leakujuci externy filter



Technika - filtrácia akvária, problémy s osvetlením, kryty na osvetlenie, reverzná osmóza, aktívne uhlie, ohrev akvária....

leakujuci externy filter

Odoslaťod yurisk » 21 Apr 2016 12:36 pm

Zdravim

mam na svojom akva jbl crystalclear e701 (alebo 901, niesom si v tomto momente isty, kupoval som ho davno a tie modely vyzeraju na fotkach rovnako, len maju ine objemy). filter je cca 2,5 roka stary, a zacal pretekat (odhadujem unik tak 2dl vody/24hodin). evidentne unik nieje na hadiciach, zrejme to bude niektore tesnenie. filter nebol minimalne par mesiacov otvarany, takze mi je trochu zahada, ze to tesnenie ma problem. viete mi niekto poradit ako najrychlejsie odhalit ktore tesnenie by to mohlo byt ?

dik
yurisk
 
Príspevky: 17
Založený: 16 Máj 2014 19:06 pm

Reklama

Re: leakujuci externy filter

Odoslaťod I.P. Pavlov » 21 Apr 2016 22:40 pm

Tipujem tesnenie pod hlavou. No odkiaľ voda vyteká nepíšeš
Obrázok používateľa
I.P. Pavlov
 
Príspevky: 2661
Obrázky: 9
Založený: 19 Jan 2016 23:39 pm

Re: leakujuci externy filter

Odoslaťod yurisk » 22 Apr 2016 12:27 pm

takto, mne sa nepodarilo odhalit odkial vyteka, ked je filter v skrini, tak sa to tazko odhaluje. da sa kupit niekde druha hlava, ze by som filter skusil zapnut niekde mimo skrine ? (mozno to bude jednoduchsie ako rozoberat hadice). keby som identifikoval miesto odkial to vyteka, tak by som to tesnenie uz asi nasiel lahko...
yurisk
 
Príspevky: 17
Založený: 16 Máj 2014 19:06 pm

Re: leakujuci externy filter

Odoslaťod hooopy » 22 Apr 2016 13:16 pm

problem-s-filtrom-jbl-cristalprofi-e701-greenline-t14413.html?hilit=jbl%20filter

jbl-cristal-profi-900-t9854.html?hilit=cristalprofi


Po druhe.
Slovo leakujuci ju sice "funny a cool", ale myslim, ze do nazvu temy sa nehodi. Taketo hybrid slova predsa nebude nikto vyhladavat a aj pri sebemensej snahe najst temu, ktora by dotycnej osobe mala pomoct pri podobnom probleme, mu slovo "leakujici" hladanie nezjednodusi. Prosim zopakuj si pravidla tohoto fora. Inak to povazujem od starsieho ucastnika tohoto fora priam za provokaciu.

Svoju otazku poloz v prislusnej teme.
hooopy
Moderátor
 
Príspevky: 1109
Obrázky: 1
Založený: 13 Nov 2010 23:06 pm
Bydlisko: Malacky


Naspäť na Technika

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.