3D pozadia Authentic - nové na slovenskom trhu



Všetko čo nezapadá do ostatných sekcií - rôzne problémy s chodom akvária, fotografovanie, pozadia....

Re: 3D pozadia Authentic - nové na slovenskom trhu

Odoslaťod Milos Gnida » 02 Feb 2006 11:09 am

catfish
no kedze formy su zo skal v prirode a vacsinou su z pieskovcovej skaly a lomoveho kamena povrch je drsny tomu sa neda niako zabranit u lomoveho kamena su hladsie plochy ale na druhej strane su hrany , tak strasne to zasa nieje predsa len je na tom este ta farba a ta to vsetko zjemnuje , moje black molly to okusuju neustale a nevsimol som si ze by mali odrate papulky .

hej s tym okusavanim farby prisavnikmi maju vraj problem aj pozadia back to nature cital som na neakom cz fore a myslim ze vsetky pozadia maju s tym urcite problem. riesenie by mozno bolo s tym lakom , cele pozadie prelakovat matnym lakom s certifikatom , na vyzore by to nemalo niako uskodit pretoze pod vodou sa lesk straca , chcelo by to vyskusat .

farba sa neolupuje , skusal som do nej rypat aj nechtom , ihlou a drzala dobre , aj vyrobca udava dobru prilnavost na polyuretan a stavebne materialy

co sa tyka samotnej farby materialu je zlta , medova , miestami tmavo hneda , dodavatel nam ponukol aj variantu v zakladnych odtienoch neviem ako sa navysi cena ale myslim ze ani nie , najblizsie ako budem objednavat material chcem poziadat o cierny material , myslim ze to bude lepsie ked nastane prave ten pripad obrusovania materialu , pripadne flaky , cesticky a pod nebude az tak vidiet .

odstranovanie rias je v pohode , skusali sme povrch suchat tvrdym kartacom - farba a povrch odolal.

kedze nie sme na trhu dlho a vyrobu prisposobujeme skor na zakazku , snazime sa zo zakaznikom vychadzat v ustrety , takze aj taketo zakazky typu hladky povrch , lakovanie a pod , s ochotou vyriesime , alebo sa posnazime doriesit , k spokojnosti zakaznika a tym dosiahnut to aby bol nas produkt lepsi a pristupnejsi :D
Milos Gnida
 
Príspevky: 154
Obrázky: 33
Založený: 28 Jan 2005 18:08 pm
Bydlisko: Bánovce nad Bebravou

Reklama

Re: 3D pozadia Authentic - nové na slovenskom trhu

Odoslaťod Milos Gnida » 02 Feb 2006 11:19 am

attila kazis mi kseft :twisted:
Milos Gnida
 
Príspevky: 154
Obrázky: 33
Založený: 28 Jan 2005 18:08 pm
Bydlisko: Bánovce nad Bebravou

Re: 3D pozadia Authentic - nové na slovenskom trhu

Odoslaťod Attila Szabó » 02 Feb 2006 11:52 am

je to drahšie ako tvoje :)
A ešte som tam nepridal svoju maržu za prepravu :o
Attila Szabó
 
Príspevky: 244
Obrázky: 49
Založený: 04 Jan 2004 17:25 pm
Bydlisko: Nové Zámky

Re: 3D pozadia Authentic - nové na slovenskom trhu

Odoslaťod jim » 05 Feb 2006 01:56 am

Attila: nabudúce by si mohol vytvoriť novú tému, nie? veď názov tejto je že "pozadia Authentic" a nie nejaké magyar :wink: alebo by mohol admin presunúť Attilov príspevok do novej témy....

Miloš: tak mňa zaujala technológia výroby....to že pozadia robíš ako odliatok prírodnej skaly. Tak ma tak napadlo, že keby chcel niekto pozadie naozaj na mieru, tak ak by mal, doniesol by ti jeho vlastnoručne nájdené skaly podľa ktorých by chcel mať pozadie a ty by si podľa nich odlial pozadie. :roll:

A ešte, nevieš zakomponovať do pozadia aj nejaké to drevo? tak ako to má Back to nature... či vysoké požiadavky? :D
Obrázok používateľa
jim
 
Príspevky: 207
Obrázky: 33
Založený: 15 Jan 2005 22:35 pm
Bydlisko: Martin (teraz UK)

Re: 3D pozadia Authentic - nové na slovenskom trhu

Odoslaťod Milos Gnida » 05 Feb 2006 10:06 am

jim bim to je dobre ze to sem attila zavesil , nech je s cim porovnavat. ja som len zartoval ze mi "kazi kseft"

no s tym odlievanim vlastnorucne najdenych skal teoreticky ide , aj ked prakticky je to troska zlozite , ale dalo by sa , skor by som uvital , keby niekto poslal fotografiu zo svojho výletu kde uvidel zaujimave bralo a popisal mi kde sa nachadza , a ak by to bolo naozaj zaujimave , mozno by sa urobila aj forma ...

zakonponovat drevo do skaly ide ale najlepsie by bolo keby sa nasla skala uz od prirody s vrasteným korenom , je to potom prirodzenejsie , jednu taku som nasiel , uvidime ak bude zaujem dam urcite do ponuky .
Milos Gnida
 
Príspevky: 154
Obrázky: 33
Založený: 28 Jan 2005 18:08 pm
Bydlisko: Bánovce nad Bebravou

Re: 3D pozadia Authentic - nové na slovenskom trhu

Odoslaťod jim » 05 Feb 2006 12:10 pm

Miloš, ja si myslím že hodiť tu celú ponuku nejakej inej fy je už moc...stačil by len odkaz a pod. Ale to je vec názoru, tak to nechajme tak. :)

A pozadie podla foto je vyborny napad! Lepsie jak nosit cely skalny utes k tebe na odliatie :D

mno a čo som pozeral tie pozadia Ramon, no strašné. Veď to vyzerá ako tie plastové veci v ktorých sú poukladané cukríky z bonboniery :D aj farba by sedela xixi to si dám radšej tapetu, alebo nič ako aj mám.
Obrázok používateľa
jim
 
Príspevky: 207
Obrázky: 33
Založený: 15 Jan 2005 22:35 pm
Bydlisko: Martin (teraz UK)

Re: 3D pozadia Authentic - nové na slovenskom trhu

Odoslaťod rostratus » 05 Feb 2006 15:26 pm

JIM : Keď to Miloš dáva druhej firme, niele na tom nič zlé. Veď cena je rovnaká ako keď to objednáš u neho, alebo priamo cez firmu. Takisto jej pošleš presné požiadavky na výrobu pozadia. Ja v tom problém nevidím.
Obrázok používateľa
rostratus
 
Príspevky: 316
Obrázky: 54
Založený: 30 Mar 2005 18:59 pm

Re: 3D pozadia Authentic - nové na slovenskom trhu

Odoslaťod jim » 05 Feb 2006 18:43 pm

rostratus: ? si to zle pochopil...ja som reagoval na ten Attilov príspevok... ale ako som už písal, je to vec názoru, takže nechajme to tak :wink:
Obrázok používateľa
jim
 
Príspevky: 207
Obrázky: 33
Založený: 15 Jan 2005 22:35 pm
Bydlisko: Martin (teraz UK)

Re: 3D pozadia Authentic - nové na slovenskom trhu

Odoslaťod Attila Szabó » 05 Feb 2006 19:12 pm

Mám dojem, že zase musím vstúpiť do diskusie. To, že som tu zverejnil preklad ponuky pozadí fy. aquamorf, bola požiadavka:

zollo : vyzera, že aquamorf by mohol byt zaujmavy., ak budeš mať viac informácii mohol by si dat vediet
milop


Mal som informácie, tak som dal vedieť. Teraz si uvedomujem, že to nebolo najšťastnejše riešenie, ospravedlňujem sa každému, komu to ublížilo, či už morálne alebo finančne.
Attila Szabó
 
Príspevky: 244
Obrázky: 49
Založený: 04 Jan 2004 17:25 pm
Bydlisko: Nové Zámky

Re: 3D pozadia Authentic - nové na slovenskom trhu

Odoslaťod zollo » 05 Feb 2006 21:23 pm

Attila myslim ze sa nemas za co ospravedlnovat. pridal si par foto na porovnanie a ked to niekomu vadi nech sa na ne nepozera.
Len zaujimave je ze ked sa tu rozoberali pozadia od F Back to Nature a Ramon tak to nikomu nevadilo. Prida sa nieco nove a namiesto toho aby ste boli radi ze mate zcoho vyberat tak utocite.
Obrázok používateľa
zollo
 
Príspevky: 12
Obrázky: 7
Založený: 16 Jan 2006 01:17 am

Re: 3D pozadia Authentic - nové na slovenskom trhu

Odoslaťod rostratus » 06 Feb 2006 19:00 pm

JIM: prepáč, zle som ťa pochopil. Myslel som, že narážaš na to, že keď to pôjde ešte cez niekoho iného bude to zbytočne predražené. :roll:
Obrázok používateľa
rostratus
 
Príspevky: 316
Obrázky: 54
Založený: 30 Mar 2005 18:59 pm

Re: 3D pozadia Authentic - nové na slovenskom trhu

Odoslaťod rostratus » 09 Feb 2006 21:29 pm

hmm... teraz majú neakú akciu. Zľava na pozadia až 25% :D
Obrázok používateľa
rostratus
 
Príspevky: 316
Obrázky: 54
Založený: 30 Mar 2005 18:59 pm

Re: 3D pozadia Authentic - nové na slovenskom trhu

Odoslaťod redw » 24 Aug 2007 15:59 pm

Len taká otázočka, tie pozadia authentic sa ešte predávaju?? poprípade neviete ich novu stranku, lebo tá stara nefunguje. :) a už ked sme pri tom, tak tie madarske A q u a m o r f tiež nevyzerajú zle, nevie niekto kde ich zohnať?? vdaka ;)
Obrázok používateľa
redw
 
Príspevky: 369
Obrázky: 24
Založený: 12 Jún 2006 23:41 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: 3D pozadia Authentic - nové na slovenskom trhu

Odoslaťod jano_i » 24 Aug 2007 22:07 pm

Tiez by ma to zaujimalo. Momentalne uvazujem o kupe pozadia o jednej Prazskej firmy. /nechcem robit reklamu/
Obrázok používateľa
jano_i
 
Príspevky: 210
Obrázky: 40
Založený: 04 Feb 2006 14:12 pm
Bydlisko: Senne City

Re: 3D pozadia Authentic - nové na slovenskom trhu

Odoslaťod Vlades69 » 16 Mar 2011 21:20 pm

kde a za kolko by som si mohol taketo pozadie kupit, objednat?
Obrázok používateľa
Vlades69
 
Príspevky: 35
Obrázky: 14
Založený: 31 Jan 2008 10:20 am
Bydlisko: Ba-DNV

Predchádzajúca

Naspäť na Voľná diskusia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.