Kam sa podela aspoň základná slušnosť?



Všetko čo nezapadá do ostatných sekcií - rôzne problémy s chodom akvária, fotografovanie, pozadia....

Kam sa podela aspoň základná slušnosť?

Odoslaťod Kulgan » 27 Jan 2006 21:07 pm

Pri čítaní mnohých súčasných, úvodných príspevkov a reakcií na odpovede si pokladám otázku, kto je ten človek?
Ten, ktorý niečo žiada a nedokáže povedať ani prosím?
Ten, ktorý sa nepýta, ale pomaly rozkazuje?
Ten, pri ktorom máte pocit, že mu robíte láskavosť keď odpoviete na jeho príspevok?

To už "anonymita" NET-u natoľko pozdvihla ego takého množstva ľudí?
Je to len môj pocit?

PS: Poďme sa prosím zase baviť slušne.
Obrázok používateľa
Kulgan
 
Príspevky: 101
Obrázky: 10
Založený: 19 Júl 2004 15:33 pm
Bydlisko: Senec

Reklama

Re: Kam sa podela aspoň základná slušnosť?

Odoslaťod dracula » 28 Jan 2006 12:03 pm

som za....
najmä rétorika typu "okamžite mi všetci pomôžte, lebo..." sa sem vonkoncom nehodí.
Tý čo sem píšu, a či už ide o starých či mladých, by si mali uvedomiť, že každý, aj napriek tomu že sme tu prakticky anonymný, si zaslúži aspoň minimálnu slušnosť...
...a netočí sa celé fórum iba okolo problémov jednotlivca...
Obrázok používateľa
dracula
 
Príspevky: 129
Obrázky: 10
Založený: 22 Nov 2004 23:37 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Kam sa podela aspoň základná slušnosť?

Odoslaťod rotwik » 28 Jan 2006 12:08 pm

pravda, pravda...
Obrázok používateľa
rotwik
 
Príspevky: 33
Založený: 11 Júl 2003 16:57 pm
Bydlisko: Bánov

Re: Kam sa podela aspoň základná slušnosť?

Odoslaťod KokyBA » 28 Jan 2006 12:43 pm

chlapi.. co sa s tym da spravit.. idem s vami.. :) aj ked tie otazky mozno myslia zo srandy.. ale toto su vazne temy a tak k nim treba aj pristupovat.. dalo by sa to rozoberat do nekonecna :( ale stale to bude o ´´tych´´ ludoch.. MIER :)
Obrázok používateľa
KokyBA
 
Príspevky: 80
Obrázky: 6
Založený: 04 Nov 2005 01:34 am
Bydlisko: BA - Raca

Re: Kam sa podela aspoň základná slušnosť?

Odoslaťod Pštros » 28 Jan 2006 13:58 pm

dobrá reč, aj keď je sranda občas na mieste. Možno by to šlo tak, že by admin mazal príspevky, ktoré sa odkláňajú od pravidiel slušnej diskusie. Navyše neviete, či ten človek, ktorému vynadáte nieje váš nadriadený, alebo učiteľ...

PS. nedá mi nenapísať... niekedy sa brutálne pobavím aj na gramatike :Ddobrá reč, aj keď je sranda občas na mieste. Možno by to šlo tak, že by admin mazal príspevky, ktoré sa odkláňajú od pravidiel slušnej diskusie. Navyše neviete, či ten človek, ktorému vynadáte nieje váš nadriadený, alebo učiteľ...

PS. nedá mi nenapísať... niekedy sa brutálne pobavím aj na gramatike :D
Obrázok používateľa
Pštros
 
Príspevky: 845
Obrázky: 23
Založený: 08 Mar 2004 09:37 am
Bydlisko: Kežmarok

Re: Kam sa podela aspoň základná slušnosť?

Odoslaťod lukáš » 28 Jan 2006 17:59 pm

Kľudne nech by tu bol aj nadriadený, pokiaľ by od dobroty nevedel koľko si môže dovoliť, dostal by čo si zaslúži :) .
Inak je to podľa mňa každého osobná vec ako sa prejavuje a je len na Vás do akej miery ste ochotní púšťať sa do diskusie s takýmto jedincom.
Osobne prispievam len tam, kde sa deje vecná diskusia a na príspevkoch od kadejakých indivíduí sa maximálne tak dobre pobavím.
Obrázok používateľa
lukáš
 
Príspevky: 218
Obrázky: 1
Založený: 07 Okt 2005 17:09 pm
Bydlisko: SC

Re: Kam sa podela aspoň základná slušnosť?

Odoslaťod jacik » 28 Jan 2006 19:18 pm

Pštros napísal:Možno by to šlo tak, že by admin mazal príspevky, ktoré sa odkláňajú od pravidiel slušnej diskusie.

uz teraz mazeme zo 3-5 prispevkov/tem tyzdenne.
pomoct mozete aj vy upozornenim konkretnej osoby priamo v teme.
jacik
 
Príspevky: 1026
Obrázky: 24
Založený: 15 Jan 2003 09:56 am
Bydlisko: Trenčín

Re: Kam sa podela aspoň základná slušnosť?

Odoslaťod Pštros » 28 Jan 2006 20:01 pm

jacik napísal:
Pštros napísal:Možno by to šlo tak, že by admin mazal príspevky, ktoré sa odkláňajú od pravidiel slušnej diskusie.

uz teraz mazeme zo 3-5 prispevkov/tem tyzdenne.
pomoct mozete aj vy upozornenim konkretnej osoby priamo v teme.


ja viem a vdaka za spravu takehoto velkeho fora, urcite to nieje sranda.
ja len hovorim, ze niektore osoby si nenechaju dohovorit :(

Inak, to co robite, robite dobre, klobuk dolu :shock:
Obrázok používateľa
Pštros
 
Príspevky: 845
Obrázky: 23
Založený: 08 Mar 2004 09:37 am
Bydlisko: Kežmarok

Re: Kam sa podela aspoň základná slušnosť?

Odoslaťod jocai » 29 Jan 2006 12:01 pm

Kulgan má svätú pravdu, ja som sa už viackrát obracal na tieto, ale aj iné stránky s prosbou a niekedy sa mi pomoci dostalo a niekedy nie. Myslím, že aj Kulgam mi už niečom poradil. Aj mňa prekvapujú niekedy "príkazy" o pomoc. Netreba odpovedať a hotovo. Ak viem poradiť, tak zvyknem ale nie na prosbo-príkazy.
Obrázok používateľa
jocai
 
Príspevky: 96
Obrázky: 9
Založený: 13 Jún 2005 18:07 pm
Bydlisko: Ša?a

Re: Kam sa podela aspoň základná slušnosť?

Odoslaťod skala » 30 Jan 2006 15:50 pm

ja som svojho na ino, fore take temy cim skor premenuval. Za prvorade pokladam komunikaciu. Treba sa ozvat, dat najavo nazor. Tiez som bol parkrat upozorneny a vzdy to pomohlo
Obrázok používateľa
skala
 
Príspevky: 3854
Obrázky: 16
Založený: 09 Apr 2003 17:24 pm
Bydlisko: Piešťany, Bratislava

Re: Kam sa podela aspoň základná slušnosť?

Odoslaťod roko » 31 Jan 2006 12:07 pm

nikto mudry z neba nespadol, preto by sme si mali pomahat! a nechovat sa ako majstri sveta.vacsinou ten kto na to naozaj ma je aj natolko inteligentny,ze by sa tak nachoval.podla mna je jedno kto ma kolko rokov a ci je student alebo biznisman,mame jedno spolocne a v tom by sme sa mali podporovat.kazdy sa rad vrati na tuto stranku ,ked bude vediet ze ho nikto obrazne povedane nezotrie ako maleho chlapceka ale vzdy tu najde pomoc a radu!kazdy mame pravo na svoj nazor ale mali by sme ho rozumne vediet aj podat a neublizovat inym! kazdy si za svoj prejav sam zodpoveda a podla toho si druhy o nom vytvaraju obraz a je na mne ci sa mi snim oplati diskutovat.prepacte ze som sa rozkecal ale stve to aj mna ze sa niekedy chovame k sebe ako ....
Obrázok používateľa
roko
 
Príspevky: 28
Založený: 11 Dec 2005 23:39 pm
Bydlisko: dubnica


Naspäť na Voľná diskusia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.