ČASOPIS akva tera fórum



literatura, casopisy, VHS/CD/DVD

Moderátor: barky

Re: ČASOPIS akva tera fórum

Odoslaťod Kulgan » 14 Feb 2006 17:58 pm

Day napísal:Tak za prve, ja na cenu absolutne nenadavam a vobec sa mi nezda vela ak musim dat za jedno cislo 200 sk (ak je to nevyhnutne)!!! A to urcite nepatrim medzi tych solventnejsich. Aby som vsak platil tak vela, musi to splnat minimalne 2 podmienky: kvalitné príspevky od fundovaných odborníkov podložené kvalitnými snímkami, dodavanie nacas a nie so sklzom jedno, dvoj, troj mesacnym. To si uz mozem rovno pockat jeden rok a so zlavou skupovat stare cisla!
Este k tej "misionarskej" ulohe byvaleho distributora ATF, treba si stanovit cenu aby sa to opalatilo a dodavat tovar nacas, inak ruky od toho prec lebo vyhovorky dnes uz nikoho nezaujimaju a iba kazia meno skvelemu casopisu!

V predchadzajucom prispevku som trosku nespravne umiestnil poznamku o nadavani na cenu, nechcel som to vztahovat na ziadnu konkretnu osobu. S tymito pripomienkami suhlasim.
Este sa vratim ku sklzom, "misionarsku" ulohu nemienim komentovat a nie som si vedomi, ze by som ju obhajoval. Len som konstatoval, ze mal pravdu ked tvrdil, ze je to nerantibilne, ale to bola v danej dobe jeho vec.
Definitivne ku sklzom. Hodne cestujem do Bratislavy a pri tej prilezitosti sa zvacsa zastavim aj v Biotope, ktory tento casopis predaval a aj predava pultovo. Bolo uplne bezne, ze mali pultovy sklz (dva-tri dni skor) priblizne rovnaky ako Heriho dodavky. Toto som mal na mysli, ked som spominal, ze nie vsetky vypadky boli jeho vinou.
Obrázok používateľa
Kulgan
 
Príspevky: 101
Obrázky: 10
Založený: 19 Júl 2004 15:33 pm
Bydlisko: Senec

Reklama

Re: ČASOPIS akva tera fórum

Odoslaťod Heri » 14 Feb 2006 21:48 pm

Day napísal:Tak za prve, ja na cenu absolutne nenadavam a vobec sa mi nezda vela ak musim dat za jedno cislo 200 sk (ak je to nevyhnutne)!!! A to urcite nepatrim medzi tych solventnejsich. Aby som vsak platil tak vela, musi to splnat minimalne 2 podmienky: kvalitné príspevky od fundovaných odborníkov podložené kvalitnými snímkami, dodavanie nacas a nie so sklzom jedno, dvoj, troj mesacnym. To si uz mozem rovno pockat jeden rok a so zlavou skupovat stare cisla!
Este k tej "misionarskej" ulohe byvaleho distributora ATF, treba si stanovit cenu aby sa to opalatilo a dodavat tovar nacas, inak ruky od toho prec lebo vyhovorky dnes uz nikoho nezaujimaju a iba kazia meno skvelemu casopisu!


Ok suhlasim ja som sa snazil dostat casopis na Slovensko, zial moja predstava bola ina a tak isto ma skreli tieto veci, musel som to vsak dokoncit a som rad ze to uz nemam.
Podla mojeho nazoru by vsak casopis mal zvazit distribuciu cez siete v SR aj CR (tiez to nieje v celej sieti), ked som bol v Prahe na vystave tercovcov a mal som tam stanok nedaleko ATF a pocuval som chovatelov z CR ze pomalicky na konci roka zistili ze vobec taky casopis existuje. Ja sa divim ze vobec pri takom dosahu a distribuci sa tam oplati inzerovat.

Inak sa divim ze to neriesia napriklad cez Rataja s ktorym dost uzko spolupracuju (aspon raz do tyzdna su v SR). Ved im to mozu zasielat priamo zo slovenskej posty, napriklad za vymenu za reklamu. Ved nie je problem zalozit jedne ucet v SK napriklad v Ceskoslovenskej obchodnej banke.
Obrázok používateľa
Heri
 
Príspevky: 240
Obrázky: 49
Založený: 13 Mar 2004 21:42 pm
Bydlisko: Bratislava 6

Re: ČASOPIS akva tera fórum

Odoslaťod Kulgan » 14 Feb 2006 22:26 pm

Heri napísal:Inak sa divim ze to neriesia napriklad cez Rataja s ktorym dost uzko spolupracuju (aspon raz do tyzdna su v SR). Ved im to mozu zasielat priamo zo slovenskej posty, napriklad za vymenu za reklamu. Ved nie je problem zalozit jedne ucet v SK napriklad v Ceskoslovenskej obchodnej banke.

Idea pekna, ale.
Mam taky dojem, aspon z reakcii na ATF forum, ze ani moc hladat riesenia nechcu. Skonstatovali stav a to je vlastne vsetko. Pouzite argumenty s rucnou pracou, ktora zdrzi vytlacky o niekolko dni su smiesne. To balickuju kamion? To ho mozu nalozit rovno z tlaciarne. :o
Neviem aky robia pocet vytlackov, ale evidentne im to staci :cry: .
Obrázok používateľa
Kulgan
 
Príspevky: 101
Obrázky: 10
Založený: 19 Júl 2004 15:33 pm
Bydlisko: Senec

Re: ČASOPIS akva tera fórum

Odoslaťod štefan » 17 Máj 2006 19:48 pm

Pozdravujem vás všetkých!
nejako diskusia o distribúcii ATFka slovenským záujemcom utíchla. Je niečo v tejto oblasti nové? Uvažuje niekto nad tou distribúciou seriózne?
Aký by bol záujem o ATFko u nás a za akých podmienok?
Dajte nejaké info a názory sem! Ďakujem.
Obrázok používateľa
štefan
 
Príspevky: 204
Obrázky: 24
Založený: 10 Sep 2005 09:39 am

Re: ČASOPIS akva tera fórum

Odoslaťod drda1 » 29 Máj 2006 14:36 pm

No, Štefan, ja by som to videl asi takto:
Kto mal možnosť, tak si časopis objednal v Čechách u nejakých príbuzných, či priateľov.
Kto takú možnosť nemal - alebo čaká a potom si naraz kúpi celý ročník za zľavnenú cenu, alebo ho jednoducho oželel.
Pochybujem, že by sa dal niekto iný na distribúciu, pri tak malom trhu ako je ten náš by sa mu to neoplatilo. Inak zaujímalo by ma - ak to nie je tajné - koľko mal Heri predplatiteľov.
Drda
drda1
 
Príspevky: 150
Obrázky: 1
Založený: 11 Feb 2003 08:29 am
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: ČASOPIS akva tera fórum

Odoslaťod štefan » 21 Mar 2007 11:47 am

S naším vydavateľom časopisu VIVARISTA sme sa rozhodli to risknúť a zobrali sme distribúciu Akva Tera Fóra len pre to, aby si každý záujemca o predplatné ho mohol teraz aj dopriať. :wink:
:arrow: Takže, ponúkame predplatné na ATF 2006 a Akva Fórum i Tera fórum 2007 (od čísla 03/07 do 02/08 s tým, že 1,2/07 dodáme v prípade potreby tiež).
:!: Ďalšie informácie nájdete aj na http://www.regionpohronie.sk/vivarista/
alebo
http://www.regionpohronie.sk/forumvivar ... =1410#1410
Obrázok používateľa
štefan
 
Príspevky: 204
Obrázky: 24
Založený: 10 Sep 2005 09:39 am

Re: ČASOPIS akva tera fórum

Odoslaťod Richard Tokušev » 21 Mar 2007 14:20 pm

Okrem vyššie spomínanej distribúcie sú časopisy Akva fórum resp. Tera fórum distribuované cez Biotop Bratislava a cez firmu Karel Rataj syn a otec prostredníctvom rozvozu.
Richard Tokušev
 

Re: ČASOPIS akva tera fórum

Odoslaťod štefan » 21 Mar 2007 15:09 pm

Áno, to je pravda. I keď na stránke p. Rataja sme o tom nenašli ani zmienku (možno sme sa zle pozerali :wink: ).
Cenu máme však vo všeobecnosti nižšiu, než iný distribútor a pre každého predplatiteľa pripravený darček, ktorý poteší :wink:
Len pre ilustráciu: od piatku už distribuujeme číslo 03/2007, ale ani na domovskej stránke vydavateľa ešte nie je vonku. Naši predplatitelia ho už majú :wink: .
Obrázok používateľa
štefan
 
Príspevky: 204
Obrázky: 24
Založený: 10 Sep 2005 09:39 am

Predchádzajúca

Naspäť na Literatúra

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.