Hlasujte o burza.akva.sk



Všetko čo nezapadá do ostatných sekcií - rôzne problémy s chodom akvária, fotografovanie, pozadia....

Jste za návrat inzerce na Akvu?

Ano, zrušit burza.akva.
70
46%
Ano, ale nerušil bych (alespoň dočasně) burza.akva. Ať funguje dál separátně.
19
13%
Ne, ať to zůstane, jak to je.
19
13%
Ne, ale aktuality z burzy.akva by se mohly zobrazovat na Akva.
43
28%
 
Celkový počet hlasov : 151

Hlasujte o burza.akva.sk

Odoslaťod Jirka Scobak » 06 Jún 2007 10:30 am

Před chvílí byla zamčena diskuse viewtopic.php?p=81096 .
Je pravda, ze oznam o prodání akvária se zvrhl na referendum o burze.akva.sk. Nakonec Marlo napsal: "Praktickejsie to urcite nebolo.
Pozrite sa co robite teraz .... abba si dal inzerat ...a dostal na to 14 reakcii a ani jedna nema nic spolocne z jeho inzeratom. A takto to bolo aj v inzeratoch."
Mohu vyjádřit pouze svůj osobní pocit a stav. Stav je, že se na burzu.akva nedostanu ani náhodou. Pocit je, že se mi stránka akva s inzeráty líbila víc. Bylo to pestřejší. Osobně neplánuji něco kupovat (takže nepotřebuji chodit na burza.akva), ale líbilo se mi, když se nabídka položila pod nos. Občas bylo něco zajímavé a někdy bych nabídku možná doopravdy využil (takovýchto "spotřebitelů" je všeobecně největší masa). Za současné existence burza.akva o ní ani nevím.
Separátní tému píšu hlavně proto, protože Marlonovo odůvodnění je špatné, ale nedá se reagovat. Totiž, kdyby na akve normálně fungovala inzerce, a) nikoho by nenapadlo u inzerátů diskutovat o smyslu stránky burza.akva, b) inzerátů by bylo mnoho a ani by nebylo technicky možné rozvíjet ke každému diskusi na jiné téma.
A kdo ví? Třeba se abba nějaký zájemce přihlásil soukromě :lol: .
Obrázok používateľa
Jirka Scobak
 
Príspevky: 1546
Obrázky: 194
Založený: 25 Jan 2007 22:14 pm
Bydlisko: Bratislava

Reklama

Re: Hlasujte o burza.akva.sk

Odoslaťod jzamko » 06 Jún 2007 11:17 am

hlasoval som za druhú možnosť, nech to tam dobehá, tu to bolo určite sledovanejšie :wink:
Obrázok používateľa
jzamko
 
Príspevky: 120
Obrázky: 5
Založený: 02 Nov 2006 17:58 pm
Bydlisko: Poprad

Re: Hlasujte o burza.akva.sk

Odoslaťod leven » 06 Jún 2007 12:02 pm

bol by som rad,ak by tento napad o hlasovani pochadzal od samotneho autora tejto pre mna nepraktickej burzy.myslel som,ze je to len otazka zvyku,ale certa stareho. :(
Obrázok používateľa
leven
 
Príspevky: 36
Obrázky: 21
Založený: 08 Feb 2007 16:12 pm
Bydlisko: PRESOV

Re: Hlasujte o burza.akva.sk

Odoslaťod joko » 06 Jún 2007 12:45 pm

No neviem, ale mne sa ta burza.akva celkom paci. Uz som predal aj filter.
Je to o tom, ze ked niekto chce nieco inzerovat, nemiesa sa to s forumom na akve.
To tu bolo uz 100x spomenute. Je to tak lepsie. Ved ked chce niekto nieco kupit,
tak si tam zajde. Je pravda, ze moj inzerat by som tiez radsej mal na akva, ale
iba ked som predaval filter. Radsej som, ked si dam zobrazit prispevky od poslednej
navstevy, ked tam inzeraty niesu ... Je to lepsie, prehladneisie.
Najlepsie by bolo mat volbu zobrazit s a bez inzeratov. To by bolo asi najviac
spokojnich ludi. Ale asi by to nebolo jednoduche tak spravit, kedze je to rozdelene.
Takze momentalne mne to vyhovuje takto.
Obrázok používateľa
joko
 
Príspevky: 1016
Obrázky: 63
Založený: 07 Mar 2003 21:13 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Hlasujte o burza.akva.sk

Odoslaťod zvejk » 06 Jún 2007 14:17 pm

rek bych ze phpBB je dostatecne flexibilni system aby v nem slo udelat i to rozdeleni. Otazka je zda by se nasel nekdo komu by se do toho chtelo :)
Obrázok používateľa
zvejk
 
Príspevky: 509
Obrázky: 38
Založený: 09 Jan 2006 21:52 pm
Bydlisko: Praha - CZ

Re: Hlasujte o burza.akva.sk

Odoslaťod slade14 » 06 Jún 2007 14:51 pm

najlepsi sposob ako nieco darovat je to hodit na akvu ,lebo na nu chodi viac uzivatelov ako na buru.akva.sk a tak inzerat uvidi aj viac ,ludi
ked som darovaval 5 druhov ratlin tak som to hodil ,ko sa ma na burzu a po tyzdni mi tusim odpisal ,len jeden . tak som hodil obrazok do svojho albumu s rastlinkami ,ktore chcem darovat a po chvile boli vsetky darovane. napriklad teraz ked chcem darovat pistiu na burze mi nikto neodpisuje ,ze by mal o nu zaujem,tak to sa stym ,ze chcem nieco darovat,mam nejako ludom prosit a hadzat to nasilu na akvu? proste to vyhodim a je to a to by sa potom po case stratilo caro ,ktore ma inzercia a to ,bz bola velka skoda . niesom nejaky PC manik ,ale nedalo ,by sa hodit inzerciu naspät na akvu a keby izerca chcel mohol ,by zusit prispievanie do svojej temy uz pri jej zakladani? aspon ,by nase inzeraty vydelo viac ludi a prispievane komentare ,by k jej sledovanosti urcite prospievali a to sa odzrkadli aj na pocte odpovedi na inzerat.
PS:keby niekto mal zaujem o pistiu ,tak mi piste ,lebo mi uz zavadza v akvarku...
Obrázok používateľa
slade14
 
Príspevky: 261
Obrázky: 28
Založený: 13 Jún 2006 16:13 pm
Bydlisko: Bratislava 2

Re: Hlasujte o burza.akva.sk

Odoslaťod joko » 06 Jún 2007 16:19 pm

slade14 napísal:najlepsi sposob ako nieco darovat je to hodit na akvu
Suhlasim. Predsa len je ine DAROVAT ako PREDAT/KUPIT. Na darovane veci clovek nesliedi a preto nevyhladava ine informacie. Ked chce niekto nieco kupit ide na burza.akva.sk. Darovanie by som nechal na akva.sk.

Mimo ine mala by sa tato tema zamknut a presunut a pokracovat v original teme
Volna diskusia / www.burza.akva.sk
Obrázok používateľa
joko
 
Príspevky: 1016
Obrázky: 63
Založený: 07 Mar 2003 21:13 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Hlasujte o burza.akva.sk

Odoslaťod Jirka Scobak » 06 Jún 2007 16:44 pm

joko napísal:
slade14 napísal:Mimo ine mala by sa tato tema zamknut a presunut a pokracovat v original teme
Volna diskusia / www.burza.akva.sk


Jenze na originalni teme neni hlasovani :).
Lide Xkrat po tomto hlasovani volali. Myslim, ze by se nemelo zastavovat.
Obrázok používateľa
Jirka Scobak
 
Príspevky: 1546
Obrázky: 194
Založený: 25 Jan 2007 22:14 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Hlasujte o burza.akva.sk

Odoslaťod Jirka Scobak » 06 Jún 2007 16:47 pm

P.S. Tedy, zastavit hlasovani ma smysl, pokud by adminove prohlasili: "Dobre, zachovat soucasny stav chteji jen 4 lide z 39 (soucasny stav, pozn.), 19 z 39 chce burza.akva rusit, ... staci nam to, vyslyseli jsme hlas lidu a jdeme rusit burza.akva"
:)
Obrázok používateľa
Jirka Scobak
 
Príspevky: 1546
Obrázky: 194
Založený: 25 Jan 2007 22:14 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Hlasujte o burza.akva.sk

Odoslaťod barky » 06 Jún 2007 17:04 pm

Mne osobne sucasny stav vyhovuje - tak ako chodim kazdy den na ifauna.sk, tak chodim aj na burza.akva.sk. Osobne ako predavajucemu mi vadilo, ze sa v mojich inzeratoch volakedy na akve diskutovalo o "blbostiach, nesuvisiacich s temou" takze som jednoznacne za zachovanie sucasneho stavu.
barky
 
Príspevky: 1431
Obrázky: 33
Založený: 01 Apr 2003 15:25 pm
Bydlisko: DE - Düsseldorf

Re: Hlasujte o burza.akva.sk

Odoslaťod arowana » 06 Jún 2007 17:06 pm

Mne osobne je to jedno, nič nekupujem, ale ani nepredávam. :D :D
Obrázok používateľa
arowana
 
Príspevky: 2553
Obrázky: 76
Založený: 23 Nov 2006 04:32 am
Bydlisko: Košice

Re: Hlasujte o burza.akva.sk

Odoslaťod janko » 06 Jún 2007 19:00 pm

hlasovať budem za druhú možnosť , aj keď osobne som už oveľa skôr poukazoval na to že rozdelenie stránky má svoje negatíva.
Bolo predsa na adminoch aký príspevok pustia ďalej a aký nie, s odôvodnením pre zasielateľa.
Toľko za seba.
janko
Obrázok používateľa
janko
 
Príspevky: 527
Obrázky: 93
Založený: 15 Máj 2006 21:35 pm
Bydlisko: Senica

Re: Hlasujte o burza.akva.sk

Odoslaťod majko » 06 Jún 2007 20:58 pm

Bolo predsa na adminoch aký príspevok pustia ďalej a aký nie, s odôvodnením pre zasielateľa.

Rad by som keby si si to skusil na vlastnej kozi, moderovat diskusiu na akva.sk. A popritom pracovat. Problem je v tom, ze ked sa to rozbehne tak ked sa pozries o hodinu mas 10min mazat...

A mne je to tiez jedno pokial mi niektori useri nevypisuju rozculene SS a ja im ani na 5x neviem vysvetlit, ze aj ked som moderator tak SOM TO NEBOL JAAAAAAA co zamkol, vymazal temu s inzerciou.
Obrázok používateľa
majko
 
Príspevky: 1365
Obrázky: 54
Založený: 04 Aug 2003 09:07 am
Bydlisko: ZV-Očová

Re: Hlasujte o burza.akva.sk

Odoslaťod kustro » 06 Jún 2007 21:50 pm

mne sa paci 4.moznost bolo by to oddelene ale aktualne inzeraty by sa ukazali aj na akve.sk takze mam prehlad co je nove na burze bez toho aby som tam chodil,ak ma nieco zaujme idem si to potom pozriet na burzu.sk :)
Obrázok používateľa
kustro
 
Príspevky: 237
Obrázky: 75
Založený: 08 Aug 2006 21:46 pm
Bydlisko: Nová Baňa

Re: Hlasujte o burza.akva.sk

Odoslaťod Jirka Scobak » 06 Jún 2007 22:21 pm

P.S. Osobne jsem hlasoval za variantu 4. Cesta (v tuto chvili) nejmensiho odporu a nejmensi prace.
Obrázok používateľa
Jirka Scobak
 
Príspevky: 1546
Obrázky: 194
Založený: 25 Jan 2007 22:14 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Hlasujte o burza.akva.sk

Odoslaťod joko » 06 Jún 2007 22:34 pm

Najidealneisie by bolo podla mna ako sa uz spominalo, keby sa napriklad jeden riadok, par prvych slov ukazalo aj na akva.sk cojaviem 10 najcerstvejisich inzeratov na prilakanie potencialnich zaujemcov.
+ aby kolonka darujem sa presunula na akva sk alebo aby bola tiez zvyraznena na akva.sk a ostala na burza.akva.sk.
Ono aj toto hlasovanie, ktovie ako je naozaj objektivne. Mozno vela ludi hlasovalo co vzivote nic cez tie inzeraty nekupily. Ale to su len domienky.
Je lepsie ked sa inzeraty nemieseju do fora o rybkach.
Kde este je to pomiesane ? Je nejake take forum ? Viac je takych co je to zvlast.
Obrázok používateľa
joko
 
Príspevky: 1016
Obrázky: 63
Založený: 07 Mar 2003 21:13 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Hlasujte o burza.akva.sk

Odoslaťod Jirka Scobak » 07 Jún 2007 07:33 am

joko napísal:Mozno vela ludi hlasovalo co vzivote nic cez tie inzeraty nekupily.

Nikdy jsem nic nekoupil.
Ale parkrat jsem daroval 8) .
Obrázok používateľa
Jirka Scobak
 
Príspevky: 1546
Obrázky: 194
Založený: 25 Jan 2007 22:14 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Hlasujte o burza.akva.sk

Odoslaťod jiri sajar » 07 Jún 2007 07:58 am

Dobry den,
moj nazor je taky, ze burza je dobry napad, len by bolo treba na nej vychytat muchy, ja osobne si pri navsteve webu akva.sk vzdy kliknem aj na burzu, lebo hladat vsetky ponuky na inych temach ci podstrankach je casovo narocne a aj tak nikdy nenajdes vsetko. Zistit co je v ponuke mi trva zopar sekund a ak ma nieco zaujme tak si v inzeratoch polistujem podrobnejsie
Urcite by bol dobry doplnok, keby sa na hlavnej strane niekde zobrazovalo napriklad 10 poslednych vlozenych inzeratov, aby kazdy kto je na webe mal strucny prehlad o tom co sa aktualne ponuka,
co mi vsak na burze chyba najviac je bydlisko inzerujuceho ktore casto chyba aj ked kolonka na to je vyhradena....ak som z Blavy a niekto inzeruje tri rybky a je z Kosic, urcite zvazim, ci sa mi oplati premyslat nad kupou...inzerenti by mali dodrziavat disciplinu v tom smere, ze ak je uz inzerat neaktualny dat si pracu ho vymazat...
ak by sa komercna reklama na ponuky roznych shopov v detailnej forme ponuky svojho tovaru presunula na burzu a na hlavnej stranke akva.sk sa zobrazovali len uputavky na tieto shopy, burzu by si pozeralo viac ludi a casom by sa naucili si burzu pozerat pravidelne a burza by bola atraktivna aj pre dalsich i"drobnych" inzerentov
moj jednoznacny nazor je, aby burza zostala a aby sa troska upravilo jej fungovanie a moznost rychlej informácie o ponuke na burze.
hovori sa vsak hlas ludu - hlas bozi ....no ak burza zanikne... mi osobne bude rozhodne chybat...
Obrázok používateľa
jiri sajar
 
Príspevky: 720
Obrázky: 77
Založený: 28 Jún 2005 08:28 am
Bydlisko: Bratislava

Re: Hlasujte o burza.akva.sk

Odoslaťod kustro » 07 Jún 2007 11:10 am

mohlo by to byt napriklad aj tak, ako su nove obrazky a komentare od posledneho prihlasenia, tak aj nove inzeraty na burze od posledneho prihlasenia. nie len poslednych 10 inzeratov, co ak by som nebol dlhsie na nete a nejaky ten inzeratik zaujimavy by mi unikol :) , potom by sa kazdy rozhodol ci si tam klikne alebo nie :)
Obrázok používateľa
kustro
 
Príspevky: 237
Obrázky: 75
Založený: 08 Aug 2006 21:46 pm
Bydlisko: Nová Baňa

Re: Hlasujte o burza.akva.sk

Odoslaťod guppy » 07 Jún 2007 11:35 am

Takto by to vyhovovalo aj mne.

A ešte keby užívateľ po prihlásení na akva, by bol automaticky prihlásený aj na burze, to by sa nedalo?
Obrázok používateľa
guppy
 
Príspevky: 149
Obrázky: 39
Založený: 04 Jan 2007 11:45 am
Bydlisko: DCA

Re: Hlasujte o burza.akva.sk

Odoslaťod Norman » 07 Jún 2007 12:29 pm

A nechceli by ste aby sa aj inzercia z ifauny, aviza a inzeratov ukazovala na akve ? A nema vam to nahodou Marlo nosit domov vytlacene k ranajkam ?

Trochu uvazujte o com inzeraty su.

Nechapem naco by ma malo niekam automaticky prihlasovat alebo mi podsuvat nejake pocty inzeratov a podobne nezmysly. Osamostatnenie inzeratov je velmi prinosne pre tych, co chcu kupit alebo predat. Som len nesmierne rad, ze sa tam neda diskutovat ako to bolo tu na akve. Prispevky typu "to predavas draho" "vzal by som to ale o 200 rokov" "skoda ze si z kosic" a podobne ma tunak nesmierne odradzali inzerovat. Inzerat nie je diskusia, kto chce kupi, kto nechce nekupi a basta.
Obrázok používateľa
Norman
 
Príspevky: 978
Obrázky: 72
Založený: 24 Jún 2005 11:24 am
Bydlisko: Bratislava

Re: Hlasujte o burza.akva.sk

Odoslaťod duri75 » 07 Jún 2007 13:42 pm

ja by som bol za to ze na akva.sk by mohlo naozaj byt poslednych 10 inzeratov. Vsak o tom je portal, ako poznam jeho definiciu.
Obrázok používateľa
duri75
 
Príspevky: 334
Obrázky: 45
Založený: 07 Mar 2006 11:40 am
Bydlisko: Bratislava

Re: Hlasujte o burza.akva.sk

Odoslaťod joko » 07 Jún 2007 16:37 pm

Norman, mas pravdu v tom, ze blbe komentare a vobec, su zbytocne.
Je dobre ze sa to rozdelilo.

Ale podla mna by bolo len prinosom, ak by nejakych par poslednych inzeratov alebo nieco na ten sposob. To naozaj nikomu neublizi ale skor pomoze. Ako sa povie jest to nepyta a moze to byt len na prospech.

Co ja viem "pocet novy ch inzeratov od poslednej navstevy 33" :-)
Jeden jediny riadok :-)
PLUS ako som spominal DARUJEM na akva.sk alebo dalsi riadok
"pocet darovacich inzeratov 73"
DOVOD - Nikdy ma nenapadne ak neidem predavat alebo kupovat ist na burza.akva.sk ale keby som videl na akve darujem Gubku Endler, tak by som to vyuzil - A O TOM TO JE ze darovanie nieje svojim sposob klasicky inzerat. Neviem ci som to chapavo vysvetlil :-)
Obrázok používateľa
joko
 
Príspevky: 1016
Obrázky: 63
Založený: 07 Mar 2003 21:13 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Hlasujte o burza.akva.sk

Odoslaťod marlo » 07 Jún 2007 16:49 pm

ak jeniekto ochotny a schopny to spravit tak aby sa tu zobrazovalo bud pocet novych inzeratov alebo poslednych 10 nech ma kontaktuje..mozno by sme skusili taku variantu.

Ja to urobit neviem ....a ani nemam momentlane na to cas.
Obrázok používateľa
marlo
akvaland.sk
akvaland.sk
 
Príspevky: 1426
Obrázky: 25
Založený: 13 Jún 2002 14:13 pm
Bydlisko: Bratislava

Ďalšia

Naspäť na Voľná diskusia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.