Stretnutie akvaristov z Banskej Bystrice /BB/



Informácie čo, kde a kedy ....

Bol by záujem o akva stretko v BB? Verím, že budú hlasovať hlavne ľudia z BB :)

Áno
96
80%
Nie
16
13%
Iný názor (v tomto prípade ho prosím aj napíšte)
8
7%
 
Celkový počet hlasov : 120

Stretnutie akvaristov z Banskej Bystrice /BB/

Odoslaťod janoch » 10 Okt 2007 10:43 am

Trochu zdravej závisti nad stretkami v BA, KE, ZE a krátka debata z jedným občanom :lol: ma donútila napísať všetkým z BB...., aby sme zistili, či by mal niekto záujem.

Skúste napísať Vaše názory, či by ste mali záujem sa nejako stretnúť hromadne (hromadne je aj dvaja :? ) Lebo pravdupovediac ani neviem koľko BB akvaristov tu je. Účelom by bolo spoznať sa nejaké rady a hlavne barter pomoc - výmena naturálií z prebytkov a podobn určite každý z nás má niečo čoho má nazvyš a zahadzuje to alebo podobne.

Naposledy som napr zahodil za kýbel sagitárii do záchodu :cry: keď som po dlhšom čase prestrihával akva.
janoch
 
Príspevky: 172
Obrázky: 3
Založený: 30 Apr 2007 19:48 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Reklama

Re: Stretnutie akvaristov z Banskej Bystrice

Odoslaťod RADOFAN » 10 Okt 2007 13:06 pm

Ja som z BB :D
Obrázok používateľa
RADOFAN
 
Príspevky: 17
Založený: 28 Dec 2006 20:04 pm

Re: Stretnutie akvaristov z Banskej Bystrice

Odoslaťod janoch » 10 Okt 2007 17:05 pm

3 za to je super... Takže už je to celkom zaujímavé. Skúste hádzať aj vhodné termíny november je na začiatku rozietaní Všech svätých, ale potom by sa to mohlo dať. Dajte dáke návrhy.
janoch
 
Príspevky: 172
Obrázky: 3
Založený: 30 Apr 2007 19:48 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Stretnutie akvaristov z Banskej Bystrice

Odoslaťod RIZLACI » 10 Okt 2007 20:38 pm

Píšem Vám ako člen SZCH za Banskú Bystricu a celej banskobystricej akvaristickej verejnosti by som týmto dal vedieť, že akvaristi registrovaní v SZCH - akvaristická oblasť sa stretávame posledný štvrtok v mesiaci v čase o 18.00 hod. v priestoroch na druhom poschodí na ul. Dolnej č. 25 oproti "TIGRA". Ak by mal niekto záujem o vstup do členstva medzi nás, kľudne sa môžeme stretnúť aj v uvedený posledný štvrtok v mesiaci t.j. 25. 10. 2007 v akvaristike v Lazovnej ulici kde môžeme podebatovať, resp. potom spolu ísť na ul. Dolnú. Richard C.
Obrázok používateľa
RIZLACI
 
Príspevky: 188
Založený: 05 Okt 2006 22:38 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Stretnutie akvaristov z Banskej Bystrice

Odoslaťod janoch » 11 Okt 2007 14:41 pm

Hm vy čo ste hlasovali, že áno napíšte či by ste šli na SZCH pozrieť, ale skôr by mohol Rišo napísať čo konkrétne sa na Vašich stretkách deje? NIečím zaujať a podobne. Robíte výmeny rastlín chovného materiálu a podobne? RAdy akva debaty?

Takže prosím Vás napíšte, kto by chcel k ním ísť pozrieť, sám tam nepôjdem :D :shock:
janoch
 
Príspevky: 172
Obrázky: 3
Založený: 30 Apr 2007 19:48 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Stretnutie akvaristov z Banskej Bystrice

Odoslaťod iwan » 11 Okt 2007 21:19 pm

caute som z brusna a som clenom SZCH v BB na clenskych schodzach sa konaju prednasky info o sutaziach a akciach da sa na nich kupit potrava za rezijne ceny na januarovych vyrocnych schodzach sa okrem spravach o cinosti klubu kona aj bohata tombola z prebytkov clenov a darov sponzorov asi pred mesicom sa nasi clenovia vratili zo zajazdu po akvaristickych cechach a vela dalsich akcii a aj zlavi v akvaristikach ktorych majitelmi su nasi clenovia .treba sa prist pozriet mozno sa stretnut bud v lazovnej alebo v akvaristike na dolnej
Obrázok používateľa
iwan
 
Príspevky: 149
Obrázky: 9
Založený: 21 Feb 2007 22:58 pm
Bydlisko: brusno

Re: Stretnutie akvaristov z Banskej Bystrice

Odoslaťod janoch » 11 Okt 2007 21:42 pm

Ktorú na dolnej myslíš?

Inak mám však obavu, že v szch prevládajú živorodky, ale rastliny výmeny by mohli byť zaujímavé.
janoch
 
Príspevky: 172
Obrázky: 3
Založený: 30 Apr 2007 19:48 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Stretnutie akvaristov z Banskej Bystrice

Odoslaťod iwan » 12 Okt 2007 20:02 pm

myslel som EHEIM AKVARISTIKU len som to nechcel tak na plne usta napisat lebo RISO TOKUSEV ma na tomto fore vela neprajnikov :twisted: ale napriklad aj on poskytuje zlavy clenom tak isto RIZLACI v lazovnej su to ludia ktori vas urcite radi usmernia.Je pravda ze mozno zivorodkari prevladaju ale su tam zastupeni chovatelia vsetkych ryb .Len tak spomeniem IMRA FULJERA a to nieje ziadny zivorodkar :o este by som rad upozornil na nasu stranku akvabb.fodor.sk :idea:
Obrázok používateľa
iwan
 
Príspevky: 149
Obrázky: 9
Založený: 21 Feb 2007 22:58 pm
Bydlisko: brusno

Re: Stretnutie akvaristov z Banskej Bystrice

Odoslaťod janoch » 12 Okt 2007 20:08 pm

Stránku poznám, ale keby sa tam niečo dialo...

Tokyho poznám osobne neboj :) a aj druhého Riša. Len som chcel niečo také trochu amatéreske a svojpomocné... Ako to majú v BA, že idú na pivo dopredu si popíšu čo má kto navyše a povymieňajú...
janoch
 
Príspevky: 172
Obrázky: 3
Založený: 30 Apr 2007 19:48 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Stretnutie akvaristov z Banskej Bystrice

Odoslaťod iwan » 12 Okt 2007 20:11 pm

a co mas navise ja napriklad cryptocoryny pontederifolie :pivo:
Obrázok používateľa
iwan
 
Príspevky: 149
Obrázky: 9
Založený: 21 Feb 2007 22:58 pm
Bydlisko: brusno

Re: Stretnutie akvaristov z Banskej Bystrice

Odoslaťod janoch » 12 Okt 2007 20:20 pm

No práveže teraz nič :( , ale mal som nejaké sagitárie za kýbel a dlhé asi 30 cm a všetky skončili v záchode, ale chcel som to nejako do budúcna naplánovať...

Ale ako vidím, veľký záujem o tie stretká nie je :( :(
janoch
 
Príspevky: 172
Obrázky: 3
Založený: 30 Apr 2007 19:48 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Stretnutie akvaristov z Banskej Bystrice

Odoslaťod RIZLACI » 13 Okt 2007 16:33 pm

Páni. mne sa z pozorovania príspevkov na tomto fóre o Banskej Bystrici zdá, že asi iba traja bystričania majú či už doma alebo v práci zabedený internet, resp. poznajú adresu akva.sk. Veď to nie je mysliteľné, že tu komunikujú iba mne známe osoby. Ale odbočím. Janoch, kľudne ak budeš mať prebytky tak sa zastav, niečo poriešime a ak budeš mať Ty o niečo záujem zavolaj alebo napíš, resp. zastav sa v obchode. Dnešný trh je na veľmi dobrej úrovni. Pozdravujem aj Ivana z Brusna.
Obrázok používateľa
RIZLACI
 
Príspevky: 188
Založený: 05 Okt 2006 22:38 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Stretnutie akvaristov z Banskej Bystrice

Odoslaťod janoch » 13 Okt 2007 17:47 pm

Asi máš pravdu Rišo... A vidíš vyjadrilo sa 8 z BB a traja sú proti :( som čakal oveľa väčší úspech :cry: TAk keď dačo bude tak sa ozvem ako vždy :)
janoch
 
Príspevky: 172
Obrázky: 3
Založený: 30 Apr 2007 19:48 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Stretnutie akvaristov z Banskej Bystrice

Odoslaťod kudrik » 13 Okt 2007 18:14 pm

Zvolen. Ja sa pridam.Len momentalne som zaneprazdneny.
Obrázok používateľa
kudrik
 
Príspevky: 150
Obrázky: 55
Založený: 27 Nov 2004 18:40 pm
Bydlisko: Zvolen

Re: Stretnutie akvaristov z Banskej Bystrice

Odoslaťod xDodox » 13 Okt 2007 20:14 pm

janoch napísal:Asi máš pravdu Rišo... A vidíš vyjadrilo sa 8 z BB a traja sú proti :( som čakal oveľa väčší úspech :cry:

Jano, nevzdávaj to. Keď to vzdáš i ty, tak tvoje snaženie nemalo žiadny väčší zmysel. Po prvom stretku sa určite pripoja i ďalší. Proste chce to iba dáke spraviť, potom tu "odprezentovať". Určite sa vás nazbiera dosť. Držím palce.
Obrázok používateľa
xDodox
Moderátor
 
Príspevky: 3028
Obrázky: 0
Založený: 24 Máj 2004 09:56 am
Bydlisko: Bratislava

Re: Stretnutie akvaristov z Banskej Bystrice

Odoslaťod janoch » 15 Okt 2007 11:52 am

Ja to teda nevzdám. Záujem by som mal o nezávezné stretnutie, nepodmienené nejaký členstvom :) v žiadnom klube. Len stretnutie akvaristov, ktorí by si pokecali prípadne pomohli nejakými výmenami.

8 ľudí je predsa len dosť na stretnutie. Mohli by sme začať plánovať. Prosím 8 pozitívne naladených čo hlasovali za, aby sme začali predbežne niečo plánovať. Aké miesto by Vám vyhovovalo? V meste? Nejaké konkrétne návrhy?
janoch
 
Príspevky: 172
Obrázky: 3
Založený: 30 Apr 2007 19:48 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Stretnutie akvaristov z Banskej Bystrice

Odoslaťod RIZLACI » 15 Okt 2007 19:04 pm

Plne s Tebou súhlasím Janči, veď niekedy stačí veľmi krátky telefonát a napr. v našom obchode v Lazovnej vieme podebatovať, niečo vymeniť, resp. dohodnúť sa o nejakej návšteve výstavy či burzy. Som za každú zdravú akciu. Samozrejme stretnutia by boli ak by som nebol ešte v mojej robote. :twisted: Zajtra idem na návštevu k našim severným susedom - Poľsko, ak by tam boli zaujímavé druhy bojovníc tak by som doviezol. Ale určite nejaký živý materiál priveziem. Čauko. Rišo. C.
Obrázok používateľa
RIZLACI
 
Príspevky: 188
Založený: 05 Okt 2006 22:38 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Stretnutie akvaristov z Banskej Bystrice

Odoslaťod majko » 15 Okt 2007 20:19 pm

janoch, ja by som kludne dosiel niekedy, pokial to bude neformalne. Moje prebytky koncia tiez pravidelne na hnojisku. Pokecat nie je problem. Ale "organizovana" akvaristika ma nelaka a chvilo sa to tu uberalo tymto smerom.
Obrázok používateľa
majko
 
Príspevky: 1365
Obrázky: 54
Založený: 04 Aug 2003 09:07 am
Bydlisko: ZV-Očová

Re: Stretnutie akvaristov z Banskej Bystrice

Odoslaťod viridis » 15 Okt 2007 22:28 pm

Ahojte, fungujem tiez pracovne v BB.
Zial, po praci mam vacsinou Bystrice po krk a frcim domov.

Ak vsak ma niekto chut sa organizovane zaoberat akvaristikou a uvazuje nad navstevou BB akva klubu, mozem zo svojej nepatrnej skusenosti (asi 4-5 schodzi ? :) )doporucit.
Vymenovane lakadla (tombola v januari, lacnejsia potrava, ?moznost sa zucastnit kluboveho vyletu ...) su ozaj zaujimave.
Samozrejme navyse je tu kontakt s ostatnymi clenmi. Niektori clenovia uz maju akvaristiku aj ako zivobytie, co sa prejavilo ciastocne uz aj na tomto fore, ako ste si mozno vsimli :wink:
viridis
 
Príspevky: 274
Obrázky: 13
Založený: 08 Nov 2002 10:26 am
Bydlisko: ZV

Re: Stretnutie akvaristov z Banskej Bystrice

Odoslaťod iwan » 16 Okt 2007 19:41 pm

caute rad by som upozornil na zmenu datumu oktobrovej schodze ktora sa bude konat 27.10. o 11.00 a jej obsahom bude prednaska pana NORBERTA DOKOUPILA - SFARBENIE RYB , FAKTY ZNAME I NEZNAME :idea:
Obrázok používateľa
iwan
 
Príspevky: 149
Obrázky: 9
Založený: 21 Feb 2007 22:58 pm
Bydlisko: brusno

Re: Stretnutie akvaristov z Banskej Bystrice

Odoslaťod janoch » 16 Okt 2007 20:20 pm

Takže Bystričania ožime :D máte hneď na výber dve možnosti organizované aj neorganizované.

No mňa oslovuje stále niečo neformálne bez legitimácie a preukazov. Zatiaľ nemám čo ponúknuť len to, že mám grindal (viem namnožiť za prtislužbu).Rastliny sú po pretrhaní. Ale mám ešte jedno balenie tetra betta neotvorené. Na výmenu by som bral nejaké rastliny čo vydržia 30 stupňov. Zatiaľ mám len hnedovku. Zaujímal by ma nejaký anubias :)
janoch
 
Príspevky: 172
Obrázky: 3
Založený: 30 Apr 2007 19:48 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Stretnutie akvaristov z Banskej Bystrice

Odoslaťod strechar » 28 Okt 2007 11:50 am

ahojte. som rad ze sa usporaduvaju akvaristicke vystavy, aspon sa tam clovek popozera a zisti nove kontakty na chovatelou. Vystavy by sa mali striedat v kazdom vetsom meste by som prijal aspon 3 krat za rok.
kosice
strechar
 
Príspevky: 3
Založený: 27 Okt 2007 20:13 pm
Bydlisko: bidovce

Re: Stretnutie akvaristov z Banskej Bystrice

Odoslaťod calvus » 28 Okt 2007 16:58 pm

zdravim BB. pridavam sa k akvaristom z BB. Mali by sme ozaj porozmyslat nad tym akva klubom . Rastliny nemam vobec ja skor tu afriku mozno casom. Pozdravujem Risa Ciraka - PS: v utorok sa zastavim PZ
Obrázok používateľa
calvus
 
Príspevky: 79
Obrázky: 15
Založený: 21 Okt 2007 17:11 pm
Bydlisko: BB

Re: Stretnutie akvaristov z Banskej Bystrice

Odoslaťod janoch » 29 Okt 2007 10:26 am

ako vidíš akentu - hlasovnie nie je takmer žiadny záujem...
janoch
 
Príspevky: 172
Obrázky: 3
Založený: 30 Apr 2007 19:48 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Ďalšia

Naspäť na Akva-stretká / burzy / súťaže

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.