Skryty odkaz vo vode - Masaru Emoto



Všetko čo nezapadá do ostatných sekcií - rôzne problémy s chodom akvária, fotografovanie, pozadia....

Skryty odkaz vo vode - Masaru Emoto

Odoslaťod jacik » 01 Júl 2007 08:05 am

Skryty odkaz vo vode - Masaru Emoto

zaujimava stranka o vplyve na myslienok na vodu: http://www.the-tree.org.uk/TreeTalk/4/thankyouwater.htm

ukazka z filmu "Co vlastně víme" v cestine: http://www.vodasvetla.cz/audio-video/Co ... e_vime.wmv . Zaujimave a dost sugestivne.

Celkom zaujimava tema pre nas akvaristov, co myslite? :)
jacik
 
Príspevky: 1026
Obrázky: 24
Založený: 15 Jan 2003 09:56 am
Bydlisko: Trenčín

Reklama

Re: Skryty odkaz vo vode - Masaru Emoto

Odoslaťod Aqw3R » 01 Júl 2007 11:47 am

myslite, ze nase myslienky mozu vazne takymto sposobom ovplyvnovat strukturu vody?
Aqw3R
 
Príspevky: 34
Založený: 09 Máj 2007 16:27 pm
Bydlisko: Košice

Re: Skryty odkaz vo vode - Masaru Emoto

Odoslaťod Jirka Scobak » 01 Júl 2007 15:15 pm

ne
Obrázok používateľa
Jirka Scobak
 
Príspevky: 1546
Obrázky: 194
Založený: 25 Jan 2007 22:14 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Skryty odkaz vo vode - Masaru Emoto

Odoslaťod Hájek » 01 Júl 2007 15:30 pm

hehe vecsiu blbost som este nevidel :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok používateľa
Hájek
 
Príspevky: 113
Obrázky: 21
Založený: 16 Aug 2006 18:52 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Skryty odkaz vo vode - Masaru Emoto

Odoslaťod sano » 01 Júl 2007 18:26 pm

asi pred desiatimi rokmi sme robili v istej nadácii zdravotno preventívny program. Išlo nám posilniť zdravie detí,. aby nemuseli brať antibiotiká. Vyvinuli sme takú úpravu vody, že keď z nej deti ale aj učiteľky pili po dva deci denne, tak v období chrípkových epidémií klesla chorobnosť na zápaly horných dýchacích ciest od 20 do 30%. celkovo sme zapojili do programu vyše 10 000 detí, ich dochádzka je presne vedená v školských záznamoch, odkiaľ sme čerpali svoje štatistiky.
Na zariadenie sme dostali atest hlavného hygienika.
Takže podľa vlastných skúseností môžem povedať, že ide o bežné javy vo vede rutinne využívané.
Obrázok používateľa
sano
 
Príspevky: 196
Založený: 19 Feb 2004 17:15 pm
Bydlisko: Košice,sever

Re: Skryty odkaz vo vode - Masaru Emoto

Odoslaťod majko » 01 Júl 2007 22:40 pm

sano, z toho mi vyplyva, ze uz musis byt miliardar....
Obrázok používateľa
majko
 
Príspevky: 1365
Obrázky: 54
Založený: 04 Aug 2003 09:07 am
Bydlisko: ZV-Očová

Re: Skryty odkaz vo vode - Masaru Emoto

Odoslaťod Silvester Valentin » 01 Júl 2007 22:43 pm

sano napísal:Vyvinuli sme takú úpravu vody, že keď z nej deti ale aj učiteľky pili po dva deci denne, tak v období chrípkových epidémií klesla chorobnosť na zápaly horných dýchacích ciest od 20 do 30%. celkovo sme zapojili do programu vyše 10 000 detí, ich dochádzka je presne vedená v školských záznamoch, odkiaľ sme čerpali svoje štatistiky.
Na zariadenie sme dostali atest hlavného hygienika.


Tak preco sa to neujalo? ved je to uz 10 rokov... :wink:
Obrázok používateľa
Silvester Valentin
 
Príspevky: 302
Obrázky: 13
Založený: 15 Máj 2005 09:56 am
Bydlisko: BA

Re: Skryty odkaz vo vode - Masaru Emoto

Odoslaťod Dexter » 02 Júl 2007 06:22 am

Debilina tyzdna... :? Ten text mi pripada ako uvahy nejakeho posahaneho hippika Give love and thanks to water :D Fakt trapne Deti kvetov rozdavaju lasku na kazdom kroku... Ja zacnem davat lasku radsej hranolcekom a pivu, aby boli zdravsie nech ma aj zvysnych 30% tela nieco z toho... :P

A uplne najlepsie je to video: uz len to, ze ta zenska tam hovori o tom, ze 90% ludskeho tela tvori voda :o Akurat ma sklamala jedna vec - spoznali ste toho herca? Je to Armin Shimerman - Quark zo Star Trek DS9... ze a na to dal...
Obrázok používateľa
Dexter
 
Príspevky: 439
Obrázky: 15
Založený: 23 Aug 2005 10:47 am
Bydlisko: Nitra

Re: Skryty odkaz vo vode - Masaru Emoto

Odoslaťod joko » 02 Júl 2007 14:50 pm

majko napísal:sano, z toho mi vyplyva, ze uz musis byt miliardar....
majko busines je o manezovani, nie o tom co ponukas a co mas a co vies ... :-)
Zle to spropagovali iba.

Podla mna v tom nieco bude pravdy, neviem vsak do akej miery.
Ved vsetci sme z prirody a vsetjko okolo nas je priroda. Vsetko na vsetko nejakym sposobom vpliva, ci uz o tom vieme alebo nie. Aj myslienky su niecim co sa da uz dnes odmerat, takze mozu podla mna vplivat na vodu, resp. na ine veci. Myslienky produkuje clovek, a na to spotrebuje nejaku energiu. Ta energia sa len tak nestrati v nicom ...
Viac veci nechapeme ako chapeme, nechapem kde je problem ;-)
Obrázok používateľa
joko
 
Príspevky: 1016
Obrázky: 63
Založený: 07 Mar 2003 21:13 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Skryty odkaz vo vode - Masaru Emoto

Odoslaťod Dexter » 02 Júl 2007 15:12 pm

Takyto holisticky prístup je odpovedou na vsetko... Niektori zasa zenu vsetko do stale vyssich abstrakcii, svet sa tak zda byt lahsie pochopitelny, momentalne mam dost realisticku Scullyovsku naladu, ktora mi zabranuje na to mysliet inak ako na blud (to som ale velmi mierne povedal).

Energia myslienky? Fuu... to sa dostavame na tenky lad parapsychologie, to sa mi moc nepaci... Budem sa drzat stareho dobreho radsej raz vidiet (na vlastne oci) ako sto razy pocut. Take kristaliky si nafotim aj ja, ked vyberiem z mrazaku napr. koretry :o A mozno by to bolo iba rozmazane... ved ja som tym vlastne zabil zvieratka...Magorina...
Obrázok používateľa
Dexter
 
Príspevky: 439
Obrázky: 15
Založený: 23 Aug 2005 10:47 am
Bydlisko: Nitra

Re: Skryty odkaz vo vode - Masaru Emoto

Odoslaťod victorian » 02 Júl 2007 15:35 pm

A co tzv. Pí-voda, vždyť se dělá i Pí-pivo a o energetickém přínosu pití takto upravené vody (či piva) nikdo nepochybuje!!!!! Mimochodem, jsou známy případy kladného vlivu pozitivních vibrací (chválení) na rostliny. Čím to je?
Nikdo neví, nicméně funguje to. Proč hned zpochybňovat něco, čemu nerozumíme. Za deset let to bude třeba vědecky vysvětlené, a i kdyby ne, pořád to bude fungovat.
Viz. například akupunktura, akupresura, moxa, apod....
Číňané to mají zmáklé 3000 let, no možná i víc a stejně to dodnes nikdo axaktně nepopsal. Přesto to funguje!!!!
victorian
 
Príspevky: 13
Založený: 27 Jún 2006 14:52 pm
Bydlisko: Strizov - Olomouc - Czech rep.

Re: Skryty odkaz vo vode - Masaru Emoto

Odoslaťod Dexter » 02 Júl 2007 15:47 pm

Idem si dat jedno Pí-pivo do chladnicky na vecer a poviem mu lubim ta Kozlik moj... tak sa mi bude spat... :?
Obrázok používateľa
Dexter
 
Príspevky: 439
Obrázky: 15
Založený: 23 Aug 2005 10:47 am
Bydlisko: Nitra

Re: Skryty odkaz vo vode - Masaru Emoto

Odoslaťod rooosta » 02 Júl 2007 15:48 pm

heh...ja by som chcel vediet ako táto stránka vplýva na vodu v mojom organizme, na vodu v mojom pohári...či má dajake kryštaliky abo ne ?
a čo kryštáliky ak do toho počúvam " heavy metal " a na druhý deň " Bacha " tak moje telo teda voda v mojom tele má riadny chaos, ak sa mi páči aj to aj ono. :P

Asi urobím pokus napíšem fixou vpravo na akva " mier " a vľavo " satan " a uvidíme kde bude rybičkám lepsie !!! :roll: :roll: :roll:

energia myšlienky... a na tejto vode je napísané ... a do toho hudba jak pri vymývaní mzgov !!! :evil:

a voda odkiaľ vie čo je na nej, vlastne na flaši napísané ha ? :?:

Ostáva mi len krútiť hlavou ... a myslieť si o tom... no radšej to nechám tak ! :idea:
Obrázok používateľa
rooosta
 
Príspevky: 59
Obrázky: 31
Založený: 29 Nov 2005 16:05 pm
Bydlisko: Prešov

Re: Skryty odkaz vo vode - Masaru Emoto

Odoslaťod sano » 02 Júl 2007 17:00 pm

Mal som v piatok pacienta, ktorý mal akútny zápal pečene. Dnes mal ísť na dovolenku, tak po starej známosti prišiel, že čo s tým.
Premerali sme kožný odpor v akupunktúrnych bodoch, našli sme podľa postupu vhodný liek, vyrobili sme ho elektronickým prístrojom podľa profesora Lupičeva ( výsledok kozmickej medicíny). Dnes bol na kontrole, pečeň vykazovala normálne hodnoty. Na dovolenku pôjde, ale nejakú dobu bude mať diétu.
Nepleťte do toho peniaze. Niektoré veci ak majú fungovať tak by sa nemali ich tvorcovia veľmi naháňať za peniazmi.
Mimochodom, už sme v epidémii Altzheimerovej choroby. V roku 2050 podľa vedeckých štúdií ju bude mať 50% európanov.
Ešte stále si myslíte, že nie je treba hľadať vo vedných odboroch okrajovo sa stýkajúcich s medicínou?
sano
Obrázok používateľa
sano
 
Príspevky: 196
Založený: 19 Feb 2004 17:15 pm
Bydlisko: Košice,sever

Re: Skryty odkaz vo vode - Masaru Emoto

Odoslaťod Dexter » 02 Júl 2007 17:22 pm

sano, jedna vec je akupunktura a druha vec je, ze nalepka na vlaske s vodou z nej spravi svätenu vodu...
Obrázok používateľa
Dexter
 
Príspevky: 439
Obrázky: 15
Založený: 23 Aug 2005 10:47 am
Bydlisko: Nitra

Re: Skryty odkaz vo vode - Masaru Emoto

Odoslaťod sano » 02 Júl 2007 18:59 pm

Dexter,

ke´d bola akupunktúra založená pred 3000 rokmi, veľa v nej bolo založené na empírii.
Ich mimoriadna citlivosť vedela určiť, že komár, ktorý vniesol do tela maláriu pristál napr. na pravom členku.
Potom prišli európania v exaktnými prístrojmi, rozšírili dovtedajšie poznatky, a s prekvapením zistili, že ak chytím do ruky balíček s kakaom, tak sa upraví činnosť orgánov, ktoré boli postihnuté nedostatkom magnézia. Kakao ho obsahuje dosť.
Od toho bol už len krok ku zisteniu, že to niečo, čo pôsobilo cez obal s danou látkou sa dá preniesť do vhodného nosiča. Nie som fyzik, tak sa ma nepýtaj ako to funguje.
Ale má to zásadné a dobré následky pre pacienta. Keď mi pacient prinesie stovku neoznačených liekov, tak jednoduchým a rýchlym meraním sa dá zistiť, ktorý mu robí dobre,a ktorý má nežiadúce výsledky. Organizmus totiž reaguje už na liek, ktorý pacient drží v ruke. Veľmi citlivo a veľmi presne. Rovnako aj na potraviny. to je stránka citlivosti.
Zároveň sa dá veľmi rýchlo pripraviť aj replikovaný prípravok či už z potravín, alebo z profesionálnej databázy, ktorá je tiež prílohou prístroja.

Dokonca je prístroj natoľko citlivý, že ak napíšem na papierik názov lieku, tak mi pripraví nie síce vynikajúcu, ale dosť dobrú kópiu. A tu už sme pri jave, ktorý popisujú Japonci. s vodou a pôsobením nápisov na ňu. Nezaoberám sa podrobne ako to funguje. Nie je to môj job. Ale že to funguje, to ti môžem kedykoľvek dokázať.
Maj sa

sano
Obrázok používateľa
sano
 
Príspevky: 196
Založený: 19 Feb 2004 17:15 pm
Bydlisko: Košice,sever

Re: Skryty odkaz vo vode - Masaru Emoto

Odoslaťod sano » 02 Júl 2007 19:05 pm

Keď už sme pri vode pozrite si na

http://free-energy.webpark.cz/?X

Cesty životodárné vody o Viktorovi Schaubergerovi.

Veľmi zaujímavé čítanie.

Majte sa

sano
Obrázok používateľa
sano
 
Príspevky: 196
Založený: 19 Feb 2004 17:15 pm
Bydlisko: Košice,sever

Re: Skryty odkaz vo vode - Masaru Emoto

Odoslaťod majko » 02 Júl 2007 20:57 pm

Ak mam pravdu povedat, moc tomu neverim. Pokial viem momentalny stav fyziky, chemie to nedokaze vysvetlit. Pravda zase je, ze to nic neznamena. Ale zase sa mi zda, ze som videl par pokusov z inej strany ktore to zase vyvracali.
Obrázok používateľa
majko
 
Príspevky: 1365
Obrázky: 54
Založený: 04 Aug 2003 09:07 am
Bydlisko: ZV-Očová

Re: Skryty odkaz vo vode - Masaru Emoto

Odoslaťod joko » 02 Júl 2007 22:45 pm

Dexter napísal:... Budem sa drzat stareho dobreho radsej raz vidiet (na vlastne oci) ako sto razy pocut ...
Nehnevaj sa Dexter, ale toto je riadna blbost za cim stojis. Nasiel by si tisice veci ktorym veris a aj tak si nevidel :-) napada ma jeden cesky film ;-) + 999 dalsich veci. Jasne nieco sa veri obtiazne, tazko a neda sa to vysvetlit a takych veci, pricin a dosledkov je na tomto svete aj mimo neho este strasne vela ...
Ale to tu je vsetko jasne, tak nechapem preco sa drzis takeho nezmyslu, ze co neuvdis ...
To by som neveril ano na vyplaty, este nikdy som ju nevidel po kope tak ako som ju dostal ;-)
S tou vodou je to tak. A je to jasne ...
Obrázok používateľa
joko
 
Príspevky: 1016
Obrázky: 63
Založený: 07 Mar 2003 21:13 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Skryty odkaz vo vode - Masaru Emoto

Odoslaťod lajoolaj » 02 Júl 2007 22:58 pm

takze ty veris ze ked napises na flasu nejake slovo tak sa ta voda v nej nejako zmeni????
no tak to je uz aj na mna moc :oops:
lajoolaj
 
Príspevky: 79
Založený: 01 Jún 2006 18:39 pm
Bydlisko: Nitra

Re: Skryty odkaz vo vode - Masaru Emoto

Odoslaťod joko » 02 Júl 2007 23:49 pm

lajoolaj napísal:takze ty veris ze ked napises na flasu nejake slovo ...
No tazko aj mne verit/neverit jednoznacne. Konkretne s tym slovom, neviem, asi ked niekto iny to napise je rozdiel ako ked ten clovek ktory chce tomu verit. Neviem. Kazdopadne asi by som Ti mal dat odpoved ANO, lebo som tomu nachylny. Ale asi s toho pohladu, ze ked si nieco pises TY tak tomu veris - a tu je uz ta myslienka spominana, ktora vpliva.
Radsej nerozumiet a verit, ako rozumiet a neverit - lebo po case aj tak zistis, ze si tomu nerozumel (a ani neveril) a si v haji ...

Poznam "neveriacich", ktory veria, ze su neveriaci ...

Inac tato stranka co dal sano - http://free-energy.webpark.cz/?X hm, zaujimave vecicky a poznania.
"argumenty dokazující, že Einsteinova teorie ... nemá žádné opodstatnění"
Obrázok používateľa
joko
 
Príspevky: 1016
Obrázky: 63
Založený: 07 Mar 2003 21:13 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Skryty odkaz vo vode - Masaru Emoto

Odoslaťod Dexter » 03 Júl 2007 07:24 am

joko napísal:
Dexter napísal:... Budem sa drzat stareho dobreho radsej raz vidiet (na vlastne oci) ako sto razy pocut ...
Nehnevaj sa Dexter, ale toto je riadna blbost za cim stojis. Nasiel by si tisice veci ktorym veris a aj tak si nevidel :-) napada ma jeden cesky film ;-) + 999 dalsich veci. Jasne nieco sa veri obtiazne, tazko a neda sa to vysvetlit a takych veci, pricin a dosledkov je na tomto svete aj mimo neho este strasne vela ...
Ale to tu je vsetko jasne, tak nechapem preco sa drzis takeho nezmyslu, ze co neuvdis ...
To by som neveril ano na vyplaty, este nikdy som ju nevidel po kope tak ako som ju dostal ;-)
S tou vodou je to tak. A je to jasne ...


Joko... argumentovat replikou z Kurvahošigutntag alebo s tym, ze si nevidel svoju vylplatu lebo putuje na ucet je troska trapne nemyslis? A este ti nieco poviem, som veriaci, u nas knaz dava lepsi priklad - videl si niekedy elektrinu? Alebo rádiové vlny alebo rontgenove luce? Nevidel... ale vidis ich ucinok a vies, ze existuju. Zatial som ucinok zazracnej vody, ktora metamorfovala do nejakej idelanej molekularnej struktury na zaklade toho, ze bola vo flaske s napisom "laska" nevidel. Ak sa chces teraz spytat, ze preco som veriaci, tak ucinky Bozej existencie som uz pocitil neraz, ale to je osobne. Takze tak.
Naposledy upravil Dexter dňa 03 Júl 2007 08:38 am, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
Dexter
 
Príspevky: 439
Obrázky: 15
Založený: 23 Aug 2005 10:47 am
Bydlisko: Nitra

Re: Skryty odkaz vo vode - Masaru Emoto

Odoslaťod Hájek » 03 Júl 2007 08:23 am

sano napísal:Dokonca je prístroj natoľko citlivý, že ak napíšem na papierik názov lieku, tak mi pripraví nie síce vynikajúcu, ale dosť dobrú kópiu. A tu už sme pri jave, ktorý popisujú Japonci. s vodou a pôsobením nápisov na ňu. Nezaoberám sa podrobne ako to funguje. Nie je to môj job. Ale že to funguje, to ti môžem kedykoľvek dokázať.
Maj sa

sano


Sano,

Bol by som rad, keby si mi vysvetlil ako moze napis na papieriku vytvorit niecoho kopiu. To si potom napis na papierik nazov niakeho specialneho vojenskeho materialu U.S.A, pristroj ti napise co to je a mozes to predat niekde do Afganistanu alebo do Ruska a budes bohaty. To ze moze koza pacienta reagovat na liek, tomu verim, ucinkom akupunktury tiez verim, to s tym papierom, tomu neverim. To by vsetky vyrobne tajomstva liekov a inych veci by uz tajomstva neboli :D .Bol by som rad keby si mi to mohol vysvetlit. :)

P.S.: Sano, ty si nejaky "ludovy" liecitel alebo nejaky doktor pracujuci v nemocnici. Alebo co vlastne robis .. :)
Obrázok používateľa
Hájek
 
Príspevky: 113
Obrázky: 21
Založený: 16 Aug 2006 18:52 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Skryty odkaz vo vode - Masaru Emoto

Odoslaťod joko » 03 Júl 2007 08:36 am

Dexter napísal:Joko... argumentovat replikou z Kurvahošigutntag alebo s tym, ze si nevidel svoju vylplatu lebo putuje na ucet je troska trapne nemyslis?
Hm :-) ak to zoberies vazne, tak ano je to trapne :lol:
To bol vtip tak ako aj s tym CZ filmom s Polivkom, ak si to nepochopil!
Dexter stale viac ma prekvapujes, na jednej strane pises ako Tomas a na druhej veris ... To asi nejde ku sebe, Co myslis?
... Neverim pokial neuvidim ...<=> ... som veriaci ...
Obrázok používateľa
joko
 
Príspevky: 1016
Obrázky: 63
Založený: 07 Mar 2003 21:13 pm
Bydlisko: Bratislava

Ďalšia

Naspäť na Voľná diskusia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.