Podvodník z Martina



Všetko čo nezapadá do ostatných sekcií - rôzne problémy s chodom akvária, fotografovanie, pozadia....

Re: Podvodník z Martina

Odoslaťod bettina » 21 Mar 2007 12:40 pm

nevystupuje ten chlapik aj tu na fore??

ak ano, aky ma nick??
Obrázok používateľa
bettina
 
Príspevky: 251
Obrázky: 48
Založený: 12 Aug 2005 07:28 am
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Reklama

Re: Podvodník z Martina

Odoslaťod zvejk » 21 Mar 2007 13:08 pm

no jo, je to strasny, nektery lidi jsou previti. Ja osobne bych si to tedy nedovolil. Ono se mu to stejne jednou vrati. Riziko tu pri obchodu na dalku je vzdycky. Bud objednatel posle penize dopredu a pak trne, zda prodejce neni podvodnik, no a nebo trne prodejce, jestli mu to kupujici zaplati. Jen nechapu, ze to ta posta vzala, tady nato postak vzdy pul hodiny kouka, zda je to napsane stejne jako na baliku.
Na druhou stranu, pri osobnim odberu se dost zuzuje prostor pro odbyt.

p.s: posledni dobou mi to pri odeslani prispevku vzdy napise, neplatne spojeni, odesli znovu. Podruhe to uz jde, dela vam to take?
Obrázok používateľa
zvejk
 
Príspevky: 509
Obrázky: 38
Založený: 09 Jan 2006 21:52 pm
Bydlisko: Praha - CZ

Re: Podvodník z Martina

Odoslaťod laci » 21 Mar 2007 15:53 pm

zvejk napísal:p.s: posledni dobou mi to pri odeslani prispevku vzdy napise, neplatne spojeni, odesli znovu. Podruhe to uz jde, dela vam to take?

marlo napísal:Ano e to problem pri posielany odpovedy cez tzv "Rychlu odpoved" .
Pri normalnej odpovedi to je OK.

Budeme pracoat na odstraneni tejto zavady.


Viac v teme forum-informacie
Obrázok používateľa
laci
 
Príspevky: 1548
Obrázky: 25
Založený: 10 Sep 2006 15:57 pm
Bydlisko: Ploské, Košice - okolie

Re: Podvodník z Martina

Odoslaťod clarkii » 21 Mar 2007 17:53 pm

Na fore asi není,izerát sem si dával na Faune a on objednával telefonem.
clarkii
 
Príspevky: 479
Obrázky: 152
Založený: 12 Sep 2006 19:49 pm

Re: Podvodník z Martina

Odoslaťod marek48 » 23 Mar 2007 08:55 am

Ale v prvom rade si urobil chybu ty,a jasne že ten pánko ti tie peniaze poslať mal,to neni treba rozoberať
marek48
 
Príspevky: 121
Obrázky: 12
Založený: 03 Jan 2006 23:15 pm
Bydlisko: Pusté Ulany

Re: Podvodník z Martina

Odoslaťod bettina » 23 Mar 2007 10:52 am

A nenajde sa nikto z Martina, kto by zasiel na tu adresu a spociatku sa s nim slusne porozpraval???

Martincania - co vy na to?? - clarkii vam urcite posle nejake raritky...
Obrázok používateľa
bettina
 
Príspevky: 251
Obrázky: 48
Založený: 12 Aug 2005 07:28 am
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: Podvodník z Martina

Odoslaťod peter-trnava » 23 Mar 2007 10:58 am

... a ani za ne nemusite zaplatit :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok používateľa
peter-trnava
 
Príspevky: 1264
Obrázky: 92
Založený: 03 Feb 2007 20:07 pm
Bydlisko: Trnava

Re: Podvodník z Martina

Odoslaťod clarkii » 23 Mar 2007 21:52 pm

Budete se jeste dlouho smát? :cry: :o :o
clarkii
 
Príspevky: 479
Obrázky: 152
Založený: 12 Sep 2006 19:49 pm

Re: Podvodník z Martina

Odoslaťod arowana » 23 Mar 2007 23:37 pm

Clarkii veď ich nechaj, aj im raz možno padne kosa na kameň... :D :D
Ja už to mám tiež za sebou s omnoho vyššou sumou. :cry: :cry: :D
Obrázok používateľa
arowana
 
Príspevky: 2553
Obrázky: 76
Založený: 23 Nov 2006 04:32 am
Bydlisko: Košice

Re: Podvodník z Martina

Odoslaťod lunimus » 24 Mar 2007 11:09 am

Pani, ktori mate tie silne reci ... uz ste niekto bol za tym manikom?
... nepredpokladam, ze sa niekto z vas za nim vyberie ... takze asi tolko k vasim ponukam ...

inac tiez viem, co je to byt obtiahnuty a jedna sa o 6 cifernu sumu!
nie sice za material, ale za robotu a i ked som do toho mal naklady minimalne, tak to moju s.r.o-cku polozilo, pretoze 3 mesiace sme cela Fa makali len na tom a kedze sme boli "zacinajuca" Fa, nemali sme este vytvorenu dostatocnu financnu rezervu ...

Skratka firma, pre ktoru som robil neplatila, lebo vraj nedostala fakturu 1 ani 2,3 ... az kym som im ju nedoniesol osobne.
Potom po par upomienkach, nereagovali a ked sme pisali predsudnu upomienku, zistili sme, ze firma zobrala svojho pravnika a notara, skocili na oravu, kde nasli jedneho 87rocneho deda, ktory prepisal svoj majetok na deti, s pravom dozitia v baraku, nasledne sa pravne osetrilo, ze deti niesu zodpovedne za konanie svojho tatka, potom kupil celu Fa aj so vsetkymi zavazkami. Povodna firma na druhy den fungovala v tych istych priestoroch, s tym istym tovarom, ale uz sa nevolali XY ale 1XY ...
Dedo dostal na ruku mozno 30-40 tisic a je pokoj ...
... teraz mi je dlzny dedo. Mozem ho dat sice na sud, ale ako predkladatel zaloby musim dopredu zaplatit za sud cca 10-15 tisic, tie sa mi po sude vratia v pripade, ze sud vyhram, ale tak, ze sa prirataju k celkovemu dlhu.
Hovoril som, ze dedo ma 87 rokov (teda mal) ... a bol na tom financne tak, ze mi mohol splacat po 30,- Sk mesacne ... dozije sa on vobec toho beku, aby mi splatil aspon sudne trovy?

No a teraz este raz k tym silackym reciam niektorych kolegov akvaristov ... mam dost kamaratov s hrubymi krkmi a vyholenymi hlavami, ale mam riskovat, ze mi povodna firma posle fotografiu mojej manzelky s detmi - urobenu cez puskohlad?
Chcel by si niekto z vas zobrat nieco taketo na triko?

Takze priatelia, moj verdikt je takyto: Pokial nepoznate vsetky zbrane protivnika, ktorych ma asi viac (ak vy sami nieste nejaky mafosi) tak sa nemozete pustat do bitky. A okrem toho zlo plodi len dalsie zlo.

Trochu som sa sice rozpisal, ale prosim Arowanu o skratenie na 2 vety .... slubujem, ze aj ja sa to raz naucim pisat strucne :D:D:D
Obrázok používateľa
lunimus
 
Príspevky: 179
Založený: 21 Jan 2007 23:28 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Podvodník z Martina

Odoslaťod Fonzo » 24 Mar 2007 14:00 pm

:|
Obrázok používateľa
Fonzo
 
Príspevky: 286
Obrázky: 25
Založený: 10 Sep 2006 16:30 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Podvodník z Martina

Odoslaťod arowana » 25 Mar 2007 01:03 am

Lunimus, shrniem to do dvoch stručných viet. Odkedy mám v niektorých aktivitách hrubokrkých partnerov z bývalých štátov ZSSR a Albánska, odvtedy nemám problém s obťahovaním o dukáty.... :D :D :D
Obrázok používateľa
arowana
 
Príspevky: 2553
Obrázky: 76
Založený: 23 Nov 2006 04:32 am
Bydlisko: Košice

Re: Podvodník z Martina

Odoslaťod lunimus » 25 Mar 2007 01:10 am

heh ... ale ty mas este aj nick taky, ze by som sa bal ti peniazky neposlat :D:D:D
... co vsak mame robit my, co mame sice par znamych hrubokrkych, ale niesu zo ZSSR? ;)
Obrázok používateľa
lunimus
 
Príspevky: 179
Založený: 21 Jan 2007 23:28 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Podvodník z Martina

Odoslaťod arowana » 25 Mar 2007 01:21 am

lunimus napísal:heh ... ale ty mas este aj nick taky, ze by som sa bal ti peniazky neposlat :D:D:D
... co vsak mame robit my, co mame sice par znamych hrubokrkych, ale niesu zo ZSSR? ;)


To je o mne len skresľujúci dojem... :D :D :D
A moji kamoši sú tiež viacmenej neškodný, ale to ostatný nevedia :D :D
Obrázok používateľa
arowana
 
Príspevky: 2553
Obrázky: 76
Založený: 23 Nov 2006 04:32 am
Bydlisko: Košice

Re: Podvodník z Martina

Odoslaťod laci » 26 Mar 2007 18:36 pm

lunimus napísal:... co vsak mame robit my, co mame sice par znamych hrubokrkych, ale niesu zo ZSSR? ;)
Jednoznačne zohnať!!! Ak to nejde, pribrať v oblasti krku, vyholiť lebku a minimálne rozprávať po"rusnacky". :) :D :o :lol:
Obrázok používateľa
laci
 
Príspevky: 1548
Obrázky: 25
Založený: 10 Sep 2006 15:57 pm
Bydlisko: Ploské, Košice - okolie

Predchádzajúca

Naspäť na Voľná diskusia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.