelia "vyssie", nemusim asi menovat by sa tiez mohli trosku nad sebou zamysliet, ci su prave oni ti, co sa maju pravo stazovat.. :beer:


Sent from my iPhone using Tapatalk
Obrázok používateľa
Snoopy
 
Príspevky: 1091
Obrázky: 6
Založený: 25 Okt 2011 11:16 am
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: moderovanie

Odoslaťod martin_s » 09 Jan 2013 22:00 pm

Sam tu poriadok nerobim... Aktivne sa o forum (co sa tyka obsahovej stranky) starame ak dobre ratam 4 (dvaja administratori, dvaja moderatori) v ramci svojich moznosti...
Obrázok používateľa
martin_s
 
Príspevky: 5718
Obrázky: 0
Založený: 04 Máj 2005 09:56 am

Re: moderovanie

Odoslaťod prasan » 10 Jan 2013 00:37 am

Za seba.Celkom to tu de.Myslím,že napr. na CZ fóre je niekedy viac OT ako je zdravé.Často to len ako OT označia a nemažú.Potom je v téme dosť zlá orientácia ak hladáte konkrétnu odpoveď na konkrétnu otázku.Nedávno sa tam dokonca jeden a ten istý užívateľ prihlasoval v troch nickoch a pýtal sa i odpovedal si sám.Nuž aj takto sa tam niekto občas zabáva.
Navštevujem toto naše i CZ fórum.Hlavne preto,že i tu i tam nájdem kopec dobrých rád.Na druhej strane na oboch fórach sú aj menšie chybičky či ostrejšia výmena názorov užívateľov.Berme to reálne,však sme ľudia.Kto sa v živote nepohádal,kto nemá chybu?
Obrázok používateľa
prasan
 
Príspevky: 4307
Obrázky: 71
Založený: 03 Dec 2009 21:37 pm
Bydlisko: Spišská Belá

Re: moderovanie

Odoslaťod budulinecek » 11 Jan 2013 18:51 pm

1) Nikoho jsem nejmenoval, ale potrefená husa se vždy ozve...
2) Nikdo nikoho myslím do moderování nenutí takže psát co je to práce a jestli si za to někdo něco zaslouží či ne je bezpředmětné. Buď to chci dělat nebo ne a tečka. Nevděk vládne světe.
budulinecek
 
Príspevky: 352
Obrázky: 28
Založený: 25 Feb 2007 14:01 pm
Bydlisko: Krkonoše

Re: moderovanie

Odoslaťod martin_s » 13 Jan 2016 11:47 am

Po dlhej úvahe a pre určité dôvody a znechutenie som sa rozhodol, že nebudem vykonávať funkciu moderátora a zároveň že je predsa len čas ukončiť pôsobenie na akve (po viac ako 10 r., z toho takmer 6 r. ako moderátor), ako to urobili z podobných príčin mnohí predomnou (hlavne tí starší užívatelia, ktorí tu boli skutočným prínosom).... Možno dočasne, možno trvalo... Preto prosím otázky a žiadosti ohľadne fungovania fóra smerujte na administrátorov a ostatných moderátorov (marlo, salik, hooopy, xDodox).

Ak by však niekto mal konkrétnu otázku priamo na mňa, môže ma samozrejme kontaktovať (po odoslaní ss mi príde info na mail, prípadne ma možno kontaktovať priamo mailom). Nemám problém pomôcť komukoľvek, kto to potrebuje. Teda takmer komukoľvek...
Obrázok používateľa
martin_s
 
Príspevky: 5718
Obrázky: 0
Založený: 04 Máj 2005 09:56 am

Re: moderovanie

Odoslaťod marlo » 13 Jan 2016 13:10 pm

Ja by som sa chcel martin_s veľmi pekne poďakovať za jeho prácu moredátora za tie roky.

Toto rozhodnutie ma mrzí ale samozrejme ho musíme akceptovať.
S jeho prácou sme boli spokojný a mal našu plnú dôveru.

Martin ĎAKUJEME
Obrázok používateľa
marlo
akvaland.sk
akvaland.sk
 
Príspevky: 1426
Obrázky: 25
Založený: 13 Jún 2002 14:13 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: moderovanie

Odoslaťod branorem » 13 Jan 2016 17:05 pm

Je veľká škoda, že rôzne okolnosti viedli k tomuto rozhodnutiu a dúfam, že odstúpenie Martina z pozície moderátora je len dočasné. Martinove prísne oko, myslím, bude chýbať. Za seba určite ďakujem za všetku tú námahu na akve.
Obrázok používateľa
branorem
 
Príspevky: 10
Obrázky: 5
Založený: 02 Jan 2012 12:44 pm
Bydlisko: Dunajska Luzna

Re: moderovanie

Odoslaťod Jozef I. » 13 Jan 2016 19:37 pm

škoda... :(
Obrázok používateľa
Jozef I.
 
Príspevky: 1529
Obrázky: 0
Založený: 04 Feb 2012 18:46 pm
Bydlisko: Senica

Re: moderovanie

Odoslaťod Snoopy » 18 Jan 2016 22:05 pm

Martin bude ta velka skoda.. DAKUJEM za vsetku pomoc a rady.
Obrázok používateľa
Snoopy
 
Príspevky: 1091
Obrázky: 6
Založený: 25 Okt 2011 11:16 am
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: moderovanie

Odoslaťod petriik » 19 Jan 2016 18:19 pm

S dalším fungovaním tohto fora som viac menej zvedavý aj ja. Musia uznať aj samotný admini, že to tu potrebuje razantnú zmenu. Myslím, čo sa týka dizajnu, vzhľadu a iných veci. Napríklad aj toho, že príde nováčik akvarista a prvé čo urobí, je založenie novej témy. potom ak niekto potrebuje nájsť niečo konkrétne môže to byť pre neho problém. Je tu kopec tém, ale ani jedna konštruktívna.
Obrázok používateľa
petriik
 
Príspevky: 382
Obrázky: 0
Založený: 05 Apr 2010 13:20 pm
Bydlisko: Zvolen

Re: moderovanie

Odoslaťod hooopy » 15 Feb 2016 20:46 pm

Oznam pre uzivatelov servera:
dnes zacinam mazat temy, na ktore neexituju odpovede, inymi slovami "na ne nikto nereagoval". Je ich nieco cez 400ks. Ak existuje tema, ktora je pre vas vyslovene zivotne dolezita, ste jej majitelmi a mate zaujem na tom, aby tu ostala, upozornite ma na nu a prehodnotime s administratorom co s tym. Mozu sa tu nachadzat recenzie na techniku, alebo prezentacie akvarii, ci nieco podobne. Chapem, ze napr. taka recenzia moze v buducnosti este niekomu pomoct, ale samozrejme zalezi na konkretnej teme. Chce to individualny pristup. Naozaj nema vyznam , aby na akve ostavali mrtve temy. Jednak komplikuju vyhladavanie, a jednak zaberaju priestor na serveri.

Divim sa , ze sa tu temy bez odpovede z roku 2002, 2003, 2004 atd. Samozrejme niektore temy ostanu...maju obsah, ktory moze byt aktualny aj dnes.
hooopy
Moderátor
 
Príspevky: 1109
Obrázky: 1
Založený: 13 Nov 2010 23:06 pm
Bydlisko: Malacky

Re: moderovanie

Odoslaťod barky » 16 Feb 2016 11:44 am

Hoopy - len otazka - tyka sa to aj temy literatura ? Este v zaciatkoch sme to s Marlom a Salikom mienili ako kvazi virtualnu kniznicu...
barky
 
Príspevky: 1431
Obrázky: 33
Založený: 01 Apr 2003 15:25 pm
Bydlisko: DE - Düsseldorf

Re: moderovanie

Odoslaťod hooopy » 16 Feb 2016 12:31 pm

Barky. Dik za upozronenie. Tema literatura si ziada prejst postupne kazde jedno vlakno a zhodnotit obsah. Su tam dobre odkazy, ale su aj take, ktore uz davno nefunguju, alebo uz nemaju vypovednu hodnotu.
uvadzam priklad: coral-magazine-t15166.html

cistenie bude aj tak prebiehat velmi dlho. Je tam kopu citania, ktore treba manualne prejst, skontrolovat dostupnost odkazov, ci su este zive.

A kedze casu je malo.. jar pride urcite skor....
hooopy
Moderátor
 
Príspevky: 1109
Obrázky: 1
Založený: 13 Nov 2010 23:06 pm
Bydlisko: Malacky

Re: moderovanie

Odoslaťod hongi » 16 Feb 2016 12:55 pm

Smelo do toho, uz bolo na case. Je to tu tiez zaplavene hlupostami, nezaskodilo by mazat aj tie. Takisto aj zamknute temy.
hongi
 
Príspevky: 925
Obrázky: 9
Založený: 21 Feb 2003 10:57 am

Predchádzajúca

Naspäť na Voľná diskusia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.