Trnava - - Hypermarket Tesco



Vaše osobné skúsenosti a názory na akvaristické obchody a predajcov

Trnava - - Hypermarket Tesco

Odoslaťod JoLi » 22 Mar 2004 16:27 pm

Ahojte, neviem či tu už bol spomínaný obchod s akvaristikov v Trnavskom TESCU. Dnes som sa tam zastavila a dal reč. Mal som šťastie na majitela a vcelku milo sme poklabosili. Uroveň obchodu je veľmi slušná a na lokalitu "Hypermarket". Nádrže boli čisté zo zdravo vyzerajúcimi rybami čo je doležité. Z rýb by som povedal že z každého rožka troška i ked som si okrem cichlíd iné ani moc nevšímal. Čo je dôležité je to že tak blízko Bratislavy sú už ceny rýb na slušnej, prijateľnej urovni. Aj moriaci si prídu na svoje a to tým že majiteľ má kontakty na more po eurépe a vie všeličo zohnať. Momentálne tam má krásneho perutina cca.10cm. Z cichlíd najzaujímavejšie pre mna sú Aulonokary ktoré bežne v predajniach ani nevidieť. To je asi všetko. Určite si tam kupim ryby do mojho akvaria.
PS: Pánovi majiteľovi som dal typ na tieto stránky určite sa tu objaví.
JoLi
 
Príspevky: 90
Obrázky: 21
Založený: 07 Aug 2003 17:01 pm
Bydlisko: Bratislava-Rača

Reklama

Re: Trnava - - Hypermarket Tesco

Odoslaťod nino_q » 22 Mar 2004 16:58 pm

hmm, more v hypermarkete - to sa len tak nevidi!
Obrázok používateľa
nino_q
Moderátor
 
Príspevky: 749
Obrázky: 5
Založený: 05 Máj 2003 12:57 pm
Bydlisko: Senec

Re: Trnava - - Hypermarket Tesco

Odoslaťod Stuka » 22 Mar 2004 17:00 pm

sice som z GA ale toto je moj oblubeny obchod uz som tam kupil zopar ryb a zatial vzdy boli zdrave takze mozem len doporucit. V sobotu som tam bol a mali plne akvaria rastlin co som tak dlho hladal (inak predtym nemali skoro nikdy) a hned som zopar kuskov kupil. Inak aj predavaci su v pohode...ale k tym nadzria so zdravo vyzerajucimi rybami tak ked som tam bol nedavno a vtedy som kupoval tie pirane tak v jednom akvariu asi 20 zdochinajucich ryb co na mna zas moc dobry dojem nespravilo aj ked zrejme tie ryby prisli k ujme pri prevoze no ale mohli ich aspon odtial vylovit inak nemam namietky...
Stuka
 
Príspevky: 444
Obrázky: 15
Založený: 11 Mar 2004 03:47 am
Bydlisko: Galanta

Re: Trnava - - Hypermarket Tesco

Odoslaťod abba » 14 Feb 2007 11:18 am

[dnes som sa tam bol po dlhom case pozriet a obchod zam uz nie,neviete ci ho premiestnili na ine miesto TT?
abba
 
Príspevky: 189
Obrázky: 11
Založený: 24 Jan 2006 12:05 pm


Naspäť na Akvaristické obchody

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.