Stretnutie akvaristov z Banskej Bystrice /BB/



Informácie čo, kde a kedy ....

Bol by záujem o akva stretko v BB? Verím, že budú hlasovať hlavne ľudia z BB :)

Áno
96
80%
Nie
16
13%
Iný názor (v tomto prípade ho prosím aj napíšte)
8
7%
 
Celkový počet hlasov : 120

Re: Stretnutie akvaristov z Banskej Bystrice

Odoslaťod Mitko » 01 Dec 2007 02:55 am

no tak sa ja idem vyrecnit , nechcem aby tu bolo ticho (ticho nemam rad), no tak na streku som bol ja petaka phanton a rizlaci veduci :) urobil som mensi nakup do 20 l akva a dostal som od vsetkych darceky , velmi pekne vam dakujem :) a apistogrammi su krasne vyfarbene s tym krmivom co ste mi podaroval p. rizlaci :) no this is all :)
Obrázok používateľa
Mitko
 
Príspevky: 75
Obrázky: 2
Založený: 20 Aug 2006 18:16 pm
Bydlisko: Brezno

Reklama

Re: Stretnutie akvaristov z Banskej Bystrice

Odoslaťod janoch » 01 Dec 2007 12:19 pm

Mitko a čo to vytečené akva??? Ako to dopdadlo napíš všetko čo susedia rodičia... :cry:
janoch
 
Príspevky: 172
Obrázky: 3
Založený: 30 Apr 2007 19:48 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Stretnutie akvaristov z Banskej Bystrice

Odoslaťod Mitko » 02 Dec 2007 21:06 pm

No tak mame som zavolal zufaly , mami mami pomoc tecie akva no ale to uz bolo prazdne lebo som uz lietal s vedrami, no tak som jej volal co teraz a prisiel mi na pomoc sestrin priatel , tak sme zobrali handry dali pod koberec susili sme podlahu a tak , ale skor ako prisiel som siel k sussedom popytat sa . Susedia maju akurat male dieta a klopem otvori mi zena a pytam sa jej dobry den nemate potecene a ona ze nie a isla sa pozriet . a uz pocujem vykrik preboha ! no tak som sa siel pozriet a mali potecene rohy a tak pasiky spravene . Uz od nich odchadzam a dalsi ssesed otvori co byvaju vedla tych co som vytopil a aj oni maju male dita a aj oni mali potecene :( no tak ale uz je sicko ok :) maju kusok flaky ale povedali ze mam odpustene tak som rad a to je asi sicko :) a teraz mam akva v pivnici a caka na rekonstrukciu a zatim namiesto toho 200 l mam 20 l :) ale staci mi :) uz nemam stresy :D
Obrázok používateľa
Mitko
 
Príspevky: 75
Obrázky: 2
Založený: 20 Aug 2006 18:16 pm
Bydlisko: Brezno

Re: Stretnutie akvaristov z Banskej Bystrice /BB/

Odoslaťod iwan » 16 Dec 2007 21:37 pm

akosi to tu utichlo nebude nejake predvianocne stretko :?: :!: :wink:
Obrázok používateľa
iwan
 
Príspevky: 149
Obrázky: 9
Založený: 21 Feb 2007 22:58 pm
Bydlisko: brusno

Re: Stretnutie akvaristov z Banskej Bystrice /BB/

Odoslaťod petaka » 02 Jan 2008 17:43 pm

predvianocne ee, ale ponovorocne... datum aj cas mam uz schvaleny takze vas cakame 11.1. tj. piatok o 17:00, miesto ako vzdy, cize Rizlaci.. dufam ze vas pride viac... ja sa uz tesim.... :o :roll: :wink:
Obrázok používateľa
petaka
 
Príspevky: 113
Obrázky: 47
Založený: 19 Apr 2007 09:50 am
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Stretnutie akvaristov z Banskej Bystrice /BB/

Odoslaťod RIZLACI » 02 Jan 2008 18:39 pm

Všetkých čo prídu určite prekvapí aj už napustená 550. Dúfam že už bude aj osadená rybičkami a možno aj rastlinstvom. Touto cestou ďakujem Petake za oznámenie dátumu a času ako aj miesta stretka. Dúfam že prídu aj tí, čo sa zapájajú vo fóre do debaty ohľadne zdravotných stavov našich rybičiek v meste Banská Bystrica, ktorých srdečne pozývam a aby sa mohli presvedčiť o ich kondícii a o zelenožltej vode vo vedierkach pod stojanmi kde sa nachádzajú sieťky na chytanie rybičiek kvôli dezinfekcii a nie o prifarbenej vode v nádžiach s predajnými rybičkami a rastlinkami ktoré by mali byť údajne choré, čo bolo spomenuté jedným z prihlásených na fóre. Prepáčte, ale nedalo mi to.
Ešte raz sa teším na stretnutie. Rozbehnime to živšie v Novom roku 2008.
Obrázok používateľa
RIZLACI
 
Príspevky: 188
Založený: 05 Okt 2006 22:38 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Stretnutie akvaristov z Banskej Bystrice /BB/

Odoslaťod Mitko » 05 Jan 2008 12:08 pm

so mnou mozte ratat :D
Obrázok používateľa
Mitko
 
Príspevky: 75
Obrázky: 2
Založený: 20 Aug 2006 18:16 pm
Bydlisko: Brezno

Re: Stretnutie akvaristov z Banskej Bystrice /BB/

Odoslaťod iwan » 09 Jan 2008 17:21 pm

podla vsetkeho konecne pridem uz sa velmi tesim :D
Obrázok používateľa
iwan
 
Príspevky: 149
Obrázky: 9
Založený: 21 Feb 2007 22:58 pm
Bydlisko: brusno

Re: Stretnutie akvaristov z Banskej Bystrice /BB/

Odoslaťod kejml » 10 Jan 2008 18:14 pm

cawko skorej som nexcel prist z dovodu ze sa mi moc piatky neda ....ale mam dost problem s poctom mojich rastliniek ....dakych 5 druhou som kupil tam v obchode ale vsetci pisu ze je to dost malo na neonky ...ak by sa nasiel niekto kto by mi tam zajtra doniesom daco zo svojej zahradky ako priatelsky darcek tak by som sa urcite zastavil .....dajte mi vediet dnes pls vopred dakujem ....chystame sa s kamaratom mnozit rozne nenarocne druhy tak by sa potom dalo pripadne prispiet zadarmo ak by sa teda nasli te rastlinky
Obrázok používateľa
kejml
 
Príspevky: 21
Obrázky: 10
Založený: 08 Jan 2008 18:06 pm
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Stretnutie akvaristov z Banskej Bystrice /BB/

Odoslaťod RIZLACI » 10 Jan 2008 20:50 pm

cawko skorej som nexcel prist z dovodu ze sa mi moc piatky neda ....ale mam dost problem s poctom mojich rastliniek ....dakych 5 druhou som kupil tam v obchode ale vsetci pisu ze je to dost malo na neonky ...ak by sa nasiel niekto kto by mi tam zajtra doniesom daco zo svojej zahradky ako priatelsky darcek tak by som sa urcite zastavil .....dajte mi vediet dnes pls vopred dakujem ....chystame sa s kamaratom mnozit rozne nenarocne druhy tak by sa potom dalo pripadne prispiet zadarmo ak by sa teda nasli te rastlinky

:shock: tak len pekne príď, bude Ťa čakať niekoľko rastliniek, ktoré ťa určite potešia. Týmto vyzývam aj ostatných čo prídu, potešme kejmla nejakým korienkom, je to dobrá a zdravá krv v akvaristike. :wink: Teším sa na stretnutie. :) :P :P :roll: :roll:
Obrázok používateľa
RIZLACI
 
Príspevky: 188
Založený: 05 Okt 2006 22:38 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Stretnutie akvaristov z Banskej Bystrice /BB/

Odoslaťod kejml » 11 Jan 2008 21:48 pm

ete raz diki za tie rastlinky ...stretko bolo super urcite si najdem cas aj nabuduce .... :) 8) ... p.s. v stredu som tam ako na koni :D
Obrázok používateľa
kejml
 
Príspevky: 21
Obrázky: 10
Založený: 08 Jan 2008 18:06 pm
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Stretnutie akvaristov z Banskej Bystrice /BB/

Odoslaťod iwan » 13 Jan 2008 21:38 pm

dakujem vsetkym za super spolocnost v piatok uz teraz sa tesim na buduce :D .kejml skoda ze som nebol na nete tesne pred stretkom nejake rastlinky by som priniesol :idea:
Obrázok používateľa
iwan
 
Príspevky: 149
Obrázky: 9
Založený: 21 Feb 2007 22:58 pm
Bydlisko: brusno

Re: Stretnutie akvaristov z Banskej Bystrice /BB/

Odoslaťod kejml » 13 Jan 2008 22:01 pm

skoda no .....vsak sa dakedy este stretneme :)
Obrázok používateľa
kejml
 
Príspevky: 21
Obrázky: 10
Založený: 08 Jan 2008 18:06 pm
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Stretnutie akvaristov z Banskej Bystrice /BB/

Odoslaťod Mitko » 13 Jan 2008 23:01 pm

Cafte . Prawdu povediac som aj ja biedne s tymi rastlinkami ale ked sa mi to rozrastie :) , pomaly uz aj ano , tak ti nieco urcite donesiem a ak chces tak aj nejake gupky a kotulky ale iba ak chces a asi aj ja o par tyzdnov budem potrebovat rastlinky do 200 l akva takze na sretko mozte aj mne prispiet :D , a ja urobim zas urobim trzbu p. Risovi ako vzdy :D . Na stretku bolo fajn ako stale :)
Obrázok používateľa
Mitko
 
Príspevky: 75
Obrázky: 2
Založený: 20 Aug 2006 18:16 pm
Bydlisko: Brezno

Re: Stretnutie akvaristov z Banskej Bystrice /BB/

Odoslaťod kellee » 14 Jan 2008 13:55 pm

ahojte aj ja by som sa pridala kedze som zaciatocnik. No najlepsie byboli asi piatky, ale hadam by nevadilo, ze by som prisla aj s priatelom, lebo my sa vidavame len oiatky, ale on nieje akvarista, ale myslim ze ho tym kazim, ked mu hovorim o mojich rybkach
Obrázok používateľa
kellee
 
Príspevky: 167
Obrázky: 10
Založený: 09 Jan 2008 19:47 pm
Bydlisko: Lopej

Re: Stretnutie akvaristov z Banskej Bystrice /BB/

Odoslaťod kejml » 14 Jan 2008 17:54 pm

kelle: toto stretko bolo v piatok a myslim ze je to asi naj den takze v poho mozes doniest aj priatela.....btw ja som tiez zaciatocnik ale tam som ziskal dost dobrych rad ktore mi pomohli ....skus napisat ake akva mas a pridat pripadne nejake obrazky
Obrázok používateľa
kejml
 
Príspevky: 21
Obrázky: 10
Založený: 08 Jan 2008 18:06 pm
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Stretnutie akvaristov z Banskej Bystrice /BB/

Odoslaťod kellee » 14 Jan 2008 18:04 pm

mam len 45L akvarko, vacsie sa mi do izby nezmesi :x ale casom bude aj vacsie asi, ale este je cas. No a fotky??? vsetko o mojom akvarku je tu: http://www.aquapage.cz/Akvarium.php?detail=440
pisem si tam dennik, aj ukladam fotky mojho akvarka tak sa kukni tam. popripade, moj kontakt: ivusska@gmail.com a este lepsie icq: 201270021
Obrázok používateľa
kellee
 
Príspevky: 167
Obrázky: 10
Založený: 09 Jan 2008 19:47 pm
Bydlisko: Lopej

Re: Stretnutie akvaristov z Banskej Bystrice /BB/

Odoslaťod iwan » 14 Jan 2008 21:02 pm

caute ja mam nejake prebytky rastlin takze na buduce stretko mozem nieco priniest na ukazku ci by bol zaujem :?: :idea: :shock: co sa tyka javskeho machu uz je nieco rozbehnute s kellee aj s kajmlom je on velky zaujem :D :o :lol: :wink: Ivka alebo kellee ak chces :!: pozeral som to tvoje akva pekne hlavne bez tej musli :angel: myslim ze ak budes mat zaujem odnesies si v nedelu toho viac nieco uz vyberieme :roll: :P
Obrázok používateľa
iwan
 
Príspevky: 149
Obrázky: 9
Založený: 21 Feb 2007 22:58 pm
Bydlisko: brusno

Re: Stretnutie akvaristov z Banskej Bystrice /BB/

Odoslaťod kellee » 17 Jan 2008 19:44 pm

iwan napísal:caute ja mam nejake prebytky rastlin takze na buduce stretko mozem nieco priniest na ukazku ci by bol zaujem :?: :idea: :shock: co sa tyka javskeho machu uz je nieco rozbehnute s kellee aj s kajmlom je on velky zaujem :D :o :lol: :wink: Ivka alebo kellee ak chces :!: pozeral som to tvoje akva pekne hlavne bez tej musli :angel: myslim ze ak budes mat zaujem odnesies si v nedelu toho viac nieco uz vyberieme :roll: :P


Ahoj, som rada ze si kukol moje akvarko, je to len zaciatok, no ale rastlinky sa uz zacinaju preberat k zivotu. takze snad bude vyzerat v buducnosti aj lepsie :D, no a ked sa stretneme tak sa dohodneme co a ako, ak teda suhlasis. Ja som tomu nakolonena :)
Obrázok používateľa
kellee
 
Príspevky: 167
Obrázky: 10
Založený: 09 Jan 2008 19:47 pm
Bydlisko: Lopej

Re: Stretnutie akvaristov z Banskej Bystrice /BB/

Odoslaťod iwan » 17 Jan 2008 20:15 pm

aj ja som tomu nakoloneny :D :) :o :shock: :lol: :P :roll: :wink:
Obrázok používateľa
iwan
 
Príspevky: 149
Obrázky: 9
Založený: 21 Feb 2007 22:58 pm
Bydlisko: brusno

Re: Stretnutie akvaristov z Banskej Bystrice /BB/

Odoslaťod kellee » 21 Jan 2008 19:03 pm

nejak je tu ticho halooooooooo
Obrázok používateľa
kellee
 
Príspevky: 167
Obrázky: 10
Založený: 09 Jan 2008 19:47 pm
Bydlisko: Lopej

Re: Stretnutie akvaristov z Banskej Bystrice /BB/

Odoslaťod iwan » 21 Jan 2008 19:39 pm

mozno preto ze ticho lieci :D ja len chcem pozvat pripadnych zaujemcov na vyrocnu clensku schodzu SZCH ktora sa uskutocni v piatok 25.1 o 17:00 v dome chovatelov na dolnej ulici cislo 25 oproti tigra bude bohata tombla ,slavnostne prijimanie novych clenov sprava o cinosti klubu a plany do buducnosti a prijemne posedenie s akvaristami vsetci su vitani :pivo:
Obrázok používateľa
iwan
 
Príspevky: 149
Obrázky: 9
Založený: 21 Feb 2007 22:58 pm
Bydlisko: brusno

Re: Stretnutie akvaristov z Banskej Bystrice /BB/

Odoslaťod pretender » 25 Jan 2008 20:22 pm

No nazdar bystrickí akvaristi.
tak kedy je najblizsie stretko? Mal by som dake rastliny na vymenu
Ozvite sa dohodneme aj mimo stretka a pomenime,potrebujem obohatit uz tak okukane akvarium.

P.S. ivan nepoznas Jana Kllimenta z Brusna?
Obrázok používateľa
pretender
 
Príspevky: 65
Obrázky: 38
Založený: 09 Jan 2008 00:19 am
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Stretnutie akvaristov z Banskej Bystrice /BB/

Odoslaťod iwan » 27 Jan 2008 21:35 pm

cau pretender jana poznam ako som uz pisal na najblizsie stretko sa chystam doniest na ukazku po jednej z mojich rastlin takze mozme pomenit mozem poslat aj zoznam ak mas zaujem
Obrázok používateľa
iwan
 
Príspevky: 149
Obrázky: 9
Založený: 21 Feb 2007 22:58 pm
Bydlisko: brusno

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Akva-stretká / burzy / súťaže

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.