Zmiznutie prispevku



Všetko čo nezapadá do ostatných sekcií - rôzne problémy s chodom akvária, fotografovanie, pozadia....

Zmiznutie prispevku

Odoslaťod Ray » 03 Mar 2006 09:35 am

Moze mi niekto z moderatorov vysvetlit, preco sa stracaju prispevky? Uz sa mi to stalo druhy krat, ze den predtym som napisal odpoved na prispevok a na druhy den, ked som si chcel precitat reakciu na moju odpoved, prispevok sa nenasiel. Ako je to mozne? Toto forum povazujem za velmi dobre a ako som uz spominal, vela som sa od neho naucil. Ale toto ma fakt stve. Konkretne sa jedna o Voľná diskusia :: Osvetlenie-prosba , poradte...
Obrázok používateľa
Ray
 
Príspevky: 166
Obrázky: 28
Založený: 27 Okt 2005 10:22 am
Bydlisko: Banská Bystrica

Reklama

Re: Zmiznutie prispevku

Odoslaťod milop » 03 Mar 2006 10:11 am

Rayu :
- nikto ti ten prispevok nezmizol, iba ti ho presunul tam kde ma byť-,
ak si všimneš tak v zozname tem 2 riadky pod voľnou diskusiou je téma technika a v nej je asi 1500 prispevkov okolo osvetlenia, takže ak akceptuješ že na toto forum chodí asi 1000 ďalších učastníkov, ktorí budú hľadať osvetlenie v osvetlení a nie vo voľnej diskusii, tak poďakuj adminom, že to tam presunuli a tý o 1/2 roka nebudeš pozerať ako puk kde ta tema o osvetlení čo si písal môže byť
milop
 
Príspevky: 1017
Obrázky: 84
Založený: 13 Sep 2004 17:20 pm
Bydlisko: BA

Re: Zmiznutie prispevku

Odoslaťod Ray » 03 Mar 2006 10:18 am

Nie, sorry, ale nemas pravdu. Ten konkretny prispevok zmizol. Vcera som nan reagoval a cakal som reakciu (resp. radu), ale precitat si to uz nemozem, lebo tam nie je
Obrázok používateľa
Ray
 
Príspevky: 166
Obrázky: 28
Založený: 27 Okt 2005 10:22 am
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Zmiznutie prispevku

Odoslaťod jacik » 03 Mar 2006 12:04 pm

Ray napísal:Ale toto ma fakt stve. Konkretne sa jedna o Voľná diskusia :: Osvetlenie-prosba , poradte...

duplicitne temy mazem. v drvivej vacsine pripadov o tom uzivatela upovedomim cez ss ale vcera nebol cas. jacik
jacik
 
Príspevky: 1026
Obrázky: 24
Založený: 15 Jan 2003 09:56 am
Bydlisko: Trenčín

Re: Zmiznutie prispevku

Odoslaťod neptun2 » 03 Mar 2006 12:16 pm

vcera tu bola diskusia pani akvaristi, dnes tu uz nie je? a preco?
neptun2
 
Príspevky: 12
Založený: 13 Feb 2006 12:16 pm

Re: Zmiznutie prispevku

Odoslaťod jacik » 03 Mar 2006 13:11 pm

neptun2 napísal:vcera tu bola diskusia pani akvaristi, dnes tu uz nie je? a preco?

temu som zmazal. osobne problemy si rieste cez ss. vid clanky/pravidla_diskusie.php a viewtopic.php?t=2627

jacik
jacik
 
Príspevky: 1026
Obrázky: 24
Založený: 15 Jan 2003 09:56 am
Bydlisko: Trenčín

Re: Zmiznutie prispevku

Odoslaťod jim » 03 Mar 2006 19:04 pm

marlo, ako tak pozerám, asi by fakt bolo užitočné to čo som ti navrhol už dávnejšie na irc keď tam bola tá "búrlivá výmena názorov" :D že aby každá zmena ktorú vykoná s príspevkom, fotkou a pod. moderátor alebo admin bola oznámená "poškodenému" na mail, podobne ako oznámi na mail ked sledujem nejakú tému (Tento email ste obdrľal(a) pretoľe sledujete tému...)....off topic, ale vždy sa zasmejem na tom :lol:
Obrázok používateľa
jim
 
Príspevky: 207
Obrázky: 33
Založený: 15 Jan 2005 22:35 pm
Bydlisko: Martin (teraz UK)

Re: Zmiznutie prispevku

Odoslaťod Roman » 03 Mar 2006 22:19 pm

jacik, a ja som sa tak snazil napisat peknu (a nekonfliktnu) odpoved na temu "vyhladavanie" a ty si to zmazal... musis uznat ze to bol na moje pomery vcelku vykon hodny Hviezdoslavovho Kubina , a ty to zmazes...
Obrázok používateľa
Roman
 
Príspevky: 827
Obrázky: 4
Založený: 25 Mar 2003 14:44 pm
Bydlisko: Bernolakovo, predmestie Bratislavy

Re: Zmiznutie prispevku

Odoslaťod skala » 04 Mar 2006 01:55 am

roman, musis sa zlepsit!!! asi si fesaka nezaujal. ;-)
jim - to co spominas - nuz, je to celkom mile, ale ja ti poviem z vlastnej skusenosti, ze by som sa z toho zblaznil, keby som mal kazdeho "poskodeneho" informovat. Vtip je v tom, ze ten kto to kazi, nie je moderator (aspon dufam), ale ten, kto je lenivy, neinformovany, pripadne ignorant. Ostatne si myslim, ze z toho sa nestriela, chcelo by to kdesi pridat nejaku formulku - v pripade akychkolvek otazok - kontaktujte mailom, ss-kou (napr. admina, moderatora).
Obrázok používateľa
skala
 
Príspevky: 3854
Obrázky: 16
Založený: 09 Apr 2003 17:24 pm
Bydlisko: Piešťany, Bratislava

Re: Zmiznutie prispevku

Odoslaťod jim » 04 Mar 2006 23:05 pm

skala: neviem, ja sa do PC až tak nevyznám, ale tie upozornenia ked sledujem nejaku tému, sa na mail posielajú automaticky, no nie? :D

Tak neviem či by sa to dalo, že by to poslalo na mail, tiež automaticky (jasné že nie ručne posielať maily...to by sa moderatori aj zblaznili), keď moderátor niekomu niečo zmení.....stačilo by len upozornenie že niečo zmenil alebo vymazal. Ale čo konkrétne to už by nemuselo byť....to by ten "poškodený" určite vedel aj sám.... dufam že ma pochopíš :oops:
Obrázok používateľa
jim
 
Príspevky: 207
Obrázky: 33
Založený: 15 Jan 2005 22:35 pm
Bydlisko: Martin (teraz UK)

Re: Zmiznutie prispevku

Odoslaťod neptun2 » 07 Mar 2006 16:49 pm

jacik, ale ja si myslim ze tema mohla ostat, nebola to tema na sukromnu postu, bola to skor tema o spravani sa voci druhym ludom ktory nevedia dobre ako to je a potrebuju poradit a nie ich zhadzovat poukazovanim na ine chyby
neptun2
 
Príspevky: 12
Založený: 13 Feb 2006 12:16 pm

Re: Zmiznutie prispevku

Odoslaťod ExtremeSin » 07 Mar 2006 18:13 pm

Noo to citam ... no co sefkovia vidite sa chovate ako STB . muhehe

I ked je pravda ze poriadok treba udrziavat , ALE dotknutu stranu treba upozornit to je SLUSNOST .


s qwak qwak pozdravom Miso
ExtremeSin
 
Príspevky: 73
Obrázky: 7
Založený: 17 Júl 2005 11:30 am
Bydlisko: Bratislava

Re: Zmiznutie prispevku

Odoslaťod jacik » 07 Mar 2006 18:35 pm

uz pracujeme na skripte ktory bude zasielat upozornenia na zmeny urobene adminmi. kedze sme taky nenasli, bude ho treba napisat. jacik
jacik
 
Príspevky: 1026
Obrázky: 24
Založený: 15 Jan 2003 09:56 am
Bydlisko: Trenčín

Re: Zmiznutie prispevku

Odoslaťod jacik » 07 Mar 2006 18:55 pm

neptun2 napísal:jacik, ale ja si myslim ze tema mohla ostat, nebola to tema na sukromnu postu, bola to skor tema o spravani sa voci druhym ludom ktory nevedia dobre ako to je a potrebuju poradit a nie ich zhadzovat poukazovanim na ine chyby

niekedy sa ti moze zdat, ze niektore pravidla su zbytocne ako napr. o duplikovani tem alebo o rieseni osobnych problemov na verejnom fore. lenze ked sa na to pozries z druhej strany tak zistis, ze maju logiku.
ak by si kazdy novy uzivatel pozakladal nove temy na vsetky otazky co ho zaujimaju, tak by tu jednak bolo plno rovnakych tem a v kazdej ina dolezita informacia a za druhe skusenejsich uzivatelov by rychlo omrzelo odpovedat stale na tie iste otazky. preto je dobre na jednu temu debatovat v jednej teme. a doplnat uz len nove informacie.
dalsia vec su osobne debaty, ktore 99% uzivatelov fora nezaujimaju, ale aj tak si ich pre istotu pozru aby neprisli o dolezitu informaciu. tzn. zbytocna strata casu. dalsia vec je, ze taketo osobne debaty casto prejdu do osobnych utokov a potom adminom zostava len mazat. tak preto osobne problemy patria do sukromnej posty.

minule tu niekto naznacil, ze kriterium pre zaslanie novej temy/prispevku by mala byt otazka: "Je prispevok/tema prinosna aj pre ostatnych uzivatelov?" tak sa to skuste nabuduce opytat sami seba pred zalozenim novej temy.
jacik
 
Príspevky: 1026
Obrázky: 24
Založený: 15 Jan 2003 09:56 am
Bydlisko: Trenčín

Re: Zmiznutie prispevku

Odoslaťod Ceco » 08 Mar 2006 09:24 am

jacik napísal:...dalsia vec su osobne debaty, ktore 99% uzivatelov fora nezaujimaju, ale aj tak si ich pre istotu pozru aby neprisli o dolezitu informaciu. tzn. zbytocna strata casu. dalsia vec je, ze taketo osobne debaty casto prejdu do osobnych utokov a potom adminom zostava len mazat. tak preto osobne problemy patria do sukromnej posty...

Mna osobne bavia aj temy, kde dochadza k ostrej vymene nazorov, pripadne sa rozoberaju osobne spory. A verim tomu, ze urcite nie som sam. Z nich sa sice vela uzitocnych informacii nedozviem, ale casto sa aspon pobavim, pripadne si vytvorim obraz o cloveku. Asi si zacnem kupovat bulvar :mrgreen:
Obrázok používateľa
Ceco
 
Príspevky: 879
Obrázky: 99
Založený: 31 Mar 2003 14:57 pm
Bydlisko: Alžbetin Dvor

Re: Zmiznutie prispevku

Odoslaťod neptun2 » 09 Mar 2006 12:08 pm

jacik, asi dokazes napisat celu knihu ale na inu temu nez na aku som hovoril,
uz sa k tomu nebudem vyjadrovat
neptun2
 
Príspevky: 12
Založený: 13 Feb 2006 12:16 pm

Re: Zmiznutie prispevku

Odoslaťod thomas111 » 09 Mar 2006 15:28 pm

Nechcem sa nikoho dotknut ale Jacik hovori, si myslim, za vacsinu. Mna tiez viec zaujima podstata temy ako nejake okolnosti ktore s nou vobec nesuvisia.
Obrázok používateľa
thomas111
 
Príspevky: 626
Obrázky: 27
Založený: 17 Jan 2006 01:35 am
Bydlisko: Stropkov, Presov

Re: Zmiznutie prispevku

Odoslaťod neptun2 » 10 Mar 2006 12:53 pm

thomas111 napísal:Nechcem sa nikoho dotknut ale Jacik hovori, si myslim, za vacsinu. Mna tiez viec zaujima podstata temy ako nejake okolnosti ktore s nou vobec nesuvisia.


:-( nechcel som sa k tomu uz vracat ale naozaj posledny krat,
povodne bola tema ze niekto ( uz sa nepamatam kto) pisal ze mu nie celkom dobre poradili alebo nechceli poradit a .... , to sa stava, ale odpoved druhych bola na 90% taka ze zacali poukazovat na to ze aku ma gramatiku a kde ma pisat makke i a kde tvrde y, co si myslim bolo naozaj UPLNE od veci s ktorou on zacal temu. Potom bola cela tema vymazana s odovodnenim ze je to osobna tema.
Preto som napisal ze bola to skor tema o spravani sa voci druhym ludom ktory nevedia dobre ako to je a potrebuju poradit a nie ich zhadzovat poukazovanim na ine chyby teda na to ci pisu gramaticky spravne alebo nie, aj ked mne sa tiez nepaci celkom ked je niekde veeeela gramat. chyb, ale to sa predsa stava kazdemu, zvlast ked sa clovek ponahla, teda niekedy aj mne :-)
Ale dost, uz naozaj nebudem o tom viac pisat.
neptun2
 
Príspevky: 12
Založený: 13 Feb 2006 12:16 pm

Re: Zmiznutie prispevku

Odoslaťod fugu » 10 Mar 2006 13:17 pm

neptun2> co riesis dokolecka furt - ich web, ich pravidla. sprav si vlastny a mozes si ho soferovat ako len uznas za vhodne. nepochopim nikdy takychto rozumbradov, co maju dojem, ze niekto vo svojom volnom case a z cireho nadsenectva udrziava v chode web tohoto typu len kvoli tomu, aby pocuval taketo hluposti ze vymazali ste mi prispevok nesuvisiaci s temou, lebo som truba a neprecital som si pravidla a ani ste ma o tom neinformovali ... fu man.
Obrázok používateľa
fugu
 
Príspevky: 193
Obrázky: 29
Založený: 01 Mar 2004 15:08 pm

Re: Zmiznutie prispevku

Odoslaťod Peter » 13 Mar 2006 06:44 am

Jacik mas moju plnu podporu... mozno vsak netreba pisat mail, nestaci napisat prispevok? (tusim to robi Salik ked zamkyna temu), oznamenie o prispevku dostane zmazatel mailom... no je to len napad, mozno nie celkom stastny... automatika to vyriesi
Peter
 
Príspevky: 470
Obrázky: 23
Založený: 29 Nov 2002 23:37 pm


Naspäť na Voľná diskusia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.