Ministretnutia



Všetko čo nezapadá do ostatných sekcií - rôzne problémy s chodom akvária, fotografovanie, pozadia....

Re: Ministretnutia

Odoslaťod bolek » 27 Máj 2004 09:21 am

hádam si tým nemyslel mňa skala.... ;-)

ak bude solídne počasie, tak by som sa na hodinku zastavil a možno aj s polovičkou na bicykloch
Obrázok používateľa
bolek
 
Príspevky: 402
Obrázky: 10
Založený: 18 Jún 2003 09:43 am
Bydlisko: BA

Reklama

Re: Ministretnutia

Odoslaťod gretka » 29 Máj 2004 16:02 pm

POZOR: zmena casu!!!

skala napísal:V nedelu o 13:00 opat vyrazam. 0904/883 609, keby ste ma nevedeli a chceli najst.

Skala odkazuje vsetkym zaujemcom o spolocne chytanie blch a inej havede na sprinclaku, ze vyrazi v nedelu az o 16.00, pretoze skor by sice chcel, ale nemoze.
gretka
 
Príspevky: 47
Založený: 06 Júl 2003 19:19 pm

Re: Ministretnutia

Odoslaťod bolek » 31 Máj 2004 09:18 am

No fasa, hodinu som tam stepoval a čo....? nikoho som nevidel... A teraz pozerám zmena času, ale je pravda, že keď som dorazil domov, tak som mal od teba Skala neprijatý hovor.... čo už niekedy nabudúce...
Obrázok používateľa
bolek
 
Príspevky: 402
Obrázky: 10
Založený: 18 Jún 2003 09:43 am
Bydlisko: BA

Re: Ministretnutia

Odoslaťod skala » 31 Máj 2004 10:19 am

zastavujem aktivity okolo blch a akva.sk. presla ma chut. :(( staznosti, pripomienky zodpoviem iba mailom
Obrázok používateľa
skala
 
Príspevky: 3854
Obrázky: 16
Založený: 09 Apr 2003 17:24 pm
Bydlisko: Piešťany, Bratislava

Re: Ministretnutia

Odoslaťod bolek » 31 Máj 2004 10:21 am

skala: čo ti nechutili?
Obrázok používateľa
bolek
 
Príspevky: 402
Obrázky: 10
Založený: 18 Jún 2003 09:43 am
Bydlisko: BA

Re: Ministretnutia

Odoslaťod Romeo » 31 Máj 2004 10:28 am

skala, poslal som ti mail na zebra@sozo.sk Dik za odpoved.
Obrázok používateľa
Romeo
 
Príspevky: 39
Obrázky: 19
Založený: 24 Feb 2004 11:00 am
Bydlisko: Malacky

Re: Ministretnutia

Odoslaťod Ceco » 09 Júl 2004 10:22 am

Mensia akvaristicka akcia sa kona v sobotu od 14:00 u mna na bude.
Predbezny zaujem: Atillovci, Romanovci, Barky.
Ak ma este niekto zaujem, tak max troch, styroch uvitame. Podmienka: kazdy si prinesie na co ma chut (spekacky, nieco na grill, pitie). Nemam tam totiz chladnicku a nema vyznam dopredu zobrat vacsie mnozstvo potravin.
Taktiez odporucam nejake dlhe oblecenie, pripadne repelent proti komarom. Moznost nalovit si vodne blchy pre rybky. Da sa aj kupat, pripadne potapat v jazere.

Buda je tu: http://mapy.atlas.sk/mapa/buda
Moznost prijazdu bud z BA cez Cunovo, alebo z Kyselice cez kompu. Kompa premava poobede od 13:40. Byva tam o takomto case dost naval aut, ale v tom pripade jazdi kompa nonstop hore-dole. Inac kazdu hodinu.

Pripadny zaujemcovia, piste mi na SS. Poslem obratom cislo na mobil, aby som mohol navigovat, ked niekto nebude vediet, kde je sever ;-)
Obrázok používateľa
Ceco
 
Príspevky: 879
Obrázky: 99
Založený: 31 Mar 2003 14:57 pm
Bydlisko: Alžbetin Dvor

Re: Ministretnutia

Odoslaťod Ceco » 12 Júl 2004 08:44 am

Bolo fajn. Dakujem zucastnenym za spestrenie sobotnajsieho popoludnia.
Obrázok používateľa
Ceco
 
Príspevky: 879
Obrázky: 99
Založený: 31 Mar 2003 14:57 pm
Bydlisko: Alžbetin Dvor

Re: Ministretnutia

Odoslaťod Anet » 13 Júl 2004 22:32 pm

Zucastneni dakuju hostitelom za prijemne posedenie pri ohniku:D
Obrázok používateľa
Anet
 
Príspevky: 69
Obrázky: 26
Založený: 25 Nov 2003 22:15 pm
Bydlisko: Dunajska Luzna

Re: Ministretnutia

Odoslaťod Ceco » 25 Júl 2005 10:35 am

Ceco vyhlasuje 2. rocnik akcie "Posedenie u Ceca na bude".
Termin: sobota, 30.7.2005, od 10:00
Lokalita: http://mapy.atlas.sk/mapa/buda

Podmienky:
1) Nemame k dispozicii vymozenosti civilizovaneho sveta, ako je elektrika, a tym padom ani chladnicka. Nech si teda kazdy so sebou pribali tuhu a tekutu stravu, podla vlastnych preferencii.

2) Je k dispozicii ohnisko a gril (pre Romana: tentokrat konecne advancovanejsi model, ako ten minule, takze bez obav ;) ). Uhlie bude k dispozicii. Chladenie napojov zabezpecene v super studenej vode zo studne. Odporucam tiez priniest si nejake campingove stolicky. Na druhej strane jazera je bufet. Capuju Budvar a Plzen za 30,-. Pecu ryby aj klobasy.

3) Kto ma chut si zaplavat, nech si vezme plavky.

4) Priaznivci rybolovu si mozu pribalit rybarske nacinie. Celozvazova povolenka plati na ramena (revir 2-0560) a materialovu jamu B (revir 2-0540). Rad sa pridam ;)

5) Okrem vitaminu B v tekutom stave odporucam nejaku chemiu proti komarom. Je ich tam dost.

6) Parkovanie: max. 3 auta hned pri bude, ostatne sa daju zaparkovat niekde v okoli.

7) V bude je miesta akurat tak pre moju 4 clennu rodinu, takze ak by mal zaujem niekto prespat pod holym nebom, nech si prinesie spacak, pripadne stan. Je tam miesta tak na 2 - 3 stany.

8/ Optimalny pocet ludi je tak okolo 10. Ak bude zaujem vacsi, skusime nieco vymysliet. Hadam sa pomestime.

9) Ak ma niekto navyse nejake drevo doma v kolni, uvital by som. V najhorsom pripade preceseme okolie a spravime zasoby.

10) Vyhradzujem si pravo zmeny terminu v pripade zleho pocasia, alebo inych okolnosti.

Budem na IRC cely tyzden, takze na pripadne otazky budem reagovat aj tam. Cislo na mobil poslem na vyziadanie cez SS.

Ceco.
Obrázok používateľa
Ceco
 
Príspevky: 879
Obrázky: 99
Založený: 31 Mar 2003 14:57 pm
Bydlisko: Alžbetin Dvor

Re: Ministretnutia

Odoslaťod Ceco » 02 Aug 2005 09:37 am

Zopar foteciek z akcie k nahliadnutiu na obvyklom mieste ;)

Dakujem vsetkym zucastnenym za sprijemnenie sobotneho horuceho dna. :cool:
Obrázok používateľa
Ceco
 
Príspevky: 879
Obrázky: 99
Založený: 31 Mar 2003 14:57 pm
Bydlisko: Alžbetin Dvor

Predchádzajúca

Naspäť na Voľná diskusia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.