Filtre Fluval x04 MSF



Technika - filtrácia akvária, problémy s osvetlením, kryty na osvetlenie, reverzná osmóza, aktívne uhlie, ohrev akvária....

Re: Filtre Fluval x04 MSF

Odoslaťod SeriF » 22 Apr 2006 09:03 am

thomas111 napísal:... Ale neviem co je lepsie. Aj mne by pomohlo keby sa tu niekto, kto ich pouzivaju vyjadril.
Dik


no co je lepsie ti neporadim, ale mozem sa vyjadrit k Fluvalu 204, ktory mam uz cez 2 roky:
nemam s nim ziaden problem,
napln: len v spodnom kosiku mam tie ker. valceky co boli dodavane spolu s Fluvalom, zvysne komory som vyplnil tym modrym akvamolytanom,
cistim ho raz za 5-6 mesiacov ked uz prietok znacne poklesne(inak ho mam priskrteny menej ako na polovicu).
Naposledy upravil SeriF dňa 01 Jan 2007 17:06 pm, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
SeriF
 
Príspevky: 32
Založený: 20 Aug 2004 09:03 am
Bydlisko: Prešov, Košice

Reklama

Re: Filtre Fluval x04 MSF

Odoslaťod birix » 02 Jún 2006 23:35 pm

Zistila som, ze existuju az 3 rozne verzie FLUVALu 204. Moze mi nekto poradit, ktory je najnovsi? S tym, co som mala doteraz som bola spokojna 6 rokov, az teraz sa mi zapiekol rotor. Kupila som si dalsi, vraj novsiu verziu, ktora sa mi zda byt nesikovnejsia na udrzbu. Ma niekto podobne skusenosti?
birix
 
Príspevky: 1
Založený: 02 Jún 2006 18:59 pm

Re: Filtre Fluval x04 MSF

Odoslaťod jacik » 03 Jún 2006 10:36 am

birix napísal:Zistila som, ze existuju az 3 rozne verzie FLUVALu 204. Moze mi nekto poradit, ktory je najnovsi? S tym, co som mala doteraz som bola spokojna 6 rokov, az teraz sa mi zapiekol rotor. Kupila som si dalsi, vraj novsiu verziu, ktora sa mi zda byt nesikovnejsia na udrzbu. Ma niekto podobne skusenosti?

najnovsi fluval 204 MSF je na http://www.hagen.com/uk/aquatic/product ... 2050030101
ja mam zo 3-4roky dve 104 MSF a nemam s nimi ziadny problem. zatial :)
jacik
 
Príspevky: 1026
Obrázky: 24
Založený: 15 Jan 2003 09:56 am
Bydlisko: Trenčín

Re: Filtre Fluval x04 MSF

Odoslaťod Timi » 20 Jún 2006 23:51 pm

chcem predat Fluval 304 . Mam ho spolu aj s UV ckom. ma to este rok zaruku. Cena spolu by bola len 4000,- Sk. Zvlast po 2000 Sk.
0903 146 836 {sms} Kosice
Obrázok používateľa
Timi
 
Príspevky: 5
Založený: 08 Feb 2004 11:53 am

Re: Filtre Fluval x04 MSF

Odoslaťod kaktus » 04 Nov 2006 21:06 pm

Zdravim. Potrebuju zkratit hadice u filtru fluval 404(?) - chci je odstrihnout u vsupu do filtru. Myslel jsem si, ze tam pouze nasadim puvodni gumu a zatahnu do zavitu, ale originalne je to tam necim zalepene. Nemate s tim nekdo zkusenosti? Je treba gumovy konec lepit(k hadici)? Cim?
A co se tyce filtru - po precteni positivnich ohlasu na filtry fluval(co se tyce hlucnosti) jsem pred dvema lety koupil 304. Ta mi vubec neprisla tak ticha, jak se pise - v noci jsem ji ve skrince slysel dost zretelne. Pred cca mesicem jsem ji reklamoval, protoze se hlucnost jeste zvetsila. Reklamace probehla naprosto bez problemu (akvashop), za doplatek jsem dostal novou 404, ktera je vsak bohuzel jeste hlucnejsi nez ta reklamovana 304. Mam jej zamotany ve svetru, oblozeny polstarky, presto je stale trochu slyset. Pokud bych si mel koupit novy filtr, pravdepodobne bych zkusil jinou znacku.
kaktus
 
Príspevky: 14
Obrázky: 19
Založený: 03 Mar 2005 22:37 pm

Re: Filtre Fluval x04 MSF

Odoslaťod jacik » 04 Nov 2006 23:43 pm

kaktus napísal:Zdravim. Potrebuju zkratit hadice u filtru fluval 404(?) - chci je odstrihnout u vsupu do filtru. Myslel jsem si, ze tam pouze nasadim puvodni gumu a zatahnu do zavitu, ale originalne je to tam necim zalepene. Nemate s tim nekdo zkusenosti?

preco chces rezat hadice pri filtri? v navode je napisane, ze hadice sa skracuju na opacnych koncoch. nalisovanie pri filtri je zrejme kvoli bezpecnosti.

inak, hadice sa predavaju aj ako samostatny nahradny diel. (cca 300-400sk)
jacik
 
Príspevky: 1026
Obrázky: 24
Založený: 15 Jan 2003 09:56 am
Bydlisko: Trenčín

Re: Filtre Fluval x04 MSF

Odoslaťod kaktus » 05 Nov 2006 14:58 pm

jacik napísal:
kaktus napísal:Zdravim. Potrebuju zkratit hadice u filtru fluval 404(?) - chci je odstrihnout u vsupu do filtru. Myslel jsem si, ze tam pouze nasadim puvodni gumu a zatahnu do zavitu, ale originalne je to tam necim zalepene. Nemate s tim nekdo zkusenosti?

preco chces rezat hadice pri filtri? v navode je napisane, ze hadice sa skracuju na opacnych koncoch. nalisovanie pri filtri je zrejme kvoli bezpecnosti.

inak, hadice sa predavaju aj ako samostatny nahradny diel. (cca 300-400sk)

jasne, to me nenapadlo. Diky. Potrebuju je zkratit
kaktus
 
Príspevky: 14
Obrázky: 19
Založený: 03 Mar 2005 22:37 pm

Predchádzajúca

Naspäť na Technika

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.