Presov - Mirka Nespora 29 - AQUA-SLUZBY



Vaše osobné skúsenosti a názory na akvaristické obchody a predajcov

Presov - Mirka Nespora 29 - AQUA-SLUZBY

Odoslaťod marian » 23 Okt 2003 06:41 am

Nazov : AQUA-SLUZBY
Mesto : PRESOV
Ulica : Mirka Nespora 29


Predajna je urcena pre chovatelov vseobecne. Obchodik je velkosti 4x5 m. Asi 30 arvarii, nepocital som ich presne. Slaby vyber lieciv, len bezne po 25 Sk. Krmiva bezne dostupne vsade. Obsluha privetiva a ochotna.
Na bezne ochorenia Vam nieco daju. Vlastne na vsetko Vam nieco predaju, ale nevnucuju to.
Zlozenie ryb: Nevidel som afriky, karasy, neonky, skalary, discusy po 330 Sk. Vsade chybali teplomery, vsade zavedene vzduchovania, bez ohrevu, akvaria v zlom stave, riasy alebo aka to bola pliaga. Teplota predajne, ratam okolo 21 °C. Trosku malo pre discusov.Slaba ponuka rastlin. Na skalaroch sa mu objavila krupicka, predavac tvrdil, ze to su bublinky. Bojoval som s touto pliagou, tak to trosku poznam. Ale skalare boli prekrasne. 6,5 cm po 30 Sk.
Obrázok používateľa
marian
 
Príspevky: 137
Obrázky: 6
Založený: 26 Jún 2003 12:25 pm
Bydlisko: Margecany

Reklama

Re: Presov - Mirka Nespora 29 - AQUA-SLUZBY

Odoslaťod marian » 07 Jún 2004 06:29 am

V piatok som sa tam bol pozriet, lebo som mal cestu okolo. Ma to tam plne ryb. Vyzeraju dobre, az na to, ze ma tam aj pribuzensky krizene. Maju pokrivene chrbty. Ale vsimol som si len tri ryby. Rastlinky len par.Mal tam aj zlate gupky. Vyzerali dobre. Mali taku bronzovu farbu. Zaujimave.
Obrázok používateľa
marian
 
Príspevky: 137
Obrázky: 6
Založený: 26 Jún 2003 12:25 pm
Bydlisko: Margecany

Re: Presov - Mirka Nespora 29 - AQUA-SLUZBY

Odoslaťod marian » 22 Jún 2004 06:58 am

Navazujem na posledny prispevok. Musim povedat, ze ma tam certi museli odniest, lebo som kupil 4 Dania. Zavojova forma. Vedel som ,ze sa im pri nahanani obcas poskodia plutvy. Kupil som aj napriek tomu, lebo rybiek mal plne akvarium, az prehustene, tak som to bral ako normalne. Teraz mozem povedat, ze urobil som obrovsku chybu. Odstupom casu sa im potrhane plutvy ako tak scelili az na to, ze nie dokonale a ak sa trosku pristavia, co je u tohto druhu velmi vynimocne, tak je badat u dvoch rybiek, ze chbty niesu idealne a aj napriek mojmu vyberu som trafil na zdegenerovane ryby. Viac ma tu uz neuvidia.
Obrázok používateľa
marian
 
Príspevky: 137
Obrázky: 6
Založený: 26 Jún 2003 12:25 pm
Bydlisko: Margecany


Naspäť na Akvaristické obchody

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.