CO2 systém od Sery



Technika - filtrácia akvária, problémy s osvetlením, kryty na osvetlenie, reverzná osmóza, aktívne uhlie, ohrev akvária....

CO2 systém od Sery

Odoslaťod Br?ko » 12 Mar 2006 18:22 pm

Chcem sa opýtať, či nemá niekto skúsenosti s CO2 systémom s ihlovým ventilom od Sery, chystám sa ho totiž kúpiť. Nejakú dobu používam biokvas, moc sa mi neosvedčil a od sifónovej fľaše ma odradil jeden predajca v akvaristike. Oplatí sa vraziť peniaze do CO2 od Sery ? Chcem sa ešte spýtať, prečo keď svietim dlhšie v akváriu žiarivkov (18 W) ryby sa stiahnu do kútov akvária. :?: O pár hodín neskôr : surfoval som trochu na internete a pozrel som koľko stojí CO2 systém od Sery :shock: Mám pocit, že sa vrátim k starým dobrým kvasniciam... :cry:
Naposledy upravil Br?ko dňa 12 Mar 2006 22:22 pm, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
Br?ko
 
Príspevky: 19
Obrázky: 1
Založený: 12 Mar 2006 16:09 pm

Reklama

Re: CO2 systém od Sery

Odoslaťod skinner » 12 Mar 2006 20:06 pm

Ako dlho je dlhsie??? Mozno niesu privyknute ak si doteraz neprisvietoval.... Ze by boli unavene a odpocivaly...
Obrázok používateľa
skinner
 
Príspevky: 45
Obrázky: 1
Založený: 08 Feb 2006 15:04 pm

Re: CO2 systém od Sery

Odoslaťod virus31 » 13 Mar 2006 02:28 am

Brčko napísal:Chcem sa opýtať, či nemá niekto skúsenosti s CO2 systémom s ihlovým ventilom od Sery, chystám sa ho totiž kúpiť. Nejakú dobu používam biokvas, moc sa mi neosvedčil a od sifónovej fľaše ma odradil jeden predajca v akvaristike. Oplatí sa vraziť peniaze do CO2 od Sery ? Chcem sa ešte spýtať, prečo keď svietim dlhšie v akváriu žiarivkov (18 W) ryby sa stiahnu do kútov akvária. :?: O pár hodín neskôr : surfoval som trochu na internete a pozrel som koľko stojí CO2 systém od Sery :shock: Mám pocit, že sa vrátim k starým dobrým kvasniciam... :cry:


sera co2 = profiset, kde platis za pocit, ze mas neco vic nez jen noname tlakovou lahev s jehlovym ventilem a manometry ;)

taky nevim co znamena dele, ale muze to byt tim, ze jsou uz ryby navykle na nejaky rezim a 'delsi' den uz je nezajima..
Obrázok používateľa
virus31
 
Príspevky: 392
Obrázky: 19
Založený: 13 Aug 2005 17:30 pm
Bydlisko: CR

Re: CO2 systém od Sery

Odoslaťod Br?ko » 13 Mar 2006 15:21 pm

virus31 napísal:
Brčko napísal:Chcem sa opýtať, či nemá niekto skúsenosti s CO2 systémom s ihlovým ventilom od Sery, chystám sa ho totiž kúpiť. Nejakú dobu používam biokvas, moc sa mi neosvedčil a od sifónovej fľaše ma odradil jeden predajca v akvaristike. Oplatí sa vraziť peniaze do CO2 od Sery ? Chcem sa ešte spýtať, prečo keď svietim dlhšie v akváriu žiarivkov (18 W) ryby sa stiahnu do kútov akvária. :?: O pár hodín neskôr : surfoval som trochu na internete a pozrel som koľko stojí CO2 systém od Sery :shock: Mám pocit, že sa vrátim k starým dobrým kvasniciam... :cry:


sera co2 = profiset, kde platis za pocit, ze mas neco vic nez jen noname tlakovou lahev s jehlovym ventilem a manometry ;)

taky nevim co znamena dele, ale muze to byt tim, ze jsou uz ryby navykle na nejaky rezim a 'delsi' den uz je nezajima..

-----------------------------------------------------------------------------------
Myslím, že máš 99% pravdu. Keď si kúpim CO2 od Sery, prerobím najmenej o polovicu $ ako na noname tlakovú fľašu s ihl. ventilom. Nevieš, kde sa dá kúpiť ihlový ventil ?
Obrázok používateľa
Br?ko
 
Príspevky: 19
Obrázky: 1
Založený: 12 Mar 2006 16:09 pm

Re: CO2 systém od Sery

Odoslaťod virus31 » 13 Mar 2006 15:27 pm

to nevim, ja jedu diy pac nemam prachy na neco lepsiho.. ale nekde tady na foru se to resilo :) urcite ti nekdo poradi
Obrázok používateľa
virus31
 
Príspevky: 392
Obrázky: 19
Založený: 13 Aug 2005 17:30 pm
Bydlisko: CR


Naspäť na Technika

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.