Kalimatan Creek

spustená nová sekcia kde budete mať možnosť prekonzultovať s akvaristami dosiahnutý layout Vášho akvária

Re: Kalimatan Creek

Odoslaťod chuanvaldes » 11 Aug 2017 23:16 pm

Ty jo, mesiac utiekol ako voda a já som si konečne našiel čas urobiť nejaké aktuálne fotky. Škoda, že toho času nie je viac. Hlavne má trápí ten moj rest čo sa týka foto tutoriálu... :| Pracujem na ňom, ale bohužiaľ sa mi nedarí ukradnuť si voľný čas na dokončenie... :(

No nič, ideme na akvárko. Ani sa mi nechce veriť že všetko funguje tak bez problémov. 8) Žiadne riasy, krásne to rastie aj bez hnojenia a CO2. Rybičky plávajú, krevetky behajú, slimáci sa plazia... :lol:

Obrázok

Je pravda, že som sa už odchýlil od plánu biotopného akvária, ale keď mne tie rastlinky proste chýbajú... :angel: Ale mne sa to páči a rybičky sú spokojné. Keď porovnám starý layout a nový, tak Borarasky sa chovajú diametrálne inak. Teraz keď je s nimi v nádrží vačšia ryba, tak sú nebojácne. Krmia sa s Bettou...

Obrázok

Ale aj bez Betty... :lol:

Obrázok

Betta sa krásne vyfarbila. Má výrazne červenou farbu. Tak dostala meno "Red Sonia" :pivo: aj jej to sedí, tiež je bojovnica... :mrgreen: Ale tak trochu bláznivá. Hlavne keď ide o krmenie, stačí že sa priblížím k nádrží už blbne u hladiny. Už mi 2x pri krmení vyskočila z nádrže, trubka... :lol: No zamiloval som si ju... :wink:

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Čo sa týka spolunažívania s Razborkami, tak je ukážková. Razborky ignoruje. S krevetkami to už ale je iné. Loví ich a je jedno či sú malé alebo dospelé jedince. Dnes ráno som videl ako si pláva s veľkou krevetkou v papuli. Nechápem ako sa jej to podarilo... :shock: Ale ulovila ju, pretože krevetka sa jej mrskala v papuli. Po 5 sekundách sa jej aj podarilo vyslobodiť a odplavala medzi rastlinky... 8)

Uvidíme, koľko mi ich zostane. Malé krevetky som nevidel už 2 týždne a veľké buď uloví alebo uženie k samovražde... Pretože posledné 2 týždne som už našiel 5 vyskočených krevetiek. A to sa mi nikdy za posledných rok a pol nestalo... :|

Obrázok

Ale inak pohoda, jazz... :pivo: 8)
Obrázok používateľa
chuanvaldes

Založený: 22 Apr 2016 09:43 am

Reklama

Odoslaťod Pavligin66 » 12 Aug 2017 08:12 am

:D :) super
Pavligin66

Založený: 06 Júl 2016 15:00 pm

Odoslaťod lev_ica » 12 Aug 2017 11:53 am

Krása, pekný sumár. :mrgreen: Červená Soňa je ukážková :pivo:
Obrázok používateľa
lev_ica

Obrázky: 65
Založený: 25 Jan 2014 16:55 pm

Odoslaťod michellebebe » 12 Aug 2017 15:05 pm

Aj s viac rastlinami vyzerá akvárko super :) Bude mať aj viac čajový nádych, alebo ostane takto?
No a k Sonii ... keď sa bojovnica rozhodne že na večeru budú krevetky, tak na večeru tie krevetky budú :lol:
michellebebe

Založený: 03 Okt 2016 12:39 pm

Odoslaťod chuanvaldes » 13 Aug 2017 21:59 pm

Ďakujem za komenty... :pivo:

Michelle, ano voda bude viac čajová. Fotky sú robené po výmene vody, tak je ešte čistá... Včera som zase prihodil šišky a listy, už zase chystá tu správnú farbu... 8)
Obrázok používateľa
chuanvaldes

Založený: 22 Apr 2016 09:43 am

Predchádzajúca

Naspäť na Vaše akváriá

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.